Soccer
41 feliratkozó
9 hónapja
Mondjuk azt ő seNe keverj össze MC IstivelFülembe forró ólmot öntsetek.Nincs is füled.
zacknorb
Sixo
Én szép vagyok de nem tudok rappelni😅
zacknorb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Ez az Atletico mez pedig valami iszonyat, ilyen 90-es évekbeli középszerű és rossz ízlésű Bundesliga csapatok harmadik számú mezeit idéziIszonyat jó 2000es évek közepi vibe.
Kampman
Poloska vagyok.
9 hónapja
még élek, de ez a gól elvette minden életkedvemet 😀RIP LöfliElhunyt?
Sixo
A jók korán mennek.
Azért remélem, hogy hétvégén lesz aki kinyitja az eredménykövetős topikokat.
Kampman

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
9 hónapja
RIP LöfliElhunyt?
Sixo
A jók korán mennek.
Azért remélem, hogy hétvégén lesz aki kinyitja az eredménykövetős topikokat.
9 hónapja
Ez az Atletico mez pedig valami iszonyat, ilyen 90-es évekbeli középszerű és rossz ízlésű Bundesliga csapatok harmadik számú mezeit idézi
9 hónapja
Labdaejtéses-újrarúgatott szabadrúgás-kombinációt követő öngóllal vezet a Bayern
9 hónapja
Ne keverj össze MC IstivelFülembe forró ólmot öntsetek.Nincs is füled.
zacknorb
Sixo
Én szép vagyok de nem tudok rappelni😅
Poloska vagyok.
9 hónapja
Fülembe forró ólmot öntsetek.
Poloska vagyok.
9 hónapja
Azt kell mondjam az argentin kommentátorok jobbak, mint Faragó Ricsi
9 hónapja
bezzeg most befújják Cucu ellen a kezezést 😛

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
9 hónapja
Köszi!Streamet tud valaki dobni?www.plplayer.com/
SirPub
Sixo
Ezt még anyám is két cekkerrel...
9 hónapja
Nem játszik Kerkez egyből bomba gólt lő a posztriválisA szerencsésen bepattan róla inkább írja le a szitut, mint a bombagól.
alatriste
zacknorb

Liverpool Fc
9 hónapja
Pont így akarta mindkettő 😉Nem játszik Kerkez egyből bomba gólt lő a posztriválisA szerencsésen bepattan róla inkább írja le a szitut, mint a bombagól.
alatriste
zacknorb
9 hónapja
Nem játszik Kerkez egyből bomba gólt lő a posztriválisA szerencsésen bepattan róla inkább írja le a szitut, mint a bombagól.
alatriste
Poloska vagyok.
9 hónapja
6p alatt gól, gólpassz. Jól van Mo, most már sétálgathatsz 😊

Liverpool Fc
9 hónapja
Itt a vége fuss elvége
9 hónapja
Nem játszik Kerkez egyből bomba gólt lő a posztrivális

Liverpool Fc
9 hónapja
A góldzerzö neve: picsaszerencse