Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Én is az vagyok, de szerintem ennél az ítéletnél ez nem számított, ha a ZTE-t bünti így akkor is kiröhögöm, bár nem rúgom fel a széket mint ahogy az egyébként történt 😀
Ez a meccs szerintem megérdemelte volna hogy ne így dőljön el, magyar szinten nézve jó meccs volt, a ZTE gyengébb volt, nem érdemelték meg szvsz hogy másodikok legyenek, ez a foci( főleg a honi). Sose hittem volna amúgy hogy ezt mondom de lassan hányok már a soccertől, annyira nincsen szabályozva a bíró működése hogy az már szánalmas. Simán el lehet fújni egy meccset ha akarsz: ha befújja a 2 11es gyanús esetet(nem voltak azok) a fradinak akkor meg fordított az eredmény...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Nem is értem mit a túrót akart Maróti? Feléjük sem ment a labda. Akkor meg miért akar bikát játszani? Kassai részéről viszont befújható volt.kittli
azt hiszem a Kaposvárt egy kamu tizenegyessel vertük, most "kaptuk vissza".

több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 194 — Steelers fan
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )DODO92
Nem is értem mit a túrót akart Maróti? Feléjük sem ment a labda. Akkor meg miért akar bikát játszani? Kassai részéről viszont befújható volt.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Na azért várjunk még azzal, nem mi voltunk 3 évig az NBII-ben... 😛zavi27
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.davemayer
Elég érdekes döntés volt az biztos, a labda a közelben sem volt, így a játék menetét nem befolyásolta Maróti mozdulata. Én nem fújtam volna be.(mondjuk Fradi szurkoló vagyok 😊 )
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hol van Höri? 😛 2-1-re vertük a Vasast, Farkas az idény legszánalmasabb sárgáját kapta mondjuk 😀
Végh lehúzott egy beadást, majd mikor kiakarta rúgni kézből, nekibikázta a labdát a védőnek, aki ezért sárgát kapott, kész 😀
1. félidőben nem ment jól a játék, 2-ban viszont esélye sem volt a Vasasnak
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
úttestiek mondják majd szezon végén:nincs semmmi baj,igaz kiestünk az NB1-ből,DE A FRADIT 6-0RA VERTÜK

😀Joci
Na azért várjunk még azzal, nem mi voltunk 3 évig az NBII-ben... 😛zavi27
és nem is az angyalföldiek... 😛Divat
és nem is a pályán dőlt el ha az emlékeim nem csalnak...
Inkább beszéljünk arról Kassainak mennyire "viszketett a szája" a 11esnél. Érzésem szerint ez egy szánalmas döntés volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szóval ma 9-től játsszuk le a visszavágót az MLS playoff főcsoport-elődöntőjében a Columbus ellen. Gondoltam, el ne felejtsék a rejtett Rapids fanek hadai. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bolton > Spurs > Inter 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mindjárt kapsz egy 6-ost... 😀Divat
úttestiek mondják majd szezon végén:nincs semmmi baj,igaz kiestünk az NB1-ből,DE A FRADIT 6-0RA VERTÜK

😀Joci
Na azért várjunk még azzal, nem mi voltunk 3 évig az NBII-ben... 😛zavi27
és nem is az angyalföldiek... 😛

|
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
nincs semmi baj,majd jövőre 😂Joci
mindjárt kapsz egy 6-ost... 😀Divat
úttestiek mondják majd szezon végén:nincs semmmi baj,igaz kiestünk az NB1-ből,DE A FRADIT 6-0RA VERTÜK

😀Joci
Na azért várjunk még azzal, nem mi voltunk 3 évig az NBII-ben... 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ibra most Onyewut találta meg edzésen...nagyobbat nem is találhatott volna 😀

|
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
megint elintézték az Újpestet 😊Hurka
hiphipJC6
hurrá 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megint elintézték az Újpestet 😊Hurka
hiphip
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint elintézték az Újpestet 😊Hurka
nincs semmi baj,majd jövőre 😂Joci
mindjárt kapsz egy 6-ost... 😀Divat
úttestiek mondják majd szezon végén:nincs semmmi baj,igaz kiestünk az NB1-ből,DE A FRADIT 6-0RA VERTÜK

😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megint elintézték az Újpestet 😊Hurka
nincs semmi baj,majd jövőre 😂Joci
mindjárt kapsz egy 6-ost... 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint elintézték az Újpestet 😊Hurka
nincs semmi baj,majd jövőre 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megint elintézték az Újpestet 😊Hurka
Litsingi volt a legnagyobb... 😀

|
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megint elintézték az Újpestet 😊Hurka
máris nagyon jól indul ez a hétvége 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2010/11/05/Remalom_a_PL_utcaban_-_PL_11
😂Bay Area
Lefáradt az agyam, mire végigolvastam a cikket, de nagyon jó. 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
megint elintézték az Újpestet 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem értem 😀

"Fulham - Aston Villa 2-1
Ha lenne magyar játékos a hazaiaknál, akkor talán nekik szurkolnánk, így azonban _benito kedvenc angol csapatának szorítunk a hétvégén."

irónia?JC6
ha megnézed az összesnél az van 😀 nekem a MU-s a kedvenc részem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem értem 😀

"Fulham - Aston Villa 2-1
Ha lenne magyar játékos a hazaiaknál, akkor talán nekik szurkolnánk, így azonban _benito kedvenc angol csapatának szorítunk a hétvégén."

irónia?
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2010/11/05/Remalom_a_PL_utcaban_-_PL_11
😂

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kiesett a Red Bulls a playoff-ból! 1-0-ra nyerték idegenben az elsőt, aztán most otthon 3-1-re szoptak a San Jose-tól. Reméljük ez is NSO címlap lesz, nem csak az, hogy "Henry tapsolt a kispadon". 😂
Mindig örülök az ekkora divatmajmok betlijének, most ráadásul ez azt jelenti, hogy ha továbbjutunk, akkor a Quakes ellen itthon játszhatnánk a főcsoport-döntőben...


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Gerrard megérdemelte véleményem szerint, valamint a 2. félidő alapján a csapat is. Azt nem értem, hogy Roy a kezdetek kezdete óta miért nem meri támadóan felküldeni a csapatot a pályára. Simán, nagyon simán hoznánk a meccseket ilyen kerettel is(bár szerintem egyáltalán nem olyan borzasztó mint ahogy említik néhányan) ha nem hátul akarnánk megváltani a világot hanem elöl. Az ellenfél gólját meg nem Jamie-re húznám rá hanem a sztárigazolásunkra Poulsenre. Onnan hogy lehet hátra fele fejelni? 😊