Soccer

41 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
nehogy azt hidd hogy azzal a gyökérrel jobbak lennénk 😀
eaglesmcnabb
én féltem Suarezt, a sok gyökér között szerintem elszürkülne...slowmotion
higuainra értettem a gyökeret 😀 szerkesztem is a hsz-t mert tényleg kétértelmű.
igazából benzema is nulla volt ma, meg sok más meccsen, de ha nem kap labdát sokat ő se tud vele kezdeni. Gyanítom hogy Suarez sem kapna több labdát. Abban igazad van hogy ahogy Bale, úgy Suarez is elszürkülne CR mellett, ez egyértelmű. Pedig top5 csatár.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 938 — Cowboys fan
nehogy azt hidd hogy azzal a gyökérrel jobbak lennénk 😀
eaglesmcnabb
én féltem Suarezt, a sok gyökér között szerintem elszürkülne...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
Nagyon kéne Suárez már a télen, mert így semmi esélyünk nem lesz. Most sem értem, hogy Higuain és Benzema közül miért a francia maradt.FViktor93
én igen.

nehogy azt hidd hogy azzal a gyökér higannyal jobbak lennénk 😀 kiscsapatokat a sima meccseken ő is megszórta fontos meccsen meg 0 volt ő is. kiszámoltam, a realban a BLben 6 meccs/gól átlaga volt, azt is azért mert megszórta a zagrebet meg az ajaxot a csoportkörben 😀
Suarez jó lenne ide, de akkor CR se lőne ennyi gólt az ziher.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon kéne Suárez már a télen, mert így semmi esélyünk nem lesz. Most sem értem, hogy Higuain és Benzema közül miért a francia maradt.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
A Sokadik ilyen meccs, hogy ezt a senkiházi Ramost kiállítják az elején.
galata ellen 0-0-nál (4-1 lett), most meg 0-2-nél.(2-2- lett)
Lehet itt szidni benzint, balet, meg kb mindenkit, de ha egy Realban egy ekkora nagyképű senkiházi a csapatkapitány, aki ráadásul egy nagy rakás szart nem ér, na az kurva nagy probléma. Az talán még belefér, hogy néha szarul játszunk, de hogy minden 2. meccsen emberhátrányba játszunk emiatt a faszkalap miatt, na az kurvára nem. Remélem Perez elküldi a faszba.

Jó hát pepe próbálta menteni a menthetőt, megint hibátlan volt, és még gólt is szerzett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Ez a Real teljesítmény annyira szánalmas volt, hogy csak na. Nincs mese itt legalább 1, de inkább 2 csatár kell a télen venni.
Az, hogy Ramos gyökér már megszokhattuk, de hogy ilyen lélektelen játékot én már nagyon rég nem láttam.
Roni-nak nem ment semmi, de rajta és talán Iscon kívül mindenki fos volt.
DiMaria - Marcelo - Bale nagyon nagy versenyt tolt azért, hogy ki legyen a legszarabb az egész meccsen, ám erre a címre esélyt sem adott nekik Benzema. Én nem értem, hogy maradhatott pályán amikor ha labdába ért meghalt a támadás.
Carlo is behozza Macho-t és Jesse-t ami szép és jó, de mért nem valami támadót (mondjuk Moratát ? )
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem mondom, hogy ez volt az évszázad meccse, de azért örülök, hogy a city 6-3-ra elpicsázta az arsenalt 😊 most jöhet a sima cselszki siker és a felzárkózás


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/focivilag/20131214-kizartak-a-ferfiakat-a-fenerbahce-bajnokijarol.html

nálunk hány nő lenne?😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Stez, azért Bölöni se kutya 😀
Szerintem 1 év után itt hagyná az egészet, ezzel a rendszerrel lehetetlen szembeszállni 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Főzni is tud? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
jó cunci, mikor belebotlottam női fociban rögtön kiszúrtam (és bizony az amik néha mutattak focira emlékeztető dolgokat is, fizikálisan meg lehet a mieink fölé is nőnek)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/boloni-fenekestul-felforgatta-volna-a-magyar-futballt-2301369

"Az elkerülhetetlen változások nem szülnének szimpátiát, sőt beletaposhatnak a szakma poros kényelmességébe, zavarhatnak embereket, neveket. Feltétlenül ellenfeleket állítana, de akkor is változásra van szükség. "

Lol.
Ide sem jött, de már pár hét után látja, hogy rögtön fúrták volna, és szar van a levesben. 😊

több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089

bocs, ha volt már, de ez elég hidegrázós

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nincs szükség videóbíróra:  sportgeza.hu/futball/2013/12/12/schalke_biro/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az milyen szép lenne ha a dortmund és a napoli is nyerne ma, és valamelyik csapat 12 ponttal esne ki 😀 a galata meg 7 ponttal jutott tovább, az is newlow szerintem 😊Dexxter Tailor
Bitch pls, Zenitnek 6 is elég 😀Toca
és tényleg, mekkora szar 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
az milyen szép lenne ha a dortmund és a napoli is nyerne ma, és valamelyik csapat 12 ponttal esne ki 😀 a galata meg 7 ponttal jutott tovább, az is newlow szerintem 😊Dexxter Tailor
Bitch pls, Zenitnek 6 is elég 😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ti sem vagytok a régiek, Samaras gól és semmi...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 938 — Cowboys fan
szánalmas pszeudo-ruszki köcsögök, remélem következő kanyarban kizúgnak a szarba.
ezt a labanc csapatot ez a kezdő még félgőzzel is minimum három góllal kellett volna, hogy verje...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérem szépen minden meccs előtt szidnom kell Tatat és neki meg Neymart akkor összejönnek az ilyen meccsek 😛 Bár az első félidőt nem láttam de az eredmény magáért beszél. Tessék így koncentrálni végig még ha azért a Celticnél erősebb ellenfelek is fognak jönni.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
Kemény!

1 Borussia Dortmund 6 4 0 2 11 6 5 12
2 Arsenal 6 4 0 2 8 5 3 12
3 SSC Napoli 6 4 0 2 10 9 1 12
4 Marseille 6 0 0 6 5 14 -9 0
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 131 — nabege2@yahoo.com
vezet a dortmund 😀 ki jut tovább így?Dexxter Tailor
De milyen nyalóka góllal?😊)) Orbitális helyzeteket hagytak ki, üres kapu, kapufa, plusz idióta passzok. Szerintem is tizi volt, nem értem mit nézett a bíró. De ennél jóval több kell a BVB-től. Remélem a következő körben lesznek okés meccsek, bár félek sok nyalóka csapat jutott tovább akiket majd kitömnek a "nagyok".
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ALEEEE MILAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
vezet a dortmund 😀 ki jut tovább így?Dexxter Tailor
Dortmund és Arsenal.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nem kapott meg a Dortmund egy elég egyértelmű tizit, erre a következő támadásnál pont ez a haszontalan falábú Grosskreutz rúgja be a másodikat.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 325 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
vezet a dortmund 😀 ki jut tovább így?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!