Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 383 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Martinellit elvesztettük. Rambo a kapuban… 1 gólt biztos kapunk, kérdés hányat tudunk lőni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 694 — Kinek mit intézett a kormánya
csebi úgy néz ki rendet baszott
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A kövesd csak megadta magát a végére.
Sixo
Egyszer már csak ki kell esniük.

7 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
egy 16 éves gyereken múlik nyerünk-e fodballmeccset.
Kenny
Én egy ideig nagyon szkeptikus voltam vele, aztán semmilyen, most meg remélem nem lesz szarrá hajtva és lesérülve és szénné hajtva durván már 18 éves kora előtt.
zacknorb
Pedrinek azóta sem volt egészséges szezonja - most valszeg megint műtét.
Gavi-t is láttuk.

A túljátszatás mellett, ne legyen Dulifuli / Bojan karrier se.
Szóval van buktató … és igazolások sem nagyon lesznek pár évig … jöhetnek a La Masia fiatalok.

Yamal-nak kéne az “új Barca” egyik arcának lenni évekig! 🙏
Sinisa
Konkrétan egyik fiatal se élte túl egészségesen a Barca féle darálót (kivéve ha szétszteroidozzák meg hormonozzák őket...). A sok meccs oké, de a fizikális felkészítéssel is komoly gondok vannak ott.

7 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
egy 16 éves gyereken múlik nyerünk-e fodballmeccset.
Kenny
Én egy ideig nagyon szkeptikus voltam vele, aztán semmilyen, most meg remélem nem lesz szarrá hajtva és lesérülve és szénné hajtva durván már 18 éves kora előtt.
zacknorb
Pedrinek azóta sem volt egészséges szezonja - most valszeg megint műtét.
Gavi-t is láttuk.

A túljátszatás mellett, ne legyen Dulifuli / Bojan karrier se.
Szóval van buktató … és igazolások sem nagyon lesznek pár évig … jöhetnek a La Masia fiatalok.

Yamal-nak kéne az “új Barca” egyik arcának lenni évekig! 🙏

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
A kövesd csak megadta magát a végére.

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
xD

7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 383 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mykolenko már az ukrán kézilabda csapatba is kaphatna meghívót.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 975
És szerintem ez is 11-es volt. 😀
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 383 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tarkowski, te zseni....
zacknorb
Godfrey is van ilyen okos

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 694 — Kinek mit intézett a kormánya
Tarkowski, te zseni....
7 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 257 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyre biztosabb, hogy Michael Edwards visszatér, és hivatalosan ugyan az FSG-nél lesz valamilyen elnevezésű fontos senior szerepkörben, de valójában a Liverpoolnál lesz a működésért felelős legfőbb ember. Ha pedig így lesz, akkor a Bournemouthtól távozó Richard Hughes lesz az új sporting director.

Ez így nagyon jól hangzana.
Mikey
🤞🤞🤞🤞🤞
Nagyobb dolog lenne ez a (duo) mint hogy Xabi jönne sportvezetés nélkül.
A bajnok és BL győztes csapat kis híján minden elemét Edwards korábbi munkájának köszönetet a klubb. Nem csak neki ő volt a sportigazgató akkoriban. Kloppot is ő(k) csábították ide.


Liverpool Fc fan
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Egyre biztosabb, hogy Michael Edwards visszatér, és hivatalosan ugyan az FSG-nél lesz valamilyen elnevezésű fontos senior szerepkörben, de valójában a Liverpoolnál lesz a működésért felelős legfőbb ember. Ha pedig így lesz, akkor a Bournemouthtól távozó Richard Hughes lesz az új sporting director.

Ez így nagyon jól hangzana.
7 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
ha Wirtz nyaron eligazol akkor ott lenne hely. a kerdes igazabol az, hogy a Leverkusen szerzodtetne-e egy kesz 26 eves jatekost, akit vszeg tobbert mar nem tud tovabbadni. sztem nem, es ezert esik ki.
csebi
Plusz jó kérdés, hogy XA után milyen lesz a Leverkusen
zacknorb
allitolag a Bayern front a legrelevansabb jelenleg amugy. a kivasarlasi ara 15-25 M EUR kozott van, ami azert jo, mert ugye Nagelsmannert is ekorul fizettunk, plusz meg ugye ott marad Tuchel meg stabja fizetese. szoval bmennyire adja magat ez a dolog, azert nem vagyok benne 100%, hogy hozzank jon, sot azt sem, hogy a Pool is biztosan elviszi ilyen arcedulaval.
csebi
De miért dobbanta biztosan egy felfutó csapat éléről? Már eleve a lerablásban sem hiszek, annyira nincs szükségük a pénzre. Ettől még biztos lesz pár újgazdag angol csapat aki egy vagyonnal bepróbálkozik majd néhány játékosnál de nem feltétlen kell eladjanak egy kulcsjátékost sem.
Én pont azt hallottam, hogy vár 2025-ig és utána megy Ancelotti helyére a Realba.
FLZOLI
eleg sok a kerdojel ebben, es hat mindenhova meg minden idopontra van magyarazat. de amugy sztem Alonson mulik, hogy o mit akar. de oszinten szolva az idei nyaron levo 3 realis opcio kozul a Leverkusen a legutolso. sztem a Pool az elso, es a masodik a Bayern.
csebi
De minek ugranál át építkezni máshova ha valahol már a sokadik emeletet epíted? Plussz pénzzel ami jön a BL-ből a Leverkusen simán jobb lehet mint a Salah nélküli Pool vagy az elég lyukas diszfunkcionális keretű Bayern.
FLZOLI
A Salah nélküli Liverpool pont ugyanolyan erős, mint a Salahval játszó Liverpool, ha nem erősebb. Ez az elmúlt hetekben látszódott.
7 hónapja
YoungZeeZee 8 483
egy 16 éves gyereken múlik nyerünk-e fodballmeccset.
Kenny
Én egy ideig nagyon szkeptikus voltam vele, aztán semmilyen, most meg remélem nem lesz szarrá hajtva és lesérülve és szénné hajtva durván már 18 éves kora előtt.
zacknorb
kirol beszeltek?
YoungZeeZee
Lamine Yamal, győztes gólt lőtt a Mallorca ellen
Löfli
es o kinel jatszik?koltoi
megnezem a neten
7 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 899 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egy 16 éves gyereken múlik nyerünk-e fodballmeccset.
Kenny
Én egy ideig nagyon szkeptikus voltam vele, aztán semmilyen, most meg remélem nem lesz szarrá hajtva és lesérülve és szénné hajtva durván már 18 éves kora előtt.
zacknorb
kirol beszeltek?
YoungZeeZee
Lamine Yamal, győztes gólt lőtt a Mallorca ellen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
7 hónapja
YoungZeeZee 8 483
egy 16 éves gyereken múlik nyerünk-e fodballmeccset.
Kenny
Én egy ideig nagyon szkeptikus voltam vele, aztán semmilyen, most meg remélem nem lesz szarrá hajtva és lesérülve és szénné hajtva durván már 18 éves kora előtt.
zacknorb
kirol beszeltek?
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Calzona is csak a Juve ellen jut jól kinézni. Barca ellen is előre látom 3-4 góllal fognak kikapni.

7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 694 — Kinek mit intézett a kormánya
egy 16 éves gyereken múlik nyerünk-e fodballmeccset.
Kenny
Én egy ideig nagyon szkeptikus voltam vele, aztán semmilyen, most meg remélem nem lesz szarrá hajtva és lesérülve és szénné hajtva durván már 18 éves kora előtt.
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 678 — Lucas Scott
De minek ugranál át építkezni máshova ha valahol már a sokadik emeletet epíted? Plussz pénzzel ami jön a BL-ből a Leverkusen simán jobb lehet mint a Salah nélküli Pool vagy az elég lyukas diszfunkcionális keretű Bayern.
FLZOLI
a Bayern még mindig a német "team to beat" és bár lukas a keret de így is jobb minőség
a Bundás szabályzata miatt pedig az anyagi lehetőségek fordulásához iszonyat sok idő kell

azért a Salah nélküli Pool még mindig stabilabb és biztosabb mint a Bayer
és a ANK+sérülés szépen mutatja hogy nélküle is rendben a csapat, ha meg elmegy akkor lesz miből pótolni
nem beszélve arról hogy az anyagi lehetőségek is jobbak, mert nyugodtabban mehet mínuszba

és van még1 indok, az pedig hogy a "szív" hova húz
Negritis, a vajda
Igen sztem is.
Attól mert Tuchel tönkrevágta a szezont, ez egy elég jó Bayern keret.
Ráadásul még igyis csak egy történelmi leverkusen szezon miatt nem vezetjük a bajnokságot.
Ahogy pár hete írtam, sztem minimum 4 játékos elmegy ebből a Leverkusenbol, és így nehéz építkezni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
7 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 917 — Omar's Coming Yo!
egy 16 éves gyereken múlik nyerünk-e fodballmeccset.

7 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 14 054 — beers & Packers
Leszopott a Felcsút. Nem indul rosszul a hétvége.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 694 — Kinek mit intézett a kormánya
Séfi piros 😕
Mondjuk elég szépen elkésve térden talpalta a Stuttgart játékost
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 688 — !SuPeR6BoWL!
Kezd a hócipőm tele lenni,hogy mindenből Willie Orban meg Vini folyik....
ThundersNFL a Paraszt
A hócipődből is az folyik?
Sixo
Lassan már a 🍆ból is😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
YoungZeeZee 8 483
de ez a mostani "random" sorsolnak 8 ellenfelet vhogy sztem nem egyseges a nehezseg mindenkinek
YoungZeeZee
Eddig se volt egységesen nehéz mindenkinek, sok függött a sorsolástól
zacknorb
persze de vegulis ott megkuzdenek egy mini ligaban, de most nem ez lesz.
ezert sem kedvelem a vb eb formatumot.

lehetne kieses szakasz az eleje "odavisszavago", majd tavaszzal mondjuk a legjobb 8 odavissza tol egy ligat 😀