NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
Végre helyettem más is kimondja. Ráadásul legalább 5-6 gól idén Sigi sara, a belgáknál meg agyonlőtte a kapust 6 méterről..
Styles jó lenne, de a csávó full angol. A nemzeti csapat érdeke lenne csak hogy ide jöjjön, más nem szól mellette. Igazolhatunk ezer csatárt, a középpályán dől el a meccs..
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
egész nap meccset nézhetek és még fizetnek is érte, what a time to be alive! (remélem a munkaadóim nem olvassák a fórumot)
Löfli
ma is ugyanez a terv, nflig a tervezett program:
13:00 BVSC - Tiszakécske
15:00 Tottenham - Villa
17:00 Felcsút - Fradi
Löfli
Hétfő reggel légy szíves gyere be az irodámba!
warr_b
... hogy együtt megnézzük a Kelet-Timor vs Nyugat-Szahara csúcsderbit!
r.baggio
😁
A Cook-szigetek-Pápua Új-Guinea derbyre gondoltam, esetleg ha korábban bejön, még a Tahiti-Szamoa is belefér, amíg elkávézgatunk.
warr_b
Tahiti 2-1-re nyert Szamoa ellen, a pápuák meg megállapított eredménnyel, játék nélkül mentek tovább a Cook-szigetek ellen.
A 9.-12. helyekért zajló helyosztókon az Északi-Mariana-szigetek Amerikai Szamoát, Tuvalu pedig Tongát intézte el egyaránt 4-0-ra.
Holnap az elődöntők is lejátszásra kerülnek: Új-Kaledónia-Vanuatu illetve Fidzsi-szigetek-Salamon-szigetek meccseket rendeznek.
warr_b
Új-Kaledónia-Salamon-szigetek döntő akkor...
Sajnos Fidzsi egy piros lappal elintézte az esélyeit 😕
warr_b
a 11. helyet Tonga szerezte meg, miután 6-2-re verték Amerikai Szamoát, Tuvalu pedig 9. lett, 4-1-re nyertek Északi-Mariana-szigetek ellen. A 7. helyet Szamoa kapta, miután Cook-szigetek visszalépett, az 5. helyről szóló meccsről még nem találtam végeredményt 😀
Löfli
Tahiti 2-0-ra nyert, övék az ötödik hely 😉
warr_b
Fidzsié a bronz, Vanuatu 2-1-re még vezetett a félidőben, aztán a másodikban hármat berámolt a Bula Boys.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Soccer híreink röviden:
Bernd Storck lett a Sepsi vezetőedzője.

A téli átigazolási szezonban állítólag a Fradi a Slaven Belupo koszovói válogatott szélsőjével, Arber Hoxhával erősítene. A horvátok állítólag 2 millió EUR-t kérnek érte, a Fradi mellett pl. az Udinesét is érdekli a támadó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Pesicre nagyon kiváncsi voltam mit tud majd mutatni Varga sérülése utáni időszakban, ha mezőnyben nem is mindig de azért a góljainál látszik hogy ő egy igen jó játékos - legalábbis sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Jó, hát ezt kb nem értem, hogy húztuk be. Sebaj, legyen egy barátságos x a Fiorentina ellen, oszt annyi. Attól függetlenül a játék (höh) qrva gyenge volt megint.
Bálesz
amig Siger az egyik vkp addig nem tudom mit varunk a csapattol. imadom a sracot, csupasziv meg minden, de a nagy serulese ota arnyeka onmaganak, es elotte sem volt feltetlenul egy csoportkoros csapat meghatarozo tagja. tavaly sem veletlenul nem volt keretben sem.
csebi
Szerintem őt szezon végén elengedik, ahogy vszinű Besicet is. A középső középpályára kelleni fog 2 új játékos, Styles végre rájöhetne hogy jobb egy bajnokesélyes csapatban játszani mint az angol harmadosztályban, még ha az a csapat Mo-n is van. Bár sztem ő nem fogja elhagyni Angliát.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
Jó, hát ezt kb nem értem, hogy húztuk be. Sebaj, legyen egy barátságos x a Fiorentina ellen, oszt annyi. Attól függetlenül a játék (höh) qrva gyenge volt megint.
Bálesz
amig Siger az egyik vkp addig nem tudom mit varunk a csapattol. imadom a sracot, csupasziv meg minden, de a nagy serulese ota arnyeka onmaganak, es elotte sem volt feltetlenul egy csoportkoros csapat meghatarozo tagja. tavaly sem veletlenul nem volt keretben sem.
csebi
Egy fek. Resze volt Kubatov "szurkolo visszaszerzo" kampanyanak, aztan maradt.

9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Jó, hát ezt kb nem értem, hogy húztuk be. Sebaj, legyen egy barátságos x a Fiorentina ellen, oszt annyi. Attól függetlenül a játék (höh) qrva gyenge volt megint.
Bálesz
amig Siger az egyik vkp addig nem tudom mit varunk a csapattol. imadom a sracot, csupasziv meg minden, de a nagy serulese ota arnyeka onmaganak, es elotte sem volt feltetlenul egy csoportkoros csapat meghatarozo tagja. tavaly sem veletlenul nem volt keretben sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Jó, hát ezt kb nem értem, hogy húztuk be. Sebaj, legyen egy barátságos x a Fiorentina ellen, oszt annyi. Attól függetlenül a játék (höh) qrva gyenge volt megint.

9 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
a wishes Varga Barni
petey
igazi csatar. 98 percig balfaszkodik, de az utolso percben gyoztes golt lo.
Kenny
Szerintem kb. az egyetlen támadó párharc volt, amit nyert a lövés előtt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
9 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
köszi spori
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Lehet tenni a Fradi-Fiorentinat 0-0-ra
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
heroikus küzdelem ide-vagy oda, azért ez qrva gyenge volt. lesz baj.

9 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 081
Sima.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
9 hónapja
YoungZeeZee 8 399
LOL 😀
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
a wishes Varga Barni
petey
igazi csatar. 98 percig balfaszkodik, de az utolso percben gyoztes golt lo.

9 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
az olaszok ellen meg jöhet egy szalonremi
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
a wishes Varga Barni

9 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Huhhhh
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Anyaaaaaaaad
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
SZEDD KI BOHOC!!

9 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 573
gollllllllllllllllllllllllllll

choose life
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
egész nap meccset nézhetek és még fizetnek is érte, what a time to be alive! (remélem a munkaadóim nem olvassák a fórumot)
Löfli
ma is ugyanez a terv, nflig a tervezett program:
13:00 BVSC - Tiszakécske
15:00 Tottenham - Villa
17:00 Felcsút - Fradi
Löfli
Hétfő reggel légy szíves gyere be az irodámba!
warr_b
... hogy együtt megnézzük a Kelet-Timor vs Nyugat-Szahara csúcsderbit!
r.baggio
😁
A Cook-szigetek-Pápua Új-Guinea derbyre gondoltam, esetleg ha korábban bejön, még a Tahiti-Szamoa is belefér, amíg elkávézgatunk.
warr_b
Tahiti 2-1-re nyert Szamoa ellen, a pápuák meg megállapított eredménnyel, játék nélkül mentek tovább a Cook-szigetek ellen.
A 9.-12. helyekért zajló helyosztókon az Északi-Mariana-szigetek Amerikai Szamoát, Tuvalu pedig Tongát intézte el egyaránt 4-0-ra.
Holnap az elődöntők is lejátszásra kerülnek: Új-Kaledónia-Vanuatu illetve Fidzsi-szigetek-Salamon-szigetek meccseket rendeznek.
warr_b
Új-Kaledónia-Salamon-szigetek döntő akkor...
Sajnos Fidzsi egy piros lappal elintézte az esélyeit 😕
warr_b
a 11. helyet Tonga szerezte meg, miután 6-2-re verték Amerikai Szamoát, Tuvalu pedig 9. lett, 4-1-re nyertek Északi-Mariana-szigetek ellen. A 7. helyet Szamoa kapta, miután Cook-szigetek visszalépett, az 5. helyről szóló meccsről még nem találtam végeredményt 😀
Löfli
Tahiti 2-0-ra nyert, övék az ötödik hely 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Most látom csak, ki született Leskovacban. | (Gojko Mitić, az NDK-s indiánfilmek sztárja.) |
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a Fior win marha jól jönne a Fradinak
9 hónapja
ozibozi New York Giants 16 559
Semmit nem változtat egy gól, mert így is úgy is le kellene győzni az olaszokat, mert a belgák otthon a cukival játszanak, ha most nyernének elég lenne egy x is

Szerkesztette: ozibozi