Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
Ezt a nulla játékot, hihetetlen, hétről-hétre, az hagyján hogy 5 forduló óta gólt se lőttünk ,de csak úgy ajándékozzuk a gólokat az ellennek, röhej.Simán kieshetünk újra... Amit a támadó harmadban művelünk az vicc. Nagyobb, mint amit hátul, pedig néha az sem semmi...
Bale meg ki helyett fog játszani? Nem mellesleg neki a kontrajáték jobban feküdt volna mint ez amit most nyomunk, CR is szenved. Az ára nincs 100 milla, elvileg részletekben fizetünk.eaglesmcnabb
Persze legalább 1000 nézővel is nyereségesek vagyunk 😀
több mint 12 éve
interista tezsvírem rodrigó+jútó páros megint villant, sima 3-0 a zacélos kátányá otthúnábú....csempiönsíp? 😀
|
több mint 12 éve

A diósgyőri biztonsági szolgálat, nem teketóriázott, a munkatársak azonnal leszedték a megbotránkoztató: “A LISTÁZÁS NEM PÁLYA!” kiírást.
biztos ez is túl "politikai" volt, gondolom volt megbotránkoztató rigmus is...szal én olyan 400.000,- tippelnék!
|
több mint 12 éve
Az ára nincs 100 milla, elvileg részletekben fizetünk.eaglesmcnabb😀 😀 😀
több mint 12 éve
Ezt a nulla játékot, hihetetlen, hétről-hétre, az hagyján hogy 5 forduló óta gólt se lőttünk ,de csak úgy ajándékozzuk a gólokat az ellennek, röhej.Bale meg ki helyett fog játszani? Nem mellesleg neki a kontrajáték jobban feküdt volna mint ez amit most nyomunk, CR is szenved. Az ára nincs 100 milla, elvileg részletekben fizetünk.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 839
vicc..senki nem er ennyit de o foleg nem..nem egy jomplex jatekos
több mint 12 éve
Na Bale a Madridé... Pedig olyan jó kis nyarat csinált Perez, de ezzel kicsit árnyalja a képet.FViktor93100M euróért 😀 Bohócok.
több mint 12 éve
Mi ez az MTK mez?Rohadt idegesítő ez a két összetétel a csapatoknál,miért nem volt jó a classic fehér a vendégeknek!?JoeyPorterellenfél megzavarása
több mint 12 éve
Mi ez az MTK mez?Rohadt idegesítő ez a két összetétel a csapatoknál,miért nem volt jó a classic fehér a vendégeknek!?
több mint 12 éve
Hála az égnek. Már sugárban hánytam a Bale-sztoritól.

több mint 12 éve
Na Bale a Madridé... Pedig olyan jó kis nyarat csinált Perez, de ezzel kicsit árnyalja a képet.
több mint 12 éve
3 up, 3 down, 35 to go.most néztem meg, '94-95 óta nem sikerült három győzelemmel kezdeni.
1. hely! :cool:Mikey
mondjuk akkor csak negyedik lett a csapat (a Dalglish utáni sötét korszak tartott éppen), de azzal az eredménnyel most is kiegyeznék 😊
több mint 12 éve
3 up, 3 down, 35 to go.1. hely! :cool:
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nemrég szóba kerültek a kommentátorok.3 perce indult útjára a labda Pécsen, a 20. másodpercben megszólal Gundelpatahinta: ha győz ma a Debrecen és a Videoton, mind a ketten ellépnek 4 góllal a 3. helyezettől 😀
Azóta mosolygok és fogom a fejem egyszerre 😀
több mint 12 éve
még három, és a kannibál is visszatérhet. ha Sturridge minden meccsen rúg egyet (kettőt), akkor vajon Suarez befér a kezdőbe?
több mint 12 éve
Nem tudom, hogy meddig képes Sturridge meccsenként egy gólt szerezni. Azt sem tudom, hogy azzal a góllal meddig képes a csapat minden meccsen 1-0-ra nyerni. Annyit tudok csak, hogy ezek a meccsek nagyon kikészítenek idegileg, de valamiért mégis élvezem őket 😊YNWA
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Nem hittem, hogy ezt ki lehet húzni, de csak sikerült. Ha minden meccset 1-0-ra nyerünk, sima bajnokság lesz 😀

több mint 12 éve
Magyarázhatatlan, hogy ezt a félidőt hogy úszta meg kiállítás nélkül RvP.SchleckJa, de ha így folytatja a második félidőben, akkor tuti nem marad végig fent.
És nem csak az ő agya borult el a vége felé, hanem többeké is.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
Magyarázhatatlan, hogy ezt a félidőt hogy úszta meg kiállítás nélkül RvP.
több mint 12 éve
sportgeza.hu/futball/2013/09/01/ahol_nem_zsidozassal_szolnak_be_az_uefa-nak/NEM SEMMI!!!!
Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence
The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 12 éve
ez azért van, mert a milliárdokból épített csapatokat kivéve maximum a kapanyél sül el.JC6!De hogy a francba van ez, basszus? Kitömünk egy nulla csapatot, egy hét múlva egy nem sokkal jobban játszó csapat ellen pedig totál homály?berger90
Teljesen igazad van, szerencsétlennek semmi köze a focihoz. Csibuabuával egy oldalon meg egyszerűen tragédia az egész.
Sajnos ennyi a csapat, meg kell csípni valahogy egy bennmaradást érő helyet.Bazzani
nyilván hat gól a jelenlegi Újpesttől annyira reális, mint mondjuk a fürdősöktől volt még a Kecskemét ellen. utána héten meg ők is simán szoptak 2-0-ra.
több mint 12 éve
nem értem, mit nem fújtak le a tizenhatos szélénél a Persely elleni nem-szabálytalanságon, viszont lassításból visszanézve narancssárga volt a talpalása
több mint 12 éve
Remélem ma nem fáradunk el az utolsó 20 percre, mint egy hete a Villa ellen.YNWA
Vezetünk!!!!!!
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Fradit biztos nem verjük meg, főleg a Puskásban majd. Amikor régen sokkal jobbak voltunk éppen náluk, akkor is nagyon ritkán sikerült idegenben. Annyira nem világvége Ligot szerintem, lefele nem lóg ki, Csibu az teljes csőd. Sujic az ő oldalára jönne szélsőnek? Mert akkor az nagy upgrade lehet. Azért egy Disőgyőrt ne hasonlítsunk már a Mezőkövesdhez, főleg ahogy játszottak múlt héten nálunk. Idegenben harmatgyengék voltunk már tavaly is, idéán jóval gyengusabb kerettel szinte biztos voltam a diósgyőri zakóban.Egyébként nekem szimpatikus ez az Újpest, szerintem a 8. hely körül ott lesznek.JC6A próféta szóljon belőled.
Nekem csak két kívánságom van az idei szezonra: ne essünk ki, illetve picsázzuk ki a zöldeket, ha egy mód van rá, oda-vissza. Mindkettőre van esély, aztán majd talán 10 év múlva lehet bajnoki címért menni.berger90


