Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha kerzsakov belövi,akkor gól....beszarsz,... 😊 😊
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Kerzhakov elég falábú ma
Samaras már mesterhármasnál járna 😐

több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"egy kis tekintélyt teremtő pakolás oda a combra... jót tesz az.. nyári estéken" 😂Stez
Nagyon igaz, én is nagyon kívánom, kár, hogy nincs kitől kapjak 😀fetomy
😀 😀 😀 új kedvenc idézetem lett

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"egy kis tekintélyt teremtő pakolás oda a combra... jót tesz az.. nyári estéken" 😂Stez
Nagyon igaz, én is nagyon kívánom, kár, hogy nincs kitől kapjak 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
"egy kis tekintélyt teremtő pakolás oda a combra... jót tesz az.. nyári estéken"

😂

több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
PILÁÁÁÁCS!!! Na most láthatjuk miért veszélyes a 2-0!!fetomy
ja ki derül itt a végén ,hogy nem is olyan hülyeségeket beszélnek itt még ha olyan a hangjuk mint aki szarrá szívta magát

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a tanulság?
Nekünk csak kamutizit tudtak lőni a csehek, a ruszkiknak akcióból is. Jobbak vagyunk az oroszoknál, nekünk kéne most ott lennünk, és 2-1-re nyernénk a meccset.

több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"2-0 a legveszélyesebb eredmény" na mostmár ezt is tudom érdemes nézni ezt az EB-t is sok új dolgot tanulhat az emberKiss
Hát a csehek számára elég nagy veszélyt rejteget magában, ez vitathatatlan 😛

2-0-nál csak a 3-0 veszélyesebb, hiszen 3 gólt bármikor találhat bármelyik csapat...fetomy
így van egy pontrúgás egy 11-es (vagy 2) bármikor benne van a csehek játékába

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Na el sem hiszem, emberünk felemelte a hangját..
Rögtön eszembe is jutott, hogy mint ha valami meccset látnék.

több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Bazdmeg Amadeus, most mit kötsz belém, ugyanazt pofáztam amit te 😀 SZERINTEM mindegyik simán német bakker, tudjál már olvasni 😀

Jó azt nem tudtam, hogy kinek milyen nemzetiségű szülei vannak, de a mondandómat csak méginkább alátámasztja, szóval oké 😛fetomy
Csak kijavította a hibás elemeket a mondandódban, nem ellened szólt 😀


Na közben gól a cseheknek. Hát nem volt benne a játék képében 😀
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
PILÁÁÁÁCS!!! Na most láthatjuk miért veszélyes a 2-0!!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Arshavin még most sem rossz.. EL lett baszva az Arsenalban, de én szívesen látnám mondjuk a Milanban, persze olcsóért. 😊

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"2-0 a legveszélyesebb eredmény" na mostmár ezt is tudom érdemes nézni ezt az EB-t is sok új dolgot tanulhat az emberKiss
Hát a csehek számára elég nagy veszélyt rejteget magában, ez vitathatatlan 😛

2-0-nál csak a 3-0 veszélyesebb, hiszen 3 gólt bármikor találhat bármelyik csapat...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bazdmeg Amadeus, most mit kötsz belém, ugyanazt pofáztam amit te 😀 SZERINTEM mindegyik simán német bakker, tudjál már olvasni 😀

Jó azt nem tudtam, hogy kinek milyen nemzetiségű szülei vannak, de a mondandómat csak méginkább alátámasztja, szóval oké 😛
több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"2-0 a legveszélyesebb eredmény" na mostmár ezt is tudom érdemes nézni ezt az EB-t is sok új dolgot tanulhat az ember

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ja, főleg, hogy Podolski 25 éve (2 éves kora óta) él németországban, Klose meg vagy 30 éve, a többi "külföldi" meg alapból németországban is született. fetomy
ha 25 éves szabály lenne akkor Podolski már nem is lehetne német válogatott 😀Kiss
Jó, 2 éves korában mentek németországba, feltételezem eltekintenének a 25 éves szabálytól, ha az illető még nincs 25 éves 😀

Tudom, hogy nagy divat fikázni a németeket, merthogy mindenki brazil, török meg lengyel, de igazából egyes egyedül Cacau az, aki csak 10 évi németországban élés után kapott állampolgárságot (27 évesen), de nélküle se lennének nagyon megvágva, viszont minden más Özil, Boateng, Gomez, mindenki Németországban született. Nem német szülőktől, de azon kívül, hogy születésüktől fogva ott élnek, mi kell még, hogy németnek érezhesse magát és a válogatottban játszhasson anélkül, hogy fikáznák?fetomy
ez hülyeség. A 23 fős keretből, Özil és Gündogan aki török szülőktől született, de már német állampolgárként Németországban. Gomez, Boateng és Khedira anyja német. Klose-t meg úgy fikázza bárki is, hogy nem német, hogy akkor az erdélyi magyar sem magyar...Klose ugyanis határon túli német. (dettó mint Boenisch, aki német U-21-gyel EB-t nyert, aztán megsértődött és elment lengyel válogatottnak) Cacau nem is kerettag.

hova tovább ennyi erővel Hübschmann sem igazán cseh.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ezeket a Eb közvetítéseket a kommentátorok miatt imádom 😊 Mi lenne, ha a MI Ricsink is közvetíteneMex
A helyzet az h színvonalnövekedés 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, főleg, hogy Podolski 25 éve (2 éves kora óta) él németországban, Klose meg vagy 30 éve, a többi "külföldi" meg alapból németországban is született. fetomy
ha 25 éves szabály lenne akkor Podolski már nem is lehetne német válogatott 😀Kiss
Jó, 2 éves korában mentek németországba, feltételezem eltekintenének a 25 éves szabálytól, ha az illető még nincs 25 éves 😀

Tudom, hogy nagy divat fikázni a németeket, merthogy mindenki brazil, török meg lengyel, de igazából egyes egyedül Cacau az, aki csak 10 évi németországban élés után kapott állampolgárságot (27 évesen), de nélküle se lennének nagyon megvágva, viszont minden más Özil, Boateng, Gomez, mindenki Németországban született. Nem német szülőktől, de azon kívül, hogy születésüktől fogva ott élnek, mi kell még, hogy németnek érezhesse magát és a válogatottban játszhasson anélkül, hogy fikáznák?fetomy
ilyen nincs
a németek majmok, aztán mivel kurva jók, csak ebbe lehet belekötni, sajnos 😐

több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Ez a kommentátor botrányosan szar. Mintha egy kortárs balett-előadásról közvetítene, kb annyira lelkes...

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
nagyon várom az első embert aki elsüti, hogy a magyar válogatottnak kéne kinn lenni a cseh helyett. 😀

am go Szbornaja!Amadeus91
én meg azt várom, amikor mi jutunk ki, 2-0-ra megy az ellenfél a szünetben, és jön majd a kommentözön, hogy "nem is szabadna kinn lennünk"jjncaa
egyébként mondasz valamit, fordított helyzetben valszeg ez lenne. Anno a Loki BL szereplése is hasonló szánalmat váltott ki minden 2. magyar drukkerből. (Én anno egy rossz szót nem mondtam a lokira)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 080 — Whoops, looks like something went wrong.
imádom Dunai hozzáértését
első gólnál leszólja Cecht, hogy szarul ment a beadásra, miközben elérni is lehetetlen lett volna a labdát, inkább ki se vetődött rá, mert a kapu üres maradt volna... egyáltalán nem hibázott, de ha a nagymester mondja...

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor a német válogatottnak lőnének a lengyelek meg elég keményen meg erősödnénekKiss
Ja, főleg, hogy Podolski 25 éve (2 éves kora óta) él németországban, Klose meg vagy 30 éve, a többi "külföldi" meg alapból németországban is született. fetomy
ha 25 éves szabály lenne akkor Podolski már nem is lehetne német válogatott 😀Kiss
Jó, 2 éves korában mentek németországba, feltételezem eltekintenének a 25 éves szabálytól, ha az illető még nincs 25 éves 😀

Tudom, hogy nagy divat fikázni a németeket, merthogy mindenki brazil, török meg lengyel, de igazából egyes egyedül Cacau az, aki csak 10 évi németországban élés után kapott állampolgárságot (27 évesen), de nélküle se lennének nagyon megvágva, viszont minden más Özil, Boateng, Gomez, Khedira, Gündogan, mindenki Németországban született. Nem német szülőktől, de azon kívül, hogy születésüktől fogva ott élnek, mi kell még, hogy németnek érezhesse magát és a válogatottban játszhasson anélkül, hogy fikáznák?
több mint 14 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Ezeket a Eb közvetítéseket a kommentátorok miatt imádom 😊 Mi lenne, ha a MI Ricsink is közvetítene

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
nagyon várom az első embert aki elsüti, hogy a magyar válogatottnak kéne kinn lenni a cseh helyett. 😀

am go Szbornaja!Amadeus91
én meg azt várom, amikor mi jutunk ki, 2-0-ra megy az ellenfél a szünetben, és jön majd a kommentözön, hogy "nem is szabadna kinn lennünk"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 867 — Sworn to the Dark
Gebre Selassie meg részben afrikai géneket hordoz a kommentátor szerint, ami mondjuk nem meglepő, tekintve, hogy mindkép szülője etióp 😀fetomy
azt is mondta róla, hogy az etióp hosszútávfutóról kapta a nevét. mondjuk amikor született, Haile Gebrselassie csak 13 éves volt, nehezen hiszem, hogy ismert lett volna akkor

built for this shit