Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem hihetetlenül ellenszenves az egriek sírása...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
és tényleg, mekkora már!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
eger amúgy vicc, normális stadion nem alapfeltétele az NB1-es liszenznek? ha nem akkor miért nem? de ők is hülyék, tudták, h feljutnak, akkor miért nem csinálták meg??Divat
de az, de úgy kapták meg, hogy a Lokiét jelölték meg hazai pályának (kötöttek is bérleti szerződést, plusz keresztbe sorsolták a két csapatot). az, hogy miért nem csinálták meg (és miért panaszkodnak) az már rejtély...

az mondjuk a másik, hogy a Diósgyőr, Loki, Fradi, Újpest négyest leszámítva sztem mindenkit tudnának otthon fogadni...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8vassadi
öröm bódottá 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a parma új meze büntet, rajta van az összes bérletes neve 😊

am. nemtom pontosan h mit baszott el a rangers, de igazából a német csapatok kivételével az összes klubbot be lehetne csődöltetni, mert mindegyik jelentős tartozást görget maga előtt, csak a bankok minden évben új kölcsönt adnak nekik és átstruktúrálják a hiteleket.... ezt akarják beszüntetni, de akkor meg kb vége ilyen téren az európai top klubfutballnak, mert akkor sztem tuti saját ligát alapítanak... :/peach
az qrva nagy ötlet, remélem nálunk is lesz vmikor!!!

eger amúgy vicc, normális stadion nem alapfeltétele az NB1-es liszenznek? ha nem akkor miért nem? de ők is hülyék, tudták, h feljutnak, akkor miért nem csinálták meg??

|
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
BL: Pro4 -> Sport Tv
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/07/06/lab_bajnokok_ligaja8
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak felületesen lapoztam át a topikot, mert nem érdekelt a sok faszság de:
- borzalmasan fos volt ez az eb
- nem lesz egri túra 😕
- nagyon király a DVTK sorsolása
- hogy játszott tegnap az MTK? mert lemaradtam sajna :rolleyes:

és ami a legfontosabb:
http://dvtk.eu/hirek/vert-adnak-a-dvtk-jatekosai-is/4850/
pár meccsen játszottam én is Bencével egy csapatban még kicsi korunkban, nagyon durva a történet, kívánom, hogy épüljön fel, szerdán megyek én is vért adni
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
a parma új meze büntet, rajta van az összes bérletes neve 😊

am. nemtom pontosan h mit baszott el a rangers, de igazából a német csapatok kivételével az összes klubbot be lehetne csődöltetni, mert mindegyik jelentős tartozást görget maga előtt, csak a bankok minden évben új kölcsönt adnak nekik és átstruktúrálják a hiteleket.... ezt akarják beszüntetni, de akkor meg kb vége ilyen téren az európai top klubfutballnak, mert akkor sztem tuti saját ligát alapítanak... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát szokni kell majd az eddig megszokott fehér helyett az új idegenbeli mezt:

|
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Főleg, hogy másod- és negyedosztályról van csak szó (az utóbbi a div. 3, ezzel mondjuk keverhette)


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Dinamo Kijev bekeményített: N. Kranjcar után egy újabb középpályást igazolt le a portugál Miguel Veloso személyében (szintén 8 millió euró-ért)!
Mondjuk 2 középpályás el is ment, de ez minőségi csere.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Valaki nagyon ért hozzá : http://www.foci24.net/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=96001&qq=rssdanyly
most komolyan, ha ezt a cikket egy újságíró állította össze akkor nálam holnap nem dolgozna... a címben és a címer Celtic, a cikkben már Rangers. Ki az a gyökér...? :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
Ezek szerint nem látsz semmi kivetnivalót abban, hogy az elkövetkezendő 5 évben a Celtic lesz a bajnok, akiknek oda lehet már most adni a bajnoki címet.
A gazdálkodás egy dolog, az a skót szövetség keze alá tartozik, igen. De egy Rangers-re szüksége van az SPL-nek. Ahelyett, hogy a csapatok összefogtak volna, már az első nap leszavazták a GR indulását az első osztályban, amikor még semmi sem volt biztos.
Szép volt, én csak gratulálni tudok nekik. Remélem egyszer majd ők is megtapasztalják. Egytől - egyig.JC6
Ha a Hibs ment volna csődbe, akkor ugyanúgy kardoskodnál a megmentésükért, mert "szüksége van rájuk" a bajnokságnak? Ki dönti ezt el és mi alapon? Isteni sugallat?

Indítasz egy gyorskajáldát Pesten, amiből szép franchise lesz, de persze közelébe nem tudsz férkőzni a Meki-BK kettősnek. Jön a hír, hogy a BK becsődölt, csak a többi versenytárs tudná őket megmenteni, mit csinálsz? Nagy dilemma, a BK végével a te piaci részesedésed növekedhetne, viszont ott van az érzelmi faktor, tudod, hogy az emberek imádják a Whoppert és lemásolni senki nem lenne képes azt az érzést, ami a Rodeo Burger elfogyasztása jelent...

Itt óriási pénzekről beszélünk (ahogy a videóbíróval kapcsolatos vita is természetesen erről szól), de aki képes összemosni a szurkolói, szénné idealizált érzelmeket az amúgy teljesen elfogadott kapitalista szemlélettel, ergo nem veszi észre a különbséget a haverokkal játszott grundfoci és egy showműsor között, azt nem lehet komolyan venni, és nagy sajnálatomra még a fejesek is erre bazíroznak (lásd OV nyilatkozatát a technológiai újításokról)jjncaa
Valaki nagyon ért hozzá : http://www.foci24.net/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=96001&qq=rss

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
ezen az alapon akkor nyugodtan le lehet húzni a Fradit, Debrecent meg a Videotont is az állam csecséről.Amadeus91
Le is kéne
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ezen az alapon akkor nyugodtan le lehet húzni a Fradit, Debrecent meg a Videotont is az állam csecséről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hibs?
Igen.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
Ezek szerint nem látsz semmi kivetnivalót abban, hogy az elkövetkezendő 5 évben a Celtic lesz a bajnok, akiknek oda lehet már most adni a bajnoki címet.
A gazdálkodás egy dolog, az a skót szövetség keze alá tartozik, igen. De egy Rangers-re szüksége van az SPL-nek. Ahelyett, hogy a csapatok összefogtak volna, már az első nap leszavazták a GR indulását az első osztályban, amikor még semmi sem volt biztos.
Szép volt, én csak gratulálni tudok nekik. Remélem egyszer majd ők is megtapasztalják. Egytől - egyig.JC6
Ha a Hibs ment volna csődbe, akkor ugyanúgy kardoskodnál a megmentésükért, mert "szüksége van rájuk" a bajnokságnak? Ki dönti ezt el és mi alapon? Isteni sugallat?

Indítasz egy gyorskajáldát Pesten, amiből szép franchise lesz, de persze közelébe nem tudsz férkőzni a Meki-BK kettősnek. Jön a hír, hogy a BK becsődölt, csak a többi versenytárs tudná őket megmenteni, mit csinálsz? Nagy dilemma, a BK végével a te piaci részesedésed növekedhetne, viszont ott van az érzelmi faktor, tudod, hogy az emberek imádják a Whoppert és lemásolni senki nem lenne képes azt az érzést, amit a Rodeo Burger elfogyasztása jelent...

Itt óriási pénzekről beszélünk (ahogy a videóbíróval kapcsolatos vita is természetesen erről szól), de aki képes összemosni a szurkolói, szénné idealizált érzelmeket az amúgy teljesen elfogadott kapitalista szemlélettel, ergo nem veszi észre a különbséget a haverokkal játszott grundfoci és egy showműsor között, azt nem lehet komolyan venni, és nagy sajnálatomra még a fejesek is erre bazíroznak (lásd OV nyilatkozatát a technológiai újításokról)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Eléggé kibasztak volna a Rangersszel ha engedik, hogy induljanak az SPL-ben, de még akkor is ki fognak velük baszni ha engedik, hogy a másodosztályban induljanak


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mintha minden klubnál makulátlanul menne minden...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
Ezek szerint nem látsz semmi kivetnivalót abban, hogy az elkövetkezendő 5 évben a Celtic lesz a bajnok, akiknek oda lehet már most adni a bajnoki címet.
A gazdálkodás egy dolog, az a skót szövetség keze alá tartozik, igen. De egy Rangers-re szüksége van az SPL-nek. Ahelyett, hogy a csapatok összefogtak volna, már az első nap leszavazták a GR indulását az első osztályban, amikor még semmi sem volt biztos.
Szép volt, én csak gratulálni tudok nekik. Remélem egyszer majd ők is megtapasztalják. Egytől - egyig.JC6
az nem jutott eszedbe hogy lehet hogy azért nem volt már az elmúlt 10 évben mindig bajnok a Celtic mert a Rangerst csak ez a felelőtlen gazdálkodás volt képes az arany közelében tartani?

Maguknak csinálták, semmi olyan külső hatásról nem tudok amit ne tudtak volna kivédeni, az hogy ez lett a Rangers-el nem a többi csapat hibája, igenis ha élni akar a klub küzdjön meg újra a helyéért. Ha egy gazdasági társaság csődbe megy és a "piacát" hátrahagyja nem hiszem hogy a versenytársat kell szidni mert elveszi azt (Celtic bajnok innentől legalább 5 évig).

Sajnálom a Rangerst de lehet hogy ez is kell nekik ahhoz hogy tiszta lappal újra tudják kezdeni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
Ezek szerint nem látsz semmi kivetnivalót abban, hogy az elkövetkezendő 5 évben a Celtic lesz a bajnok, akiknek oda lehet már most adni a bajnoki címet.
A gazdálkodás egy dolog, az a skót szövetség keze alá tartozik, igen. De egy Rangers-re szüksége van az SPL-nek. Ahelyett, hogy a csapatok összefogtak volna, már az első nap leszavazták a GR indulását az első osztályban, amikor még semmi sem volt biztos.
Szép volt, én csak gratulálni tudok nekik. Remélem egyszer majd ők is megtapasztalják. Egytől - egyig.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mls-a-balhezo-beckhamet-egy-merkozesrol-eltiltottak-2146615

a videón látszik hogy micsoda szép Beckham kifli volt :cool: én még sárgát sem adtam volna neki 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
ez az a comment amelyik lehúzza az amerikai focit is, hogy mekkora nem is tudom már mi.

más: Sorin Botis--> Békéscsaba
😀 😀 Bajnok csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lovrencsics pedig gól + gólpasszal mutatkozott be a Lech Poznanban.iktriad
És szép volt a gól és a gólpassz is! Örülök neki, hogy ilyen jól sikerült a bemutatkozása. 😊
Itt az összefoglaló: http://www.lechpoznan.pl/news/le,,lech,poznan,,,zetysu,taldykorgan