Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül
FLZOLI
PSG lesz úgyis max City.
Bazzani
Az még csodaszép lenne ha a Man Cityben kötne ki.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 406 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül
FLZOLI
PSG lesz úgyis max City.
Bazzani
Vagy vmi arab ország, esetleg Kína.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül
FLZOLI
PSG lesz úgyis max City.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
 szegedma.hu/2020/08/ki-kellene-szakadnia-a-golzsaknak

Ez teljesen idióta.
A csapatnak momentuma alig volt.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 847
😕
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/koronavirus-nagy-bajban-a-malaga-minden-jatekost-elkuldenek-2779783
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 847
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
dande
Tudom, hogy a bal bunko nagy need a valogatottban ,de korhut , hogy ott van nb2-bol. 😕
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Suarez az egyik biztos távozó a Barcából. Kiváncsi vagyok hova megy, szerintem még van pár kva jó év a tankban nála.
Borbinho
majd megveszi a Real, haha
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Suarez az egyik biztos távozó a Barcából. Kiváncsi vagyok hova megy, szerintem még van pár kva jó év a tankban nála.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.
csebi
szerintem a rendező város sem bánná hogy ha 1 hétvége helyett már hétközben is többen lennének
tudom a foci szurkolók rombolnak, de a fogyasztással kompenzálják 😀

valamint ha én pl menni akarnék lehet szivesebben utaznék Liszabonba monjduk 5 napra mint 3ra
Negritis
DEHÁT KORONA VAN!!!!!!!!!!!!!!! NÉGY!!!!!!!!!!!! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.
csebi
szerintem a rendező város sem bánná hogy ha 1 hétvége helyett már hétközben is többen lennének
tudom a foci szurkolók rombolnak, de a fogyasztással kompenzálják 😀

valamint ha én pl menni akarnék lehet szivesebben utaznék Liszabonba monjduk 5 napra mint 3ra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
lebonyolítás miatt ez csillagos tökéletes szezon, pl akármennyire is domináltunk, én nem láttam volna azt, hogy a camp nouban is nyerünk.
csebi
az attól függött volna, hogy ki szerzi az első gólt. de a Barcelonának látványosan nincs védelme, és a leállásból is elég szarul jöttek ki, sőt, még annál is jobban.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Ez mi a faszom
 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-psg-drukkerek-felegettek-parizst-a-vereseg-utan-kepek-2779717
ZoliMP
arabok csinálták
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
amúgy a meccshez annyit (közös sorozatnézős program melletti némított háttérkép volt a döntő), hogy Orsato fasz volt, de a németek kevesebbet buktak rajta az össze-vissza osztogatott sárgákkal, mint a franciák a meg nem adott tizenegyessel.
de hát valahol kellett a BL-be is egy százszázalékos szezon, mint az NFL-ben a '72-es Fins. megvolt, többet nem lesz ilyen.
slowmotion
lebonyolítás miatt ez csillagos tökéletes szezon, pl akármennyire is domináltunk, én nem láttam volna azt, hogy a camp nouban is nyerünk.

döntőhöz: VARnak így nincs sok értelme. 3 tizenegyes gyanús esetből egyet sem néztek vissza (ebben sztem Orsato dönt) pedig abból 2 egyértelműen az volt. nem össze-vissza osztogatott sárga, inkább az volt az érdekes, hogy első félidőben csak egy sárgát osztott ki, miközben ott is volt pár durvább belépő, és közelebb a kapuhoz, mint amikért a 2. félidő elején adott félpályánál, felállt védekezés ellen.

számomra fura volt, hogy Tuchel és a PSG 1-0 után is ugyanabban bízott, hogy majd egyszer lendületből vezethetik ránk a labdát, és abból jön a gól. majdnem jött is, mi hibánkból amúgy, szerencsére Tuchel Chuopo-Moutingot hozta be megint Icardi helyett, így nem találta el tök üresen a labdát, ezt leszámítva viszont okosan kontrolláltuk a játékot az utolsó 30 percben.
Meglepő volt, hogy mennyire nem adtuk fel a saját játékunkat annak ellenére, hogy tudhattuk azt, hogy a párizsi támadó trió el tud jönni nagyon gyorsan, továbbra is magas védelmi vonallal játszottunk (bár nem volt olyan magas, mint a lyon ellen). Tuchel ott hibázott még nagyot mikor második félidőre Mbappét beküldte középre, Neymart meg szélre, így már Kimmich nem tartott attól, hogy mögötte simán lefutja a francia tsg vonat, jobban fel mert menni a támadásokhoz.

Flicknek most jön a neheze: jövőre picit átalakult kerettel mit tud majd alkotni. Thiagot tudjuk pótolni, de nagyon hiányozni fog a labdabiztossága.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ez mi a faszom
 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-psg-drukkerek-felegettek-parizst-a-vereseg-utan-kepek-2779717
ZoliMP
Nyugaton megoldották!
Veszteni tudni kell!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 847
Ez mi a faszom
 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-psg-drukkerek-felegettek-parizst-a-vereseg-utan-kepek-2779717
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 847
Nem vagyok egy nagy relikvia gyujto de a 4 dontosbol 3-tol van 1-1 cucclim.de sajna csak egy nyert kozoluk.
Ezek kozul a legautentikusabb a sevilla fc bogrem amit a fo ter arnyekaban egy magyar eladotol vettem sevillaban😅🤣😂
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Lesz még valami pótlék a teltházas szeptemberi NFL szezonig?
Tactful Cactus
Egyes államokban (Utah, Tennessee, stb) már elkezdődött a high school football szezon!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal