Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mai NS?
több mint 12 éve

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131102-ha-nem-megy-detarival-johet-mourinho.htmlminden szava arany, zseniális 😀
ez a cikk 😀 😀kaszo
Mindig jövőre
több mint 12 éve
www.origo.hu/sport/magyarfoci/20131102-ha-nem-megy-detarival-johet-mourinho.htmlez a cikk 😀 😀
több mint 12 éve
A Diósgyőri szurkolók előtt pedig le kalappal, szép gesztus volt!ulloi129.hu/2013/11/03/a-sport-osszekot/
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Bele kaptam a zuhanyhiradóba múltkor...Bognár értelmezni és felfogni nem képes Szalai nyilatkozatát(általános iskola 4. oszályban ez már kevés lenne)
Nyilasi szerint év edzője Wenger, Aranylabda Messi és Cé ki más, a brazil mániás szerint Neymar az egyik esélyes edzőknél Scolari....
több mint 12 éve
Moniz nyíltan szembement tegnap kubatovval,kiváncsi vagyok mi lesz a vége.Volt szurkolás,volt győzelem.nem bonyolult dolgok ezek.
több mint 12 éve
Akkor ilyesmi logikával remélem holnap kiszenvedünk egy győzelmet a konda ellen...berger90Reméljük!
több mint 12 éve
Akkor ilyesmi logikával remélem holnap kiszenvedünk egy győzelmet a konda ellen...
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Bezzeg mikor kb. az uccsó 3 hétben már csak Fradinak kelett volna nyerni a tippmix szelvényemen, akkor mindig elszarták😊Ez a tipikus magyar foci, és NB1. Ez a hetek óta fogalmatlan Fradi, most 4et rúg a dióssgyőri katlanban,a bombaformában lévő Diósgyőrnek.zavi27szokott azért nyerni a fradi Diósgyőrben + míg a Diósgyőr irreálisan jó sorozatban volt a fradi irreálisan rosszban, ezek ilyenkor szoktak fordulni. 3 esélyes meccs volt, de ez a fradi -keret sztem jobb mint a diósgyőri, ha nem is sokkal.davemayer
több mint 12 éve
minimum 5 góllal nyerni kellett volna, így örülhetünk hogy egyenlítettünk a hosszabbításban...Tischlert is jó ötlet volt eladni.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 845
aha igy mar ertheto a levezetes. De nekem akkor sem kerek de Amen!
több mint 12 éve
Ez a tipikus magyar foci, és NB1. Ez a hetek óta fogalmatlan Fradi, most 4et rúg a dióssgyőri katlanban,a bombaformában lévő Diósgyőrnek.zavi27szokott azért nyerni a fradi Diósgyőrben + míg a Diósgyőr irreálisan jó sorozatban volt a fradi irreálisan rosszban, ezek ilyenkor szoktak fordulni. 3 esélyes meccs volt, de ez a fradi -keret sztem jobb mint a diósgyőri, ha nem is sokkal.davemayer
több mint 12 éve
Ki az a fogalmatlan balhátvéd (6) a Diósgyőrben?Mér' nem magyar válogatott? (Ha az, akkor nem szóltam.)
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
az h casinozik ki a kukit erdekel?leírták már páran, de gondolom megvilágítom máshogyan is.
mas iszik a harmadik drogozik a negyedik noknek fizet(sobri ez nem ellened)
ha aranylabdas lenne akkor nem lenne baj h casinozik?vagy az atlag ember casinozik az nem baj de o huszti vagy bognar akkor gaz?
jartatok mar casinoban?.tudjatok kik jarnak oda?!Bocsi de ezeket a kommenteket-sem -ertemZoliMP
a kaszinózás oké - egyszer-kétszer. ha már rendszeresen jár, az nagyobb probléma, ha pedig nem nyer (rendszerint ez szokott történni), az még nagyobb baj. olyankor jön az, hogy amit elveszít a ruletten, azt vissza kell szereznie máshonnan, és az jó eséllyel már nem törvényes úton történik. a sikkasztás az egy dolog, de ugyanígy megbundázhatta volna a meccseit (mind játékosként, mind edzőként). őszintén szólva nem vagyok biztos abban, hogy nem tette...
több mint 12 éve
Ez a tipikus magyar foci, és NB1. Ez a hetek óta fogalmatlan Fradi, most 4et rúg a dióssgyőri katlanban,a bombaformában lévő Diósgyőrnek.zavi27szokott azért nyerni a fradi Diósgyőrben + míg a Diósgyőr irreálisan jó sorozatban volt a fradi irreálisan rosszban, ezek ilyenkor szoktak fordulni. 3 esélyes meccs volt, de ez a fradi -keret sztem jobb mint a diósgyőri, ha nem is sokkal.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Ez a tipikus magyar foci, és NB1. Ez a hetek óta fogalmatlan Fradi, most 4et rúg a dióssgyőri katlanban,a bombaformában lévő Diósgyőrnek.
több mint 12 éve
Azért hogy nincs 1 percük hogy a végén megmutassák a gólokat, a kurva anyjukat komolyan, aki meccs közben ért haza azt le kell szarni tényleg...davemayer2-kor kezdődött a közvetítés, amikor a meccsnek kellett volna. Innentől kezdve boritékolható a csúszás. Tényleg nem értem én sem, ez kinek jó, azért egy 2 perces gólosszefoglaló bele kellett volna, hogy férjen. De kezdődött a kézimeccs....
több mint 12 éve
Azért hogy nincs 1 percük hogy a végén megmutassák a gólokat, a kurva anyjukat komolyan, aki meccs közben ért haza azt le kell szarni tényleg...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
"Ki nem ugrál..." de jó volt erre hazaérni melóból 😀davemayerEz azért félelmetes, hogy mindig ezt nyomják. 😀
több mint 12 éve
A GYŐZELEM A FERENCVÁROSÉ!Végre olyan mentalitással játszottunk ahogy kell, meg is lett az eredménye.
több mint 12 éve
"Ki nem ugrál..." de jó volt erre hazaérni melóból 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Dani jött!
több mint 12 éve
Kíváncsi leszek mi lesz vasárnap a konda ellen...sima szopóka....vagy talán megint szerencsénk lesz? :púj edző ide vagy oda....