Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Coentrao kölcsönbe jött a United-be. Fontos volt nagyon, akárcsak Fellaini...........Duff
mert Willian is olyan fontos volt a Chelseanek, gondolom, Mata-Hazard-Oscar-Ramires-De Brüyne-Shürrle mellé.
Fellaini kellett nekünk, ez a középpálya silány, Carrickről leveszi a terhet legalább.

több mint 12 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Welcome to Manchester, PUMUKLI 😊
én örülök neki, már Fergusonnál is reménykedtem tavaly, hogy elhozza. és annak is örülök, hogy Özil nem nálunk kötött ki. GGMU!

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Coentrao kölcsönbe jött a United-be. Fontos volt nagyon, akárcsak Fellaini...........
több mint 12 éve
kisvanek4 313 — Jaguars fan
Bár igazából csak holnap reggel lesz végleges a keret, mert még lehet, hogy van egy fű alatti igazolás, de valszeg több játékosa már nem lesz az Arsenalnak. Az idei átigazolási szezon összességében eléggé pozitív, mert a szennyektől 2 kivétellel megszabadultak, és végre kb. 9 év után sztárjátékost is igazoltak, viszont én hiányolom, hogy összesen csak 4 játékos jött a csapathoz. Félek, hogy nagyon vékony lett a csapat, főleg, hogy idén is 4 színtéren játszanak. A kezdő erős, többféle kezdő 11-et is ki lehet állítani, viszont a sérülések nagyon kettévághatják a szezont sajnos (pl. ha Giroud megsérülne, akkor Walcott/Sanogo/Bendő lenne középen 2 hónapig, vagy ha Kos/Merte párosból az egyik lesérülne akkor Sagna-nak kéne játszania középen novemberig kb.) Így úgy gondolom, hogy idén is meglehet a 4.ik hely, de rég volt ennyire együtt az első 6 a PL-ben, mint idén. Egy nagyon jó szezont várok.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
Végre Özil, Istenem hogy örülök, bár nem hiányposztra érkezett, de egy ilyen játékos áldás. 😊
Háháh 😀
...krixtofer
a nagy lófaszt, abból indult az egész, hogy azért jött Bale a Realba, mert a Fradi elvitte Mateost

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt meg NSO-s kommentből loptam:

És bemutatták: ő Zil! 😊
https://64.media.tumblr.com/tumblr_m6cg4fzwJu1qdb0bio1_500.jpg
Tumblr: Image
Tumblr. Pure effervescent enrichment. Old internet energy. Home of the Reblogs. All the art you never knew you needed. All the fandoms you could wish for. Enough memes to knock out a moderately-sized mammal. Add to it or simply scroll through and soak it up.
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Ezt muszáj! 😀😀 😀😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
dvtk: futács
eto: ludolf
dvsc. seydi


mi meg lófaszt se igazolunk itt a véghajrába, azért ilyen jó csapatunk nincs..............Divat
Nyugi igazoljanak a csak "sztárokat..." bajnokok mi meg leszünk pláne hogy már van egy Mat(th)e(u)osunk. 😛
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Végre Özil, Istenem hogy örülök, bár nem hiányposztra érkezett, de egy ilyen játékos áldás. 😊

Háháh 😀
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Mégsem volt kacsa a Mateos-dolog 😊
Még Vass Ádi aláírását várom, utána pedig egy sört kérek 😀

több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.

 www.arsenal.com/news/news-archive/german-international-ozil-joins-arsenal

sírok...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 862 — Sworn to the Dark
dvtk: futács
eto: ludolf
dvsc. seydi


mi meg lófaszt se igazolunk itt a véghajrába, azért ilyen jó csapatunk nincs..............Divat
"A Ferencvárosi Torna Club, a Real Madrid és a királyi klub játékosa, David Mateos egy többfordulós tárgyalási sorozatot, valamint Orosz Pál és Ricardo Moniz múlt heti madridi látogatását követően a mai nap folyamán mindenben megegyezett egymással, így a spanyol labdarúgó egyesületünkhöz igazolt."

built for this shit

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Rudolf --> ETO. Hamarosan újból szerethető lesz.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
dvtk: futács
eto: ludolf
dvsc. seydi


mi meg lófaszt se igazolunk itt a véghajrába, azért ilyen jó csapatunk nincs..............

|
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 839
Az az..nalunk is van tv a melohelyen.Meg vannak orulve az angolok.A spanyolok meg kb le sem szarjak😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
nem felvagaskeppp..
Az angolok megadjak a modjat.mint a cnn szalagcim,beszelgetes..aktualitas.ZoliMP
a sky sports newsra gondolsz? na az brutális, tényleg úgy van felépítve mint a többi hírcsatorna, de ami vicces volt hogy pl már egy hónappal ezelőtt is visszaszámoltak a tranfer deadline-ra meg ajánlgatták a PL meccseket (kicsit vicces volt látni mondjuk júl 21.-én azt hogy aug 22.-én 12.30-tól Aberdeen-Celtic lesz a sky sports 3-on, NÉZZED 😀 )

Van 3 LCD tv az ebédlőben a melóhelyemen, egyiken mindig ez megy 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 839
nem felvagaskeppp..
Az angolok megadjak a modjat.mint a cnn szalagcim,beszelgetes..aktualitas.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eagles, bármibe fogadok veled, hogy Bale nem fog kiszorulni a kezdőből, mivel még benne sincs 😀
a viccet félretéve, tényleg fogadok, bármibe. meghatározó playa lesz, az tuti.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
Fehervar mit muvel?hova igazolnak vedot?Kenny
ahol van pénz...

de nem panaszkodhatok én sem, visszahoztuk kölcsönbe Eppelt xD, most már van csatárunk.
És ha Csikit és Kelement nem sikerül eladni végre játszani is fognak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Fehervar mit muvel?hova igazolnak vedot?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ezek semmiből sem tanulnak.
Ruszkiföldön az összes magyar ráfázott.
Nemgyőztek menekülni onnan.
Aláírom anyagilag biztos érthető, de szakmailag egy holland középcsapat is jobb megoldás. Bár szerintem Pintér egy német alsó-közép csapatba is beférhetne.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Voli meg úgy néz ki mégse tér haza a Rohoncziba hanem marad a veretes Urálba!

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pintér Tomszk.
Jól elbaszta.Bazzani
lehet megedződik kint...a lényeg h filipovity megint megcsinálta a frankót!! (ja nem)

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Pintér Tomszk.
Jól elbaszta.