Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120608-kovacs-kalman-szerint-svajc-lesz-a-focieb-titkos-favoritja.htmlbővebben? 😊ZoliZoltánSamaras? :rolleyes: le vagyok maradva asszem....ZoliZoltánle 😉davemayer
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hajrá Englandpool!
több mint 14 éve
Chamberlain bazdmeg, annyi eszed van, mint egy tyúknak.
több mint 14 éve
Na Hendersonnal is aztán kinn leszünk a szarból rendesen.
több mint 14 éve
egyedül Parker az, aki tényleg meg is szakad a pályán ezért a csapatért, a többiek leszarják az egészetStezPont úgy,mint anno a West Ham-ben... :/
több mint 14 éve
Kár, hogy pont ezt a meccset nem látom, mikor egyik legjobban várt volt 😀 Sebaj.Jól látom, hogy Lewandowski és Samaras mesterhármasaival vezet 1-1re Svájc?
több mint 14 éve
egyedül Parker az, aki tényleg meg is szakad a pályán ezért a csapatért, a többiek leszarják az egészet
több mint 14 éve
bővebben? 😊Samaras? :rolleyes: le vagyok maradva asszem....ZoliZoltánle 😉davemayer
több mint 14 éve
Amúgy tipikus (csoport)nyitómeccs a mostani. Alacsony színvonal, megy a puhatolózás, mindenkinek jó az eredmény...majd rámennek a csoportellenfelekre felfogásban. ...Aztán ezt szokták megszívni. 😀

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Az EB eddigi legunalmasabb meccse, azt hiszem ehhez kétség nem fér... 😀
több mint 14 éve
addigra már kiesnek, szóval nem kell izzadnia 😀Rooney nem sok mindent fog tudni kezdeni ezzel a csapattalDuffpersze, most sem Younggal és Welbeckkel van baj, nem fog hozzájuk odarepülni a labda
Rooneynak sem lesz, aki megjátsszaStez
több mint 14 éve
Rooney nem sok mindent fog tudni kezdeni ezzel a csapattalDuffpersze, most sem Younggal és Welbeckkel van baj, nem fog hozzájuk odarepülni a labda
Rooneynak sem lesz, aki megjátssza
több mint 14 éve
+2 embernek fizetés -> nagyobb pool -> könnyebb sikkasztaniaz jó volt, Lescott rárűgta Kábájra a lasztit, egy méterre tőlük nézte a vonalbíró, mindketten emelik a kezüket és ránéznek, annak meg fingja nem volt, hogy ki jön 😀Stezhogy mi a szarnak a vonalbíró, fingom sincs... se a bírónak, se a partjelzőnek nem segít, se a játékosoknak.JC6

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Rooney nem sok mindent fog tudni kezdeni ezzel a csapattal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
az jó volt, Lescott rárűgta Kábájra a lasztit, egy méterre tőlük nézte a vonalbíró, mindketten emelik a kezüket és ránéznek, annak meg fingja nem volt, hogy ki jön 😀Stezhogy mi a szarnak a vonalbíró, fingom sincs... se a bírónak, se a partjelzőnek nem segít, se a játékosoknak.
több mint 14 éve
az jó volt, Lescott rárűgta Kábájra a lasztit, egy méterre tőlük nézte a vonalbíró, mindketten emelik a kezüket és ránéznek, annak meg fingja nem volt, hogy ki jön 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha 100 bíró lenne a pályán, akkor se fújnának le ilyeneket...vicc az egész...
több mint 14 éve
Rizzóli vazze...ha ez olasz bajnoki és Sztívi Dzsí helyett Totti van ott, még 11-esnek is befújja...JC6hiányzik mellőle Isles.
újabb poén amit nem ért amadeus.
több mint 14 éve
Rizzoli meg otthonhagyta a sípját
több mint 14 éve
Parker viszont zseniálisan jól játszik, hatalmas kulcsa a középpályának.Csak Ő szűr, nem a támadással foglalkozik.
több mint 14 éve
nem tudom, hogy vagytok vele, de benne van egy Lewandowski gól a levegőben maHurkaSvájc mindig mindenkire veszélyes.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Rizzóli vazze...ha ez olasz bajnoki és Sztívi Dzsí helyett Totti van ott, még 11-esnek is befújja...
több mint 14 éve
nem tudom, hogy vagytok vele, de benne van egy Lewandowski gól a levegőben ma
több mint 14 éve
te se nézel CW-t.Vinnie Jones.Amadeus91Lavon Hayes kéne söprögetni. 😊Shawn84Vagy Burt Reynolds 😀Gabesz92