Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Lothar érkezését rebesgetik,már hetek óta.Vagy László Csaba nálam csak ők jöhetnének szóba.
Horváth Ferinek is örülnék,esetleg egy nagyon bátor vállalással Lipcsei.

Moniz amúgy ha megnézitek nyert 3-4 rangadót aztán semmi,túl lett hypolva nagyon keményen,nem jó edző,jó utánpótlás szakember,technikai edző de nem vezetőedző.

Az a kérdés hogy mi lesz a "légiósaival".Gondolom Besic megy télen vagy legkésőbb nyáron.
Ettől tartok ha kiveszik ebből a csapatból Böniget,Jennert,Besicet,Gersont,Leonardot,nyilván Mateos is az ő hívására jött,akkor mi lesz.Láttuk mire vagyunk képesek az utánpótlás játékosainkkal,tartok az előttünk álló időszaktól.Mindegy lényeg hogy lesz szép stadionunk benne 3 ezer nézővel és jó sok lenyúlt kormányzati pénzzel.
Kubatov takarodj!

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Most ti szerintetek Moniz a gyenge vagy a játékosok buktatták meg? Mert inkább utóbbi, akkor meg nem lehetne kiállni az edző mellett? Most jön egy új edző ott meg kihajtják a belüket én biztos felpofoznám az összeset.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Kubatov takaroggy!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Monizzal szerződést bontott a Fradi.Dexxter Tailor
Nem értem, miért nem lehetett várni vele még egy hete.
Kb. az ősz legfontosabb meccse jön szerdán

Jó lesz a sok duzzogó légióssal, akik jelentős része azért jött ide, hátha Moniz segít Nekik újjáépíteni a karrierjüket.
Télen megint lesz 10+ játékos mozgás.
És újabb 1 év, amikor nincs a csapatnak egy állandó gerince.

Gondolom az volt az utolsó csepp a pohárba, hogy kritizálta a klub orvosát.Sinisa
szerintem is, ezt a legrosszabb időpontban hozták meg, hozzáteszem hogy én hagytam volna tavaszig, hátha beindul a szekér, így viszont tuti szét fog esni ez a csapat és építeni kell egy újat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Monizzal szerződést bontott a Fradi.Dexxter Tailor
úgy hallottam, bognárgyuri free agent, le kell szerződtetni a szakértőúrt!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Monizzal szerződést bontott a Fradi.Dexxter Tailor
Nem értem, miért nem lehetett várni vele még egy hete.
Kb. az ősz legfontosabb meccse jön szerdán

Jó lesz a sok duzzogó légióssal, akik jelentős része azért jött ide, hátha Moniz segít Nekik újjáépíteni a karrierjüket.
Télen megint lesz 10+ játékos mozgás.
És újabb 1 év, amikor nincs a csapatnak egy állandó gerince.

Gondolom az volt az utolsó csepp a pohárba, hogy kritizálta a klub orvosát.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Monizzal szerződést bontott a Fradi.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Khan kirúgta Martin Jolt. Rövidebb ideig bírta(13 meccs), mint Mularkey tavaly nálunk(16 meccs). 😀

Szerintem őt kéne leigazolni, mint a Fulham új edzője. Biztis alig várja már az új lehetőséget. 😀😀
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Tényleg érdekes ez az ute, barczi nem fért be abba a csapatba, most meg válogatott formát fut diósgyőrben. Gusztustalan am amit pinyőék csinálnak, remélem egyenlìt a dvtkpeach
egy pontot legalább megérdemeltünk volna, de sajna a Fradi meccs óta elég szar formában vagyunk 😕

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Tényleg érdekes ez az ute, barczi nem fért be abba a csapatba, most meg válogatott formát fut diósgyőrben. Gusztustalan am amit pinyőék csinálnak, remélem egyenlìt a dvtk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131201-ricardo-moniz-szerint-akeem-adams-gyogyszeres-kezelessel-elkerulhette-volna-az-amputaciot.html?sec-1
Szánalmas ez az ember...Schleck
Meg kellene nézni az NSO-n lévő videót és hallható lenne, hogy egyáltalán nem ezt mondta. Moniz azt mondta, ha tudták, hogy Akeem ereiben vérlerakódás van egyrészt szólhattak volna neki, másrészt azok a plakkok gyógyszerrel feloldhatóak lettek volna. Egy szó nem volt az infarktus utáni egyszerű gyógyszeres kezelésről, hanem MEGELŐZÉSRŐL beszélt. Továbbá nehezményezte, hogy Akeem orvosa, aki egyben a CSAPATORVOS is egy büdös szót nem árult el a játékos állapotáról, hanem a médiából kellett megtudnia, amit. Továbbá kritizálta a leigazolás előtti tesztet és orvosi hozzáállást plusz hogy neki azt mondták terhelhető a játékos, aztán történt az ami. Plusz szörnyű az, hogy egy 22 éves játékosnak levágták a lábát. Valamint, hogy ez leigazolás előtti tesztekkel elkerülhető lett volna.

Na ez hangzott el valójában a sajtótájékoztatón. Nem az amit az Origo és az NSO valamint a videót meg nem néző, de kommentelők írnak.

Linkelem a video-t is, a többit csak értelmezni kell (pl. amikor plakkot említ Moniz és gyógyszeres kezelést fordítják)

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-monizzal-nem-beszelnek-adams-orvosai-2298693
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mennyire siralmas fos amit muvelnek ezek foci néven..
Pécs nem csinált semmi extrát,talált 2 gólt,aztán másfél félidőn keresztül rugdosta előre a labdát ész nélkül.
Gyengék vagyunk nincs mese,nincs kreativitás,nincs átütő erő.
Remélem nem kapunk egy büdös nagy zakót a város szélén..Kenny
Mennyire siralmas fos amit műveltek ezek foci néven..
A Fradi nem csinált semmi extrát,kapott 2 gólt,aztán másfél félidőn keresztül rugdosta előre a labdát ész nélkül.
Gyengék voltak nincs mese,nincs kreativitás,nincs átütő erő.
Remélem kapnak egy büdös nagy zakót a város szélén.. 😛 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Túledzeni...ez a szó is csak az ithhoni aranylábúaknak jelent valamit. Magath is hìresen túledzette a játékosait, mégis nyert ezt-azt. Vagy klopp mostanában, áll a legkeményebv edzések nála vannak. Ezek meg sìrnak...pff szánalompeach
Mondjuk a túledzés az létezik a valóságban, nem kitaláció. Bár kétlem, hogy itt kis hazánkban bárhol is előfordulna... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Túledzeni...ez a szó is csak az ithhoni aranylábúaknak jelent valamit. Magath is hìresen túledzette a játékosait, mégis nyert ezt-azt. Vagy klopp mostanában, áll a legkeményebv edzések nála vannak. Ezek meg sìrnak...pff szánalom



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
A játékosok már egyértelműen Moniz ellen játszanak, akiről az a pletyka járja, hogy "túledzi" aranylábú focistáit... Nem csoda, hogy épp Adams esete után indult el a lejtőn a csapatjjncaa
garami kell akkor nekik, ő nem edzené túl őket 😀eaglesmcnabb
Itt az edzeni szót kicsit máshogy kell érteni sztem.
Olyan gyógyszeres kezelés jelleggel.Bazzani
az megvan, hogy miért távozott a Salzburgtól?

"According to local media row between Moniz and the teams medic Dr. Markus Klein about training methods was the final straw for the decision to step down."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
A játékosok már egyértelműen Moniz ellen játszanak, akiről az a pletyka járja, hogy "túledzi" aranylábú focistáit... Nem csoda, hogy épp Adams esete után indult el a lejtőn a csapatjjncaa
garami kell akkor nekik, ő nem edzené túl őket 😀eaglesmcnabb
Itt az edzeni szót kicsit máshogy kell érteni sztem.
Olyan gyógyszeres kezelés jelleggel.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
A játékosok már egyértelműen Moniz ellen játszanak, akiről az a pletyka járja, hogy "túledzi" aranylábú focistáit... Nem csoda, hogy épp Adams esete után indult el a lejtőn a csapatjjncaa
garami kell akkor nekik, ő nem edzené túl őket 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Mennyire siralmas fos amit muvelnek ezek foci néven..
Pécs nem csinált semmi extrát,talált 2 gólt,aztán másfél félidőn keresztül rugdosta előre a labdát ész nélkül.
Gyengék vagyunk nincs mese,nincs kreativitás,nincs átütő erő.
Remélem nem kapunk egy büdös nagy zakót a város szélén..Kenny
Na azt biztos nem. Egygólos meccs erre-arra.Bazzani
Nana, ezt mondták a 6-0 előtt is. Ettől függetlenül egyetértek, én akár tiziket is lehetségesnek tartok, annyira nem lesz semmi.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131201-ricardo-moniz-szerint-akeem-adams-gyogyszeres-kezelessel-elkerulhette-volna-az-amputaciot.html?sec-1
Szánalmas ez az ember...Schleck
már hetek óta terjeng az a pletyka a fradi háza táján, miszerint az Adams-t kezelő orvos azt mondta az amputáció után, hogy "van még elég játékosuk, nem?"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131201-ricardo-moniz-szerint-akeem-adams-gyogyszeres-kezelessel-elkerulhette-volna-az-amputaciot.html?sec-1
Szánalmas ez az ember...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Mennyire siralmas fos amit muvelnek ezek foci néven..
Pécs nem csinált semmi extrát,talált 2 gólt,aztán másfél félidőn keresztül rugdosta előre a labdát ész nélkül.
Gyengék vagyunk nincs mese,nincs kreativitás,nincs átütő erő.
Remélem nem kapunk egy büdös nagy zakót a város szélén..Kenny
Na azt biztos nem. Egygólos meccs erre-arra.

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Mennyire siralmas fos amit muvelnek ezek foci néven..
Pécs nem csinált semmi extrát,talált 2 gólt,aztán másfél félidőn keresztül rugdosta előre a labdát ész nélkül.
Gyengék vagyunk nincs mese,nincs kreativitás,nincs átütő erő.
Remélem nem kapunk egy büdös nagy zakót a város szélén..

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Azért nehogy már a bíró és a Pécs legyen hibás azért, mert a csillió forintból (jó kevesebből mint a Vidi) összerakott Fradi, egy kb negyedannyiból gazdálkodó csapat ellen nem képes helyzeteket kialakítani.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Az nem stimmel, hogy Adams esete után visszavették a cuccadagot. Azóta csak lézengenek a pályán.
Remélem szerdán(?) Détári után egy újabb Fradi edző kerül lapátra egy Újpest győzelem után.

több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A játékosok már egyértelműen Moniz ellen játszanak, akiről az a pletyka járja, hogy "túledzi" aranylábú focistáit... Nem csoda, hogy épp Adams esete után indult el a lejtőn a csapatjjncaa
Adams esete után nem is csoda, hogy lejtőre kerültek. Tapasztalat, hogyha a közeledben történik ilyesmi (nálad fiatalabb, vagy korban hozzád illő személy kap hirtelen infarktust/trombózist), akkor elkezdhet az emberben megfogalmazódni, hogy "ez velem is megtörténhet" és elkezdheted átértékelni a dolgokat. Szóval azt még megértem, hogy "félelemből" tudatosan vagy tudat alatt visszafogták magukat egy ideig, viszont ha a mai napig ez a helyzet, akkor nem ártana pszichológushoz fordulni, mert alapból nem stimmel valami a mentálhigiénében.

Azt, hogy szándékosan Moniz ellen játszanak, azt a magyarokról elképzelem, viszont a külföldiek nem nyaralni jöttek, hanem egy elb.szott karriert helyrehozni, az meg nem megy úgy ha a csapatnak nem megy. Gondolom nem akarnának belesüppedni az NB1 mocsarába, (bár Besic-en és Diallo-n kívül senkin nem látszik az akarat) hanem innen dobbantanának egy jobb bajnokságba.

Valami viszont tényleg nem klappol, mert tudásuk alatt teljesítenek a játékosok. Bár azt sem csodálom, mert gyakorlatilag senki nem tudja, hogy következő meccsen játszik-e (lásd Diallo jegelése jó ideig, Holman egy jobb széria után hirtelen nem kap lehetőséget), ha igen milyen poszton játszik és melyik játék következik a playbook-ból (mert Moniz kb. annyiszor vált taktikát a meccseken, hogy ide is kell egy playbook).