Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 602 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Óóóó istenem...
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sidibe 1-1 Sidibe

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hallod Divat, ha a loki bl főtáblás, téged senki nem ment meg a 1,60-s gumicsővel való randitól 😀Amadeus91
így játszanak továbbra is simán meglehet...sztem értem játszanak!!! 😊

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 058
Hallod Divat, ha a loki bl főtáblás, téged senki nem ment meg a 1,60-s gumicsővel való randitól 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azt kell mondjam jól játszik a konda, még a gólnál is felugrottam... :S 😀

|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 602 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sidibe - Coulibaly all pro strikers 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
hoppá 0-1!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 050 — Ajmo Vatreni
Közben Fehéroroszországban Mészáros ismét "válogatott formában" játszik.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát ebből lassan egy 11 vs. 11 is összejönne 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 602 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kimaradtam a keretből.
Kapjátok be.Bazzani
Nem csak te... 😕
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 349 — Invisible man
Mindenki Király Gábort akar játszani? Nem kapusválogatott ez...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 281 — a new hope (again)
Az én válogatottam:

Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri

Szövetségi kapitány: szaba

Világbajnokok.JC6
😀 , elég jól kenném balbunkóban, főleg mert a balost majdnem lekellett csapni, 10 műtét árán maradt meg vmi lábra emlékeztető valami... szervezd át! 😀 ( régen kapus voltam )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kimaradtam a keretből.
Kapjátok be.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Contét pedig 3 hónapra elmeszelték "ártatlanul"...

|
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
WTF Lemondott Kis Karcsi 😮

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem meg egy fórumfocit lehetne összehozni. Csak az a baj, hogy mindenki rám meg Amadeusra vadászna 😀 😀 😀 JC6
nem, én vadásznék rájuk 😀Amadeus91
Én hivatalosan visszavonultam focitól (porckopás...), úgyhogy egy Gattuso-val (vagy Gravesennel) kevesebb 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 058
Szerintem meg egy fórumfocit lehetne összehozni. Csak az a baj, hogy mindenki rám meg Amadeusra vadászna 😀 😀 😀 JC6
nem, én vadásznék rájuk 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem meg egy fórumfocit lehetne összehozni. Csak az a baj, hogy mindenki rám meg Amadeusra vadászna 😀 😀 😀 JC6
Dehogy is. Az ellenfél fél csapata Hörit próbálna megfogni, hogy csak 2-3 gólt rámoljon be.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintem meg egy fórumfocit lehetne összehozni. Csak az a baj, hogy mindenki rám meg Amadeusra vadászna 😀 😀 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad: mi a posztod? 😊

Stez, szaba a szövkap, nála reklamálj 😀 makimajom 😀 😀 😀

Divat: ha sokat vitatkozol, leülsz a padra! punktum! 😀

kristof: +1 😊

JC6
Kapus vagy csatár.
High school utolsó 2 évében inkább utóbbi, na nem azért, mert én voltam az új Neuer(=a potyáim legendásak). Viszont sikerült már kispályás kapuból gólt rúgni a másik kapusnak (az is szép nagy lepke volt a részéről).
Csatárként ha hozzám kerül a labda életveszélyes voltam (de tényleg). A pech az, hogy ez nagyon ritkán történt meg (mármint hogy hozzám került a labda elől).

Ha belegondolok egy jóféle sitcomot össze lehetett volna hozni a HS soccer pályafutásomból. Vagy egy hatalmas gag reelt.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
iktriad: mi a posztod? 😊

Stez, szaba a szövkap, nála reklamálj 😀 makimajom 😀 😀 😀

Divat: ha sokat vitatkozol, leülsz a padra! punktum! 😀

kristof: +1 😊

JC6
mer ki vagy te csányi h megmondod h ki játszik és ki ül le a padra? 😀
amúgy mester nekem mind1 h kapuba kell lennem, gólt kell rúgnom! mackónadrágom is van! de akkor szeretném ha fake söprögetne előttem.. 😊

|
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én egyik felháborodást se értem.

Rudolf Nyíregyházán edz. Ok, hogy valószínűleg nem sokat felejtett a Spartacus melegítőben se, de azért ennyire ne aljasodjunk le, hogy a válogatott meccsen nézzék az ügynökök free agenteket 😀 keressen magának csapatot, az az 5-6 nap is bőven elég amit válogatott helyett próbajátékkal, tárgyalással tölthet.

Gerát meg mikor kellene megnézni? Tétmeccsen? Vagy ki kéne menni az angol edzéseire heti szinten? Tétmeccsre úgy se nevezik be ha rottyon van, tryoutra simán jó Izráel választott népe ellen.

A Bowl.hu válogatottba sikerült megtalálni a helyem, bár az elmúlt két napban pont season-low formában vagyok, de tétmeccsre elővenném a Höribrahimovic énem

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
iktriad: mi a posztod? 😊

Stez, szaba a szövkap, nála reklamálj 😀 makimajom 😀 😀 😀

Divat: ha sokat vitatkozol, leülsz a padra! punktum! 😀

kristof: +1 😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az én válogatottam:

Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri

Szövetségi kapitány: szaba

Világbajnokok.JC6
Támadó vagy védekező középpályásként leszek bevetve? Csak mert egyik se nagyon megy. iktriad
akkor te leszel akit elküldenek szólni a melegítő cseréknek, na? 😀

remélem Höri nyomna egy Ibrát 😛

Divat, mit lehet a fidinek, he? 😀 amúgy mindent, tudom 😊 majd csütörtökön viszek egy kartonpapírt a neveddel, ahogy az amcsik szokták 😀 még nem tudom mi lesz rajta, valami "Divat, a bowl.hu ratyija" vagy valami ahasonló 😀petey
mit? szopni a vityát... 😀

olyat vigyél ahol a pölővel együtt vagyok! 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az én válogatottam:

Divat - kristof, Hurka, petey, peach - JC6 - iktriad, zinedine5(Amadeus91, ha jól viselkedik), davemayer - Höri

Szövetségi kapitány: szaba

Világbajnokok.JC6
most akkor csatár v kapus leszek? 😀

|