Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hát kiakadtam ezen a new kondás fielden. Nem is az a baj, hogy lesz nekik, hanem az, hogy a mi adónkon. Én nem akarok beleadni a disznóólba. Na meg akkor ott az a kérdés, hogy miért pont a dábrácán kap új stadiont..Azért mert kijutott blbe tavaly, meg most el-be, de még pontot se szereztek? Csodálatos teljesítmény, megemelem a kalapom..Nem egy csapatot kéne kinyalni, hanem szétosztani az összes közt a pénzt, mindenki kapjon esélyt egy új szintre lépésre. Úgy nem lesz jobb a magyar foci, hogy csak 1 csapat mögé állnak. Sucks.Bay Area
hány férőhelyes lesz?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Írtam a Rapids fantasztikus továbbjutásáról:

http://denversports.blog.hu/2010/11/09/mls_playoff_tovabbjutottunk

Kötelező program: vasárnap hajnali fél 4-től a San Jose ellen főcsoport-döntő! 😊TheMileHighCity
jó kis írás lett, így tovább!


KC all the way! :cool:Little Jarry
Köszi! 😉
A KC hogy jött ide? Konor Casey? 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hát kiakadtam ezen a new kondás fielden. Nem is az a baj, hogy lesz nekik, hanem az, hogy a mi adónkon. Én nem akarok beleadni a disznóólba. Na meg akkor ott az a kérdés, hogy miért pont a dábrácán kap új stadiont..Azért mert kijutott blbe tavaly, meg most el-be, de még pontot se szereztek? Csodálatos teljesítmény, megemelem a kalapom..Nem egy csapatot kéne kinyalni, hanem szétosztani az összes közt a pénzt, mindenki kapjon esélyt egy új szintre lépésre. Úgy nem lesz jobb a magyar foci, hogy csak 1 csapat mögé állnak. Sucks.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
igen,még az a mázlink hogy a Fradit szeretik és soha nem büntetik duplájára mint másokat!Joci
ott is van a fél misi, lehet lottóznom kéne 😀

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Írtam a Rapids fantasztikus továbbjutásáról:

http://denversports.blog.hu/2010/11/09/mls_playoff_tovabbjutottunk

Kötelező program: vasárnap hajnali fél 4-től a San Jose ellen főcsoport-döntő! 😊TheMileHighCity
jó kis írás lett, így tovább!


KC all the way! :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Írtam a Rapids fantasztikus továbbjutásáról:

http://denversports.blog.hu/2010/11/09/mls_playoff_tovabbjutottunk

Kötelező program: vasárnap hajnali fél 4-től a San Jose ellen főcsoport-döntő! 😊TheMileHighCity
CSAK A SAN JOSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 😀 😀 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Írtam a Rapids fantasztikus továbbjutásáról:

http://denversports.blog.hu/2010/11/09/mls_playoff_tovabbjutottunk

Kötelező program: vasárnap hajnali fél 4-től a San Jose ellen főcsoport-döntő! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
igen,még az a mázlink hogy a Fradit szeretik és soha nem büntetik duplájára mint másokat!Joci
Na azert nehogy amr esirjuk magunkat itt, hogy szegeny kis mindig artatlan Fradikat mindig duplajara, igazsagtalanul buntetik.... Gondolom az elozmenyek, es eloeletuk miatt van.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
igen,még az a mázlink hogy a Fradit szeretik és soha nem büntetik duplájára mint másokat!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az FTC Labdarúgó Zrt. vezetősége szomorúan vette tudomásul a ZTE-FTC Monicomp Liga szombati mérkőzésén történt szurkolói rendbontásokat.
Sajnálatos tény, hogy ezekkel a rendzavarásokkal a szurkolók elsősorban az általuk szeretett és tisztelt klubjuknak okoznak anyagi kárt, nem utolsó sorban pedig hátráltatják a csapat szereplését. A szimpatizánsok a füstbombával megtörték a játék lendületét, amikor több perces leállásra kényszerítették a mérkőzést. Ártottak ezzel mind a két csapatnak, de elsősorban a ferencvárosi játékosoknak volt zavaró ez a közjáték.

Ez az eset nem egyedi, ha az elmúlt mérkőzéseket tekintjük. Ezért felkérjük a szurkolói csoportokat arra, hogy az ilyen rendbontásokat okozó személyektől határolódjanak el és egyúttal közösítsék ki maguk közül. A Zrt. vezetősége kénytelen lesz a továbbiakban olyan intézkedéseket és szankciókat bevezetni, hogy a fent említett esetekhez hasonló rendzavarások ne fordulhassanak elő a következő mérkőzéseken.

FTC Labdarúgó Zrt

szánalomtenger.ha kikapunk mindig a szurkolók a hibásak.katasztrófa ez a vezetőségJoci
Pruki is egyrészt erre fogta a vereséget....viszont én FB-re leszek kíváncsi, tavaly sokkal nagyobb füstért a zete visszaesőként 100ezret kapott, és asszem játékot se állították le...bár mint tudjuk az MLSZ-nél nincs kettős mérce és nyilván nem fogunk kapni félmilliót. 😊

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Az FTC Labdarúgó Zrt. vezetősége szomorúan vette tudomásul a ZTE-FTC Monicomp Liga szombati mérkőzésén történt szurkolói rendbontásokat.
Sajnálatos tény, hogy ezekkel a rendzavarásokkal a szurkolók elsősorban az általuk szeretett és tisztelt klubjuknak okoznak anyagi kárt, nem utolsó sorban pedig hátráltatják a csapat szereplését. A szimpatizánsok a füstbombával megtörték a játék lendületét, amikor több perces leállásra kényszerítették a mérkőzést. Ártottak ezzel mind a két csapatnak, de elsősorban a ferencvárosi játékosoknak volt zavaró ez a közjáték.

Ez az eset nem egyedi, ha az elmúlt mérkőzéseket tekintjük. Ezért felkérjük a szurkolói csoportokat arra, hogy az ilyen rendbontásokat okozó személyektől határolódjanak el és egyúttal közösítsék ki maguk közül. A Zrt. vezetősége kénytelen lesz a továbbiakban olyan intézkedéseket és szankciókat bevezetni, hogy a fent említett esetekhez hasonló rendzavarások ne fordulhassanak elő a következő mérkőzéseken.

FTC Labdarúgó Zrt

szánalomtenger.ha kikapunk mindig a szurkolók a hibásak.katasztrófa ez a vezetőség


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
20 ezres stadion pffff, ami akkor sem lesz tele, amikor a Real vagy a Barca jön, mert a jegy ára a kisembereknek megfizethetetlen lesz nemhogy egy Debrecen - Szolokon...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az a misi az mrd. nyilván kell a 3000 nézőnek a szép új stadion az én adómból.gabtsi
sry elqrtam...most miért vagytok ilyenek? fradi-újpest ellen is kint voltak 5000-en 😀 meg BL pénz is kell prémiumnak 😀Divat
szomorú az az 5000. Mondjuk már ez is soknak számít. Debrecenben is vannak kint 2-3000en. Amikor még nem voltak bajnokok ennek duplája simán megvolt. Zalaegerszeg átlag 2-2500, Fradi 4-5000, Újpest 3000. Győrben jó indulatú 2000. Szánalmas.tüsi91
gondolhatod nem dicséretnek szántam 😊 amúgy tényleg elszomorító.

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na majd Orbán vesz a vidinek nézőket is ^^
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
az a misi az mrd. nyilván kell a 3000 nézőnek a szép új stadion az én adómból.gabtsi
sry elqrtam...most miért vagytok ilyenek? fradi-újpest ellen is kint voltak 5000-en 😀 meg BL pénz is kell prémiumnak 😀Divat
szomorú az az 5000. Mondjuk már ez is soknak számít. Debrecenben is vannak kint 2-3000en. Amikor még nem voltak bajnokok ennek duplája simán megvolt. Zalaegerszeg átlag 2-2500, Fradi 4-5000, Újpest 3000. Győrben jó indulatú 2000. Szánalmas.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az a misi az mrd. nyilván kell a 3000 nézőnek a szép új stadion az én adómból.gabtsi
sry elqrtam...most miért vagytok ilyenek? fradi-újpest ellen is kint voltak 5000-en 😀 meg BL pénz is kell prémiumnak 😀

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az a misi az mrd. nyilván kell a 3000 nézőnek a szép új stadion az én adómból.gabtsi
hát ezaz... verjünk bele még több pénzt a fociba... tök fölöslegesen... annak a 3000 embernek nem tök8 hol van a meccs, azt az évi 5-6 meccset meg nem kibírják Pesten?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a misi az mrd. nyilván kell a 3000 nézőnek a szép új stadion az én adómból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
10 misi állami pénzből épül az új konda aréna... 😊

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Látom még szóba se került a római derbi. Hát megint eltapostuk őket. :cool: Bár azt hiszem, a bíró tevékenységét úgy lehet legjobban jellemezni, hogy mocskos csaló. Legalább 2 tizit nem adott meg a falusi kiscsapatnak, miközben a mi 2 11-esünkből a 2. finoman fogalmazva is véleményes volt.

No de mindegy, a lényeg, hogy Róma királyai bordó-sárgában vannak. 😊Soldados
Van rá magyarázat, hogy egy ekkora rangadón ennyi üres szék van?Little Jarry
az olasz bajnokságban évről-évre kevesebb a drukker... magasak a jegyárak, és az emberek készülnek az esti/éjszakai NFL meccsek megtekintésére 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Fer-nan-do Tor-res Liverpool's number 9 :cool:Bálesz
... We bought the lad from sunny Spain
He gets the ball, and he scores again ...

😊

Hosszú idő után végre az igazi Torrest láthattuk játszani.
Lévén hosszú idő után végre teljesen egészséges.
Kopp-kopp.Mikey
Mekkora élmény volt ma felírni a padra végre a kis dalt!! Csak úgy virult a fejem mikor eszembe jutott a meccs 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Fer-nan-do Tor-res Liverpool's number 9 :cool:Bálesz
... We bought the lad from sunny Spain
He gets the ball, and he scores again ...

😊

Hosszú idő után végre az igazi Torrest láthattuk játszani.
Lévén hosszú idő után végre teljesen egészséges.
Kopp-kopp.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Látom még szóba se került a római derbi. Hát megint eltapostuk őket. :cool: Bár azt hiszem, a bíró tevékenységét úgy lehet legjobban jellemezni, hogy mocskos csaló. Legalább 2 tizit nem adott meg a falusi kiscsapatnak, miközben a mi 2 11-esünkből a 2. finoman fogalmazva is véleményes volt.

No de mindegy, a lényeg, hogy Róma királyai bordó-sárgában vannak. 😊Soldados
Van rá magyarázat, hogy egy ekkora rangadón ennyi üres szék van?
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
Fer-nan-do Tor-res Liverpool's number 9 :cool:

Hodgsont illetően pedig abszolút egyet kell értenem Mikey kollégával, már a látványa is ingerel.

Viszont legalább győztünk 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
😕
Hodgson így tuti még tovább marad.Mikey
Fogd meg inkább arról az oldalról a dolgot, hogy lehet, hogy kezd összeérni a csapat. Valamint a többi pozitívumot. Például Torres klasszis csatárteljesítményét, Lucas a mai nap focistává nőtt a szememben, Meireles szinte már beilleszkedett, valamint Reinát még kiemelném aki nagyon nagyot játszott ma is, és Carragher is odatette magát szerintem.kristóf17
Lucas már tavaly is focistává nőtte ki magát. 😛

De sajnos tett azért Mr. Hodgson, hogy hányingerem legyen, ha csak meglátom. Így meg nem az igazi Liverpool-meccset nézni.