Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
Wirtz megy a szélre így? és Szobo 10-es
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy Wirtz is akkor volt ma jó, amikor a hóthomály Galan ellen alkotott

Poloska vagyok.
9 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
most jennek vissza a 20evvel ezelotti ruhak stb..
anno vert kellett izzadni egy fasza bogatyaert,ami egyeniseget is mutatott,most meg a sarki fuszeresnel is van minden.
YoungZeeZee
Minden korszaknak 20 évvel később lesz a nosztalgiakorszaka.

A nyolcvanas évek zenéje és vibe-ja nagyon lejárt és idejétmúlt volt a kilencvenes években, de a 2000-es években meg nagyon visszajött.
9 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat Frimpong olyan szarul jatszik megint, hogy egyre biztosabb vagyok benne, hogy Szobo sokkal inkabb megragad majd a vedelem szelen, mint a kozeppalyan, hacsak nem serul meg a Gravenberch Mac Allister paros egyike.

9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 936 — The Mathematician
nah végre hazaértem
amúgy az rtl+ is lecidázhat, a rüthedék appjukat nem akarja telepíteni a tv
mondjuk a samu is kapja be 😀
Negritis, a vajda
negri ez rad vonatkozik?
 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2025/09/17/rtl-statzone-bajnokok-ligaja-liverpool-atletico-madrid/?_gl=1*61jh7a*_gcl_au*MTM3MDk0MTI4My4xNzU1ODY4NTM3*_ga*NzM4NDU1MjE4LjE3MDg3MjczOTg.*_ga_WQCPVWN1XZ*czE3NTgxMzk1NjYkbzUwMSRnMSR0MTc1ODEzOTU4MiRqNjAkbDAkaDY1ODg5OTg2
YoungZeeZee
az appot nem tudom telepíteni eleve, ilyen volt már korábban is szal kétlem
de ha igen hát basszák meg 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
YoungZeeZee 9 838
nah végre hazaértem
amúgy az rtl+ is lecidázhat, a rüthedék appjukat nem akarja telepíteni a tv
mondjuk a samu is kapja be 😀
Negritis, a vajda
negri ez rad vonatkozik?
 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2025/09/17/rtl-statzone-bajnokok-ligaja-liverpool-atletico-madrid/?_gl=1*61jh7a*_gcl_au*MTM3MDk0MTI4My4xNzU1ODY4NTM3*_ga*NzM4NDU1MjE4LjE3MDg3MjczOTg.*_ga_WQCPVWN1XZ*czE3NTgxMzk1NjYkbzUwMSRnMSR0MTc1ODEzOTU4MiRqNjAkbDAkaDY1ODg5OTg2
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Szélesi Zoli nem csak a meccseken, hanem a TVben is kiakaszt, hogy ő az U21 szövetségi edzője.

Poloska vagyok.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Szobo és az eltűnős meccs:

Dominik Szoboszlai's first half by numbers
33/37 passes completed
6x possession won
3/5 duels won
3 tackles
3 final third entries
1 clearance

Dominik Szoboszlai won possession (6) more times and made more tackles (3) than any other Liverpool player in the first half vs. Atletico.

Poloska vagyok.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 936 — The Mathematician
nah végre hazaértem
amúgy az rtl+ is lecidázhat, a rüthedék appjukat nem akarja telepíteni a tv
mondjuk a samu is kapja be 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik.. (Lpool-Atma)
bogjosi
De megnézték, még mindig megnéznek mindent.
zacknorb
Akkor vajon miért nem látják a nyilvánvalót?
slowmotion
Mert nem egyértelmű.
Láttam ilyen szitukban már mindkét ítéletet.
Még mindig geci szubjektív a szabály.
zacknorb
Olasz bíró, na. Ott se szokták tudni eldönteni.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik.. (Lpool-Atma)
bogjosi
De megnézték, még mindig megnéznek mindent.
zacknorb
Akkor vajon miért nem látják a nyilvánvalót?
slowmotion
Mert nem egyértelmű.
Láttam ilyen szitukban már mindkét ítéletet.
Még mindig geci szubjektív a szabály.

Poloska vagyok.
9 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik.. (Lpool-Atma)
bogjosi
De megnézték, még mindig megnéznek mindent.
zacknorb
Akkor vajon miért nem látják a nyilvánvalót?
slowmotion
Griezman meterekre volt mindentol, Allisontol is. Sztem jo dontes nem zavart semmit.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik.. (Lpool-Atma)
bogjosi
De megnézték, még mindig megnéznek mindent.
zacknorb
Akkor vajon miért nem látják a nyilvánvalót?
9 hónapja
YoungZeeZee 9 838
Ez az Atletico mez pedig valami iszonyat, ilyen 90-es évekbeli középszerű és rossz ízlésű Bundesliga csapatok harmadik számú mezeit idézi
Kampman
Iszonyat jó 2000es évek közepi vibe.
zacknorb
Nem tudom, nekem ez ikonikus inkább és tök jó, hogy ilyen retro irányzat van most.


shawnka
most jennek vissza a 20evvel ezelotti ruhak stb..
anno vert kellett izzadni egy fasza bogatyaert,ami egyeniseget is mutatott,most meg a sarki fuszeresnel is van minden.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik.. (Lpool-Atma)
bogjosi
Az volt, de majd elmondják, hogy a fény megkerülte
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik.. (Lpool-Atma)
bogjosi
De megnézték, még mindig megnéznek mindent.

Poloska vagyok.
9 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik..
bogjosi
Ez ne legyen mar les.
9 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
ez miért nem volt les? 😀 ....de még meg se nézik.. (Lpool-Atma)

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
9 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Szoboszlai nem élete formájában játszik.
nagylaza, főpohárnok
Hat nyilvan, ha egy vedot beraknak mas posztra, ami szamara idegen, ugy nehez. XD

9 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Szoboszlai nem élete formájában játszik.
9 hónapja
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Ez az Atletico mez pedig valami iszonyat, ilyen 90-es évekbeli középszerű és rossz ízlésű Bundesliga csapatok harmadik számú mezeit idézi
Kampman
Iszonyat jó 2000es évek közepi vibe.
zacknorb
Nem tudom, nekem ez ikonikus inkább és tök jó, hogy ilyen retro irányzat van most.

9 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Caicedo sem ügyes
Löfli
És Palmer?
Sixo
ő nagyon, de ezt már te is megírtad 20 perce
Löfli
Carson Palmerre gondolt
Kampman
róla mindig az fog eszembe jutni, hogy élőben láttam karrierje utolsó snapjeit 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
9 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Caicedo sem ügyes
Löfli
És Palmer?
Sixo
ő nagyon, de ezt már te is megírtad 20 perce
Löfli
Carson Palmerre gondolt
9 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Caicedo sem ügyes
Löfli
És Palmer?
Sixo
ő nagyon, de ezt már te is megírtad 20 perce


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Caicedo sem ügyes
Löfli
És Palmer?