Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Nincs valakinek linkje a Juve meccshez? Az enyémen valami argentín bajnokit játszanak.
Sixo
 www.footybite.to/Genoa-vs-Juventus/45042

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Nem nagyon szoktam PL-t nézni, de ez a meccs eddig nem hozta meg a kedvem.
nagylaza, főpohárnok
mondjuk én a magyar focival vagyok így 😀
sztem az utóbbi 5 évben láttott ~15-20 félidő az a legszarabb 30ban benne van
Negritis, a vajda
Jó, de te ezek szerint nem vagy mazochista.
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nincs valakinek linkje a Juve meccshez? Az enyémen valami argentín bajnokit játszanak.

9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ez a Pool - Arsenal tipikusan max egy 1 gólos meccs. Vagy még annyi se lesz.
iktriad
Szép

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Anyám, mi ez a kezdő Radóval. Két védekező középpályással, középcsatár nélkül menni az utolsó helyezetthez.
warr_b
Öt null.
Őszentsége Sobri Jóska
Annyit azért csak nem kapunk, jó lenne egy iksz!
warr_b
Egyébként nekem nincs bajom ezzel a kezdővel. Három csatár nem elég? Pethő nagyon szar volt a múltkor, nem csoda, hogy kihagyta a kezdőből. Próbálkozik a Mester. Mikor, ha nem a Kozármisleny ellen?
nagylaza, főpohárnok
Radó, Molnár? Hagyjuk már. Ez megint a bicepsz-féle összeállítás.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Pool - Arsenal tipikusan max egy 1 gólos meccs. Vagy még annyi se lesz.
9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Otthon a balbunkó a mérkőzés embere eddig ✌️
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Nem nagyon szoktam PL-t nézni, de ez a meccs eddig nem hozta meg a kedvem.
nagylaza, főpohárnok
mondjuk én a magyar focival vagyok így 😀
sztem az utóbbi 5 évben láttott ~15-20 félidő az a legszarabb 30ban benne van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
akkor ennyi volt a fehérvári labdarúgás?
Kenny
Ha nem talál a NER egy szolgálatkész oligarchát, akkor marad ez a szint.
9 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Anyám, mi ez a kezdő Radóval. Két védekező középpályással, középcsatár nélkül menni az utolsó helyezetthez.
warr_b
Öt null.
Őszentsége Sobri Jóska
Annyit azért csak nem kapunk, jó lenne egy iksz!
warr_b
Egyébként nekem nincs bajom ezzel a kezdővel. Három csatár nem elég? Pethő nagyon szar volt a múltkor, nem csoda, hogy kihagyta a kezdőből. Próbálkozik a Mester. Mikor, ha nem a Kozármisleny ellen?
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
akkor ennyi volt a fehérvári labdarúgás?

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Anyám, mi ez a kezdő Radóval. Két védekező középpályással, középcsatár nélkül menni az utolsó helyezetthez.
warr_b
Öt null.
Őszentsége Sobri Jóska
Annyit azért csak nem kapunk, jó lenne egy iksz!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Anyám, mi ez a kezdő Radóval. Két védekező középpályással, középcsatár nélkül menni az utolsó helyezetthez.
warr_b
Látom, te legalább tudod, mi fán terem az igazi rangadó. Már én is a Kozármisleny-Vasast várom.
9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Anyám, mi ez a kezdő Radóval. Két védekező középpályással, középcsatár nélkül menni az utolsó helyezetthez.
warr_b
Öt null.

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Anyám, mi ez a kezdő Radóval. Két védekező középpályással, középcsatár nélkül menni az utolsó helyezetthez.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Kerkez volt a Fotmobnál az első félidő legjobbja. Hát vagy 20at tisztázott Madueke elől az fix.

9 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hosszú idő óta a legszarabb félidő amit láttam.


Liverpool Fc
9 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Nem nagyon szoktam PL-t nézni, de ez a meccs eddig nem hozta meg a kedvem.
9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Ha most azt mondanák nekik hogy X a vége, ki sem jönnének a másodikra olyan biztonságira mentek.

Szerkesztette: ozibozi
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Wirtzet még ma el kéne adni.
Sixo
egyszer kezd el klikkelni az összjáték, onnantól szopórollerre kerülnek az ellenfelek. egyelőre még nem érzik egymás gondolatait.
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A Videoton a piros-kék Vasas.
Kampman
Az nem a Barca?

9 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
A Videoton a piros-kék Vasas.
9 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Mekinek is korai volt még a visszatérés, lehet szünetben le is kapja majd a kopasz
9 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Saliba 5 perc után out. Hihetetlen basszameg....
Sebii
Egészen durva, h mennyi sérültünk van már most: Odegaard, Norgaard, Saka, Jesus, Havertz, Saliba és White.

Szerkesztette: Willie Parker
9 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Wirtzet még ma el kéne adni.
Sixo
inkább Salah-t és egy értelmes jobb szélsőt igazolni