Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 058 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Thomas Muller hosszabbitott meg egy evet, es marad jovore is Munchenben. ahogy irtak tobben is, alomszeru befejezes lenne, ha elete utolso meccse az Allianzban lenne a BL donto.
csebi
Nem idén (=idei kiírás végén) lesz a döntő Münchenben?

9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
Thomas Muller hosszabbitott meg egy evet, es marad jovore is Munchenben. ahogy irtak tobben is, alomszeru befejezes lenne, ha elete utolso meccse az Allianzban lenne a BL donto.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 178 — Cowboys fan
Ben Doak 6 hónap 😕 pont amikor Salah lassal lelép Afrikázni.
Mac nincs csak Januárban. Gravenberch kisebb sérülés.
Érik egy Gakpo Endo Sobo kp szombaton az Arsenal ellen. 😬
alatriste
Grav elvileg tegnap akár edzhetett is volna, azt olvastam valahol
9 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 206 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ben Doak 6 hónap 😕 pont amikor Salah lassal lelép Afrikázni.
Mac nincs csak Januárban. Gravenberch kisebb sérülés.
Érik egy Gakpo Endo Sobo kp szombaton az Arsenal ellen. 😬


Liverpool Fc fan
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 178 — Cowboys fan
mekkora faszmákkal hoztuk ezt a meccset 😀
Löfli
Röhögnék, ha idén is hosszabbításos 0:0 lenne a kupadöntő a Chelsea és a Pool között. | Kínomban. |
9 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 713 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mekkora faszmákkal hoztuk ezt a meccset 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
9 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 565

choose life
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Griezmann 173. gólja volt most az Atleti színeiben, ezzel egalizált Luis Aragonessel, mint a klubtörténet legeredményesebbje. Ha ma nem, szombaton a Sevilla ellen a pótolt meccsen, a karácsonyi fiesztán írhat történelmet.
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 183 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ennek a faszszopó Bruno Guimaraesnek Mudryk lebaszhatott volna egy nagyot, hányinger ez az ember, igazi dél-amerikai patkány.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
YoungZeeZee 8 378
İstanbulspor president Faik Sarıalioğlu asked his players to walk off the pitch in protest of not being given a penalty against Trabzonspor.

This is happening after last week's beating of referee. Turkey don't deserve football.
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 183 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Cselszki csak talált egy gólt a végén

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 694 — LIGHTS OUT!
Klub vb senki?
YoungZeeZee
Löfli kedvence, az Urawa Red Diamonds szopik.

9 hónapja
YoungZeeZee 8 378
Klub vb senki?
9 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 290
Na de várjá'. Hogy fér meg a mongol másodosztály, meg a suriname-i háztömb-körüli bajnokság mellett a skót Ligakupa? 😀
Simán 😊
A karibi mindenféléket amúgy kifelejtetted, meg persze az óceániai szereplőket, és Dél-Szudánt 😊
Engem is érdekelne, hol lehet ilyeneket nézni? 😊

Szerkesztette: Vitézlő Titoknok tomz
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Courtoisnak pedig az EB is off
9 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Steve Cooper OUT
Nuno Espirito Santo jön majd
zacknorb
Az is mekkora edzőkeringő már, tisztára mint a mennyeiben
slowmotion
Oda is csak bekerülni nehéz...
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 178 — Cowboys fan
Steve Cooper OUT
Nuno Espirito Santo jön majd
zacknorb
Az is mekkora edzőkeringő már, tisztára mint a mennyeiben
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 009 — Kinek mit intézett a kormánya
Steve Cooper OUT
Nuno Espirito Santo jön majd
9 hónapja
YoungZeeZee 8 378
 www.youtube.com/watch?v=ci55PL1SxIo
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
Nem tudom miért, de ezen nagyon felnevettem.

Sixo
mondjuk epp Bellingham kapcsan azert megint csak a kevesbe megerdemelt szemely kapott dijat szoval nem annyira vicces ez. a donto erv, hogy megkapta a dijat az volt, hogy a Realba igazolt. ahogy elotte levo evben meg az, hogy a jatekos a Barcaban jatszik.
megneztem a szavazo lapokat is most Bellingham eseten, azert kb a lapok fele nevetseges volt.
csebi
Nem hinném hogy érdemes ilyeneken rágódni, egy full jelentéktelen díj ez a Golden boy. De akkor gondolom szerinted Musiala érdemelte volna meg?😁
kapitnono
amugy sztem igen. en azert ugy gondolom, hogy nem szabad ezt igy felfogni, hogy full jelentektelen a dij. persze, mi leszolhatjuk joggal, hogy csak marketing fogas meg ilyenek. azonban a jatekosoknak ez igen is szamit. sajat tapasztalatbol is mondom (egy 'szaros' felkeszulesi kupan azert nem lettem a legjobb kapus, mert tolunk jott a legtobb golt lovo, egy kutyauto kuvaiti kapus lett. raadasul nagyon sokat ert volna nekem eszmeileg, mert annak az elhunyt edzomnek volt az emlektornaja, aki anno atcsabitott vizilabdazni, es elinditott kapusnak). raadasul errol Ribery es Lewa is sokat beszeltek, hogy mennyire csalodottak mikor jogos dijakat nem kaptak meg, csupan marketing szempontok alapjan.
epp multkor atneztem, hogy egy ideje elkepesztoen nehez olyan jatekosnak egyeni dijat szereznie, aki nem jatszik/jatszott elotte a Barcaban-Realban vagy epp nem volt bejelentve, hogy oda igazol at. de ugyanez megy a vb-ken is ld 2014 VB.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 929 — WHO DAT!!!!
Nem tudom miért, de ezen nagyon felnevettem.

Sixo
mondjuk epp Bellingham kapcsan azert megint csak a kevesbe megerdemelt szemely kapott dijat szoval nem annyira vicces ez. a donto erv, hogy megkapta a dijat az volt, hogy a Realba igazolt. ahogy elotte levo evben meg az, hogy a jatekos a Barcaban jatszik.
megneztem a szavazo lapokat is most Bellingham eseten, azert kb a lapok fele nevetseges volt.
csebi
Nem hinném hogy érdemes ilyeneken rágódni, egy full jelentéktelen díj ez a Golden boy. De akkor gondolom szerinted Musiala érdemelte volna meg?😁


9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
Nem tudom miért, de ezen nagyon felnevettem.

Sixo
mondjuk epp Bellingham kapcsan azert megint csak a kevesbe megerdemelt szemely kapott dijat szoval nem annyira vicces ez. a donto erv, hogy megkapta a dijat az volt, hogy a Realba igazolt. ahogy elotte levo evben meg az, hogy a jatekos a Barcaban jatszik.
megneztem a szavazo lapokat is most Bellingham eseten, azert kb a lapok fele nevetseges volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Löfli, Sixo, warr, JC mekkora kispályás csapat! Sobri a kapus.
JC6 - a zsidó
Ebbe beletaláltál.
Kispályán, gimiben, Húsos Kupán (belvárosi gimisválogatottak csúcsrendezvénye a Vágóhíd utcában) voltam torna gólkirály - kapusként.

9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
tavaszra az a kérdés maradt, hogy a Vidit Paks-ot le tudják-e nyomni. Görögök ellen ez a csapat, ezzel az edzövel ki fog esni.
Toto21
javítva

9 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 713 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pepe piros a portugál partin!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!