Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Szoljuk knezynek hogyha a lengyelek vagy csehek nyernek es a gorogok elpicsazzak az oroszokat akkor ki is eshetnek?Toca
lengyel-cseh x esetén is lehet szopóka hiszen akk 3 db 4pontos csapat van az orosz-görög-cseh


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szoljuk knezynek hogyha a lengyelek vagy csehek nyernek es a gorogok elpicsazzak az oroszokat akkor ki is eshetnek?Toca
tudja, de megelőlegezi nekik a továbbjutást.fetomy
ilyen ez a BCS bizottság

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
autóbaleset, kirepült a szélvédőnempty taxi
😮 wow bazmeg az nekem is megvolt kiskoromban csak nekem a homlokomon van vágás.

Kiss bazdmeg loooool 😂 😂 😂fetomy
Te is ki repültél a kocsiból? 😮 csak neked egy vágás van egy S betű ami Samarast jelképezi? így kell érteni?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szoljuk knezynek hogyha a lengyelek vagy csehek nyernek es a gorogok elpicsazzak az oroszokat akkor ki is eshetnek?Toca
tudja, de megelőlegezi nekik a továbbjutást.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Szoljuk knezynek hogyha a lengyelek vagy csehek nyernek es a gorogok elpicsazzak az oroszokat akkor ki is eshetnek?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
autóbaleset, kirepült a szélvédőnempty taxi
😮 wow bazmeg az nekem is megvolt kiskoromban csak nekem a homlokomon van vágás.

Kiss bazdmeg loooool 😂 😂 😂
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
jaa én is így látom egyébként nem rég hallottam ,hogy Riberyel mi történt mikor gyerek volt a balesetére gondolok..erről tud valaki vmit?úgy hallottam ,hogy ki esett a galamb dúcból mikor kicsi voltKiss
autóbaleset, kirepült a szélvédőnempty taxi
furcsállottam is mikor a kocsmába azt mondták ,hogy Ribery apja galamb tenyésztő volt így már világos köszi az infótKiss
😂 😂 😂 😂 😂

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
nem csak te, nagyon fújnak a lengyeleknek.lol
jaa én is így látom egyébként nem rég hallottam ,hogy Riberyel mi történt mikor gyerek volt a balesetére gondolok..erről tud valaki vmit?úgy hallottam ,hogy ki esett a galamb dúcból mikor kicsi voltKiss
autóbaleset, kirepült a szélvédőnempty taxi
furcsállottam is mikor a kocsmába azt mondták ,hogy Ribery apja galamb tenyésztő volt így már világos köszi az infót

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez az Arshavin egy hulladék... jön egy ezressel.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Csak én gondolom úgy, hogy a görögök és az oroszok ellen is lejt a pálya a lengyeleknek?fetomy
nem csak te, nagyon fújnak a lengyeleknek.lol
jaa én is így látom egyébként nem rég hallottam ,hogy Riberyel mi történt mikor gyerek volt a balesetére gondolok..erről tud valaki vmit?úgy hallottam ,hogy ki esett a galamb dúcból mikor kicsi voltKiss
autóbaleset, kirepült a szélvédőn


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Csak én gondolom úgy, hogy a görögök és az oroszok ellen is lejt a pálya a lengyeleknek?fetomy
nem csak te, nagyon fújnak a lengyeleknek.lol
jaa én is így látom egyébként nem rég hallottam ,hogy Riberyel mi történt mikor gyerek volt a balesetére gondolok..erről tud valaki vmit?úgy hallottam ,hogy ki esett a galamb dúcból mikor kicsi volt

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
azért csak nem tudják megkontrázni a ruszkikat. mindig visszazárnak frankón.

Arsavin meg, eh

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Visszanéztem, milyen szerelést? Tiszta volt minden.csi77
Amikor utolsó emberként bedarálták a ruszkit, de nem tudom mi volt, csak faszomat már, hogy nem játszák vissza a kétes eseteket...
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Én nem akarok szőrszálhasogató lenni, de úgy veszem ki, hogy Knézynél az egykapuzás azt jelenti, hogy át-át megyünk az ellenél térfelére, ahol tartogatjuk a labdát, majd elveszítjük 😀 kapura még véletlenül sem lövünk 😀JC6
Ez az egyik, plusz az agyonrúgom a kapust, illetve belegurítom a kezébe = hatalmas bravúr!

Ollé Pavjucsenkó! Egyébként Blaszci hatalmas lövése előtt azért én megnézném visszajátszásban azt a lengyel szerelést ott hátul...fetomy
Visszanéztem, milyen szerelést? Tiszta volt minden.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Csak én gondolom úgy, hogy a görögök és az oroszok ellen is lejt a pálya a lengyeleknek?fetomy
nem csak te, nagyon fújnak a lengyeleknek.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Én nem akarok szőrszálhasogató lenni, de úgy veszem ki, hogy Knézynél az egykapuzás azt jelenti, hogy át-át megyünk az ellenél térfelére, ahol tartogatjuk a labdát, majd elveszítjük 😀 kapura még véletlenül sem lövünk 😀JC6
Ez az egyik, plusz az agyonrúgom a kapust, illetve belegurítom a kezébe = hatalmas bravúr!

Ollé Pavjucsenkó! Egyébként Blaszci hatalmas lövése előtt azért én megnézném visszajátszásban azt a lengyel szerelést ott hátul...fetomy
Visszanéztem, milyen szerelést? Tiszta volt minden.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak én gondolom úgy, hogy a görögök és az oroszok ellen is lejt a pálya a lengyeleknek?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak én hallom azt, hogy Hrutka Jani lengyel lett?
😂
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jenőt valaki lőjje le..lol
vagy kocsmába kell nézni a meccset,vagy zenét kell hallgatni közben és úgy nem is olyan idegesítő 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én nem akarok szőrszálhasogató lenni, de úgy veszem ki, hogy Knézynél az egykapuzás azt jelenti, hogy át-át megyünk az ellenél térfelére, ahol tartogatjuk a labdát, majd elveszítjük 😀 kapura még véletlenül sem lövünk 😀JC6
Ez az egyik, plusz az agyonrúgom a kapust, illetve belegurítom a kezébe = hatalmas bravúr!

Ollé Pavjucsenkó! Egyébként Blaszci hatalmas lövése előtt azért én megnézném visszajátszásban azt a lengyel szerelést ott hátul...
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Jenőt valaki lőjje le..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Itt a Román!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
pozitívum ,hogy ez a ruszki csapat nem nagyon tud rossz meccset játszani már az előző EB-n is pörgős kis meccseket toltak

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nem akarok szőrszálhasogató lenni, de úgy veszem ki, hogy Knézynél az egykapuzás azt jelenti, hogy át-át megyünk az ellenél térfelére, ahol tartogatjuk a labdát, majd elveszítjük 😀 kapura még véletlenül sem lövünk 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a baj, hogy a ruszkik átmentek hollandba. Mindenki mennybe akar menni, mindenki azt hiszi, hogy egy Samaras veszett el benne...