Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120613-a-sved-szurkolok-kulonorat-adtak-hatvedjuknek-a-rovid-sarok-orzeserol.htmlú
😀 és a képek hozzá...

http://www.whoateallthepies.tv/funnies/127936/snapshot-hundreds-of-sweden-fans-show-mikael-lustig-how-to-guard-his-post-properly.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ha minisztériumban melózol, ne villants csöcsöt az EB-n, de ha igen, legalább ne legyél bűnronda:

http://mihrvati.blog.hu/2012/06/13/csocsvillanto_politikus_takarmanypicsak_18?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_06_13&utm_campaign=indexDzsokijuing
"takarmánypicsák" 😀 "Állami emlők" 😀 😀 kurva naaaagy 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 828 — Saturday Night Lights
Ha minisztériumban melózol, ne villants csöcsöt az EB-n, de ha igen, legalább ne legyél bűnronda:

http://mihrvati.blog.hu/2012/06/13/csocsvillanto_politikus_takarmanypicsak_18?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_06_13&utm_campaign=index

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.youtube.com/watch?v=ib52DnZZ8mI

😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/lekoccoltak_sevcsenko_porschejat/
Megnéztem volna mit csinál a csávó ha kicsit izmosabban megy neki és mondjuk Sheva megsérül.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
bocsesz ha volt már, de én csak tegnap láttam először, nem is tudom honnan vették az ötletet... 😉
(egyébként hajrá Hollandia! :cool: )
Bikinis magyar lányok rúgnak büntetőket az Eb-meccsek szünetében:
http://www.origo.hu/teve/20120518-indul-a-teveben-az-europai-bikini-liga-magyar-lanyokkal.html

Cardinalis
a Fradi pályán :rolleyes: :cool:

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
bocsesz ha volt már, de én csak tegnap láttam először, nem is tudom honnan vették az ötletet... 😉
(egyébként hajrá Hollandia! :cool: )
Bikinis magyar lányok rúgnak büntetőket az Eb-meccsek szünetében:
http://www.origo.hu/teve/20120518-indul-a-teveben-az-europai-bikini-liga-magyar-lanyokkal.html


THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A PSG 77milliót kínál Silváért + Ibráért. Silva állítólag már Párizsban van, szolid 12millió euró/év a fizu amit felajánlottak neki...
Cassanonál is kiverte biztosítékot egyébként az ami itt megy:
„Thiago Silva nélkül nagyon nehéz lenne harcolni a scudettóért vagy a Bajnokok Ligája trófeáért. Hogy meddig juthatnánk Silva nélkül? Nélküle legjobb esetben is csak a Bajnokok Ligája indulásért harcolhatunk. Ha elveszítjük Thiago Silvát, elveszítjük a csapat 50 százalékát. Ő egyszerűen pótolhatatlan. A Milan vezetőségének őszintének kellene lennie és be kellene vallaniuk legalább nekünk játékosoknak, ha Thiago Silva eladását tervezik. El kellene mondaniuk a játékosoknak, hogy nem tudunk majd harcolni a Scudettoért és a Bajnokok Ligájáért, mert eladják Silvát. Ha rajtam múlna, Thiago Silva soha nem hagyná el a Milant. Óriási veszteség lenne.” Majd arról beszélt, hogy örömmel játszana újra a most feljutott Sampdoriában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/szamarasz-megfizettunk-a-katasztrofalis-kezdesert-2139427

a király megszólal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
volt már az előember?



😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a Léderert hogy osszák a sportklubbon!. LOL

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezek a lengyelek tiszta barmok, ahelyett, hogy kitámadnának, mert nekik aztán oly mindegy, hogy döntetlen vagy vereség, nem, szépen ráülnek az 1-1-re, jó is lesz majd három remivel, "veretlenül" kiesni a csoportkörből...

obraniak meg mekkora agyhalott te atyaégjjncaa
Szerintem meg jól csinálták. Így ha megverik a cseheket, akkor ott vannak, ha viszont most kockáztatnak és kikapnak, akkor nem elég ha megverik a cseheket, de figyelni kell arra is, hogy a görögök nehogy verjék a ruszkikat. A cseheket meg előbb ütik mint a ruszkikat sztem.fetomy
Így-így! 5 ponttal tuti továbbjutók, sőt akár csoportelsők is lehetnek. 4 ponttal meg belekeveredhetnek egy hármas holtversenybe. Inkább 90 percig győzelemre játszani a döntetlenért csúszó-mászó csehek ellen, mint kitámadni 20-30 percig és beleszaladni az orosz kontrákba.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Szoljuk knezynek hogyha a lengyelek vagy csehek nyernek es a gorogok elpicsazzak az oroszokat akkor ki is eshetnek?Toca
lengyel-cseh x esetén is lehet szopóka hiszen akk 3 db 4pontos csapat van az orosz-görög-csehempty taxi
Hát mondjuk akkor a görögnek 3mal kéne nyerniük vagy 4el
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiss=vvlaci?

Hogy ne nyerj meccset? Ne cseréld le Arshavin-t a félidőben. Kerékkötő.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ezek a lengyelek tiszta barmok, ahelyett, hogy kitámadnának, mert nekik aztán oly mindegy, hogy döntetlen vagy vereség, nem, szépen ráülnek az 1-1-re, jó is lesz majd három remivel, "veretlenül" kiesni a csoportkörből...

obraniak meg mekkora agyhalott te atyaégjjncaa
Szerintem meg jól csinálták. Így ha megverik a cseheket, akkor ott vannak, ha viszont most kockáztatnak és kikapnak, akkor nem elég ha megverik a cseheket, de figyelni kell arra is, hogy a görögök nehogy verjék a ruszkikat. A cseheket meg előbb ütik mint a ruszkikat sztem.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kiss tanuld már meg kérlek, hogy az igekötős igéket egybeírjuk 😀shawnka
Görögbe nem!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
ezek a lengyelek tiszta barmok, ahelyett, hogy kitámadnának, mert nekik aztán oly mindegy, hogy döntetlen vagy vereség, nem, szépen ráülnek az 1-1-re, jó is lesz majd három remivel, "veretlenül" kiesni a csoportkörből...

obraniak meg mekkora agyhalott te atyaégjjncaa
jaa mi lett volna ha a nyitó meccsen nyernek akkor még jobban tartották volna az eredményt.Nem játszanak szép focit és ha nem ők rendeznék akkor ott se lennének

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Kiss tanuld már meg kérlek, hogy az igekötős igéket egybeírjuk 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
ezek a lengyelek tiszta barmok, ahelyett, hogy kitámadnának, mert nekik aztán oly mindegy, hogy döntetlen vagy vereség, nem, szépen ráülnek az 1-1-re, jó is lesz majd három remivel, "veretlenül" kiesni a csoportkörből...

obraniak meg mekkora agyhalott te atyaég


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
no úgy látszik ,hogy ezt a lengyel válogatottak nem igazán akarják meg veretni hazai pályán ennyire félnek a balhétól
holland-német beharangozó "úgyhogy micsoda meccs lesz ez kérem!" 😀 ez kész

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Ez a Knédli a lengyeleknek szurkol?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
😮 wow bazmeg az nekem is megvolt kiskoromban csak nekem a homlokomon van vágás.

Kiss bazdmeg loooool 😂 😂 😂fetomy
Te is ki repültél a kocsiból? 😮 csak neked egy vágás van egy S betű ami Samarast jelképezi? így kell érteni?Kiss
Tominak SS van

Svájc Samarasapetey
😀 😀 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
autóbaleset, kirepült a szélvédőnempty taxi
😮 wow bazmeg az nekem is megvolt kiskoromban csak nekem a homlokomon van vágás.

Kiss bazdmeg loooool 😂 😂 😂fetomy
Te is ki repültél a kocsiból? 😮 csak neked egy vágás van egy S betű ami Samarast jelképezi? így kell érteni?Kiss
jaja kirepültem a szélvédőn hasonló idős koromban. Nem néz ki olyan durván mint Ribéryé, mert nekem Dr. Samaras varrta össze.

Így van Petey, látszik hogy veled már találkoztam élőben 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egyébként akkora hülyeség ez ,hogy a vendék szektort nem lehet el hagyni meccs után rögtön azt csodálkoznak ,hogy szét bontják a stadiont

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
autóbaleset, kirepült a szélvédőnempty taxi
😮 wow bazmeg az nekem is megvolt kiskoromban csak nekem a homlokomon van vágás.

Kiss bazdmeg loooool 😂 😂 😂fetomy
Te is ki repültél a kocsiból? 😮 csak neked egy vágás van egy S betű ami Samarast jelképezi? így kell érteni?Kiss
Tominak SS van

Svájc Samarasa