NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Hazard -> Chelsea 40M euró
vicces mert tegnap valamelyik francia oldal lehozta hogy MU-s lesz, ma pedig twitteren írta ki hogy Chelsea-s. Ahogy az várható volt a BL győzelem után nagyon feltápolják a Chelsea-t, hogy megvédjék a címüket, bár a 40M szerintem iszonyat sok érte, igaz nem sokat láttam játszani, de régebben az Arsenal meg Liverpool 20 körül akarta elhozni.kisvanek4
Csak nehogy egy újabb Lukaku legyen...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"tőlem és a játékosaimtól is idegen a bundázás.”"

Aczél Zoltán, izé Antonio Conte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Hazard -> Chelsea 40M euró
vicces mert tegnap valamelyik francia oldal lehozta hogy MU-s lesz, ma pedig twitteren írta ki hogy Chelsea-s. Ahogy az várható volt a BL győzelem után nagyon feltápolják a Chelsea-t, hogy megvédjék a címüket, bár a 40M szerintem iszonyat sok érte, igaz nem sokat láttam játszani, de régebben az Arsenal meg Liverpool 20 körül akarta elhozni.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Még egy elvett bajnokság a juvétől ? 😀 Vicc amúgy ami az olaszoknál megy 😀Toca
ez még a Sienás időszakából van, szal idei talán megmarad a zebráknak... 😀Divat
mindenesetre eb szempontból tökéletesen jött 😀Habi
"Criscito ellen már képes bizonyíték is van, Bonuccin valószínűleg holnap kattan a bilincs."

Csak benne van 1 Juve játékos úgyfest. 😀


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/em-2012/wettskandal-razzia-im-trainingslager-24364248.bild.html

továbbnő a fogadási botrány Olaszországban... Criscito repült a válogatott keretből. Stefano Mauri-t - Lazio csk - őrizetbe vette a rendőrség. A bajnok Juventus edzőjének - Conte - is átkutatták az otthonát. Volt még razzia a Genoa csatáránál Sculli-nál és a Chiveo támadójánál Pellissiernél.Amadeus91
Még egy elvett bajnokság a juvétől ? 😀 Vicc amúgy ami az olaszoknál megy 😀Toca
ez még a Sienás időszakából van, szal idei talán megmarad a zebráknak... 😀Divat
mindenesetre eb szempontból tökéletesen jött 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/em-2012/wettskandal-razzia-im-trainingslager-24364248.bild.html

továbbnő a fogadási botrány Olaszországban... Criscito repült a válogatott keretből. Stefano Mauri-t - Lazio csk - őrizetbe vette a rendőrség. A bajnok Juventus edzőjének - Conte - is átkutatták az otthonát. Volt még razzia a Genoa csatáránál Sculli-nál és a Chiveo támadójánál Pellissiernél.Amadeus91
Még egy elvett bajnokság a juvétől ? 😀 Vicc amúgy ami az olaszoknál megy 😀Toca
ez még a Sienás időszakából van, szal idei talán megmarad a zebráknak... 😀

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/em-2012/wettskandal-razzia-im-trainingslager-24364248.bild.html

továbbnő a fogadási botrány Olaszországban... Criscito repült a válogatott keretből. Stefano Mauri-t - Lazio csk - őrizetbe vette a rendőrség. A bajnok Juventus edzőjének - Conte - is átkutatták az otthonát. Volt még razzia a Genoa csatáránál Sculli-nál és a Chiveo támadójánál Pellissiernél.Amadeus91
Még egy elvett bajnokság a juvétől ? 😀 Vicc amúgy ami az olaszoknál megy 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Navas nem pánikbeteg? Azért nem igazolt el a klubjából sem nem? Akkor most meg go Ukrajna?Amadeus91
De, ráadásul krónikus honvágya is van 😀 Érdekes.Hanni
A VB-n is játszott már pedig az még messzebb volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.bild.de/sport/fussball-em-2012-polen-ukraine/em-2012/wettskandal-razzia-im-trainingslager-24364248.bild.html

továbbnő a fogadási botrány Olaszországban... Criscito repült a válogatott keretből. Stefano Mauri-t - Lazio csk - őrizetbe vette a rendőrség. A bajnok Juventus edzőjének - Conte - is átkutatták az otthonát. Volt még razzia a Genoa csatáránál Sculli-nál és a Chiveo támadójánál Pellissiernél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Navas nem pánikbeteg? Azért nem igazolt el a klubjából sem nem? Akkor most meg go Ukrajna?Amadeus91
De, ráadásul krónikus honvágya is van 😀 Érdekes.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Soldado-t kihagyták a keretből és inkább két kutyaütő Sevilla csatárt tesz oda, főleg Jésus Navas (5 gól a 2011-12-es idényben). "Olyan csatárok kellenek akik eldöntik a mérkőzéseket" - mondta Del Bosque. Na, ő pont olyan. :mad:danyly
Navas szélső, nem befejező csatár.empty taxi
Én azt nagyon jól tudom, azért tettem oda a kis "mad" fejecskét. :mad:danyly
Navas nem pánikbeteg? Azért nem igazolt el a klubjából sem nem? Akkor most meg go Ukrajna?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Soldado-t kihagyták a keretből és inkább két kutyaütő Sevilla csatárt tesz oda, főleg Jésus Navas (5 gól a 2011-12-es idényben). "Olyan csatárok kellenek akik eldöntik a mérkőzéseket" - mondta Del Bosque. Na, ő pont olyan. :mad:danyly
Navas szélső, nem befejező csatár.empty taxi
Én azt nagyon jól tudom, azért tettem oda a kis "mad" fejecskét. :mad:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Soldado-t kihagyták a keretből és inkább két kutyaütő Sevilla csatárt tesz oda, főleg Jésus Navas (5 gól a 2011-12-es idényben). "Olyan csatárok kellenek akik eldöntik a mérkőzéseket" - mondta Del Bosque. Na, ő pont olyan. :mad:danyly
Navas szélső, nem befejező csatár.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
legjobb edző:
1. Kondás Elemér (DVSC-Teva) 596, 2. Détári Lajos (Ferencváros) 86, 3. Kis Károly (MVM Paks) 63

számomra már az meglepő, h egyáltalán szavazatot kapott, szép is lett volna ő nyeri meg... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Détári a Valladolid meccsén figyelt meg játékosokat.

Én a helyében pénteken a kupa döntőre mentem volna el játékosokat megfigyelni 😀
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Soldado-t kihagyták a keretből és inkább két kutyaütő Sevilla csatárt tesz oda, főleg Jésus Navas (5 gól a 2011-12-es idényben). "Olyan csatárok kellenek akik eldöntik a mérkőzéseket" - mondta Del Bosque. Na, ő pont olyan. :mad:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Múlt héten bajnok lett a Kolozsvár. Pászkány Árpi bácsi a 3. bajnoki címnek örülhet. 1 ponttal sikerült megnyerni a román bajnokságot, de nézzük csak az utolsó 5 fordulót:
30. forduló: 1-0 a Dinamo ellen (győztes gól: Pantelis Kapetanos a 90. percben)
31. forduló: 3-2 az U. Cluj ellen (győztes gól: Cadu tizenegyesből a 89 .percben)
32. forduló: 2-1 a Sibiu ellen (győztes gól: Maftei a 94. percben)
33. forduló: sima 5-0 az utolsó Mioveni ellen
34. forduló: 1-1 a Steaua ellen (egyenlítő gól: de Zerbi a 93. percben)

Ezek után nem csoda hogy a románokat szétbassza az ideg, és mindenki bundáról beszél 😀😀😀DDDDD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Döme 4 prezident. Vele a Fradi abszolút kieső lesz jövőre. Approved.petey
Orosz Márk bent tartja a köcsögöket, megint triplázott, a tavasszal már másodszor. Annyi nb1-es csapat van, miért pont a szutykokhoz kell igazolnia 😕Höri
kint voltam, félelmetes h a gyerek mennyire kilógott a mezőnyből... gyak egyedül megverte a reacot. máttyus meg brutális mit kapott... 😀peach
majd döme leépíti...

|
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Döme 4 prezident. Vele a Fradi abszolút kieső lesz jövőre. Approved.petey
Orosz Márk bent tartja a köcsögöket, megint triplázott, a tavasszal már másodszor. Annyi nb1-es csapat van, miért pont a szutykokhoz kell igazolnia 😕Höri
kint voltam, félelmetes h a gyerek mennyire kilógott a mezőnyből... gyak egyedül megverte a reacot. máttyus meg brutális mit kapott... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez az Újpest meccsen most mi? (nem a gólra, a rendőrökre gondolok)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Svájctól kapni 5-öt, az sok... :/

Mindegy, a Portugálokat kell majd elverni, a többit leszarom. 😊Vrijbloed
hójaj...na mind1. Edző meccs volt csak.Amadeus91
És a Bayernesek nélkül álltak ki. Ettől függetlenül van mit fel/kijavítania még Jogi Lőwnek.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Svájctól kapni 5-öt, az sok... :/

Mindegy, a Portugálokat kell majd elverni, a többit leszarom. 😊Vrijbloed
hójaj...na mind1. Edző meccs volt csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Döme 4 prezident. Vele a Fradi abszolút kieső lesz jövőre. Approved.petey
Orosz Márk bent tartja a köcsögöket, megint triplázott, a tavasszal már másodszor. Annyi nb1-es csapat van, miért pont a szutykokhoz kell igazolnia 😕

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Magyar foci 2012:

egy szutyok Honvéd megy az EL-be,
veretlenül nyeri a bajnokságot egy hulla gyenge Loki.JC6
magyar foci 2013: nincs magyar foci 30 éve 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Magyar foci 2012:

egy szutyok Honvéd megy az EL-be,
veretlenül nyeri a bajnokságot egy hulla gyenge Loki.