Soccer

41 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 12p

Az MLSZ csütörtökön 9.30 órakor Telkiben bemutatja a válogatott új szövetségi kapitányát. Az eseményt az MLSZ TV élőben közvetíti.Beki
No erre kíváncsi leszek.tüsi91
lehet tudni, hogy ki lesz a befutó? őszintén szólva amióta az amfocis híreket követem, én még soha nem hallottam olyanról, hogy egy új edző bemutatása előtt ne került volna nyilvánosságra az illető kiléte, ez számomra egészen hihetetlen...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
Mondjuk lehet egy Görög, Szlovénia, Lettország, Moldova, San Marino is.
Sok múlik a sorsoláson.gabokocka
Itt a harmadik hely kis szerencsével összejöhetne.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 625 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez a klubvilágbajnokság is mókás ám. Megvan a Bayern újabb címe 😛
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Mondjuk lehet egy Görög, Szlovénia, Lettország, Moldova, San Marino is.
Sok múlik a sorsoláson.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Tökm1 h második kalapban vagyunk mikor a 3. kalap összes csapata jobb nálunk 😀 amúgy esanyi taktikája ebből is látszik mennyire logikus és kifizetődő volt... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Majd lesz belőle egy spanyol/holland - magyar - szerb/török - lengyel/bolgár - izlandi/északír - kazah/máltai csoport, aztán lehet számolgatni a negyedik helyért...Gogo
Süt a pozitívum 😀
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Majd lesz belőle egy spanyol/holland - magyar - szerb/török - lengyel/bolgár - izlandi/északír - kazah/máltai csoport, aztán lehet számolgatni a negyedik helyért...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 366 — Omar's Coming Yo!
1. kalap: Spanyolország, Németország, Hollandia, Olaszország, Anglia, Portugália, Görögország, Oroszország, Bosznia-Hercegovina
2. kalap: Horvátország, Ukrajna, Svédország, Dánia, Svájc, Belgium, Csehország, MAGYARORSZÁG, Írország
3. kalap: Szerbia, Törökország, Szlovénia, Izrael, Norvégia, Szlovákia, Románia, Ausztria, Montenegró
4. kalap: Örményország, Lengyelország, Skócia, Finnország, Lettország, Wales, Bulgária, Észtország, Fehéroroszország
5. kalap: Izland, Észak-Írország, Albánia, Litvánia, Moldova, Macedónia, Azerbajdzsán, Grúzia, Ciprus
6. kalap: Luxemburg, Kazahsztán, Liechtenstein, Feröer, Málta, Andorra, San Marino, Gibraltár

Nemtudom mit keresünk a második kalapban😀

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 12p

Az MLSZ csütörtökön 9.30 órakor Telkiben bemutatja a válogatott új szövetségi kapitányát. Az eseményt az MLSZ TV élőben közvetíti.Beki
No erre kíváncsi leszek.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 938 — Cowboys fan
Doll a fradinal.
😀
Micsoda hirek!!!!!ZoliMP
Baby Doll? 😉
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 988
Doll a fradinal.
😀
Micsoda hirek!!!!!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 12p

Az MLSZ csütörtökön 9.30 órakor Telkiben bemutatja a válogatott új szövetségi kapitányát. Az eseményt az MLSZ TV élőben közvetíti.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀Stez
Valaki megzavart és felébresztett álmodban, így a végéről lemaradtál ? 😀Toca
Nem. Csak a két nehéz és szoros forduló után túl könnyű lesz a befejezés. 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀Stez
Valaki megzavart és felébresztett álmodban, így a végéről lemaradtál ? 😀
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀Stez
Ezek után ,neked egészen biztosan meglepi lesz. 😉
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :p
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 366 — Omar's Coming Yo!
City sajnálhatja, hogy nem most vannak a meccsek hanem majd tavasszal.
Hajrá City.Toca
ha most játszanánk simán 2 vereséggel esnénk ki.Tavaszra talán lesz egy 100%-os Messink,télen igazolunk kh-t,nem lesz itt baj.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 327 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Angliaban mely osztalyokban hasznaljak a golvonaltechnikat?
Ha jol tudom a cslezi goljanal eme csoda segitett...ZoliMP
a PL-ben biztos meg szerintem a kupákban is. az alsóbb osztályokról nem tudok


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 988
Angliaban mely osztalyokban hasznaljak a golvonaltechnikat?
Ha jol tudom a cslezi goljanal eme csoda segitett...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 327 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
úristen milyen lassúak a középső védőink... mondjuk az sem segített, hogy Azpi lesérült, és Essien volt a helyén. de Cahill és David Luiz is botrányos volt ma. mindegy, Ligakupa, who cares? 😊 a lényeg, hogy hétfőn nyerjünk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/allami-penzzel-tomik-a-realt-es-a-barcat-vizsgalodik-az-eu-2302219

ejnye no!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 303 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy a Tottenham kirúgta Vilas-Borast, ideje újra felvenni a kapcsolatot Ted Lassoval. 😀😀
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Simunic 10 meccses eltiltás. Kicsit erősnek érzem a büntetést.FViktor93
Remélhetőleg most majd beépítik Lovrent. Egyébként meg egy ostoba fasz!