Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Azt bebaszta
9 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Nem volt szándékos 😀
Nomac
Túl egyértelmű volt, mi? 😄
9 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
Nem volt szándékos 😀
Nomac
Jót röhögtem ezen. Mi a szándékos ha nem ez?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
9 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 213 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akárhányszor lassítják csak egyre egyértelműbb. Fogja és elsodorja a labdát.


Liverpool Fc fan
9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ödegard már a Realban se tetszett, itt is inkább fék mint hasznos elem. Kb egy Isco, akinel jó helyen van a labda de rohadtul belassitja a csapatot vagy egyel többet huzogat

9 hónapja
Nomac New England Patriots 2 914 — balazs.t85@gmail.com
Nem volt szándékos 😀
9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A világ legjobb bajnoksága... Retardált bírokkal. Legalább vennének abból is jókat
FLZOLI
nfl és nba is tele van kretén bírókkal
Negritis, a vajda
Laliga meg depláne, sőt
zacknorb
Nem muszáj a pöcegödrot másolni, hiába pezseg 🙂

9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A világ legjobb bajnoksága... Retardált bírokkal. Legalább vennének abból is jókat
FLZOLI
nfl és nba is tele van kretén bírókkal
Negritis, a vajda
Az tény, de ott nincs is honnan importálni

9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
A világ legjobb bajnoksága... Retardált bírokkal. Legalább vennének abból is jókat
FLZOLI
nfl és nba is tele van kretén bírókkal
Negritis, a vajda
Laliga meg depláne, sőt
9 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 213 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sikerült a Diaz gól után elszenvednünk egy második top5-ös VAR hibát? Ejderemek!


Liverpool Fc fan
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
A világ legjobb bajnoksága... Retardált bírokkal. Legalább vennének abból is jókat
FLZOLI
nfl és nba is tele van kretén bírókkal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A világ legjobb bajnoksága... Retardált bírokkal. Legalább vennének abból is jókat

9 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 867 — Illegális gyakorló
Szép vót, VAR-szoba

9 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
VAR szobában megint csak dísznek vannak ott
9 hónapja
Nomac New England Patriots 2 914 — balazs.t85@gmail.com
Ez mi? hogy nem nézik vissza?
9 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 213 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a kéz hogy nem lett 11es?


Liverpool Fc fan
9 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ødegaard kezezését vissza sem nézik? Az kemény.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
odegaard kezezését vajh mér nem nézik vissza?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
a kép el el mosódik TVGO-n is mostanában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Nálam is akadozik, telekom
Sebii
Én digis vagyok, ezek szerint nem szolgáltatófüggő.
Kampman
Nálam a digin most kiváló
zacknorb
Ahogy látom ez nem szolgáltató, megint nem tudják jól levenni a műholdjelet.
shawnka
Atleti meccs ma csak 10 percet ment náluk
Spurs is hol igen hol nem
De amikor elkezdett szakadni a hó számítottam erre
9 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Szoboszlai lőjön kettőt, mi meg négyet és mindenki boldog.
Sebii
Nincsen jó érzésem a mai meccs kapcsán.
9 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Nálam is akadozik, telekom
Sebii
Én digis vagyok, ezek szerint nem szolgáltatófüggő.
Kampman
Nálam a digin most kiváló
zacknorb
Ahogy látom ez nem szolgáltató, megint nem tudják jól levenni a műholdjelet.
9 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Spori semmit nem fúj le eddig
9 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Ez kész, ilyen hirdetés jön már most szembe sportoldalakon


r.baggio
Lol. 😀

Komolyan erre a pályán érdemeld ki baromságra futotta csak a Real/Barca kettős ellen? 😀 meg szerencse, h ok ketten pl több bl-t érdemeltek ki a pályán, mint a teljes PL mezőny.
rob3r7o
A PL-nek sikerült egy viszonylag normális ligát felépíteni, ahol a TV-s pénzek egyenlően vannak elosztva. A Barca meg a Real lerabolta a LaLigát, és elkártyázták a világ legjobb ligájának a rangját, annyira, hogy mostmár alig tudnak csak ők az Atletivel versenyezni pénzügyileg a PL-el. Most az kettő kezdene egy liga építésébe, miután egyet már szétbasztak 😀
Persze nekem teljesen mindegy melyik maffia kezében van ez európai haccintér, de nem hiszem hogy pont ezekre az emberekre bíznám 😀
Heisman nádor
Ez nem a PL ellen irányult, a bl címeket csak az idióta szlogen kapcsán hoztam fel.

Egyébként én tényleg nem értem mi ez a fene nagy ellenállás, amikor kb meg csak töredék részleteket tudunk az egészről. Szerintem a lehető legrosszabb a jelenlegi fociban az, h a két maffia szervezetnek monopol helyzete van és azt csinálnak, amit akarnak (lásd az új bl lebonyolítás, vagy ez az új klub VB, ami nettó vicc). A versenyhelyzet szerintem csak jót tehet a focival. Induljon el, lássuk van-e létjogosultsága, aztán ha szarabb, mint ami eddig volt úgyis eltűnik.

Amúgy ha FIFA/uefa kettős ennyire biztos amúgy a dolgában mi szükség ezekre a nevetséges kampányokra? Szánalom, amit művelnek.
rob3r7o
Ezt még nem olvastam ezt a véleményt máshol, de őszintén, az ember kétszer is meggondolja egy gyorsan elnyomott próbálkozás és a kvázi szétb.szott Laliga után, hogy jelenleg Florentino Perezhez és Joan Laportahoz meneküljön a status quoból.
zacknorb
Én is csak azért a PL-től indítottam, mert ott megcsinálták a maguk ligáját. Ehhez képest a a Perez/Laporta/. (+Tebas) konkrétan tönkretette a saját termékét. Na ennek kéne az UEFA szlogennek lennie. Lehet először a spanyol ligát kéne összeszedni, mert van rá egy mód hogyan lehet megcsinálni és a spanyol csapatoknak van olyan pullja hogy lehessen zárni az ollót a PL-hez. Nem az európai csapatoktól várni hogy megmentse őket és szinten tartsa.
Heisman nádor
Konkrétan szélesre tárják a farpofáik a külföldi oligarchák előtt és szőrőstül böröstül eladjak a klubbokat az utolsó szögig, hogy aztán minden megalomán kénye kedvére nyomja a sportwashingot és az IRL Football Managert.

Nyilván magasan a legprofibban szervezett liga, de pozitív példának beállítani mint a foci jövője...
FLZOLI
Még mindig jobb ez mint egy Bayern-Juve-PSG-féle hegemónia vagy egy Real-Barca váltógazdaság, amit szerencsével és átmenetileg lehet megtörni.
A Girona-Lev'kusen-Napoli szerű csapatoknak szurkolok is miatta.

A PL-ben meg most bizonyosodhat be hogy a City is legyőzhető, erre 2-3 csapatnak is van esélye.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 050 — Kinek mit intézett a kormánya
Nálam is akadozik, telekom
Sebii
Én digis vagyok, ezek szerint nem szolgáltatófüggő.
Kampman
Nálam a digin most kiváló