Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OFF:

Haverom dobta ki fb-re, árat kérdezek, ha érdekel valakit:

"Eladó 2 jegy Horvátország-Spanyolország meccsre 18.6.2012 1.kategória, ülés egymás mellett."JC6
nála, a nagyszobában, a kanapén?Höri
nem. nálad.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF:

Haverom dobta ki fb-re, árat kérdezek, ha érdekel valakit:

"Eladó 2 jegy Horvátország-Spanyolország meccsre 18.6.2012 1.kategória, ülés egymás mellett."JC6
nála, a nagyszobában, a kanapén?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OFF:

Haverom dobta ki fb-re, árat kérdezek, ha érdekel valakit:

"Eladó 2 jegy Horvátország-Spanyolország meccsre 18.6.2012 1.kategória, ülés egymás mellett."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
CR hozza Torres formáját. Nagy önbizalom, kis hatékonyság, hülye szöveg!Shawn84
riga motor díj. nagy hang, kis teljesítmény.

tavaly az nflben vince young nyert

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hát igen Matthew, ezt a logikát gondoltam én is, csak mivel azért annyira egyáltalán nem gyakori ez, nem láttam túl sok értelmét 😊

Viszont Portugália megnyugodhatott, mert szépítettek a dánok, így máris sokkal jobb nekik az eredmény!

Kiss: Ja, hát az evidens indok, csak gondoltam van más oka is 😀fetomy
a mi vallásunkba nincs!!! 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
CR hozza Torres formáját. Nagy önbizalom, kis hatékonyság, hülye szöveg!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát igen Matthew, ezt a logikát gondoltam én is, csak mivel azért annyira egyáltalán nem gyakori ez, nem láttam túl sok értelmét 😊

Viszont Portugália megnyugodhatott, mert szépítettek a dánok, így máris sokkal jobb nekik az eredmény!

Kiss: Ja, hát az evidens indok, csak gondoltam van más oka is 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Öcsém.. Már megint, bár legalább maradnak a véleményüknél. Valaki mostmár tényleg mondja el, hogy azon kívül, hogy Samaras ilyenkor durvul be, mi a tökömtől lesz a legeslegszarabb eredmény a 2-0??fetomy
Sajnos én nem vagyok olyan nagy szagértő, de azt szokták mondani itt nálunk falun, hogy lelazul az a csapat amelyik 2-0-ra vezet és h bekap egy gólt akkor nem képes visszavenni a fordulatszámot ami akár vereséghez is vezethet. Persze ezek jósok is elég kevés ilyen esetet tudnak felsorolni, de szépen hangzik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 741 — no es importante
egy igazi mediterrán színjáték már igazán hiányzott erről az eb-ről

amúgy tessék, ha a saját csapattársad marad lenn a földön, akkor fair dolog tovább támadni? csak akkor nem, ha az ellenfél haldoklik?jjncaa
Szabály szerint a bírónak kell megállítani a játékot ilyen esetben. Persze a sportszerűbb játékosok kirúgják a labdát rögtön, de ha mi támadunk (és pontosan tudjuk, hogy szimulál a társ), akkor visszük tovább, majd az akció után magyarázunk teátrálisan, hogy "megölték" szerencsétlent.gdavid
pontosan ez az egyik bajom ez egész labdarúgással: semmi következetesség nincs a szabályokban...

az meg aztán a legalja, hogy a talán még megmagyarázható "veszélyes" 2-0-ás vezetésből hogy lett a legeslegszarabb eredmény ugyanez 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Még megérjük,hogy Viktor király is szakért majdJanek
"a jobboldal nagyon erős, a baldoldal viszont kurva gyenge"? 😀

jó kis 2. félidő lesz ez, csak nyerjenek a portugálokeaglesmcnabb
3:2 a dinamitoknak

ráfér cére a pihi

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Öcsém.. Már megint, bár legalább maradnak a véleményüknél. Valaki mostmár tényleg mondja el, hogy azon kívül, hogy Samaras ilyenkor durvul be, mi a tökömtől lesz a legeslegszarabb eredmény a 2-0??fetomy
mert Samaras játszik...ennyi a történet

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Még megérjük,hogy Viktor király is szakért majdJanek
Király Viktor? Ákcentussal magyar himnuszt, a Svájci meccs előtt?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Még megérjük,hogy Viktor király is szakért majdJanek
"a jobboldal nagyon erős, a baldoldal viszont kurva gyenge"? 😀

jó kis 2. félidő lesz ez, csak nyerjenek a portugálok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
egy igazi mediterrán színjáték már igazán hiányzott erről az eb-ről

amúgy tessék, ha a saját csapattársad marad lenn a földön, akkor fair dolog tovább támadni? csak akkor nem, ha az ellenfél haldoklik?jjncaa
Szabály szerint a bírónak kell megállítani a játékot ilyen esetben. Persze a sportszerűbb játékosok kirúgják a labdát rögtön, de ha mi támadunk (és pontosan tudjuk, hogy szimulál a társ), akkor visszük tovább, majd az akció után magyarázunk teátrálisan, hogy "megölték" szerencsétlent.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Még megérjük,hogy Viktor király is szakért majd

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Öcsém.. Már megint, bár legalább maradnak a véleményüknél. Valaki mostmár tényleg mondja el, hogy azon kívül, hogy Samaras ilyenkor durvul be, mi a tökömtől lesz a legeslegszarabb eredmény a 2-0??
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Már szőke csajokat is meghívnak szakértőnek? 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Kóbor a szakértő? És az a legnagyobb problémája, hogy a Portugálok fehérben játszanak. Gratulálok m1. Ennél okosabbak már nem lesztek!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 363 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy igazi mediterrán színjáték már igazán hiányzott erről az eb-ről

amúgy tessék, ha a saját csapattársad marad lenn a földön, akkor fair dolog tovább támadni? csak akkor nem, ha az ellenfél haldoklik?jjncaa
előnyszabálynál is akkor áll meg a játék ha lemegy az akció :rolleyes:

lehet hogy én vagyok a fasz de én is továbbvittem volna, ha vége a helyzetnek majd megáll a játék.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egy igazi mediterrán színjáték már igazán hiányzott erről az eb-ről

amúgy tessék, ha a saját csapattársad marad lenn a földön, akkor fair dolog tovább támadni? csak akkor nem, ha az ellenfél haldoklik?jjncaa
Fuck Uefa

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 741 — no es importante
egy igazi mediterrán színjáték már igazán hiányzott erről az eb-ről

amúgy tessék, ha a saját csapattársad marad lenn a földön, akkor fair dolog tovább támadni? csak akkor nem, ha az ellenfél haldoklik?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Krómdéli assist :cool: De jó bakker, hazaérek, 1-2 az állás, gondolom mostantól Samaras beáll a kapuba és ez marad a vége... 😒fetomy
Kirúgásból lő majd gólokat 😀gdavid
munkamegosztás:
Samaras: kirúgás
szurkoló: berúgás 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Krómdéli assist :cool: De jó bakker, hazaérek, 1-2 az állás, gondolom mostantól Samaras beáll a kapuba és ez marad a vége... 😒fetomy
Kirúgásból lő majd gólokat 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Krómdéli assist :cool: De jó bakker, hazaérek, 1-2 az állás, gondolom mostantól Samaras beáll a kapuba és ez marad a vége... 😒fetomy
nem, akkor nyer Svájc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Krómdéli assist :cool: De jó bakker, hazaérek, 1-2 az állás, gondolom mostantól Samaras beáll a kapuba és ez marad a vége... 😒