Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Hart!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na bazdmeg el se hiszem, hogy végre van eegy normális kapusunk
több mint 14 éve
mák
több mint 14 éve
Ez nem volt kapushiba.SchleckHa megnézed a lassítást mikor jött a beívelés majdnem az ötös vonalán állt, onnan kb. 2 lépés lett volna előre h kiöklözze a lasztit, ehelyett 2-t hátralépett, ha a gólvonalon áll a beívelésnél azt mondom nem biztos h kiért volna megértem h bennmaradt, így azért sztem is benne van vmennyire.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Azért Lloris is kijöhetett volna.De Szerencsétlen Diarra enyhén alászaladt a labdának, és átszállt fölötte.
több mint 14 éve
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
több mint 14 éve
Lescott te félisten!
több mint 14 éve
A csúnyaképű góólt csinált!!! Egyem meg a szivét 😀
több mint 14 éve
Na gyerünk védekezzük ki!!!!!!!
több mint 14 éve
ennyi 😀
több mint 14 éve
LESCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTTTTTT
több mint 14 éve
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
több mint 14 éve
Szerintem utolsó éveiben nem volt rá panasz Bayernben. Főleg miután utána Rensing jött a sorban...én sose szerettem Kahnt, de túlzás őt egy lapo nemlíteni ezzel a 2 díszfasszal. Lehet vénségére visszaesett, de Barthez meg Seaman világ életben balfasz volt. Sose értettem bennük mit látnakHöriHát Seaman tényleg komoly egyéniség volt. 😀dehogynem tudott, csak potyakapus volt, mint Barthez, Kahn, etc..lol
Csak védeni nem tudott. 😂Stez
több mint 14 éve
Csak úgy minden meccset azokból az időkből? De nálam hiába jó egy kapus, ha 2-5. meccsenként orbitális potyákat kap, vagy a potyái miatt esetleg kiesik a válogatott, mint Brazília ellen.Hát Seaman tényleg komoly egyéniség volt. 😀Biztos sok Arsenal meccset néztél, hogy ilyen marhaságokat írsz le. 😊Sebii
Csak védeni nem tudott. 😂Stez
több mint 14 éve
én sose szerettem Kahnt, de túlzás őt egy lapo nemlíteni ezzel a 2 díszfasszal. Lehet vénségére visszaesett, de Barthez meg Seaman világ életben balfasz volt. Sose értettem bennük mit látnakHát Seaman tényleg komoly egyéniség volt. 😀dehogynem tudott, csak potyakapus volt, mint Barthez, Kahn, etc..lol
Csak védeni nem tudott. 😂Stez
több mint 14 éve
Hát Seaman tényleg komoly egyéniség volt. 😀Biztos sok Arsenal meccset néztél, hogy ilyen marhaságokat írsz le. 😊
Csak védeni nem tudott. 😂Stez
több mint 14 éve
Hát Seaman tényleg komoly egyéniség volt. 😀dehogynem tudott, csak potyakapus volt, mint Barthez, Kahn, etc..
Csak védeni nem tudott. 😂Stez
több mint 14 éve
Hát Seaman tényleg komoly egyéniség volt. 😀Csak védeni nem tudott. 😂
több mint 14 éve
Miért csodálkozom, amikor Milner üres kapura nem tudja belőni. Még jobb lábbal is szar, nem hogy ballal.
több mint 14 éve
Milner bakker!+
több mint 14 éve
NEm is értem Young mi a faszt keres a csatár mögött, neki balszélről kellene befelé indulnia meg cseleznie, középen nem hatékony.
több mint 14 éve
cabayét tényleg kábájnak kell mondani?Kábáj ja. Pl ha a Calvados mint ital mond valamit az is Kálvádosz 😊
még sose hallottam, azt hittem szábájeHöri
több mint 14 éve
cabayét tényleg kábájnak kell mondani?még sose hallottam, azt hittem szábáje
több mint 14 éve
COME ON ENGLAND! COME ON ENGLAND!!!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal

