NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
erről a meccsről elég annyit mondani hogy jövőhéten irány miskolc-afrikaJoci
na ja. nyilasi is megmondta, hogy Számotokra ez lesz az év meccse 😊kristof
ezt mondta? ő is totál megőrült akkor 😀
a legfontosabb meccs mindig az újpesti dózsa elleni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
erről a meccsről elég annyit mondani hogy jövőhéten irány miskolc-afrikaJoci
na ja. nyilasi is megmondta, hogy Számotokra ez lesz az év meccse 😊
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
erről a meccsről elég annyit mondani hogy jövőhéten irány miskolc-afrika


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Mi van Döme csak mindig a nyertes meccsek után nyilatkozik, máskor meg Nagy Tomi beszél? 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Alkmaar meccsel mi lett? :oHanni
Köd miatt félbeszakadt.Vrijbloed
puhányok
mi U 18-ban most szerdán a ZTE ellen játszottunk, a pálya felét nem lehetett belátni, de mégis lejátszottuk 😛Hurka
Pedig akkor már pont nem lehetne lejátszani a szabályok szerint 😛

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Alkmaar meccsel mi lett? :oHanni
Köd miatt félbeszakadt.Vrijbloed
puhányok
mi U 18-ban most szerdán a ZTE ellen játszottunk, a pálya felét nem lehetett belátni, de mégis lejátszottuk 😛
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Glen Johnson már régóta az egyik kedvenc játékosom, ezzel a góllal megint meggyőzött 😛
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Alkmaar meccsel mi lett? :oHanni
Köd miatt félbeszakadt.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Alkmaar meccsel mi lett? :o
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
digitv kommentátor FAIL 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
2. helyen van a csapat, errefel egy haloványabb meccsükön szól a "kurva gyenge"... meg amikor lecserélték pl. Ji-Paranát, kifütyülték stb... egy "Hajrá ETO" nem volt az egész meccsen, de a szidás az megy...Hurka
Tényleg érthetetlen hogy ilyen szereplés mellett, ilyen stadionban, ilyen körülmények között miért ilyen kevesen vannak, és hangulattalanok a meccseik.zavi27
mert egy szal szurkolojuk nincs mivel ez a barom tarsoly rendesen az agyaba vette h egy focimeccs
az csaladi osszhepajkodas kell h legyen igy 14 es 45 kozott senkit sem enged be a stadionba csalad nelkul ! az igenyes gyori kozonseg meg nem ehhez a teljesitmenyhez van szokva !Fake
Ennek egyik felét sem értem igazán. Most nehogy már a 4-5 gólos Verebes korszakot várják vissza, és azért nem mennek mikor végre jól szerepelnek. A korosztályos részt sem értem, akinek nincs családja nem mehet be?! Hülyeség ez.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és mindezt az audi meddig "tűri" el??

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit alkottak? 😀Asbee
2. helyen van a csapat, errefel egy haloványabb meccsükön szól a "kurva gyenge"... meg amikor lecserélték pl. Ji-Paranát, kifütyülték stb... egy "Hajrá ETO" nem volt az egész meccsen, de a szidás az megy...Hurka
Tényleg érthetetlen hogy ilyen szereplés mellett, ilyen stadionban, ilyen körülmények között miért ilyen kevesen vannak, és hangulattalanok a meccseik.zavi27
mert egy szal szurkolojuk nincs mivel ez a barom tarsoly rendesen az agyaba vette h egy focimeccs
az csaladi osszhepajkodas kell h legyen igy 14 es 45 kozott senkit sem enged be a stadionba csalad nelkul ! az igenyes gyori kozonseg meg nem ehhez a teljesitmenyhez van szokva !
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ilyen lelketlen fos játékot is régen láttam a csapatomtól...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
milyen szánalmas ez a győri közönség...Hurka
Mit alkottak? 😀Asbee
2. helyen van a csapat, errefel egy haloványabb meccsükön szól a "kurva gyenge"... meg amikor lecserélték pl. Ji-Paranát, kifütyülték stb... egy "Hajrá ETO" nem volt az egész meccsen, de a szidás az megy...Hurka
Tényleg érthetetlen hogy ilyen szereplés mellett, ilyen stadionban, ilyen körülmények között miért ilyen kevesen vannak, és hangulattalanok a meccseik.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kevés nagyobb csaló van ennél a Mazzoleninél...empty taxi
Mondjuk ezt a meccset szimplán meg kellett volna nyerni az első félidőben... na mindegy, visszajött Pato, rúg szerdán egy hármast a Barcának aztán jövő hétvégén lesérül a BL nyolcaddöntőig


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Kevés nagyobb csaló van ennél a Mazzoleninél...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
milyen szánalmas ez a győri közönség...Hurka
Mit alkottak? 😀Asbee
2. helyen van a csapat, errefel egy haloványabb meccsükön szól a "kurva gyenge"... meg amikor lecserélték pl. Ji-Paranát, kifütyülték stb... egy "Hajrá ETO" nem volt az egész meccsen, de a szidás az megy...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
milyen szánalmas ez a győri közönség...Hurka
Mit alkottak? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az inter első gólja is komoly volt, fél méteres les meg kéz 😀 de sebaj, biztos takarásban volt a partjelző 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pique + puyol gol ? ehhehehehehe
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
áháháhá Csertői Norris otthoni pofon? muhahahahaha
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de kemény, nem is tudtam, hogy a pool azért veszeget a Sanyi Károly akadémiáról, mert a költségek felét ők fizetik ezért elővételi joguk van 😮
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
milyen szánalmas ez a győri közönség...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tessék gyerekek, ki hiányolja még a fiesztát? 😛 pont a fokot így megtömni 😀 mekkora meccs, és NYENYANYAAAA elképesztő ez a fazon, de komolyan 😊 Igaz itt már mindenki talált gólt de akkor is 😊 Már csak azt nem tudom, hogy ha ugyebár mi tulajdonképpen annyira megijedtünk a siófoktól, hogy 4-5-1-el álltunk ki, mi lett volna, ha nem félünk és 4-4-2? 15-0? 😀fetomy
nem, jó ez a 4-5-1-es felállás a Vidinek teljesen 😀 Nikolicot legközelebb a keretbe sem tennémHurka
Nem kell nekem Nikoliccsal jönni, mert én örülnék a legjobban ha kezdene és szerintem én is írtam legtöbbször, hogy rakja be. Arra akartam utalni, hogy a 4-5-1-el is lehet szarni a gólokat, ha a ziccereket belövik. Szinte minden meccsünk végződhetett volna így, ha a gyökerek belövik a 200 helyzetet. Végre láthattuk, hogy a 451 is bőven működik helyzetkihasználással, de igen, 7-0 után is lehet még belekötni a dolgokba.

És egyébként azt mégegyszer elmondom, hogy érdekes módon Nikolics akkor játszik igazán jól, ha csereként jön be, kezdőként jóval kevésbé veszélyes.