Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Anglia három iksszel megy tovább a csoportból... 😊Gogo
matematikailag ez lehetséges?

mondjuk ha minden meccs 0-0 a csoportban mostantól, akkor igen.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben Leonardo nyilatkozta, hogy valóban tárgyalnak Silvával.
Akkor ennyi, a Milan eladja.
Hülye rohadt buzi zsidó féreg banda, Berlusconival az élen. Remélem eladja a klubot a picsába, és megbaszódik a kurváival valahol máshol.

több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
nekem tetszik. Amúgy mind2 csapat gyenge.Amadeus91
szerintem a franciák egyáltalán nem gyengék csak ugyanúgy visszafogják magukat mint tegnap a spanyolok.

2 kérdés van:

1. Bejön-e Samaras végre 😂

2. A csigazabálók beleesnek-e abba hibába mint a spanyolok és nem pörögnek fel a második félidőre sem.davemayer
Nem esnek bele. Simán megnyerik ezt a meccset. Ha Domenech lenne a kapitány, innen is simán zakóznának, de Blanc nagyon jó edző, fel fogja rázni a makikat.Stez
Hát nem jött be. Blanc meg egy buzi, talán csatárt kellett volna hozni valamelyik középpályás helyett. Ilyen fos játékkal mi a halál faszát akart. Remélem kiesnek.


Blanc látszik h meccset akar nyerni. empty taxi
???

alibi..lol
Totál egyetértek, ha ez nem egy EB, azt mondom, hogy a franciák X-re raktak.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
A Sportmediaset szerint Silva a PSG-é.
A Sky Sports szerint Silva nem a PSG-é. 😀
Ami biztos, hogy Gallianit lefotózták Párizsban, és a hülye tegnap kiment a Nadal-Djokovic meccsre a Roland Garrosra. 😀

több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Minden EB drukkernek:



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
nem értem mi itt a probléma, mindkét csapat úgy gondolta hogy idegenben jó az X is 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Anglia három iksszel megy tovább a csoportból... 😊Gogo
A svédekkel nem fognak leikszelni. Ibra hazaküldi Őket az EB-ről

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
de az emberek még mindig ezerszer inkább szeretnének látni egy francia-angol meccset, mint pl. egy ír-horvátot, sajnos így megy ez...jjncaa
jó hát az MTK-PaksII-őt se nézte a kutyase pedig mekkora meccs volt.eaglesmcnabb
azért nem ugyanarról beszélünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Anglia három iksszel megy tovább a csoportból... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
de az emberek még mindig ezerszer inkább szeretnének látni egy francia-angol meccset, mint pl. egy ír-horvátot, sajnos így megy ez...jjncaa
jó hát az MTK-PaksII-t se nézte a kutyase pedig mekkora meccs volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
de az emberek még mindig ezerszer inkább szeretnének látni egy francia-angol meccset, mint pl. egy ír-horvátot, sajnos így megy ez...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
BOTRÁNY ez a játék...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek a visszangokra, ami az angol csapatot illeti. Nem is csodálkoznék, ha Hodgson leköszönne a torna végén, miután a csoportból sem jutottunk tovább.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra 3-3-at vág mindkét csapatnak, aztán majd rájönnek, hogy kár volt ikszre játszani.

több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
alibi..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Blanc látszik h meccset akar nyerni. Mondjuk Benzema meg Ben Arfa vannak akkora spanok h akár csapaton belüli bunyó is lehet a pályán 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
az előbb Ribéryről Gila jutott eszembe, a jóóóóóóóóóóóóó öreg Gila 😀

http://www.youtube.com/watch?v=mCX9Q8e76nA

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Samaras? :rolleyes: le vagyok maradva asszem....ZoliZoltán
le 😉davemayer
bővebben? 😊ZoliZoltán
keresd meg a lengyel-görög nyitómeccset és onnantól olvasd el a topicot 😛

nagyon unalmas a meccs, kár hogy a végén találnak egy gólt a franciák és az egész osztozkodás megy a levesbe, pedig ők sem pörögtek fel finoman szólva...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Ribéry te majom
ennél még Gilardino is hihetőbben adja elő

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 538
Lejön Parker ezaz! Ez garantálja, h kapunk min. 1 gólt. Henderson meg garantálja, h többet ne lőjünk
több mint 14 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Na 10 percen belül jön az AnGÓL !! :cool: és meg van a 3 pont!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
köcsög olasz...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Favre baszki 3 TD-t adott az apja halála után, Defoe most lő 3 gólt

Parkert le?
atyaég, zakó lesz

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a spori egy vicc
semmit sem mer befújni

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Samaras? :rolleyes: le vagyok maradva asszem....ZoliZoltán
le 😉davemayer
bővebben? 😊ZoliZoltán
IKON-ná vált néhány jól sikerült lövéssel. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.