NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)Hurka
szted van rá esély, hogy Lovrencsics lelép tőletek? (mondjuk Diósgyőrbe? 😀)
meddig van szerződése?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)Hurka
majd a Fradi W vigasztalJoci
ilyen botrány teljesítményt én rég láttam a csapattól, teljes kilátástalanságHurka
Kellett nektek Vébert kibaszni..

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)Hurka
majd a Fradi W vigasztalJoci
hát akkor nem mostanában lesz jobb kedvefetomy
nincs agyad 😛

holnaptól lehet jegyeket kapni a Dejósgyőr ellen,reggel rombolás van ki a Népligetbe


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)Hurka
majd a Fradi W vigasztalJoci
ilyen botrány teljesítményt én rég láttam a csapattól, teljes kilátástalanság
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)Hurka
majd a Fradi W vigasztalJoci
hát akkor nem mostanában lesz jobb kedve
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)Hurka
majd a Fradi W vigasztal


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
5 éve hunyt el Puskás Ferenc.
http://www.youtube.com/watch?v=ZnYSMdurLso&feature=related Kiráz a hideg ettől a videótól, Raúl arcát érdemes nézni. Büszke vagyok hogy egy olyen klubnak drukkolok, ahol a valaha volt legnagyobb magyar labdarúgó játszott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.letsmix.com/mix/89879/dj_hooper_my_world1

Bodnár Laci úgy döntött, hogy a foci helyett megpróbál DJ lenni.
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/az-osztrakokat-is-erdekli-hogy-hova-tunt-dj-hooper-2104469

Allias D.J. Hooper 😀 (nem hírcsárda)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te, Divat.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Válogatott? jughead! hadd kérdezzem már meg, hogy a mindenki által agyonsztárolt Varga Jóska a 2. magyar gól előtt mit keresett bal védő posztban? Laczkókáról nem is beszélek, mert ő kocogott épp, jó messziről, még hogy véletlenül se érjen vissza... Ott van feketén - fehéren leírva pár lengyel újságban az igazság, el lehet olvasni. Igazuk van, sajnos.. Ettől függetlenül hoztuk a kötelezőt, ami nagy szó. De Koemannal is ugyan ezeket az eredményeket hoztuk. Tök mindegy ki a kapitány.JC6
Yan-Chi?

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Válogatott? jughead! hadd kérdezzem már meg, hogy a mindenki által agyonsztárolt Varga Jóska a 2. magyar gól előtt mit keresett bal védő posztban? Laczkókáról nem is beszélek, mert ő kocogott épp, jó messziről, még hogy véletlenül se érjen vissza... Ott van feketén - fehéren leírva pár lengyel újságban az igazság, el lehet olvasni. Igazuk van, sajnos.. Ettől függetlenül hoztuk a kötelezőt, ami nagy szó. De Koemannal is ugyan ezeket az eredményeket hoztuk. Tök mindegy ki a kapitány.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Egy Lengyel-Német-Görög-Cseh csoporttal kiegyeznék. (+ Spanyol, Angol, Portugál, Francia) 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a ruszkik a 2. kalapban lesznek a csoportkör sorsolásakor.

vajon bemákolja őket valamelyik házigazda?Höri
Lengyel-Orosz egész kemény lenne. Nemkülönben egy Ukrán-Orosz...Vrijbloed
Azért elnézve az orosz válogatott jelenlegi játékerejét, a 'bemákolás' szó kicsit túlzás. Hazai pálya ide vagy oda, szerintem mind a két házigazdánál erősebb jelenleg a szbornaja.iktriad
nem a házigazdákkal kell összehasonlítani hanem a másik 3 második kalapossal...

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amekkora mákerek vagyunk tuti hogy a franciák a legerősebb csoportba jutnak. persze onnan is alapvető elvárás a csoportelsőség 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a ruszkik a 2. kalapban lesznek a csoportkör sorsolásakor.

vajon bemákolja őket valamelyik házigazda?Höri
Lengyel-Orosz egész kemény lenne. Nemkülönben egy Ukrán-Orosz...Vrijbloed
Azért elnézve az orosz válogatott jelenlegi játékerejét, a 'bemákolás' szó kicsit túlzás. Hazai pálya ide vagy oda, szerintem mind a két házigazdánál erősebb jelenleg a szbornaja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Boldog 123. születésnapot MTK.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a ruszkik a 2. kalapban lesznek a csoportkör sorsolásakor.

vajon bemákolja őket valamelyik házigazda?Höri
Lengyel-Orosz egész kemény lenne. Nemkülönben egy Ukrán-Orosz...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
jughead!

spec én mindig is írtóztam egerváritól, akkor is rühellném ha VB-t nyernénk vele.

igaz nem vagyok mesteredző, de a focinak vannak alap taktikai szabályai amiket nem lehet áthágni... sanyink most ezt gyak megtette.
amúgy a számokkal vagdalózni igencsak félrevezető, ebből a 11 győzelemből kb 8 teljesen fogalmatlan csapat ellen született... én elsősorban a játék képét nézem, az edző elképzelését stb... és hidd el, ezen a meccsen (is) bőven voltak brutális hülyeségek...

szerk. pl sokan fröcsögik h húúúhaa, 19 pontot szereztünk és wow! azt sokan elfelejtik h koemannal meg 16-ot, csak abban a csoportban a 3. kalapból az szir-szar EB résztvevő dánokat kaptuk, míg egervári bemákolta onnan finneket... arról nem is beszélve albánia meg moldova között is van egy osztály különbség... innen nézve ez a 3 pont plusz, hát nem is tudom, nem akkora show h fejet hajtsunk a bá előtt...

ettől függetlenül a válogatott a kedvenc csapatom, ha ők játszanak az a csúcsok csúcsa, örülök ha nyerünk nyílván, de a negatív észrevételeket szerintem akkor is érdemes akárhol megfogalmazni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a ruszkik a 2. kalapban lesznek a csoportkör sorsolásakor.

vajon bemákolja őket valamelyik házigazda?

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Na hÉireann dul chun é!!!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Gondolom örültök, hogy kikaptunk, végre tudjátok szidni Egervárit (mondjuk eddig se nagyon akadályozta meg ezt az a tény, hogy nyertünk). Nos nézzük Egervári mit ért el eddig: 11-5-1 (kikaptunk a lengyelektől, az angoloktól, a svédektől, és 2x a hollandoktól), szerintem nem rossz statisztika. A megelőző szövetségi kapitányok: Koeman 7-9-4, Várhidi 7-8-1, Bozsik 3-4-0, és az isteni Matthäus 11-14-3. Utolsó szövetségi kapitány, aki több meccset nyert, mint nem Mezey György volt, akivel 1983-86 között ez volt a mérleg: 18-7-5
Nézzük Egervári leginkább kritizált döntéseit:
- Tőzsér és Feczesin selejtező-béli mellőzése, úgy gondolom ez az egyetlen dolog, amiért támadni lehet, de az ő döntése mellett szól az, hogy mindketten olyan poszton játszanak, ahol nem sokkal rosszabbak vannak, akik ráadásul összeszokottabbak, hisz már a ciklusa óta kerettagok. 😉
- Már nem merül fel, de megemlíteném, hogy mennyi kritikát kapott Varga Józsi behívásáért, pláne jobbszélső védőként játszatásáért, nos erre azt hiszem Varga Józsi adta meg a választ, ma már szerintem senki se állítaná fel nélküle a kezdőt. 😊
- Általános kritika, hogy a kezdő nincs jól felállítva, erre a válasz továbbra is 3 szám 11-5-1. 😊
- Sándor, Lipták behívása és játszatása, nos előbbit magam sem értem, hogy miért, na de hát egy szerelme mindenkinek lehet, Lipták bár nem túl népszerű itt, nem rossz védő még ha nem is kezdő színtű, de cserének jó.
- Végül jöjjön az itteni kedvenc téma: Németh Krisztián. Irányítása alatt 3x játszott, három gyenge csapat ellen. Az első 2-t nem kell magyarázni, hisz akkor még játékban volt. Jött a pénteki meccs, és elkezdődött a fröcsögés, hogy így meg úgy hát nem is játszik különben is egy nagy rakás szerencsétlenség, NB2 stb. Kérdezem én, ugyanezt kérdeztétek az U20-as Vb után is? Vagy mikor a Liverpool felnőtt csapatába került? Gondolom nem, akkor még mindenki a válogatottba követelte. Persze nem szolgált rá a válogatott játékra most ezt nem vitatom, de ez egy barátságos meccs volt, és bár hülyén hangzik egy jó lehetőség arra, hogy külföldi megfigyelőknek megmutassa magát (mert, hogy az NB2-ben erre sok esély nincs). Mert, hogy nem csak neki, hanem igen is a magyar válogatottnak is szüksége van arra, hogy egy jó csapatban játsszon állandóan, ahol fejlődhet, hisz még mindig lehet belőle magyar szinten nagy játékos. 😉 A meccsen mutatott játéka pedig igen csak jó volt, hisz 30 perc alatt hozzátett a meccshez 3 gólpassz értékű labdát (2-t Dzsudzsák kihagyott pedig üresen volt), 2x is csak kevéssel lőtt a kapu mellé, 1x elesett 11esben reménykedve, 1x döntött rosszul, mikor a 16oson belül valami lövés és beadás közti dolgot csinált, melyet a kapus fogott. Lehet, hogy ez nem nagy szám, de mindezt úgy csinálta, hogy nincs játékban. Ja és Komannal nagyon nagy páros még mindig. 😉
Szóval bár nem azt mondom, hogy Egervári a legjobb, de eddig nagyrészt igaza lett, és ha a sérültek visszatérnek, Laczkó, Hajnal és Sándor Gyuri nevét elfelejti egy egész jó selejtező sorozat elé nézhetünk, amely után lehet, hogy már én is kritizálni fogom. Lehet most is, de ami megy a legtöbb helyen az nem kritizálás, hanem értelmetlen fröcsögés, például ha sötétnek írjuk le az erős túlzás, de még van sok ilyen dolog. :/ Kicsit hosszú lett, de remélem valaki elolvassa. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DVTK - Fradi
tegnap kezdték el árulni a jegyeket a bérleteseknek, 1 kísérőjegyet lehetett venni, ma déltől pedig már bárki vehetett bármennyit, azzal a feltétellel, hogy "csomagban" kellett venni ugyanannyi - a Győr elleni - MK jeggyel együtt. Pár órája már el is fogyott az összes ülőhely, holnapra sztem álló se marad, bízva a fradistákban, végre tényleg teltház lesz 😊
(a hazai szektorok nyilván a Győr ellen is megtelnek majd, de a múltkori meccsen, mikor ingyenutazást kaptak se voltak 150nél többen a vendégben :\ )
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
egervári meccs után azt nyilatkozta, hogy fel bírta mérni néhány játékos egyéni képességét.
remélem ebbe elsősorban laczkó és sándor tartozik bele. valami írtózat h mennyire szarok. szerencsétlen tőzsért sajnáltam... egervári gyak kivégezte. 😀 gondoljunk bele. a bal oldalán laczkó-dzsudzsi védekező istenségek, a jobb oldalán meg sándor györgy. és még csodálkozunk h szerencsétlen azt se tudta, hogy hova rohanjon... még a végén képes leszek összeesküvés elméletet gyártani 😀 , koman, gera megint csak 2 ember mínusz. elég nagy handikeppel indultunk 😀 örülhetünk h a lengyelek is olyan jók helyzetkihasználásban mint a finnek.

egervári remélem azon is elgondolkodik, hogy mennyire nyerő taktika úgy felállni egy mélységi irányítóval, hogy nemhogy egy ütköző, labdaszerző embert nem rakunk mellé a középpályára
( vadócz, elek, akárki...) hanem egyenesen sándor gyurival szabotáljuk a csapatjátékot... egervári ennyire homály hülyeséget még szerintem nem csinált, ha csak nem direkt oka volt rá vmiért... :/ ( amúgy nem hiszem, szerintem ennyire sötét 😂 )
peach
Szarból nem lehet várat építeni. Egyébként Egervári is hülye hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
egervári meccs után azt nyilatkozta, hogy fel bírta mérni néhány játékos egyéni képességét.
remélem ebbe elsősorban laczkó és sándor tartozik bele. valami írtózat h mennyire szarok. szerencsétlen tőzsért sajnáltam... egervári gyak kivégezte. 😀 gondoljunk bele. a bal oldalán laczkó-dzsudzsi védekező istenségek, a jobb oldalán meg sándor györgy. és még csodálkozunk h szerencsétlen azt se tudta, hogy hova rohanjon... még a végén képes leszek összeesküvés elméletet gyártani 😀 , koman, gera megint csak 2 ember mínusz. elég nagy handikeppel indultunk 😀 örülhetünk h a lengyelek is olyan jók helyzetkihasználásban mint a finnek.

egervári remélem azon is elgondolkodik, hogy mennyire nyerő taktika úgy felállni egy mélységi irányítóval, hogy nemhogy egy ütköző, labdaszerző embert nem rakunk mellé a középpályára
( vadócz, elek, akárki...) hanem egyenesen sándor gyurival szabotáljuk a csapatjátékot... egervári ennyire homály hülyeséget még szerintem nem csinált, ha csak nem direkt oka volt rá vmiért... :/ ( amúgy nem hiszem, szerintem ennyire sötét 😂 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...