Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Szerintem csinálni kellene egy "I love Románia & Szlovákia & Izrael" kiírást és azért a csapat kapná a pénzt MLSZ-től
több mint 12 éve
Vajon a FEB-ben van olyan ember, aki szurkolóként járt meccsen?Az "Utálunk szar Románia" rigmusért remelem nem utalják tovább a pénzt Bukarestbe jogdíj címen...
Btw locsolás: Muringyó amikor a Barca ellen játszottak es nem engedett locsolni, füvet nyírni - ez vajon mennyi lenne az MLSZ-nél? 😊
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
"A FEB az FTC – Kecskemét mérkőzésen rendezési hiányosságok, a hazai szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmus bekiabálása miatt az FTC-t 400.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.A hazai rendezők az ellenfél beleegyezése nélkül locsolták a pályát a kezdést megelőző tíz percen keresztül. A hazai nézők hosszabb ideig, jól hallhatóan az Újpesttel és Romániával kapcsolatos gyűlölködő rigmusokat skandáltak a lelátón.
A FEB a Videoton FC – MTK mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmusok bekiabálása miatt a Videotont 600.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A hazai szektorból hosszabb ideig, jól hallhatóan Szlovákiával és Romániával kapcsolatos gyűlölködő rigmusokat skandáltak a nézők.
A FEB a Pécs – DVSC mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmusok bekiabálása miatt a Pécset 200.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A lelátóról hosszabb ideig, jól hallhatóan Romániával kapcsolatos gyűlölködő rigmusok hangzottak el.
A FEB a DVTK - Újpest mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt megbotránkoztató rigmusok kiabálása és tárgyak bedobálása miatt a Diósgyőrt a soron következő NB I-es bajnoki mérkőzésén szövetségi ellenőrt fogadására és eljárási költségei viselésére kötelezi.
NB II
A FEB a Békéscsaba - Nyíregyháza mérkőzésen a vendég szurkolók részéről történt becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető rigmusok bekiabálása miatt a Nyíregyházát 400.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A vendégszektorból Romániával és Borsod megyével kapcsolatban gyűlölködő rigmusok hangzottak el.
A FEB a Kisvárda - Gyirmót mérkőzés kapcsán rendezési hiányosságok és a hazai szurkolók részéről történt megbotránkoztató rigmusok bekiabálása miatt a Kisvárdát írásbeli figyelmeztetésben részesítette."
Mire gyűjt ennyire az MLSZ? Messit akarják honosítani? 😀
több mint 12 éve
Azért várjuk meg ezzel a "legjobb NB1es védelem"-el az első pár meccset.Majd a derbyn megláthatod hogy mennyire erős a védelem.
Nekem mostanában a Brachi-Vinicius-Caneira-Stopira Vidi EL-ás védelem volt a top.Bazzani
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért várjuk meg ezzel a "legjobb NB1es védelem"-el az első pár meccset.Mondjuk nem épp világverő csatárokat kellett feltartóztatniuk az utóbbi időben 😛
Nekem mostanában a Brachi-Vinicius-Caneira-Stopira Vidi EL-ás védelem volt a top.Bazzani
Amúgy csak engem irritál az, hogy úgy tudtak Juhásznak lehetőséget biztosítani, hogy Caneira szűrőt játszott? Jó hogy nem Roli állítja össze a kezdőcsapatot. Azért mindennek van határa, vagy rosszul látom?
több mint 12 éve
Azért várjuk meg ezzel a "legjobb NB1es védelem"-el az első pár meccset.Nekem mostanában a Brachi-Vinicius-Caneira-Stopira Vidi EL-ás védelem volt a top.
több mint 12 éve
Ha ez igaz és Mateost választotta Vass helyett Moniz akkor borzalmasan nagyot csalódtam benne.több helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...jjncaahát igen, de akkor meg Bönig előre játéka fog hiányozni, bár legutóbb "Valpoort" és szépen megindult néha, de azért nem egy igazi szélső védő a feka tankunk...nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀
ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.Kenny
viszont tud Ő is vkp-t játszani, ja és köszönet az öreg Carlonak h edzésbe tartotta! 😊
Divat
több mint 12 éve
mondjuk az tény, hogy az elmúlt meccseken Besic két ember helyett játszott, talán ha csak a saját dolgára kell koncentrálnia, akkor vkp-ként is megállja majd a helyéttöbb helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...jjncaafranc se tudja, de szerintem még nem tett le Mume előre tolásáról, józsit eddig kirobbantatlannak tartottam Moniznál, meg is lepett h Kecsó ellen a végén lecserélte, de szép is lenne ha kispados lenne.
azon se lepődnék meg ha Besic lenne akkor a passer, talán kicsit aktívabb lesz, mint az alibikirály, és úgyis mindenáron fel akar futkosni!Divat

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
több helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...jjncaafranc se tudja, de szerintem még nem tett le Mume előre tolásáról, józsit eddig kirobbantatlannak tartottam Moniznál, meg is lepett h Kecsó ellen a végén lecserélte, de szép is lenne ha kispados lenne.
azon se lepődnék meg ha Besic lenne akkor a passer, talán kicsit aktívabb lesz, mint az alibikirály, és úgyis mindenáron fel akar futkosni!
|
több mint 12 éve
Tiago Ilori, Mamadou Sakho, Victor Moses az újabb három Liverpool-igazolás.Ugyan ez fogalmazódott meg bennem is!
Végre egy offseason, amikor nem csak a szája járt a front office-nak.
Végre van depth a csapatban.Mikey
Megyek is és fifában gyorsan igazolom is a dolgokat 😀
több mint 12 éve
Ez a Fellianis képen nagyot röhögtem.azért még egy irányító nem ártana, mert józsigyuri qrvára nem az az alibi passzaival...
A Fradiba meg már sztem nem kell senki darabra és minőségre is meg van az ember. Tényleg Ricardo bácsin a sor, hogy most már az eredmények is kijöjjenek. Az a baj itt nem szoktak három négy idényt várni, hogy jöjjön az eredmény. Idén dobogó kell, hogy maradhasson és továbbra is bízhassunk benne..dande
dobogó szvsz sima, tavaly is majdnem meglett a remek fröccsös kezdéssel együtt, azóta pedig jócskán erősödtünk. örülnék a 29-nek nagyon, de a realitás max a 2.hely nekünk idén szerintem! no de MAJD JÖVŐRE! 😊
JC6: Pali kiment Madridba és ennyi nem szarozik, legközelebb Bale-ért megy ha akar!
jönnek a mémek rendesen:
|
több mint 12 éve
több helyen is írták, hogy tud ő középpályásként játszani, az nem lehet, hogy oda igazolta őt Moniz? mert akkor az teljesülhetne, hogy Besic visszatér no. 1. posztjára, a védelem tengelyébe, Gyömbér eggyel feljebb és remélhetően józsit többet nem látjuk a kezdőben...hát igen, de akkor meg Bönig előre játéka fog hiányozni, bár legutóbb "Valpoort" és szépen megindult néha, de azért nem egy igazi szélső védő a feka tankunk...nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀
ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.Kenny
viszont tud Ő is vkp-t játszani, ja és köszönet az öreg Carlonak h edzésbe tartotta! 😊
Divat

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ez a Fellianis képen nagyot röhögtem.A Fradiba meg már sztem nem kell senki darabra és minőségre is meg van az ember. Tényleg Ricardo bácsin a sor, hogy most már az eredmények is kijöjjenek. Az a baj itt nem szoktak három négy idényt várni, hogy jöjjön az eredmény. Idén dobogó kell, hogy maradhasson és továbbra is bízhassunk benne..
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Real Madrid kerettag a Ferencvárosba igazol.Bele sem merek gondolni, mennyi pénzbe fáj ez valaki(k)nek 😀
több mint 12 éve
hát igen, de akkor meg Bönig előre játéka fog hiányozni, bár legutóbb "Valpoort" és szépen megindult néha, de azért nem egy igazi szélső védő a feka tankunk...nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀
ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.Kenny
viszont tud Ő is vkp-t játszani, ja és köszönet az öreg Carlonak h edzésbe tartotta! 😊
kisebb nem volt?? 😀😀
|
több mint 12 éve
nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!Amikor Besic kpn játszott kikaptunk.Eleve felelőtlen,könnyelmű játékos,de betenni őt egy focicsapat legfontosabb posztjára hááát. Inkább egy Gerson-Besic-Mateos-Adams védősor.
eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀
ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕Divat
Utóbbi évek legjobb NB1-es védelme lehetne.
több mint 12 éve
A Unitednél a hivatalos bejelentésig próbálták titokban tartani, hogy ki is az új szerzemény.
több mint 12 éve
kész élmény enesó kommenteket olvasni így reggel korán:"LOL... egy spanyol harmadosztályú játékost akarnak topspílerként beállítani. Hogy miért nem kellett a Granadának se? Mert még a Granada se igazol a spanyol harmadosztályból.
Voltak az NB1-ben már komolyabb játékosok a spanyol 1-ből és 2-ből is mégse váltották meg a világot a gyenge NB1-ben se. Majd pont egy harmadosztályú fogja 😀"
|
több mint 12 éve
nem gondoltam volna h télleg jön....így akkor Ricardo álma is teljesülhet h Mume mehet megint a középpályára!eddig CR7-el, és Benzemaval edzett, de most meg tudja ki is aza madócsai Messi!! 😀
ezzel együtt akkor gondolom végleg lemondhatunk további játékosokról...kizárt h legyen bárkire is pénzünk! 😕
|
több mint 12 éve
Azert ez a mateos transzfer nem semmi,vegigcsinalja a felkeszulest a realban aztan alair 3 evre.Voltak itt nagy nevek Tulio,Signori,Heinz stb de ez hatalmas fegyverteny hogy ide tudtuk hozni.
több mint 12 éve
Coentrao ügylet bukott..... hála az égnek , valami papír nem érkezett meg időben a spanyol szövetségbe....😊 Még viccnek is erős lett volna....😀 Közben kitalálták, hogy a Bilbaonál járt 3 tagú küldötség valami szélhámos brigád volt...és semmi köze a ManUtd-hez........o_o

több mint 12 éve
sosem kedveltem. reménykedtem hogy inkább Modricra repülünk rá, ha Fella nem jön, de Özilnek nem örültem volna. szerintem mindenkinél van 1-2 olyan játékos akit nem csíp, és nem látná szívesen a kedvenc csapatában.annak is örülök, hogy Özil nem nálunk kötött ki.Bay Areaazért magadat ne csapd be.lol
több mint 12 éve
annak is örülök, hogy Özil nem nálunk kötött ki.Bay Areaazért magadat ne csapd be.
több mint 12 éve
Coentrao kölcsönbe jött a United-be. Fontos volt nagyon, akárcsak Fellaini...........Duffmert Willian is olyan fontos volt a Chelseanek, gondolom, Mata-Hazard-Oscar-Ramires-De Brüyne-Shürrle mellé.
Fellaini kellett nekünk, ez a középpálya silány, Carrickről leveszi a terhet legalább.
