Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Azért a Barca most megszenved a Levante tömörülésével, bár nekik is voltak helyzeteik, nem is kicsik. Viszont szerintem csak idő kérdése, hogy mikor törik át a védelmet...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Olvastam ma egy cikket a Telegraph oldalán. Aszerint a vénember napjai meg vannak számlálva, és rövid időn belül kib_szhatják Henryék.
Az ideiglenes edző King Kenny lenne, és nyáron érkezne hosszútávra az új edző.

Az én olvasatomban: röpül RH, jön Dalglish, és a szezon hátralévő részében bizonyíthatja, hogy a mai soccerben is megállja a helyét. Ha pedig bizonyít, akkor marad ő a HC.

Bárcsak igaz lenne!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Írtam korábban is, hogy válságban az angol játékvezetés...nem mintha nem örülnék a 3-3-nak 😀 De itt volt minden. Kamu 11es, les, amiből majdnem gól lett, nem látott kéz, stb, stb. 😀 Jó volt 😀JC6
Minden bíró vak. 😊
Najó, Puhl Sanyi powa.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Boatengnek valószínűleg lumbágója van. Csodás...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Írtam korábban is, hogy válságban az angol játékvezetés...nem mintha nem örülnék a 3-3-nak 😀JC6
Az eredménnyel nekem sincs bajom, mert így visszaállt a hat pontos különbség a United és a Chelsea között. A játékvezetés viszont mostanság tényleg elég sok kívánnivalót hagy maga után a PL-ben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Írtam korábban is, hogy válságban az angol játékvezetés...nem mintha nem örülnék a 3-3-nak 😀 De itt volt minden. Kamu 11es, les, amiből majdnem gól lett, nem látott kéz, stb, stb. 😀 Jó volt 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Lee Mason játékvezető a Birmingham - MU után a Chelsea - Aston Villa meccsbe is belenyúlt egy "kicsit"... A találkozó egyébként rendkívül színvonalas és fordulatos volt, csak hát a Chelsea a 3-3-as eredménnyel nem sokra megy.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Portugál válogatott meccsén, azt hiszem spanyolok ellen, mikor C. Ronaldo elfektette Pikét, majd átemelte Casillas felett...csodás gól lett volna, de Naninak bele kellett fejelnie a gólvonalon a labdába...apró szépséghiba, hogy emiatt lest intett a partjelző, és nem adták meg a gólt...és most jön az újabb csavar: amúgy nem volt les 😊bogec7
De a hiszti amit kivágott utána az a nyálgép az priceless volt :cool:
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Portugál válogatott meccsén, azt hiszem spanyolok ellen, mikor C. Ronaldo elfektette Pikét, majd átemelte Casillas felett...csodás gól lett volna, de Naninak bele kellett fejelnie a gólvonalon a labdába...apró szépséghiba, hogy emiatt lest intett a partjelző, és nem adták meg a gólt...és most jön az újabb csavar: amúgy nem volt les 😊bogec7
Én csak United-meccsekben gondolkodtam, azért nem rémlett a dolog. De mindegy is, mert az a találkozó nekem úgyis kimaradt. 😊 Kösz. 😉
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
ld.: most a j.cole, korábban meg Nani például...bogec7
Naninak mikor volt ilyen gólja? Nekem most hirtelen nem ugrik be.vassadi27
Portugál válogatott meccsén, azt hiszem spanyolok ellen, mikor C. Ronaldo elfektette Pikét, majd átemelte Casillas felett...csodás gól lett volna, de Naninak bele kellett fejelnie a gólvonalon a labdába...apró szépséghiba, hogy emiatt lest intett a partjelző, és nem adták meg a gólt...és most jön az újabb csavar: amúgy nem volt les 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ld.: most a j.cole, korábban meg Nani például...bogec7
Naninak mikor volt ilyen gólja? Nekem most hirtelen nem ugrik be.vassadi27
Portugál-Spanyol

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
ld.: most a j.cole, korábban meg Nani például...bogec7
Naninak mikor volt ilyen gólja? Nekem most hirtelen nem ugrik be.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Na, Hodgson pár héttel megint "tovább él". Most is kiszenvedte valahogy a győzelmet a 'Pool, de ez ugyanúgy megy majd, mint tavaly...
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
mekkora lesgóllal nyert a 'pool...
amúgy nem értem, hogy lehetnek ilyen k*cs*g játékosok, hogy "a gólvonalon belepöckölök a labdába, hogy nekem írják a gólt, miközben közöm se volt hozzá"
ld.: most a j.cole, korábban meg Nani például...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom az angliai bíróképzés és uP is bajban van. Amiket fújt most előbb a spori a T'ham - F'ham meccsen... nevetséges volt. DE A LÉNYEG A W! 😛
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Jó hát lehet imádni, és lehet gyűlölni. Legyen akkor döntetlen. Deal? 😀Hanni
Nem, én ebben az ügyben nem alkuszom meg... 😊 De hanyagoljuk is ezt a témát, nehogy még valami trash-özön induljon el itt is. 😉
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Horti a legnagyobb mester :cool: Őt nem illik bántani. A legfostosabb meccset is simán nézhetővé teszi.Hanni
Ne, csak a Horti Gábor mellett és ellen érvelők, kicsik és nagyok csatáját ne kezdjük el... 😊 Egy másik fórumon is aktív tag vagyok, ott is szóba került már párszor a téma, és igen nagy szópárbajok szokott szülni. 😊vassadi27
Jó hát lehet imádni, és lehet gyűlölni. Legyen akkor döntetlen. Deal? 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Horti a legnagyobb mester :cool: Őt nem illik bántani. A legfostosabb meccset is simán nézhetővé teszi.Hanni
Ne, csak a Horti Gábor mellett és ellen érvelők, kicsik és nagyok csatáját ne kezdjük el... 😊 Egy másik fórumon is aktív tag vagyok, ott is szóba került már párszor a téma, és igen nagy szópárbajok szokott szülni. 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szégyen, kb. Sportklub és Horti Gábor szint. :mad:vassadi27
Horti a legnagyobb mester :cool: Őt nem illik bántani. A legfostosabb meccset is simán nézhetővé teszi.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Mivel nem rendelkezem a fent említett - nem vagyok hajlandó a nevét sem leírni - adóval, így én a neten keresztül lestem a mérkőzést - jó NFL rajongóhoz híven... 😀

Szerintem már előttem ezerszer leírták, hogy kritikán aluli a közvetítés, hihetetlen béna riporterek és vílágtalan szakértők....de hát a pénz nagy úr.... :rolleyes:


több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Kellett hozzá egy adag szerencse is, de a keddi meccs után kijárt. 😉

Rooney óriási harcos, amit itt a végén művelt... Az ilyenekből lesznek a legendák.

Amúgy a mai Digisportos közvetítés mindennek a legalja volt. Nem tudom ki volt ez a "kommentátor", de igen ostoba egy ember. Félig-meddig még az ebédjén csámcsogott; amikor Foy beintette a tizenegyest, ott mondja, hogy "Vajon mit ítél a játékvezető?"; amikor bejött Fabio és őt mutatták, meg a neve is ki volt írva a képernyőre, elkezdi, hogy "Rafael a képen", és még sorolhatnám. Szégyen, kb. Sportklub és Horti Gábor szint. :mad:
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Na azért nyögvenyelősen de megvan a W.... :cool:


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már 26 évesen se kellett volna

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
Gary Nevillet nem kellene "40 évesen" erőltetni...
amúgy nagyon nagy gólt vágott a WBA :o sajna 😐

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis vidámság...
Sportgeza