Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Én már tegnap padlóztam a Dáradi NS cikknél jött kommentekre. Azért mert Palika nem csinált semmit a válogatottnál, kuss legyen? Azért a németeknél ha valaki ilyen tisztséget kap, nem lehet egy senki. Ott nagyon megnézik az ilyet. Persze mivel a körülmények adottak, tuti könnyebb ott dolgozni.

Bajner: azért a BVB nagycsapata BL döntőt játszott, ebből kifolyólag a 2. csapata sem lehet valami kutyaütő, szent meggyőződésem, hogy itthon kb 30 ponttal nyernék a bajnokságot!

MK-ban vannak eredmények: Diósgyőr most egyenlített ki 1-3-ról, Paks 2-0-s bukón van Dunaújvárosban, Nyíregyháza is X-re áll Egerben, ESMT-Loki 1-1, igaz nem végeredmény egyik sem!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
miért, csak az mondhatja el a véleményét a rendszerről aki jól teljesít? lehet hogy pont azért nem teljesít jól a pályán mert ilyen a rendszer... a te logikád szerint a szar rendszer szar játékosokat csinál, de egyik sem szólhatná le azt, mert szarok.
Bajnernél meg senki sem tartja egy kicsit sem furcsának hogy odamegy az olasz 6. osztályból tesztre egy srác a Dortmundhoz és azok szerződtetik, és ott van már egy éve legalább? Azt hiszitek emögött nincs munka meg tehetség, hogy ezek bárkit felvesznek csak mert bement hozzájuk? ezen kéne elgondolkodni. Az hogy bemutatkozott a Bundesligában tényleg fel lett fújva, akkor sérüléshullám volt a csapatnál, kb ő volt bevethető csatár meg az aki kezdett, ezért kapott a végén 20 percet. De elvitatni tőle azt hogy mennyi munkával (és alapvető tehetséggel!) jár az hogy valakit kb az utcáról felvesz egy ekkora klub elég gáz sztem.

Ez a sztori tényleg nagyon mutatja azt hogy milyen állapotok vannak az utánpótlásban, és nem Bajnerről állít ki bizonyítványt hanem azokról akik vele dolgoztak itthon.
Ezen pedig muszáj változtatni, márpedig most azonnal. Leírtam már, ha a törökök anno megcsinálták hogy elárasztották az országukat külföldi tudással és hagyták hogy ezt beszívják a felnövekvő generációk akkor ez igenis nekünk is járható út kell hogy legyen. Annyi magyar edzőt hallottam már arról sírni hogy mennyire le vagyunk maradva pl mentálisan a nyugathoz vagy a balkánhoz képest, de hogy ezt hogy lehetne megváltoztatni arról szó sincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az tény, hogy az utánpótlás fos és nagyon sok helyen szinte esélyük sincs a játékosoknak komoly karriert befutni. De nagyon nagyon sok "aranylábúnak" bizony észbe kell kapnia, mert 15-16 éves korától bizony nagyon elszalad velük a ló és a foci csak másodlagos lesz nekik. Arra lesz max jó nekik, hogy a szőke agyamputált cicababákat felszedjék, ha pedig odakerülnek a felnőtt csapat közelébe, akkor még alsóbb osztályokban is annyit keresnének, hogy vígan megélnek belőle. A legtöbbnek sajnos ennyi elég...
Az pedig, hogy a kedvezményezetteket teszik be a csapatba sok más sportban és az élet más területén is így van (én is panaszkodhatnék, de nem teszem). Ez egyáltalán nem újdonság, ilyen a világ sajnos.
Nagy divat lett mostanában megmondani a tutit és aki kinyitja a száját az rögtön menő lesz és jobb mint a többi... 😊 Persze sok esetben jogosak a kritikák és Bajner is többségében fasza dolgokat mondott, de a pályán kellene először bizonyítania.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez se gyenge😊

MK

12.30 Cigánd (NB III)–Diósgyőr 1–1 (Tempfli 8., ill. Tempfli 9. – öngól)NB2
Gyepesnek volt ilyen meccse az angol sokadosztályban, amikor az ő 2 góljával lett 1-1. 😊
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Ez se gyenge😊

MK

12.30 Cigánd (NB III)–Diósgyőr 1–1 (Tempfli 8., ill. Tempfli 9. – öngól)
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131029-miert-nem-lesz-paulo-sousa-szovetsegi-kapitany.html?sec-2
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Utánanéztem: idén eddig csak a harmadik ligában játszott, ahol 13 mérkőzésen 1 gólt és 4 gólpasszt adott. Tavaly is csak 23 meccsen 6 gól. Kapott 20 percet első csapatban, mindjárt magam alá szarok. Mondott sok olyan dolgot, amivel egyet is értek és szinte mindenki tud róla, hogy ezek alapvető problémák itthon, de szinte tökéletesnek tartja magát. Azt gondolja magáról, hogy áldozat és nemcsak ő, hanem sok más fiatal játékosunk is. Azért egy "átlag" utánpótláskorú játékosra elég ránézni, mert már a kinézete mindent elmond. Ebben a 8-1-ben meg ugyanúgy benne voltak a játékosok, mint az edzők is. Attól meg nem kell hasra esni, hogy pár percre beállhatott tavaly. Amíg ez ilyen nagy dolog lesz mind a játékosnak, mind a médiának, addig tényleg kár világbajnokságról és akármilyen egyéb komoly célról álmodozni is...Asbee
ritka dolog de most szinte teljes egészében egyetértek veled.
Vicc ez a z egész, még ha van benne igazság amit mondanak, ez a magas lóról való beszéd kurvára nem szimpatikus. A játékos ugyanúgy hibás meccs előtt nagy az arc, aztán az első percben sikeresen beszarnak, utána meg jobbesetben jön a magyarázkodás, rossz esetben ez...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
Utánanéztem: idén eddig csak a harmadik ligában játszott, ahol 13 mérkőzésen 1 gólt és 4 gólpasszt adott. Tavaly is csak 23 meccsen 6 gól. Kapott 20 percet első csapatban, mindjárt magam alá szarok. Mondott sok olyan dolgot, amivel egyet is értek és szinte mindenki tud róla, hogy ezek alapvető problémák itthon, de szinte tökéletesnek tartja magát. Azt gondolja magáról, hogy áldozat és nemcsak ő, hanem sok más fiatal játékosunk is. Azért egy "átlag" utánpótláskorú játékosra elég ránézni, mert már a kinézete mindent elmond. Ebben a 8-1-ben meg ugyanúgy benne voltak a játékosok, mint az edzők is. Attól meg nem kell hasra esni, hogy pár percre beállhatott tavaly. Amíg ez ilyen nagy dolog lesz mind a játékosnak, mind a médiának, addig tényleg kár világbajnokságról és akármilyen egyéb komoly célról álmodozni is...Asbee
téged ki kéne találni, ha nem lennél.

és valahol igazuk is van. Kurva sok fiatal játékos nevelése lett elkúrva ebben az "utánpótlást nevelő" rendszerben (többségünk szerintem játszott fiatalon valahol, tudja mindenki, hogy miről is van szó). A 8-1 után is írtam, hogy lehet köpködni Guzmót és Devecserit, de ők csak a végtermékei ennek, a gondok nem ő bennük gyökereznek, sőt megmerem kockáztatni, hogy az ezzel való szembesülés talán pont ezeknek a játékosoknak az értelmesebb hányadának a legnehezebb, elfogadni, hogy igen, kurva nagy hátrányban vannak n+1 év munka után is. (nem, nem azt mondtam, hogy most meg kell mindet sajnálni...)
Az a jelenség meg zseniális, hogy mindig azt rugdossuk meg, aki a nyilvánvaló problémákra rá mer világítani.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Nemtudom te hol olvastad ezt a szavai között, hogy tökéletesnek tartja magát... nekem inkább az jött le, hogy neki is ugyanolyan lemaradásai vannak az itthoni képzés okán mint amit szalai is emlìtett a videóban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Utánanéztem: idén eddig csak a harmadik ligában játszott, ahol 13 mérkőzésen 1 gólt és 4 gólpasszt adott. Tavaly is csak 23 meccsen 6 gól. Kapott 20 percet első csapatban, mindjárt magam alá szarok. Mondott sok olyan dolgot, amivel egyet is értek és szinte mindenki tud róla, hogy ezek alapvető problémák itthon, de szinte tökéletesnek tartja magát. Azt gondolja magáról, hogy áldozat és nemcsak ő, hanem sok más fiatal játékosunk is. Azért egy "átlag" utánpótláskorú játékosra elég ránézni, mert már a kinézete mindent elmond. Ebben a 8-1-ben meg ugyanúgy benne voltak a játékosok, mint az edzők is. Attól meg nem kell hasra esni, hogy pár percre beállhatott tavaly. Amíg ez ilyen nagy dolog lesz mind a játékosnak, mind a médiának, addig tényleg kár világbajnokságról és akármilyen egyéb komoly célról álmodozni is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bajner Bálint is megmondta a tutit. Csak Kálmi bá ne olvassa el.

 www.nemzetisport.hu/legiosok/dortmund-sztarok-kerdese-a-magyar-legioshoz-81-ez-komoly-2291177
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Én robbennek adnám, de ha ribery kapja az is rendben van. Ha bárki más az röhej...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
úgyis Samaras fogja nyerni, nem értem miért vergődtök itt holmi biszembaszom bundásligásokkal...kis naívak!Divat
Nem is értem miért ezt a régi siget használod. Már rég kérhettél volna egy olyat ahol mind a 12 Aranylabdájával, az évszázad játékosa és az egyéni világbajnoki címével pózol 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
úgyis Samaras fogja nyerni, nem értem miért vergődtök itt holmi biszembaszom bundásligásokkal...kis naívak!

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Szánalmas bohóc Blatter, akit már régen el kellett volna takarítani az útból. Csak árt a futballnak. Az aranylabda szavazás meg idén is vicc lesz, simán megkapja majd Messi mert lőtt kismillió gólt a kis csapatoknak.FViktor93
Tudom, ezzel "hazabeszélek", de ha idén nem Bayern játékos kapja az elért eredmények miatt, akkor tényleg hajítófát se ér ez az egész.Vrijbloed
szerintem is Bayernes érdemli meg pedig nem szeretem őketdavemayer
ennyire naivak vagytok? 😀
Remélem Ribery nyeri! Bár igazság szerint nem tudom ki hogy teljesít idén, ki mennyi gólt lő.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Szánalmas bohóc Blatter, akit már régen el kellett volna takarítani az útból. Csak árt a futballnak. Az aranylabda szavazás meg idén is vicc lesz, simán megkapja majd Messi mert lőtt kismillió gólt a kis csapatoknak.FViktor93
Tudom, ezzel "hazabeszélek", de ha idén nem Bayern játékos kapja az elért eredmények miatt, akkor tényleg hajítófát se ér ez az egész.Vrijbloed
szerintem is Bayernes érdemli meg pedig nem szeretem őket

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
a dortmundi srac is nyilatkozott no meg dardai is adott egy pofont a nagy magyar focinak.

Mar leirtam egyszet de vhogy kikivankozik ujra belolem.
Ser2. az akkori edzom utana tanfolyamokat tartott ahol megkaphattad a min. edzoipapirt.
Szoval megy a gyakorlat..rosszul csinaljuk erre ordibal h a portugalok azert olyan jok ebben es ebben mert orakon at azt gyakoroljak...de mi nem fogjuk!!!!!
aprosag de akkor is.
en tobbekkozt azert estem ki a korbol mert kapus letemre nem tudtam szep ivesen atrepulni a combig ero gatat...pffff.
Megneztem volna ahogy az angol kapusok vagy a holland vagy a....na mind1.
Rohej h amit anno a gattal belemvertek a masik edzo meg lebaszott h mi a faszom ez😀

Mondjuk mar mind1 akkor szar volt, pedig ser4eskent az akkori vasas tarcsi edzesen kivettem a szemuket is(es akkor a tarcsiban eleg jo jatekosok voltak)
Se baj megelhetesi focista nem lettem.A munkamat szerezm.megfizetnek.Nem is krell tobb.ZoliMP
Angol kapusokat ne akard.
Shilton után az angol válogatott leggyengébb pontja a kapus volt. jött mindig valaki, akit megváltóként kezeltek, aztán három bravúr után olyan potyát szopott, hogy ahhoz képest Mackóalsó a biztonság szinonímájának tűnt.
Seaman, Paul Robinsin, David James, ki is volt még? most jön Hart meg Green, az egyik hétvégén alázta le magát, a másik meg a vébén. USÁ-ban még azóta is röhögnek, ha az angol kapusok szóba kerülnek.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Köcsög Blatter rohadj meg.eaglesmcnabb
láttad az eredeti felvételt is?
ahogy Rolando extrovertáltságát, úgy Messi csendességét is ugyanúgy kifigurázta.., és a végén azt mondta, hogy ő inkább Messit favorizálja,
azt semennyire nem tette hozzá, hogy e miatt / más miatt, hanem csak a személyes véleményét mondta el; mert ez volt a kérdés 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szánalmas bohóc Blatter, akit már régen el kellett volna takarítani az útból. Csak árt a futballnak. Az aranylabda szavazás meg idén is vicc lesz, simán megkapja majd Messi mert lőtt kismillió gólt a kis csapatoknak.FViktor93
Tudom, ezzel "hazabeszélek", de ha idén nem Bayern játékos kapja az elért eredmények miatt, akkor tényleg hajítófát se ér ez az egész.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szánalmas bohóc Blatter, akit már régen el kellett volna takarítani az útból. Csak árt a futballnak. Az aranylabda szavazás meg idén is vicc lesz, simán megkapja majd Messi mert lőtt kismillió gólt a kis csapatoknak.
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
a dortmundi srac is nyilatkozott no meg dardai is adott egy pofont a nagy magyar focinak.

Mar leirtam egyszet de vhogy kikivankozik ujra belolem.
Ser2. az akkori edzom utana tanfolyamokat tartott ahol megkaphattad a min. edzoipapirt.
Szoval megy a gyakorlat..rosszul csinaljuk erre ordibal h a portugalok azert olyan jok ebben es ebben mert orakon at azt gyakoroljak...de mi nem fogjuk!!!!!
aprosag de akkor is.
en tobbekkozt azert estem ki a korbol mert kapus letemre nem tudtam szep ivesen atrepulni a combig ero gatat...pffff.
Megneztem volna ahogy az angol kapusok vagy a holland vagy a....na mind1.
Rohej h amit anno a gattal belemvertek a masik edzo meg lebaszott h mi a faszom ez😀

Mondjuk mar mind1 akkor szar volt, pedig ser4eskent az akkori vasas tarcsi edzesen kivettem a szemuket is(es akkor a tarcsiban eleg jo jatekosok voltak)
Se baj megelhetesi focista nem lettem.A munkamat szerezm.megfizetnek.Nem is krell tobb.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Köcsög Blatter rohadj meg.
„Messi egy jó fiú, akit minden anya, minden apa szeretne magának. (nevet) De ő tényleg egy jó ember. Nagyon gyors, nem kérkedik, remekül játszik, szinte táncol a pályán, egy aranyos ember. Egy jó srác. Ezért is olyan népszerű. Minden évben rengeteg szavazatot kap, mivel egy kedves srác. Emellett jól is játszik és gólokat lő. De a másik (sic!) teljesen más. Olyan, mint egy parancsnok.”
utána megalázza CR-t szép...
„Pont ilyen. De ez a futball másik oldala. Jó, ha vannak ilyen parancsnokok a pályán. Nem lehet mindenki egyforma. Ez életet ad a futballnak. Az egyik többet költ a hajára, de ez nem számít. (nevet) Nem tudom megmondani, hogy melyikük a jobb.”


minden apa ilyet akar magának, ja, adót meg én csalok 😀

CR válasza: 😀 "Ez a videó jól mutatja azt a tiszteletet és figyelmet, amit a FIFA felém, a klubom és az országom felé mutat. Sok mindent megmagyaráz. Azt kívánom Mr. Blatternek, hogy éljen sokáig egészségben, azzal a bizonyossággal, hogy továbbra is tanúja lehessen a kedvenc csapatai és játékosai sikereinek, mivel megérdemli."

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
asszitem a picipest már megint igazolt...ijesztgettek itt! 😀Divat
Szerintem ő lesz az:  www.transfermarkt.de/en/ross-brown/profil/spieler_157006.html
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
asszitem a picipest már megint igazolt...ijesztgettek itt! 😀

|
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-ross-brawn-a-szezon-vegen-tavozik-a-mercedestol-2291359
Várjuk vissza az olaszokhoz 😊FViktor93
oké, de ez miért ide? 😊davemayer
Rossz topic 😊