Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
JC6!
Azért a magyar szinthez képest erős EL-ban is remekül állt helyt az a védelem. Caneira és Vinicius pedig most is az egyik legjobb (ha nem a legjobb) belső kettős kishazánkban.

Kenny!
Azért ne mi legyünk már a szintmérők. A mi támadóegységünket szinte bármilyen védelem hatástalanítja.

Ezek a büntetések meg lassan tényleg a szégyen kategóriába csúsznak. Lassan egy "szemüveget a bírónak" is 100ezret ér majd, mert megbotránkoztatja a szemüvegeseket.
Egy Kisvárda-Gyirmót meccsen megbotránkoztató bekiabálások, halálra röhögöm magam.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem csinálni kellene egy "I love Románia & Szlovákia & Izrael" kiírást és azért a csapat kapná a pénzt MLSZ-től


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 215 — Gràcies Pep!
Vajon a FEB-ben van olyan ember, aki szurkolóként járt meccsen?
Az "Utálunk szar Románia" rigmusért remelem nem utalják tovább a pénzt Bukarestbe jogdíj címen...


Btw locsolás: Muringyó amikor a Barca ellen játszottak es nem engedett locsolni, füvet nyírni - ez vajon mennyi lenne az MLSZ-nél? 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
"A FEB az FTC – Kecskemét mérkőzésen rendezési hiányosságok, a hazai szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmus bekiabálása miatt az FTC-t 400.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A hazai rendezők az ellenfél beleegyezése nélkül locsolták a pályát a kezdést megelőző tíz percen keresztül. A hazai nézők hosszabb ideig, jól hallhatóan az Újpesttel és Romániával kapcsolatos gyűlölködő rigmusokat skandáltak a lelátón.

A FEB a Videoton FC – MTK mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmusok bekiabálása miatt a Videotont 600.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A hazai szektorból hosszabb ideig, jól hallhatóan Szlovákiával és Romániával kapcsolatos gyűlölködő rigmusokat skandáltak a nézők.

A FEB a Pécs – DVSC mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmusok bekiabálása miatt a Pécset 200.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A lelátóról hosszabb ideig, jól hallhatóan Romániával kapcsolatos gyűlölködő rigmusok hangzottak el.

A FEB a DVTK - Újpest mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt megbotránkoztató rigmusok kiabálása és tárgyak bedobálása miatt a Diósgyőrt a soron következő NB I-es bajnoki mérkőzésén szövetségi ellenőrt fogadására és eljárási költségei viselésére kötelezi.

NB II

A FEB a Békéscsaba - Nyíregyháza mérkőzésen a vendég szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmusok bekiabálása miatt a Nyíregyházát 400.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A vendégszektorból Romániával és Borsod megyével kapcsolatban gyűlölködő rigmusok hangzottak el.

A FEB a Kisvárda - Gyirmót mérkőzés kapcsán rendezési hiányosságok és a hazai szurkolók részéről történt megbotránkoztató rigmusok bekiabálása miatt a Kisvárdát írásbeli figyelmeztetésben részesítette."

Mire gyűjt ennyire az MLSZ? Messit akarják honosítani? 😀

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Azért várjuk meg ezzel a "legjobb NB1es védelem"-el az első pár meccset.
Nekem mostanában a Brachi-Vinicius-Caneira-Stopira Vidi EL-ás védelem volt a top.Bazzani
Majd a derbyn megláthatod hogy mennyire erős a védelem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért várjuk meg ezzel a "legjobb NB1es védelem"-el az első pár meccset.
Nekem mostanában a Brachi-Vinicius-Caneira-Stopira Vidi EL-ás védelem volt a top.Bazzani
Mondjuk nem épp világverő csatárokat kellett feltartóztatniuk az utóbbi időben 😛
Amúgy csak engem irritál az, hogy úgy tudtak Juhásznak lehetőséget biztosítani, hogy Caneira szűrőt játszott? Jó hogy nem Roli állítja össze a kezdőcsapatot. Azért mindennek van határa, vagy rosszul látom?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Azért várjuk meg ezzel a "legjobb NB1es védelem"-el az első pár meccset.
Nekem mostanában a Brachi-Vinicius-Caneira-Stopira Vidi EL-ás védelem volt a top.

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀

ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.Kenny
hát igen, de akkor meg Bönig előre játéka fog hiányozni, bár legutóbb "Valpoort" és szépen megindult néha, de azért nem egy igazi szélső védő a feka tankunk...
viszont tud Ő is vkp-t játszani, ja és köszönet az öreg Carlonak h edzésbe tartotta! 😊
Divat
több helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...jjncaa
Ha ez igaz és Mateost választotta Vass helyett Moniz akkor borzalmasan nagyot csalódtam benne.

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
több helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...jjncaa
franc se tudja, de szerintem még nem tett le Mume előre tolásáról, józsit eddig kirobbantatlannak tartottam Moniznál, meg is lepett h Kecsó ellen a végén lecserélte, de szép is lenne ha kispados lenne.
azon se lepődnék meg ha Besic lenne akkor a passer, talán kicsit aktívabb lesz, mint az alibikirály, és úgyis mindenáron fel akar futkosni!Divat
mondjuk az tény, hogy az elmúlt meccseken Besic két ember helyett játszott, talán ha csak a saját dolgára kell koncentrálnia, akkor vkp-ként is megállja majd a helyét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
több helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...jjncaa
franc se tudja, de szerintem még nem tett le Mume előre tolásáról, józsit eddig kirobbantatlannak tartottam Moniznál, meg is lepett h Kecsó ellen a végén lecserélte, de szép is lenne ha kispados lenne.
azon se lepődnék meg ha Besic lenne akkor a passer, talán kicsit aktívabb lesz, mint az alibikirály, és úgyis mindenáron fel akar futkosni!

|
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Tiago Ilori, Mamadou Sakho, Victor Moses az újabb három Liverpool-igazolás.
Végre egy offseason, amikor nem csak a szája járt a front office-nak.
Végre van depth a csapatban.Mikey
Ugyan ez fogalmazódott meg bennem is!
Megyek is és fifában gyorsan igazolom is a dolgokat 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez a Fellianis képen nagyot röhögtem.

A Fradiba meg már sztem nem kell senki darabra és minőségre is meg van az ember. Tényleg Ricardo bácsin a sor, hogy most már az eredmények is kijöjjenek. Az a baj itt nem szoktak három négy idényt várni, hogy jöjjön az eredmény. Idén dobogó kell, hogy maradhasson és továbbra is bízhassunk benne..dande
azért még egy irányító nem ártana, mert józsigyuri qrvára nem az az alibi passzaival...
dobogó szvsz sima, tavaly is majdnem meglett a remek fröccsös kezdéssel együtt, azóta pedig jócskán erősödtünk. örülnék a 29-nek nagyon, de a realitás max a 2.hely nekünk idén szerintem! no de MAJD JÖVŐRE! 😊

JC6: Pali kiment Madridba és ennyi nem szarozik, legközelebb Bale-ért megy ha akar!

jönnek a mémek rendesen:

|
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀

ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.Kenny
hát igen, de akkor meg Bönig előre játéka fog hiányozni, bár legutóbb "Valpoort" és szépen megindult néha, de azért nem egy igazi szélső védő a feka tankunk...
viszont tud Ő is vkp-t játszani, ja és köszönet az öreg Carlonak h edzésbe tartotta! 😊
Divat
több helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
S ez se rossz 😀

 rep4v4lleszurtnyul.tumblr.com/image/60084865344
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Fellianis képen nagyot röhögtem.

A Fradiba meg már sztem nem kell senki darabra és minőségre is meg van az ember. Tényleg Ricardo bácsin a sor, hogy most már az eredmények is kijöjjenek. Az a baj itt nem szoktak három négy idényt várni, hogy jöjjön az eredmény. Idén dobogó kell, hogy maradhasson és továbbra is bízhassunk benne..
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Real Madrid kerettag a Ferencvárosba igazol.
Bele sem merek gondolni, mennyi pénzbe fáj ez valaki(k)nek 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀

ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.Kenny
hát igen, de akkor meg Bönig előre játéka fog hiányozni, bár legutóbb "Valpoort" és szépen megindult néha, de azért nem egy igazi szélső védő a feka tankunk...
viszont tud Ő is vkp-t játszani, ja és köszönet az öreg Carlonak h edzésbe tartotta! 😊


kisebb nem volt?? 😀😀

|
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀

ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A Unitednél a hivatalos bejelentésig próbálták titokban tartani, hogy ki is az új szerzemény.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kész élmény enesó kommenteket olvasni így reggel korán:

"LOL... egy spanyol harmadosztályú játékost akarnak topspílerként beállítani. Hogy miért nem kellett a Granadának se? Mert még a Granada se igazol a spanyol harmadosztályból.
Voltak az NB1-ben már komolyabb játékosok a spanyol 1-ből és 2-ből is mégse váltották meg a világot a gyenge NB1-ben se. Majd pont egy harmadosztályú fogja 😀"

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀

ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕

|
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Azert ez a mateos transzfer nem semmi,vegigcsinalja a felkeszulest a realban aztan alair 3 evre.
Voltak itt nagy nevek Tulio,Signori,Heinz stb de ez hatalmas fegyverteny hogy ide tudtuk hozni.

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
Coentrao ügylet bukott..... hála az égnek , valami papír nem érkezett meg időben a spanyol szövetségbe....😊 Még viccnek is erős lett volna....😀

Közben kitalálták, hogy a Bilbaonál járt 3 tagú küldötség valami szélhámos brigád volt...és semmi köze a ManUtd-hez........o_o


több mint 12 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
annak is örülök, hogy Özil nem nálunk kötött ki.Bay Area
azért magadat ne csapd be.lol
sosem kedveltem. reménykedtem hogy inkább Modricra repülünk rá, ha Fella nem jön, de Özilnek nem örültem volna. szerintem mindenkinél van 1-2 olyan játékos akit nem csíp, és nem látná szívesen a kedvenc csapatában.

több mint 12 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
annak is örülök, hogy Özil nem nálunk kötött ki.Bay Area
azért magadat ne csapd be.

- new orleans saints hungary - sig gallery -