Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Miért szól a stadionban a "Kurva gyenge! Kurva gyenge!"? 😀Schleck
LOL nekem is ez ugrott be 😂

Deák kezd beizgulni 😀 Jiracek kurva jól fut fel csak beadni nem tud.petey
Magyarul Dombi Tibi 2.0Shawn84
Tizenhatos környékén még nem esett el, szóval nem nyert 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
Ez a Gebre a cseheknel 😀
Komolyan kezdem ugy erezni kene egy olyan szabaly hogy ahol szulettel vagy ahol legalabb 20-25 evet letel egyhuzamban ott lehetsz csak válogatott.Toca
anyja cseh, apja etióp
mi a faszért nem lehetne már cseh vállogatot?braxa88
mert néger és hitler forogna a sírjában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Ez a Gebre a cseheknel 😀
Komolyan kezdem ugy erezni kene egy olyan szabaly hogy ahol szulettel vagy ahol legalabb 20-25 evet letel egyhuzamban ott lehetsz csak válogatott.Toca
anyja cseh, apja etióp
mi a faszért nem lehetne már cseh vállogatot?
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát elég gyenge ez a cseh csapat, ráadásul csak Rosicky tud valami kreativitást belevinni a játékukba, Ő róla meg tudjuk, hogy max 2. meccsre IR-re kerül.

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
akkor a német válogatottnak lőnének a lengyelek meg elég keményen meg erősödnénekKiss
Ja, főleg, hogy Podolski 25 éve (2 éves kora óta) él németországban, Klose meg vagy 30 éve, a többi "külföldi" meg alapból németországban is született.

Gebre Selassie meg részben afrikai géneket hordoz a kommentátor szerint, ami mondjuk nem meglepő, tekintve, hogy mindkép szülője etióp 😀fetomy
Deák szerint a muterja az cseh.
több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
akkor a német válogatottnak lőnének a lengyelek meg elég keményen meg erősödnénekKiss
Ja, főleg, hogy Podolski 25 éve (2 éves kora óta) él németországban, Klose meg vagy 30 éve, a többi "külföldi" meg alapból németországban is született. fetomy
ha 25 éves szabály lenne akkor Podolski már nem is lehetne német válogatott 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Miért szól a stadionban a "Kurva gyenge! Kurva gyenge!"? 😀Schleck
LOL nekem is ez ugrott be 😂

Deák kezd beizgulni 😀 Jiracek kurva jól fut fel csak beadni nem tud.petey
Magyarul Dombi Tibi 2.0
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor a német válogatottnak lőnének a lengyelek meg elég keményen meg erősödnénekKiss
Ja, főleg, hogy Podolski 25 éve (2 éves kora óta) él németországban, Klose meg vagy 30 éve, a többi "külföldi" meg alapból németországban is született.

Gebre Selassie meg részben afrikai géneket hordoz a kommentátor szerint, ami mondjuk nem meglepő, tekintve, hogy mindkép szülője etióp 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Emberünkön látszik, hogy csak Rosickyt és Barost ismeri, mert csak róluk tud beszélni a csehek közül.

több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ez a Gebre a cseheknel 😀
Komolyan kezdem ugy erezni kene egy olyan szabaly hogy ahol szulettel vagy ahol legalabb 20-25 evet letel egyhuzamban ott lehetsz csak válogatott.Toca
Full name Theodor Gebre Selassie
Date of birth 24 December 1986 (age 25)
Place of birth Třebíč, CzechoslovakiaTony Adams
akkor a német válogatottnak lőnének a lengyelek meg elég keményen meg erősödnének

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Miért szól a stadionban a "Kurva gyenge! Kurva gyenge!"? 😀Schleck
LOL nekem is ez ugrott be 😂

Deák kezd beizgulni 😀 Jiracek kurva jól fut fel csak beadni nem tud. Mondjuk ezt a német rakkolós focit megtanulta.

több mint 14 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Ez a Gebre a cseheknel 😀
Komolyan kezdem ugy erezni kene egy olyan szabaly hogy ahol szulettel vagy ahol legalabb 20-25 evet letel egyhuzamban ott lehetsz csak válogatott.Toca
Full name Theodor Gebre Selassie
Date of birth 24 December 1986 (age 25)
Place of birth Třebíč, Czechoslovakia
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Ez a Gebre a cseheknel 😀
Komolyan kezdem ugy erezni kene egy olyan szabaly hogy ahol szulettel vagy ahol legalabb 20-25 evet letel egyhuzamban ott lehetsz csak válogatott.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért szól a stadionban a "Kurva gyenge! Kurva gyenge!"? 😀

több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Szovjet Oroszország nem viccel

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
hehe, egyelőre adja a ruszki tippem, legalább nem szaroznak iylen nyomi csehek ellen

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na hát ez csúnya kiütés lesz még a végén 😀

Mondjuk itt Cech se nagyon tudta merre kéne menni
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Hú de erősek ezek a csehek. Most már nem is értem mi miért csak 2-1 re vertük őket 😊
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
szétszedik őket a kontrákkal


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jó ez a cseh válogatott

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Még a végén megmagyarázza, hogy a csávó a vezetéknevét a futógyerekről kapta. Mik vannak?
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
ziccerben ELTÖRI :o :o

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rosicky is volt már ma Rozicki, Rocicki, Rosicki, Roszicki 😀

pff mi maradt ki.. De legalább jó a meccs
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Cech-nek most lehet önbizalma, hisz csak kettőt kapott a magyaroktól 😀

Góóóóól, na végre! Mondjuk enyhe fáziskéséssel mondta be a faszi 😀 Bár már lassan örülök, hogy egyáltalán bemondta.fetomy
jó, ami vicces, hogy ha nem nézem a meccset, akkor rá sem jövök, hogy vezetnek a ruszkik, vagy valaki gólt lőtt
ekkora átéléssel és izgatottsággal letolni egy meccset azért... mint ha le se szarná az egészet, csak kötelező

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
füstbomba wtf?! Fradi meccsen még a gatyába is be nyúlnak 😮 😀Kiss
AK-74-et elvették.
Ezt már nem vették utána észre... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.