NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Am meg a pályán sosem volt gond T.O. profizmusával...Amadeus91
Khömm.Mikey
csak barokkosan. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 558
Am meg a pályán sosem volt gond T.O. profizmusával...Amadeus91
Khömm.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
anyum egy továbbképzésen találkozott egy kollegínájával akinek volt szerencséje tanítani dzsudzsák bazsit... nem nevezte okosnak maradjunk annyyiban... 😀peach
Soccer játékosok nem az eszükről híresek (tisztelet a kivételnek)...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
anyum egy továbbképzésen találkozott egy kollegínájával akinek volt szerencséje tanítani dzsudzsák bazsit... nem nevezte okosnak maradjunk annyyiban... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mitagadás, nem sok 100+as IQ-jú profi focistát ismerünk, de nem is ez a lényeg, az ő esetükben. Nem értem egy ilyenbe, hogy lehet belekötni, amikor mind a nemzetközi, mind olasz szinten Ibra meg Boateng repíti a Milan-t, míg Tevez igazi klasszis. Kevesen vitatkoznának ezzel...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tehát ha valaki top5 a posztján, akkor lehet hülye, de ha csak top10 akkor nem?

Ibra simán az egyik legjobb csatár.. legalábbis 1-2 éve az volt, azóta nem nagyon követtem a pályáját, de a lényegen nem változtat.fetomy
Házi gólkirály lett az olasz bajnoknál szal nem nagyon esett vissza.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Tehát ha valaki top5 a posztján, akkor lehet hülye, de ha csak top10 akkor nem?

Ibra simán az egyik legjobb csatár.. legalábbis 1-2 éve az volt, azóta nem nagyon követtem a pályáját, de a lényegen nem változtat.fetomy
ne vesszünk össze. (rivalizálás ide-oda.) 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tehát ha valaki top5 a posztján, akkor lehet hülye, de ha csak top10 akkor nem?

Ibra simán az egyik legjobb csatár.. legalábbis 1-2 éve az volt, azóta nem nagyon követtem a pályáját, de a lényegen nem változtat.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nekem nagy kedvencem Tevez. Elől Tevez és Ibra mögéjük Boa, amellett h mind a 3 technikás mind a 3 bivalyerős is.empty taxi
és Boa kivételével a másik 2 hülye is.Amadeus91
Egy TO-fan esetében ez probléma?empty taxi
T.O. klasszis a maga posztján. Azért sem Ibra sem Tevez nincs ott a saját sportágában mint T.O. . Am meg a pályán sosem volt gond T.O. profizmusával...

na de off.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nekem nagy kedvencem Tevez. Elől Tevez és Ibra mögéjük Boa, amellett h mind a 3 technikás mind a 3 bivalyerős is.empty taxi
és Boa kivételével a másik 2 hülye is.Amadeus91
Egy TO-fan esetében ez probléma?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nekem nagy kedvencem Tevez. Elől Tevez és Ibra mögéjük Boa, amellett h mind a 3 technikás mind a 3 bivalyerős is.empty taxi
és Boa kivételével a másik 2 hülye is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nekem nagy kedvencem Tevez. Elől Tevez és Ibra mögéjük Boa, amellett h mind a 3 technikás mind a 3 bivalyerős is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én meg de szeretem Tevez-t....Stez
😀 hát igen...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg de szeretem Tevez-t....

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
de nem szeretem Tevez-t....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A calciomercato.it arról számolt be, hogy Tévezzel állítólag a Milan már megállapodott, így könnyen elképzelhető, hogy az olasz bajnokcsapatban folytatná karrierjét az argentin világklasszis csatár.

Az internetes lap úgy tudja, hogy a megállapodás 6 hónapra szól, a játékos 3,5 millió eurót kapna (ezzel Tevez arányosan a Milan második legjobban fizetett játékosa lenne, csak Zlatan Ibrahimovic fizetése nagyobb ennél). A Milannak még a City-vel is meg kell egyezni, ami Raiola kapcsolatrendszerét ismerve vélhetően puszta formalitás.

Carlos Alberto Martínez Tévez Buenos Airesben született 1984-ben. Hazájában az All Boys és a Boca Juniors csapatában futott be. A Bocából a brazil Corinthianshoz távozott, ahol 2005-ben bajnokságot nyert. 2006-ban a Cortól igazolt a West Ham Unitedhez. A londoni csapatnál eltöltött szezon után a Manchester United, majd a városi rivális City futballistája lett.

Az angol együttes csapatkapitányaként azonban megromlott a viszonya a klub vezetőivel és többször is hangot adott a távozási szándékának, mondván közelebb szeretne lenne Argentínában élő gyerekeihez: múlt decemberben átadólistára tetette magát, ám ezt később visszavonta.

Októberben a klub 600 ezer fontos bírságot szabott ki a 27 éves játékosra, mert állítólag nem akart beállni csereként a Bayern München elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen. Tévez továbbra is azt mondja, hogy egy félreértés miatt nem lépett pályára a Bayern München elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Később az angol hivatásos futballisták szervezetének nyomására a City megfelezte a büntetést, ám az edzéseket azóta sem látogathatta.

Ügynöke szerint Tévez – aki korábban bejelentette, hogy a bírsága miatt pert fontolgat a szerinte őt megrágalmazó Roberto Mancini vezetőedző ellen – a januári átigazolási időszakban elhagyja a manchesterieket. A múlt hét végén a PL listavezetőjének edzője, Roberto Mancini közölte: nincs visszaút Téveznek! Kiemelte: nem változott a helyzet azok után sem, hogy az argentin játékos a múlt héten engedély nélkül hazarepült. “Tudom, hogy Argentínában van, de azt nem tudom, hogy mit csinál ott” - mondta Mancini.

A klub ugyanakkor fenntartja, hogy csak akkor adja el Tévezt 2012 elején, ha megfizetik a 40 millió fontos árát. A játékos szerződése még csaknem három évig él.


Mind hazudik, ki nem mond igazat!

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A Galaxy az MLS bajnoka.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
azon se csodálkoznék, ha valaki a tv előtt felvágná az ereit, egy ilyen meccsen mint az ftc - laposvárJC6
mondjuk ezzel inkább ne vicceljünk, mert pont egy érfelvágás miatt maradt el egy német bajnoki tegnap..Hurka
Pedig ő még nem is láthatta :rolleyes:
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ma lesz az MLS-döntő. Készülök a legrosszabbra, szerintem gazdagék idén meg fogják nyerni, nehéz elképzelni, hogy ne így történjen, olyan média hype nyalja körbe őket, hogy az valami undorító. Lehet a Dynamo-t ki se fogják engedni a pályára, nehogy megzavarják Beckham-ék divatkurvulását. 😛

Egy kis magyar nyelvű előzetes, aztán hajnali 3-tól lehet szurkolni az őszinte igazságért az összevásárolt marketingemberekkel szemben:
http://denversports.blog.hu/2011/11/19/mls_cup_final_2011_los_angeles_galaxy_vs_houston_dynamoTheMileHighCity
Robbie Keane remélem eldönti 😛

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
azon se csodálkoznék, ha valaki a tv előtt felvágná az ereit, egy ilyen meccsen mint az ftc - laposvárJC6
mondjuk ezzel inkább ne vicceljünk, mert pont egy érfelvágás miatt maradt el egy német bajnoki tegnap..
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azon se csodálkoznék, ha valaki a tv előtt felvágná az ereit, egy ilyen meccsen mint az ftc - laposvár
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
erről a meccsről elég annyit mondani hogy jövőhéten irány miskolc-afrikaJoci
na ja. nyilasi is megmondta, hogy Számotokra ez lesz az év meccse 😊kristof
ezt mondta? ő is totál megőrült akkor 😀
a legfontosabb meccs mindig az újpesti dózsa elleniJoci
szerencsére nálunk mindig év meccse van, hisz a Diósgyőr játszik 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma lesz az MLS-döntő. Készülök a legrosszabbra, szerintem gazdagék idén meg fogják nyerni, nehéz elképzelni, hogy ne így történjen, olyan média hype nyalja körbe őket, hogy az valami undorító. Lehet a Dynamo-t ki se fogják engedni a pályára, nehogy megzavarják Beckham-ék divatkurvulását. 😛

Egy kis magyar nyelvű előzetes, aztán hajnali 3-tól lehet szurkolni az őszinte igazságért az összevásárolt marketingemberekkel szemben:
http://denversports.blog.hu/2011/11/19/mls_cup_final_2011_los_angeles_galaxy_vs_houston_dynamo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
erről a meccsről elég annyit mondani hogy jövőhéten irány miskolc-afrikaJoci
2-0?

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
erről a meccsről elég annyit mondani hogy jövőhéten irány miskolc-afrikaJoci
na ja. nyilasi is megmondta, hogy Számotokra ez lesz az év meccse 😊kristof
ezt mondta? ő is totál megőrült akkor 😀
a legfontosabb meccs mindig az újpesti dózsa elleni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/