NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Tessék gyerekek, ki hiányolja még a fiesztát? 😛 pont a fokot így megtömni 😀 mekkora meccs, és NYENYANYAAAA elképesztő ez a fazon, de komolyan 😊 Igaz itt már mindenki talált gólt de akkor is 😊 Már csak azt nem tudom, hogy ha ugyebár mi tulajdonképpen annyira megijedtünk a siófoktól, hogy 4-5-1-el álltunk ki, mi lett volna, ha nem félünk és 4-4-2? 15-0? 😀fetomy
nem, jó ez a 4-5-1-es felállás a Vidinek teljesen 😀 Nikolicot legközelebb a keretbe sem tenném
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tessék gyerekek, ki hiányolja még a fiesztát? 😛 pont a fokot így megtömni 😀 mekkora meccs, és NYENYANYAAAA elképesztő ez a fazon, de komolyan 😊 Igaz itt már mindenki talált gólt de akkor is 😊 Már csak azt nem tudom, hogy ha ugyebár mi tulajdonképpen annyira megijedtünk a siófoktól, hogy 4-5-1-el álltunk ki, mi lett volna, ha nem félünk és 4-4-2? 15-0? 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


kemény...öngyilkosságot kísérelt meg a játékvezető, elmarad a Köln-Mainz...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Hát ez újabb, látványos Vidi gála volt. Lehet végül mégis összeáll ez a csapat, és látványosan fog nyeregetni?
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jó persze Zomborinak is elmentek már a nagy külföldizésben... Persze, majd pont Nagy Dani, Gosztonyi meg Vaskó kéne a kezdőbe.. LOL A 4-5-1-et meg nem félelemből alkalmazzuk egyébként... Komolyan miért nem lehet az m1-en a meccs? :/ Annyira idegesítenek már ezek a baromságok..fetomy
Zomborit egyébként nagyon bírom, de most azért ezzel a 3 névvel tényleg hülyeséget beszél
pl. Vinicius sztem az egyik legjobb Vidi játékos, sokkal többet ér VaskónálHurka
egyértelmű. És a Nagy Dani-Gosztonyi párosnál is jobb a Walter-Oliveira páros. Danikát be lehet hozni csereként, de kezdőnek nagyon kevés, Gosztó meg egy pöcs 😀 Walter lehet hogy hibázgat, de még mindig több hasznos megmozdulása van

Egyébként ez a Sousás angol... hihetetlen még mindig 😀fetomy
Zomborinál semmi sem irritál jobban a Sport Tv-n. Minden meccsünk előtt, után elmondja, h igazából csak szerencsével nyertünk, vagy hogy éppen az UTE ellen csak a végén rúgtunk 3-at, és különben is szarul játszottunk... ja ment az egykapuzás... most is mit fog mondani a végén? 5-0 után? Tulajdonképpen a Siófok szintjén nyomtuk, de találtunk 5 gól vhogy... rühellem ezt a fazont...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2-0 a félidőben a fok ellen. Gondolom 4-4-2-vel már 6-0 lenne, mert így nincs offense :/:/fetomy
Milinte és Nyári a gólpasszosok 😛

bunda meccs.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2-0 a félidőben a fok ellen. Gondolom 4-4-2-vel már 6-0 lenne, mert így nincs offense :/:/
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Kiírják Alves góljánál hogy sárgát kapott, akkora kép volt hogy ott ölelgették meg gratuláltak neki- a sárgához 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó persze Zomborinak is elmentek már a nagy külföldizésben... Persze, majd pont Nagy Dani, Gosztonyi meg Vaskó kéne a kezdőbe.. LOL A 4-5-1-et meg nem félelemből alkalmazzuk egyébként... Komolyan miért nem lehet az m1-en a meccs? :/ Annyira idegesítenek már ezek a baromságok..fetomy
Zomborit egyébként nagyon bírom, de most azért ezzel a 3 névvel tényleg hülyeséget beszél
pl. Vinicius sztem az egyik legjobb Vidi játékos, sokkal többet ér VaskónálHurka
egyértelmű. És a Nagy Dani-Gosztonyi párosnál is jobb a Walter-Oliveira páros. Danikát be lehet hozni csereként, de kezdőnek nagyon kevés, Gosztó meg egy pöcs 😀 Walter lehet hogy hibázgat, de még mindig több hasznos megmozdulása van

Egyébként ez a Sousás angol... hihetetlen még mindig 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Jó persze Zomborinak is elmentek már a nagy külföldizésben... Persze, majd pont Nagy Dani, Gosztonyi meg Vaskó kéne a kezdőbe.. LOL A 4-5-1-et meg nem félelemből alkalmazzuk egyébként... Komolyan miért nem lehet az m1-en a meccs? :/ Annyira idegesítenek már ezek a baromságok..fetomy
Zomborit egyébként nagyon bírom, de most azért ezzel a 3 névvel tényleg hülyeséget beszél
pl. Vinicius sztem az egyik legjobb Vidi játékos, sokkal többet ér Vaskónál

csetre nem tudok menni, 3-kor megyek el itthonról
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó persze Zomborinak is elmentek már a nagy külföldizésben... Persze, majd pont Nagy Dani, Gosztonyi meg Vaskó kéne a kezdőbe.. LOL A 4-5-1-et meg nem félelemből alkalmazzuk egyébként... Komolyan miért nem lehet az m1-en a meccs? :/ Annyira idegesítenek már ezek a baromságok..
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hoppá bozsó véd 😮
Ja félreértettem, Nyenyanya nem kezd. Bár hozzáteszem nem feltétlen probléma, mikor kezdett nem volt olyan jó, mint csereként, de kétségkívül szeretném ha berakná végre. Mondjuk a Fok ellen pont lehetne, mert ellenük nem akkora gáz, ha kevésbé király avédelem.fetomy
Elek a keretben sincs?
Tán nem tanult meg portugálul?
Jöhet Újpestre ő is.Bazzani
a Vidi honlapja szerint "fájlalja a lábát"
hát igenHurka
Nálunk "fájós lábbal" is játszhat.
Legjobb gyógymód amúgy a pénz. Újpesten mindenki felépült hirtelen az új tulajdonos érkezésének hírére. Takácsnak nem fáj a lába, Lázárnak a dereka és még sorolhatnám.
Tuti véletlen ugye?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hoppá bozsó véd 😮
Ja félreértettem, Nyenyanya nem kezd. Bár hozzáteszem nem feltétlen probléma, mikor kezdett nem volt olyan jó, mint csereként, de kétségkívül szeretném ha berakná végre. Mondjuk a Fok ellen pont lehetne, mert ellenük nem akkora gáz, ha kevésbé király avédelem.fetomy
Elek a keretben sincs?
Tán nem tanult meg portugálul?
Jöhet Újpestre ő is.Bazzani
lehet, hogy a válogatott meccs miatt pihen egyet, vagy ott sérült meg. Vagy nem illik a rencerbe 😂

Hurka: Ja nagyon király.. De sebaj, 1 gólt még kaphatunk, és hátha majd Bozsó korrigálja 😊

btw nem jöttök csetre?
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hoppá bozsó véd 😮
Ja félreértettem, Nyenyanya nem kezd. Bár hozzáteszem nem feltétlen probléma, mikor kezdett nem volt olyan jó, mint csereként, de kétségkívül szeretném ha berakná végre. Mondjuk a Fok ellen pont lehetne, mert ellenük nem akkora gáz, ha kevésbé király avédelem.fetomy
Elek a keretben sincs?
Tán nem tanult meg portugálul?
Jöhet Újpestre ő is.Bazzani
a Vidi honlapja szerint "fájlalja a lábát"
hát igen
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hoppá bozsó véd 😮
Ja félreértettem, Nyenyanya nem kezd. Bár hozzáteszem nem feltétlen probléma, mikor kezdett nem volt olyan jó, mint csereként, de kétségkívül szeretném ha berakná végre. Mondjuk a Fok ellen pont lehetne, mert ellenük nem akkora gáz, ha kevésbé király avédelem.fetomy
Elek a keretben sincs?
Tán nem tanult meg portugálul?
Jöhet Újpestre ő is.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hoppá bozsó véd 😮
Ja félreértettem, Nyenyanya nem kezd. Bár hozzáteszem nem feltétlen probléma, mikor kezdett nem volt olyan jó, mint csereként, de kétségkívül szeretném ha berakná végre. Mondjuk a Fok ellen pont lehetne, mert ellenük nem akkora gáz, ha kevésbé király avédelem.fetomy
és örülhetsz, Hector is kezd 😀 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hoppá bozsó véd 😮
Ja félreértettem, Nyenyanya nem kezd. Bár hozzáteszem nem feltétlen probléma, mikor kezdett nem volt olyan jó, mint csereként, de kétségkívül szeretném ha berakná végre. Mondjuk a Fok ellen pont lehetne, mert ellenük nem akkora gáz, ha kevésbé király avédelem.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Nikolic megint csere lesz a Vidinél, de szánalmas 😀 (adatbank.mlsz szerint)
ennek az embernek 10-et kell rúgnia egy meccsen, hogy bekerüljön?Hurka
most mondták el a sport1-en, hogy kezdőben van 😛fetomy
nincsen, ők is kérdésként tették fel
tessék, Matuz meg is erősítette: http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=528498
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nikolic megint csere lesz a Vidinél, de szánalmas 😀 (adatbank.mlsz szerint)
ennek az embernek 10-et kell rúgnia egy meccsen, hogy bekerüljön?Hurka
most mondták el a sport1-en, hogy kezdőben van 😛
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Nikolic megint csere lesz a Vidinél, de szánalmas 😀 (adatbank.mlsz szerint)
ennek az embernek 10-et kell rúgnia egy meccsen, hogy bekerüljön?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Mertesacker 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
...Hiába Lipi itt van, egyból shootout! 😊 ... zavi27
A Vidi ellen is ott volt 😀 😀 😀JC6
Még össze kellett szoknia a társakkal. 😊 Amúgy ott is emberhátrányban a 78.ik percig 0 kapott gól volt, igaz Szabi atombravúrjainak köszönhetően de akkor is.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szánalmas (természetesen a Pápa meccsre írom..)Hurka
szted van rá esély, hogy Lovrencsics lelép tőletek? (mondjuk Diósgyőrbe? 😀)
meddig van szerződése?kristof
Lovrencsics sztem maradni fog tavasszal, ellenben Maric tuti elmegy (már most nyáron is le akart lépni, csak nem tudott, ráadásul ugye most süllyed a hajó is...) szal sztem ez volt az utolsó meccse pápai színekben, hiszen Siófok ellen nem játszhat 5 sárgája miatt
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...Hiába Lipi itt van, egyból shootout! 😊 ... zavi27
A Vidi ellen is ott volt 😀 😀 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
majd a Fradi W vigasztalJoci
ilyen botrány teljesítményt én rég láttam a csapattól, teljes kilátástalanságHurka
Kellett nektek Vébert kibaszni..Bazzani
Én viszont nagyon-nagyon örültem ennek a győzelemnek, nagyon kellett! Nem láttam a meccset, de már az hogy nem kaptunk gólt pozitív! Hiába Lipi itt van, egyból shootout! 😊 És allítólag ez az új Snoyl balszélsőnk se rossz. Ha még a Győr ellen is egy Xet elcsípünk majd, akkor a teljes csőd ősz (pénztelenség, kulcsemberek folyamatos sérülés, távozása, folyamatos botrányok, edzőváltás stb.) elégedett leszek az ősszel amit kihoztunk belőle. Mert kb ezeket figyelembe véve a ZTE helyén is lehetnénk.