Soccer

40 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Elrulettezte a játékosaitól kölcsönkért pénzt, 17 pontos előnyről vesztette el a bajnokságot az MTK-val.deyell
Sopronban pedig 10milliókat sikkasztott el. Tettéért felfüggesztett fegyházbüntetéssel jutalmazta a magyar állam.Amadeus91
Olyan nincs, hogy felfüggesztett fegyházbüntetés. A fegyházbüntetés a legsúlyosabb fokozat, azt nem függesztik fel. A két évnél súlyosabb ítélet esetén automatikus letöltendő.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/hajra-bence-/20120913/c/1719

😛

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 202
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Elrulettezte a játékosaitól kölcsönkért pénzt, 17 pontos előnyről vesztette el a bajnokságot az MTK-val.deyell
Sopronban pedig 10milliókat sikkasztott el. Tettéért felfüggesztett fegyházbüntetéssel jutalmazta a magyar állam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nagyon nyomják a kritikákat Várhidiék

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 546 — #NoStress
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Két tikettet a pirosra.apeszos
Zseton, nem tickett, és nem piros, hanem nagyszéria, zéróspíl. 😉

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 784
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Elrulettezte a játékosaitól kölcsönkért pénzt, 17 pontos előnyről vesztette el a bajnokságot az MTK-val.

choose life
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...tüsi91
Két tikettet a pirosra.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mivel még viszonylag fiatal vagyok valaki idősebb árulja már el Bognár Gyuri mit pakolt le edzőként az asztalra, hogy mindent megmagyaráz, mindent jobban tud? Félelmetesen irritáló ember...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 778 — Scream and scout
Uramisten...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/egervari-el-kell-gondolkodni-a-valogatott-osszeallitasan-2173179JC6
ha kicsit rosszmájú akarok lenni, akkor azt mondanám, hogy a meccs előtt kellett volna..

Gál Lajos mellett én se láttam szervezettnek ezt a magyar együttest.

gamerkr
Én még fel is van háborodva h ezt vki ki meri mondani...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 715 — Packers Suicide Squad
Uramisten...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/egervari-el-kell-gondolkodni-a-valogatott-osszeallitasan-2173179JC6
ez az ember félrebeszél

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 336 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Uramisten...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/egervari-el-kell-gondolkodni-a-valogatott-osszeallitasan-2173179JC6
ha kicsit rosszmájú akarok lenni, akkor azt mondanám, hogy a meccs előtt kellett volna..

Gál Lajos mellett én se láttam szervezettnek ezt a magyar együttest.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Uramisten...

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/egervari-el-kell-gondolkodni-a-valogatott-osszeallitasan-2173179
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kondáséknál európai kupák után(no meg közbe 3 hétre) szokás igazolni...előtte minek... 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
best hsz nso:
"még a 400.000 lakosú Izland is kinyomott magából egy Gudjohnsent,ahol a kézilabda a nemzeti sport,nálunk meg Döme meg Kipu óta senki"Amadeus91
azért ez túlzás...Lisztes, Lipcsei(ejj ha nincs aza térdsérülés), Illés!!!(igaz ő csak NB1-be volt nagy király), Szabics, Gera, mackós Gabi se véletlenül húzott le éveket a buncseszligában...dZsuzsinak is meg van az esélye még jobban berobbaniDivat
és ezek közül melyik játszott a Chelseaben meg a Barcában mint a jó Eidur?Höri
azé akkoriban egy Stuttgart(Balakow-al az élen), Porto elég jó volt, manapság se rosszak mondjuk...mondjuk én a szőke sztárt semmire se tartottam, nem is értettem mit keres a bárkában...

|
több mint 11 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Bajnokok Ligája Szerelmesek Figyelem!!
Itt van a várva várt UEFA Champions League Fantasy Liga!
Nem kell mást tenned csak regisztrálnod magad a UEFA hivatalos fantasy oldalán , és csatlakoznod a Drukker Söröző Bajnoksághoz!
Csatlakozz te is a Drukker Söröző - UEFA Champions League Fantasy ligához!
Oszd meg ismerőseidnek is , és csatlakozzunk minél többen a ligához!
 en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15804/clienthome.do
A Drukker Söröző Liga belépéshez szükséges kód: 872912-422724
CSATLAKOZZ TE IS!!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
best hsz nso:
"még a 400.000 lakosú Izland is kinyomott magából egy Gudjohnsent,ahol a kézilabda a nemzeti sport,nálunk meg Döme meg Kipu óta senki"Amadeus91
azért ez túlzás...Lisztes, Lipcsei(ejj ha nincs aza térdsérülés), Illés!!!(igaz ő csak NB1-be volt nagy király), Szabics, Gera, mackós Gabi se véletlenül húzott le éveket a buncseszligában...dZsuzsinak is meg van az esélye még jobban berobbaniDivat
és ezek közül melyik játszott a Chelseaben meg a Barcában mint a jó Eidur?

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bezzeg ha nekünk is lenne egy Samarasunk!!!!! fetomyt meg kéne kérni, h vegye rá vh h szerethető magyar legyen ő is...

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 202
best hsz nso:
"még a 400.000 lakosú Izland is kinyomott magából egy Gudjohnsent,ahol a kézilabda a nemzeti sport,nálunk meg Döme meg Kipu óta senki"Amadeus91
azért ez túlzás...Lisztes, Lipcsei(ejj ha nincs aza térdsérülés), Illés!!!(igaz ő csak NB1-be volt nagy király), Szabics, Gera, mackós Gabi se véletlenül húzott le éveket a buncseszligában...dZsuzsinak is meg van az esélye még jobban berobbani, igaz ehhez előbb vissza kell venni az arcból...és mindez csak első blikkre, attól h válogattott szinten szarok vagyunk pár évtizede, vannak kiemelkedő focistiánk, jó most már kevesebb, de vannak még azért...Divat
 nol.hu/sport/hegyi_ivan__hazugsag_valosag_1-4

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
best hsz nso:
"még a 400.000 lakosú Izland is kinyomott magából egy Gudjohnsent,ahol a kézilabda a nemzeti sport,nálunk meg Döme meg Kipu óta senki"Amadeus91
azért ez túlzás...Lisztes, Lipcsei(ejj ha nincs aza térdsérülés), Illés!!!(igaz ő csak NB1-be volt nagy király), Szabics, Gera, mackós Gabi se véletlenül húzott le éveket a buncseszligában...dZsuzsinak is meg van az esélye még jobban berobbani, igaz ehhez előbb vissza kell venni az arcból...és mindez csak első blikkre, attól h válogattott szinten szarok vagyunk pár évtizede, vannak kiemelkedő focistiánk, jó most már kevesebb, de vannak még azért...

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 202
best hsz nso:
"még a 400.000 lakosú Izland is kinyomott magából egy Gudjohnsent,ahol a kézilabda a nemzeti sport,nálunk meg Döme meg Kipu óta senki"

" és futnék egy-két kört a HONOSÍTÁS címszó körül, mert csatárral és védővel csehül állunk. Ha ez a többi országnak (portugál, lengyel, német, olasz) nem égő, nekünk mért az ???? Ha az olimpiai érmeink felét egy szerb nő hozza már 12 éve, akkor egy-két játékost el lehetne nézni ebben a szeretnivalóan balf@sz magyar fociválogatottban is, nem ????"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 202
Beckham lehet megveszi a Mallorcát.

(van német nyelvű link, közkívánatra beteszem)Amadeus91
Malaga németül Mallorca? Vagy ezeknek a germánoknak mindegy hol égetik magukat pecsenyére? 😀 :tomi-tomi
jogos, keverem már a dolgokat 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Beckham lehet megveszi a Mallorcát.

(van német nyelvű link, közkívánatra beteszem)Amadeus91
Malaga németül Mallorca? Vagy ezeknek a germánoknak mindegy hol égetik magukat pecsenyére? 😀
Magyar oldalak már két napja hozták.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 202
Beckham lehet megveszi a Mallorcát.

(van német nyelvű link, közkívánatra beteszem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 074 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
De akkor legalább dögöljön meg azon a pályán, ahol azok az emberek szurkolnak neki, akiknek az átlag 8.000.- forintos jegy megvásárlása a romhalmazba nehezebben megy, mint neki Bentleyt venni...JC6
Rohadtul nem kötelező ám megvenni azt a jegyet, pláne hogy nem ez volt az első, és valószínűleg nem is az utolsó lélektelen játék a válogatottól, és sz@r soccermeccset is láthattunk már eleget

Az irreális elvárásokkal bíró, labdarúgást orrba-szájba fogyasztó szurkoló is "ludas" ebben a helyzetben, nyilván rászolgált Dzsudzsák Balázs a Bentley-ére, ha egy vesztes meccs után is még napokig beszédtéma a teljesítménye

Az meg hogy egy 80-as IQ-jú ember évi 1 milliárd forintot kereshet, végképp a társadalom hibája, az elkorcsosult értékeknek Balázs csak a haszonélvezője


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Puzsért nekik! Puzsért a bestiáknak!

"Itt?? ... Mindenki!"