NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
sztem sport tv (1-2-m)

élőben sport 1 pénteken 18.00

19.00-kor kezdődik a meccs.davemayer
ja port.hu-n meg meglett így, kösz
péntek 19 és hétfő 20:30 😊

ilyen meccseken mindig jók vagyunk, szóval minimum 2 pont kell a 2 meccsen 😊jjncaa
Amúgy most kifejezetten tetszenek ezek a meccsek. Az ilyen, tőlünk kicsit jobb, de azért nem sokkal jobb csapatok ellen lehet szerintem tanulni a legtöbbet.Schleck
kicsit jobb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
melyik csatornán lesz majd a csehek és az írek elleni meccs?jjncaa
sztem sport tv (1-2-m)

élőben sport 1 pénteken 18.00

19.00-kor kezdődik a meccs.davemayer
ja port.hu-n meg meglett így, kösz
péntek 19 és hétfő 20:30 😊

ilyen meccseken mindig jók vagyunk, szóval minimum 2 pont kell a 2 meccsen 😊jjncaa
Amúgy most kifejezetten tetszenek ezek a meccsek. Az ilyen, tőlünk kicsit jobb, de azért nem sokkal jobb csapatok ellen lehet szerintem tanulni a legtöbbet.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
melyik csatornán lesz majd a csehek és az írek elleni meccs?jjncaa
sztem sport tv (1-2-m)

élőben sport 1 pénteken 18.00

19.00-kor kezdődik a meccs.davemayer
ja port.hu-n meg meglett így, kösz
péntek 19 és hétfő 20:30 😊

ilyen meccseken mindig jók vagyunk, szóval minimum 2 pont kell a 2 meccsen 😊jjncaa
mindkettő L sztem, szoros, de L. Előzetesen 2(3)-1 és az írek ellen is kikapunk 1-0ra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
melyik csatornán lesz majd a csehek és az írek elleni meccs?jjncaa
sztem sport tv (1-2-m)

élőben sport 1 pénteken 18.00

19.00-kor kezdődik a meccs.davemayer
ja port.hu-n meg meglett így, kösz
péntek 19 és hétfő 20:30 😊

ilyen meccseken mindig jók vagyunk, szóval minimum 2 pont kell a 2 meccsen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
melyik csatornán lesz majd a csehek és az írek elleni meccs?jjncaa
sztem sport tv (1-2-m)

élőben sport 1 pénteken 18.00

19.00-kor kezdődik a meccs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
melyik csatornán lesz majd a csehek és az írek elleni meccs?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Balotelli: Ha valaki megdob banánnal, megölöm! 😂
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 818 — Saturday Night Lights
Bocs, ha már volt, de ez a PL-összefoglaló jóra sikeredett: http://www.youtube.com/watch?v=dLN4va5JaxE

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/euro2012/4344838/Mario-Balotelli-Im-a-genius-and-smarter-than-most-people.html
Ezt még el kell olvasnom párszor 😂Duff
A Sun a brit Blikk szóval... mindenesetre tény h ez lol.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/euro2012/4344838/Mario-Balotelli-Im-a-genius-and-smarter-than-most-people.html
Ezt még el kell olvasnom párszor 😂Duff
mit akarsz, még a jelzőmellény is jól van rajta!!! 😊

|
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/euro2012/4344838/Mario-Balotelli-Im-a-genius-and-smarter-than-most-people.html
Ezt még el kell olvasnom párszor 😂
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én személy szerint bevezetném azt hogy az adott bajnokság Top klubja sem költhetne többet az átlag 2-2,5-énél. Tehát ha egy középcsapat(pl Stoke) 10M fontot költ a fizetésekre akkor a MU csak 20-25M-t költhessen. Egy nyári átigazolási szezonban pedig a szezon előtt megállapított fizetési keretének max a 100% költhetné el átigazolási díjként. A számítást a mostani bajnoki szintnek megfelelően megállapítanám: a mostani bajnokság középmezőnyének (6-15-ig) a fizetéseit átlagolnám, tegyük fel hogy ez 13M font. Ennek venném a 70%-át és ez lenne az az alapösszeg aminek maximum a 2,5x-ét költhetnék el a csapatok, tehát maximum 25M fontot. Aztán mindenki a pénztárcája szerint gazdálkodjon ezen felső határ alatt. Ha valaki nem költi el a teljes átigazolási keretet egy évben akkor az maximum 3 évig összesíthető lenne tehát aki 3 évig egy vasat sem költött az az utolsó évben elköthet max 75M fontot.davemayer
Elméletben szépnek hangzik ez a rendszer, viszont a gyakorlatban biztos vagyok benne, hogy nem lenne működőképes. Mert okés, akkor PL-ben bevezetnék ezt, viszont az orosz bajnokságban meg nem foglalkoznának vele, akkor az orosz bajnokságba igazolnának a legjobbak. Ha egész Európában bevezetnék, akkor meg Katarba igazolnának a világ legjobbjai. És a nézők a világ legjobbjait akarnák látni, ezért szépen lassan áttérnének a katari bajnokságra, a PL-nek meg annyi.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
ennek amíg nem vezetik be a salary cap-et semmi értelme.davemayer
Azt meg jelenlegi keretek között szvsz elég nehéz lenne...Asbee
ezt a pénzmosodát máshogy nem lehet megállítani, semmi sem szab határt neki. Például amikor Kakát hívták a City-be HETI 250e fontos fizetésért - az 1M font havonta egy akkor még súlyos sérült játékosért+ még amit a Real kért volna érte.
Amíg nem látják be hogy ez így ebben a formában nem mehet tovább addig a színvonal esése megállíthatatlan lesz. Még több meccset kell majd játszaniuk, azokon még több alibizés lesz és ezért fizessenek a nézők (akikért ez az egész létrejött anno) egyre többet.

Kíváncsi vagyok mikor jön el az az idő amikor a sok agymosottnak már nem lehet majd eladni minden szart mert elkezdni újra érdekelni a minősége is annak amiért fizet. Mindenki (aki élt már akkor persze 😛 ) emlékezzen vissza mit jelentett egy BL-szerda mondjuk 20 éve és mit most. Ma már nincs nap hogy ne lehetne meccset nézni- ha túlságosan felhígítod a szörpöt nem érzed az ízét.

Sírok mindig amikor offseason van, de ez a 7 hónap is kell ahhoz hogy értékelni tudd azt az 5-öt. Milyen lenne ha 10 hónapig tartana az NFL de csak lézengenének a játékosok a meccsek 80%-án + totál színvonaltalan lenne?

Én személy szerint bevezetném azt hogy az adott bajnokság Top klubja sem költhetne többet az átlag 2-2,5-énél. Tehát ha egy középcsapat(pl Stoke) 10M fontot költ a fizetésekre akkor a MU csak 20-25M-t költhessen. Egy nyári átigazolási szezonban pedig a szezon előtt megállapított fizetési keretének max a 100% költhetné el átigazolási díjként. A számítást a mostani bajnoki szintnek megfelelően megállapítanám: a mostani bajnokság középmezőnyének (6-15-ig) a fizetéseit átlagolnám, tegyük fel hogy ez 13M font. Ennek venném a 70%-át és ez lenne az az alapösszeg aminek maximum a 2,5x-ét költhetnék el a csapatok, tehát maximum 25M fontot. Aztán mindenki a pénztárcája szerint gazdálkodjon ezen felső határ alatt. Ha valaki nem költi el a teljes átigazolási keretet egy évben akkor az maximum 3 évig összesíthető lenne tehát aki 3 évig egy vasat sem költött az az utolsó évben elköthet max 75M fontot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ennek amíg nem vezetik be a salary cap-et semmi értelme.davemayer
Azt meg jelenlegi keretek között szvsz elég nehéz lenne...Asbee
de lenne értelme. Ott tartunk, hogy boldog boldogtalan 10 milliókat keres szezononként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ennek amíg nem vezetik be a salary cap-et semmi értelme.davemayer
Azt meg jelenlegi keretek között szvsz elég nehéz lenne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
ennek amíg nem vezetik be a salary cap-et semmi értelme.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ezzel a gumiszabállyal nem a tradícionális nagy klubok járnak a rosszul? Azok akik nagy nevek, innen onnan van tőkéjük, de nincs mögöttük milliárdos ember, vagy csak olyan akinek azért végletesek a készletei. Mondjuk 1 Barcelona, ahol voltak már a közelmúltban pénzügyi problémák. Ők biztosan nem fognak tudni az Uniceftől 100, 200, 300 milliókat euróban kisajtolni.

köszönöm, hogy így összefoglaltad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
voltam a múlt héten egy konferencián ahol a MU penzügyi osztályának egyik vezetője is előadott, többek között a pénzügyi fair playről, csináltam egy kis összefoglalót annak akit érdekel, sorry az ékezetek miatt.


UEFA Financial Fair Play

A celja, hogy a stabil es fenntarthato palyara allitsak a csapatok gazdalkodasat, ilyen forman a fedezeti ponton alul nem tervezhetnek koltsegvetest, azaz a beveteleknek legalabb kiadasokat fedeznie kell, annak erdekeben, hogy ezaltal fejlodjon a gazdasagi kornyezet a europai futballban.

a 2012 juni 30-cal zarulo penzugyi ev eredmenyeit veszik figyelembe, a 2013-14es europai klubtornakra nevezeskor. a szabaly szerint, aki nem felel meg az FFP szabalyainak, attol megvonjak a europai klublincence-t, igy nem vehet reszt a BL v EL kuzdelmeiben. 2-3 eves osszesitesben nezik az adatokat, azaz egy rosszabbul sukerult ev veszteseget, lehet satirozni a kovetkezo evek profitjaval, de a kummulalt adatnak legalabb 0-nak kell lennie.

nehany tetelvisszaemelheto, leirhato, igy:
- ertekcsokkenesek (pl stadion)
- utanpotlas kepzesi koltsegek
- kozossegi koltesek (charity)
- adok

a bevetel es koltseg oldalakon folyamatosan lehet javitani, de ezt csak „fair value-n” – sajat megjegyzes h itt lesz igazan erdekes a tortenet, mert innen lesz gumiszabaly az egesz. teszem azt a City tulaj erdekeltsegebe tartozo Ethiad legitarsasag evi 200 millio fontos nevhasznalti szerzodest kot a City stadionra akkor az bevetel, amivel satotirzhatoak a kiadasok, es ki mondja meg h ez fair value e vagy sem. meg egy birosag sem.

Mit kell tennie a kluboknak:
- a kiadasok duzzasztasanak megallitasa, kulonos tekintettel a jatekosok fizetesere (kb 43%-a az arbevetelnek)
- csokkenteni az adossagot illetve a kapcsolodo kamatkiadasokat
- szelesebb korben kell beveteli forrast keresni, ami kontrollalhato bevetelt jelent (ertsd nem media alapu) – apro erdekesseg, hogy a MU meccsnapi bevetelenek (ccca 2M GBP) tobb mint egynegyedet a 8000 executive hely jelenti, ezeket illetve a kapcsoldo kiszolgalast folyamatosan fejlesztik, novelve a bevetelt (pl ez itthon abszte nincs)
- stadion kapacitasanak novelese (a MU-nal foldrajzi okokbol nem megvalosithato, vagy csak olyan penzert, amiert jelenleg nem eri meg)
- kozossegi es akademiai programok novelese es feljesztese

szemelyes megjegyzes az eloadotol, hogy csak az ido fogja eldonteni, hogy ez valoban csak a megtisztulas kezdete, vagy csak egy probalkozas ami halalra van itelve. mindenesetre szukseg lesz egy igazan high-profile klub kizarasara ahhoz, hogy ezt a csapatok igazan komolyan vegyek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Soldado-t kihagyták a keretből és inkább két kutyaütő Sevilla csatárt tesz oda, főleg Jésus Navas (5 gól a 2011-12-es idényben). "Olyan csatárok kellenek akik eldöntik a mérkőzéseket" - mondta Del Bosque. Na, ő pont olyan. :mad:danyly
Az összeesküvés-elméletek kedvelői pedig már dörzsölgetik is a markukat, mondván: Del Bosque továbbra is előítéletekkel bír a Valencia-játékosokkal szemben - http://www.lasprovincias.es/rc/20120527/deportes/futbol/lista-definitiva-201205270119.html

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ehhez pedig a legszebb, hogy minden jel szerint az olasz foci legnagyobb tehetsége, Marco Verratti is követi edzőjét a Romába. 😊Habi
Verrattit mindenki akarja kb. A gyerek egyébként Juventus-szurker odamenne legszívesebben de a klubelnök szerint pont a Juvéval nem tárgyaltak már vagy 2 hónapja 😀 Jah és a klub odaadja ahonnan a legtöbb pénzt kínálják ez is ki lett mondva.empty taxi
csak úgy voltak a tárgyalások, hogy Zeman mindenképpen hozná magával Verrattit, aki igen Juve drukker, plusz kijelentette, hogy a hazai csapatában pályára szeretne lépni a Serie A-ban. De minden jel arra mutat, hogy Zeman+Marco egyszerre jönnek. De hát láttam én már sok helyen lehozni hivatalosan, hogy van der Wiel aláírt hozzánk, aztán kijelentette, hogy csak bl-ben induló csapathoz fog aláírni.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Ehhez pedig a legszebb, hogy minden jel szerint az olasz foci legnagyobb tehetsége, Marco Verratti is követi edzőjét a Romába. 😊Habi
Verrattit mindenki akarja kb. A gyerek egyébként Juventus-szurker odamenne legszívesebben de a klubelnök szerint pont a Juvéval nem tárgyaltak már vagy 2 hónapja 😀 Jah és a klub odaadja ahonnan a legtöbb pénzt kínálják ez is ki lett mondva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hazard egy beast és még csak 21 éves. Majd Neymar vagy Lucas árához kell hasonlítani és kiderül, hogy olcsóbb lesz mint bármelyik brazil. Náluk pedig szerintem jelenleg jobb, plusz egy normális bajnokságban csinált bohócot az ellenfél védőiből nem egy zsengébben. Nem gondoltam volna, hogy a Chelseabe megy, a 2 Manchesteri csapatba jobban illene szvsz.

Zdanek Zeman a Serie B-t nyerő Pescara edzője lesz a Roma új edzője. Ez szinte 100%.
Enrique után egy támadó felfogású edzőt akartak, aki a fiatalokban hisz és ehhez tökéletes lesz Zeman. Egy totális támadó játékot játszik a csapataival, rengeteg gólt rúgnak, de sokat is kapnak.
Ehhez pedig a legszebb, hogy minden jel szerint az olasz foci legnagyobb tehetsége, Marco Verratti is követi edzőjét a Romába. 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Bowl.hu-s EB fantasy liga részletek itt:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2485


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Hazard -> Chelsea 40M euró
vicces mert tegnap valamelyik francia oldal lehozta hogy MU-s lesz, ma pedig twitteren írta ki hogy Chelsea-s. Ahogy az várható volt a BL győzelem után nagyon feltápolják a Chelsea-t, hogy megvédjék a címüket, bár a 40M szerintem iszonyat sok érte, igaz nem sokat láttam játszani, de régebben az Arsenal meg Liverpool 20 körül akarta elhozni.kisvanek4
Csak nehogy egy újabb Lukaku legyen...Toca
BREAKING NEWS: Eden Hazard set to join Chelsea after his wife agreed terms with John Terry. 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal