Soccer

40 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 126 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
én tegnap is fel voltam háborodva, hogy hogy meri a sporttv egy BL közvetítéshez odaültetni azt az embert, akit jogerősen elítéltek sikkasztásért, csalásért. és mindezt a magyar futballért dolgozva.

hogy fordulhat ez elő ? hogy lehetne hiteles egy ilyen ember ?? ki nem szarja le a véleményét ??gabtsi
A büntetését nem soccerhozzánemértésért kapta.
Egy többszörös gyilkos is lehet szakértője a golfnak, teszemazt.
Tehát miért ne ülhetne oda?
Viszont az tény, ha én szerkeszteném azt a műsort, az elmúlt 30 évben a magyar fociban szerencsétlenkedő többszáz emberből biztos kerestem volna inkább mást. Annyival nem magasabb minőség, hogy ne lenne csereszabatos. Ráadásul véletlen belesodródtam az éjszakai ismétlésbe, és számomra inkább az volt az újszerű elem, hogy semmi szakmai dolog nem hangzott el egyikük szájából sem. "hát ez a csoport igazán 3 esélyes, örülhet a xy csapat, ha EL-helyre odaér, továbbjuthat ezésez a csapat, ha mind az 5 hátralévő meccsét megnyerni, stb." és az egyik csapatnál konkrétan kapott gól után elhangzott, hogy "fogalmam nincs milyen a védekező sémája a csapatnak, de ez így akkor is rosszul sült el". Ja. Kevés kapott gól sül el jól.Sobri Jóska
Egyszer:  torokgaborelemez.blog.hu/2012/06/30/462_az_nyer_aki_tobb_golt_lo
Kétszer:  sportgeza.hu/futball/2012/09/19/orulok_hogy_nem_tudtak_eluldozni_sousat/
Háromszor:  grundfoci.ingyenblog.hu/nem-tortent-semmi-avagy-mire-jo-a-magyar-edzo.blog

Jó szórakozàst/sírást az olvasnivalókhoz, kinek kedve szerint. A kedvenc mondat: Bognár “Kaszinós” György szerint védekezni nem kell megtanulni, az jön magától


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hol van 10 milla, had sikkasszam el. És azonnal bűnhődni is akarok. Úgy mint Bodnár.
"Nem kell börtönbe vonulnia Bognár Györgynek, aki a Sopron labdarúgócsapatánál vezetőedző és klubigazgató is volt korábban. Az egykori 50-szeres válogatott labdarúgót folytatólagosan elkövetett sikkasztásban, egy rendbeli csalásban és egy rendbeli okirathamisításban találta bűnösnek a bíróság."
Bodnár 5 évet kapott felfüggesztve. Én úgy tudom két év felett nincs felfüggesztés, csak letöltendő. Így már érdekesebb a dolog. Amúgy igaza van Sobrinak. Magyarországon divat a bűnözőt áldozatnak tekinteni, a bulvár pedig sztárokat csinál belőlük. Ha egy "viszkis" sztár lehet, Bodnár miért lenne kivétel?apeszos
Két év kapott, 5 év próbaidőre felfüggesztve. Visszafizette a követelt összeget is. Persze jó lenne látni a teljes bírósági indokolást, mert csak akkor lehetne tisztán látni, hogy pontosan mi volt a helyzet.

De szerintem is húzzon a sunyiba a foci közeléből és vigye magával a hasonszőrű haverjait is.gdavid
"2006. január 24.
A bíróság jogerősen öt év felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte Bognár Györgyöt."

Első fokon kapott két évet, és az letöltendő volt. Az hogy visszafizette a követelt összeget, csak enyhítő körülmény lehet. Van egy kis logikai bakugrás, vagy a cikkíró volt pongyola..
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hol van 10 milla, had sikkasszam el. És azonnal bűnhődni is akarok. Úgy mint Bodnár.
"Nem kell börtönbe vonulnia Bognár Györgynek, aki a Sopron labdarúgócsapatánál vezetőedző és klubigazgató is volt korábban. Az egykori 50-szeres válogatott labdarúgót folytatólagosan elkövetett sikkasztásban, egy rendbeli csalásban és egy rendbeli okirathamisításban találta bűnösnek a bíróság."
Bodnár 5 évet kapott felfüggesztve. Én úgy tudom két év felett nincs felfüggesztés, csak letöltendő. Így már érdekesebb a dolog. Amúgy igaza van Sobrinak. Magyarországon divat a bűnözőt áldozatnak tekinteni, a bulvár pedig sztárokat csinál belőlük. Ha egy "viszkis" sztár lehet, Bodnár miért lenne kivétel?apeszos
Két év kapott, 5 év próbaidőre felfüggesztve. Visszafizette a követelt összeget is. Persze jó lenne látni a teljes bírósági indokolást, mert csak akkor lehetne tisztán látni, hogy pontosan mi volt a helyzet.

De szerintem is húzzon a sunyiba a foci közeléből és vigye magával a hasonszőrű haverjait is.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem zéró erkölcsi alapja nincs bírálni, kritizálni, értékelni semmilyen szintű labdarúgást annak, aki (részben köz)pénzt lopott ki a rendszerből és a jogerős ítélet szerint károkozó tevékenységet folytatott.
ezen túlmenően semmilyen hozzáadott értéke nincs, azon kívül, hogy zombori háttérbe szorulásával ő lett a fő megmondóember, amely szerepre a fentiek miatt is különösen alkalmatlan és hiteltelen.gabtsi
Mondjuk nem erkölcsi alapon bírált, csak elmondta az egyébként összeszedetlen, kaotikus véleményét.
Én értem mit mondasz, csak szerintem egy múltban történt bűncselekmény, aminek a következményeit vállalta valaki, nem jelenti azt, hogy az ezt követő életében örökre megbélyegzettként éljen.
Én ezt akartam kifejezni.
Hozzáadott értéke valóban 0, ez nem vita, de nem azért mert bűnözött (és emiatt megbűnhődött), hanem azért, mert egyszerűen semmi eredeti, érdekes, fontos dolgot nem mond.Sobri Jóska
Hol van 10 milla, had sikkasszam el. És azonnal bűnhődni is akarok. Úgy mint Bodnár.
"Nem kell börtönbe vonulnia Bognár Györgynek, aki a Sopron labdarúgócsapatánál vezetőedző és klubigazgató is volt korábban. Az egykori 50-szeres válogatott labdarúgót folytatólagosan elkövetett sikkasztásban, egy rendbeli csalásban és egy rendbeli okirathamisításban találta bűnösnek a bíróság."
Bodnár 5 évet kapott felfüggesztve. Én úgy tudom két év felett nincs felfüggesztés, csak letöltendő. Így már érdekesebb a dolog. Amúgy igaza van Sobrinak. Magyarországon divat a bűnözőt áldozatnak tekinteni, a bulvár pedig sztárokat csinál belőlük. Ha egy "viszkis" sztár lehet, Bodnár miért lenne kivétel?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
szerintem zéró erkölcsi alapja nincs bírálni, kritizálni, értékelni semmilyen szintű labdarúgást annak, aki (részben köz)pénzt lopott ki a rendszerből és a jogerős ítélet szerint károkozó tevékenységet folytatott.
ezen túlmenően semmilyen hozzáadott értéke nincs, azon kívül, hogy zombori háttérbe szorulásával ő lett a fő megmondóember, amely szerepre a fentiek miatt is különösen alkalmatlan és hiteltelen.gabtsi
Mondjuk nem erkölcsi alapon bírált, csak elmondta az egyébként összeszedetlen, kaotikus véleményét.
Én értem mit mondasz, csak szerintem egy múltban történt bűncselekmény, aminek a következményeit vállalta valaki, nem jelenti azt, hogy az ezt követő életében örökre megbélyegzettként éljen.
Én ezt akartam kifejezni.
Hozzáadott értéke valóban 0, ez nem vita, de nem azért mert bűnözött (és emiatt megbűnhődött), hanem azért, mert egyszerűen semmi eredeti, érdekes, fontos dolgot nem mond.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hello szia Valenszia, 74-26%os labdabirtoklás, eredmény csalóka, 5:1 és egy szavuk se lehet. Schweini-Martinez-Kroos kp. trió meg nem kicsit lesz durva, már most nem semmi 1 közös meccs után 😊

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Oscar mekkora gólokat akasztott bakker! 😊 Csak kár hogy azóta egyenlített a Juve... Fostos lesreállító taktika nem akar működni.Dexxter Tailor
köcsögbíró. mindegy volt amúgy a meccs, a továbbjutás úgyis meglesz, a W-nek leginkább a nagyszájú juvés bloggerek miatt örültem volna 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 505 — Bears & Illinois fan
b-o-g-n-á-rgyurigabtsi
Őt elítélték? Nem a Bodnárt ítélték el?csi77
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/20060124/bognar_gyorgynek_nem_kell_bortonbe_vonulniaSchleck
Erről lemaradtam. A névrokona sem szarral gurigázott, őróla készült a Focicsalók című könyv.csi77
a szaknévsoros zsorzsbodnár ? hát az még egy díszpéldány.gabtsi
Jaja, csak ő már kiöregedett

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 248
b-o-g-n-á-rgyurigabtsi
Őt elítélték? Nem a Bodnárt ítélték el?csi77
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/20060124/bognar_gyorgynek_nem_kell_bortonbe_vonulniaSchleck
Erről lemaradtam. A névrokona sem szarral gurigázott, őróla készült a Focicsalók című könyv.csi77
a szaknévsoros zsorzsbodnár ? hát az még egy díszpéldány.gabtsi
"A korábban külföldön is szerepelt középpályás játékszenvedélyével magyarázta a történteket"

ha nem lenne ott, hogy kaszinózik, akkor epésen megjegyezném, hogy macerás lehetett milliókat százasra beváltani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
b-o-g-n-á-rgyurigabtsi
Őt elítélték? Nem a Bodnárt ítélték el?csi77
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/20060124/bognar_gyorgynek_nem_kell_bortonbe_vonulniaSchleck
Erről lemaradtam. A névrokona sem szarral gurigázott, őróla készült a Focicsalók című könyv.csi77
a szaknévsoros zsorzsbodnár ? hát az még egy díszpéldány.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 457 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Oscar mekkora gólokat akasztott bakker! 😊 Csak kár hogy azóta egyenlített a Juve... Fostos lesreállító taktika nem akar működni.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 505 — Bears & Illinois fan
b-o-g-n-á-rgyurigabtsi
Őt elítélték? Nem a Bodnárt ítélték el?csi77
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/20060124/bognar_gyorgynek_nem_kell_bortonbe_vonulniaSchleck
Erről lemaradtam. A névrokona sem szarral gurigázott, őróla készült a Focicsalók című könyv.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
b-o-g-n-á-rgyurigabtsi
Őt elítélték? Nem a Bodnárt ítélték el?csi77
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/20060124/bognar_gyorgynek_nem_kell_bortonbe_vonulnia

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 505 — Bears & Illinois fan
b-o-g-n-á-rgyurigabtsi
Őt elítélték? Nem a Bodnárt ítélték el?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
b-o-g-n-á-rgyuri

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 505 — Bears & Illinois fan
én tegnap is fel voltam háborodva, hogy hogy meri a sporttv egy BL közvetítéshez odaültetni azt az embert, akit jogerősen elítéltek sikkasztásért, csalásért. és mindezt a magyar futballért dolgozva.

hogy fordulhat ez elő ? hogy lehetne hiteles egy ilyen ember ?? ki nem szarja le a véleményét ??gabtsi
A büntetését nem soccerhozzánemértésért kapta.
Egy többszörös gyilkos is lehet szakértője a golfnak, teszemazt.
Tehát miért ne ülhetne oda?
Viszont az tény, ha én szerkeszteném azt a műsort, az elmúlt 30 évben a magyar fociban szerencsétlenkedő többszáz emberből biztos kerestem volna inkább mást. Annyival nem magasabb minőség, hogy ne lenne csereszabatos. Ráadásul véletlen belesodródtam az éjszakai ismétlésbe, és számomra inkább az volt az újszerű elem, hogy semmi szakmai dolog nem hangzott el egyikük szájából sem. "hát ez a csoport igazán 3 esélyes, örülhet a xy csapat, ha EL-helyre odaér, továbbjuthat ezésez a csapat, ha mind az 5 hátralévő meccsét megnyerni, stb." és az egyik csapatnál konkrétan kapott gól után elhangzott, hogy "fogalmam nincs milyen a védekező sémája a csapatnak, de ez így akkor is rosszul sült el". Ja. Kevés kapott gól sül el jól.Sobri Jóska
szerintem zéró erkölcsi alapja nincs bírálni, kritizálni, értékelni semmilyen szintű labdarúgást annak, aki (részben köz)pénzt lopott ki a rendszerből és a jogerős ítélet szerint károkozó tevékenységet folytatott.
ezen túlmenően semmilyen hozzáadott értéke nincs, azon kívül, hogy zombori háttérbe szorulásával ő lett a fő megmondóember, amely szerepre a fentiek miatt is különösen alkalmatlan és hiteltelen.

a poszt második részével nem tudok, és nem is akarok vitatkozni, volt olyan idő h kimondottan figyeltem mit is mondd egy egy szakkomm, és abszte várhidi táblás boborján vitte a prímet, aki egy 3 perces körmondatban 0 érdemi információt ad át.
gabtsi
Bocs, de lemaradtam. Ki ez?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Rohadt fos hátul ez a Barca, meg kell hagyni.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Sport tv ásza Puhl. Nem nyitok vitát.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én tegnap is fel voltam háborodva, hogy hogy meri a sporttv egy BL közvetítéshez odaültetni azt az embert, akit jogerősen elítéltek sikkasztásért, csalásért. és mindezt a magyar futballért dolgozva.

hogy fordulhat ez elő ? hogy lehetne hiteles egy ilyen ember ?? ki nem szarja le a véleményét ??gabtsi
A büntetését nem soccerhozzánemértésért kapta.
Egy többszörös gyilkos is lehet szakértője a golfnak, teszemazt.
Tehát miért ne ülhetne oda?
Viszont az tény, ha én szerkeszteném azt a műsort, az elmúlt 30 évben a magyar fociban szerencsétlenkedő többszáz emberből biztos kerestem volna inkább mást. Annyival nem magasabb minőség, hogy ne lenne csereszabatos. Ráadásul véletlen belesodródtam az éjszakai ismétlésbe, és számomra inkább az volt az újszerű elem, hogy semmi szakmai dolog nem hangzott el egyikük szájából sem. "hát ez a csoport igazán 3 esélyes, örülhet a xy csapat, ha EL-helyre odaér, továbbjuthat ezésez a csapat, ha mind az 5 hátralévő meccsét megnyerni, stb." és az egyik csapatnál konkrétan kapott gól után elhangzott, hogy "fogalmam nincs milyen a védekező sémája a csapatnak, de ez így akkor is rosszul sült el". Ja. Kevés kapott gól sül el jól.Sobri Jóska
szerintem zéró erkölcsi alapja nincs bírálni, kritizálni, értékelni semmilyen szintű labdarúgást annak, aki (részben köz)pénzt lopott ki a rendszerből és a jogerős ítélet szerint károkozó tevékenységet folytatott.
ezen túlmenően semmilyen hozzáadott értéke nincs, azon kívül, hogy zombori háttérbe szorulásával ő lett a fő megmondóember, amely szerepre a fentiek miatt is különösen alkalmatlan és hiteltelen.

a poszt második részével nem tudok, és nem is akarok vitatkozni, volt olyan idő h kimondottan figyeltem mit is mondd egy egy szakkomm, és abszte várhidi táblás boborján vitte a prímet, aki egy 3 perces körmondatban 0 érdemi információt ad át.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor is ez a legnagyobb:

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 375 — a new hope (again)
a sport tévés szakértői brigádban sajnos a leginkább szakmára emlékeztető jelenség amikor nyilasi bekarikáz pár embert a bajnokikon h miért kapott gólt az egyik csapat... és ezzel kifújt, jönnek a lufik... de hát tudjuk h a védekezést nem kell megszervezni, a kontrajáték meg adja magát... inkább maradjanak mégiscsak a lufik 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
én tegnap is fel voltam háborodva, hogy hogy meri a sporttv egy BL közvetítéshez odaültetni azt az embert, akit jogerősen elítéltek sikkasztásért, csalásért. és mindezt a magyar futballért dolgozva.

hogy fordulhat ez elő ? hogy lehetne hiteles egy ilyen ember ?? ki nem szarja le a véleményét ??gabtsi
A büntetését nem soccerhozzánemértésért kapta.
Egy többszörös gyilkos is lehet szakértője a golfnak, teszemazt.
Tehát miért ne ülhetne oda?
Viszont az tény, ha én szerkeszteném azt a műsort, az elmúlt 30 évben a magyar fociban szerencsétlenkedő többszáz emberből biztos kerestem volna inkább mást. Annyival nem magasabb minőség, hogy ne lenne csereszabatos. Ráadásul véletlen belesodródtam az éjszakai ismétlésbe, és számomra inkább az volt az újszerű elem, hogy semmi szakmai dolog nem hangzott el egyikük szájából sem. "hát ez a csoport igazán 3 esélyes, örülhet a xy csapat, ha EL-helyre odaér, továbbjuthat ezésez a csapat, ha mind az 5 hátralévő meccsét megnyerni, stb." és az egyik csapatnál konkrétan kapott gól után elhangzott, hogy "fogalmam nincs milyen a védekező sémája a csapatnak, de ez így akkor is rosszul sült el". Ja. Kevés kapott gól sül el jól.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 248
én tegnap is fel voltam háborodva, hogy hogy meri a sporttv egy BL közvetítéshez odaültetni azt az embert, akit jogerősen elítéltek sikkasztásért, csalásért. és mindezt a magyar futballért dolgozva.

hogy fordulhat ez elő ? hogy lehetne hiteles egy ilyen ember ?? ki nem szarja le a véleményét ??gabtsi
miért Mészöly a lefejeléssel és a bundával? rohad az egész közeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én tegnap is fel voltam háborodva, hogy hogy meri a sporttv egy BL közvetítéshez odaültetni azt az embert, akit jogerősen elítéltek sikkasztásért, csalásért. és mindezt a magyar futballért dolgozva.

hogy fordulhat ez elő ? hogy lehetne hiteles egy ilyen ember ?? ki nem szarja le a véleményét ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 900 — 49ers GM
Most olvastam vegig. Elejen enyhe szkepticizmussal altam neki de engem meggyozott. Rohadtul igaza van a legtobb dologban. Remelem osszejon neki bar hogy a magyar futballra ez hatassal lesz azt ketlem. Ez a kozeg ami olyan mint a politikai ,kiirthatatlan. De azert hajra , egyszer hátha. Toca
Legalább lesz miről beszélgetni a "szakértőknek" a zuhanyhíradóban, biztos összeül a Bognár/Zombori álomduó és megmondják a tutit.