NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár érte.. De így is szorosabb volt, mint reméltem.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
@Mikey
 www.youtube.com/watch?v=4d32I_b32X8

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
RIP Csebi

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/11/02/futball-montenegro-magyarorszag-eb-selejtezo-tiltas


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 848 — Omar's Coming Yo!

10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira követem a Honvéd (viselt) dolgait, hogy abból tudtam meg, hogy már nem Pinezits az edző, hogy látom Kamber Gyuri az interim HC az oldalvonal mellett a Paks elleni kupameccsen. Bár ha megtennék tényleges HC-nek. lehet az is előrelépés lenne...
Ugyanitt Hemibá, gyere vissza!

Szerkesztette: iktriad
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
És Őzike tegnap tényleg kint volt. Mekkora fanatik öcsém
JC6 - a zsidó
Kedvencem az a cím volt tegnap a hatharom fogadóportálon hogy: Naná, hogy a szuperfan Győzike csapatára fogadunk
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
Ki gondolta volna ezt valaha....8-9 forduló után utolsó helyen az Ajax és a Lyon
Klaci79
az Ajax szerintem ma visszajön
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Elég kemény, pedig már az első napon is jöttek olyan hírek, hogy megtalálták.

10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
És Őzike tegnap tényleg kint volt. Mekkora fanatik öcsém
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Szerintem az Ajaxnál tárt karokkal várják vissza
r.baggio
Alapból én nem basznám ki. Mármint magában az emberben hiszek, de most tényleg úgy tűnik, hogy ellene fordult kb az egész keret. Csakhát ez egy elég véget nem érő folyamatnak tűnik így.
dugo93
Én se basznám ki. Komolyan, ezeknek soha senki nem jó. ETH, Ole, Ragnick stb... Legyenek kirakva a nem megfelelő játékosok, azt csá.
Duff
Ok, csak 1. Olenak semmi ilyen jellegű költekezést nem engedtek 2. A "nem megfelelő játékosok" halmaz a keret 60-70%-a jelenleg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Szerintem az Ajaxnál tárt karokkal várják vissza
r.baggio
Alapból én nem basznám ki. Mármint magában az emberben hiszek, de most tényleg úgy tűnik, hogy ellene fordult kb az egész keret. Csakhát ez egy elég véget nem érő folyamatnak tűnik így.
dugo93
Ezt a keretet ő alakította ki. Kb mindenkit megvettek neki akire rábökött, ezek közül a többség nem vált be, ez már bőven indok lenne a menesztéséhez. Nem fogják még kitenni, pénz sincs rá és a keretet sem lesz megerősíteni. Ez a 3 igazolás az elmúlt 1.5 évből (Antony, Onana és Mount) szépen bebetonozza a MUt a középszerűségbe. Hojlundnak még lehet majd jó időszaka de látszik rajta is hogy világklasszis nem lesz.

Én kitenném, vigye vissza Antonyt meg van de Beeket magával az ajaxhoz, gyomláljuk ki végre a keretet aztán az sem zavarna ha 10.ek lesznek csak ne ezeket a siralmas zsoldosokat kelljen nézni ahogy bohóckodnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
Ki gondolta volna ezt valaha....8-9 forduló után utolsó helyen az Ajax és a Lyon
10 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 407 — Слава Україні! Героям слава!
Ajaxról:  index.hu/sport/futball/2023/11/02/holland-labdarugas-ajax-amsterdam-valsag-bajnoksag-utolso-hely/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Kiszopott a Bayern is a Saarbrückentől.
Kampman
Tuchel: nincs itt az idő a bűnbak keresésnek.
Közben a bűnbak: Thomas Tuchel
csebi
dehogy, a sérülések meg a vékony keret 😀
Negritis, a vajda
Nyilván a vékony keret közös felelősség, nem csak az övé. De abban biztos vagyok h Stanisic az ő sara. Ebből jön az h ilyen meccsen Sarral állunk ki a kezdoben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Szerintem az Ajaxnál tárt karokkal várják vissza
r.baggio
Alapból én nem basznám ki. Mármint magában az emberben hiszek, de most tényleg úgy tűnik, hogy ellene fordult kb az egész keret. Csakhát ez egy elég véget nem érő folyamatnak tűnik így.
dugo93
Én se basznám ki. Komolyan, ezeknek soha senki nem jó. ETH, Ole, Ragnick stb... Legyenek kirakva a nem megfelelő játékosok, azt csá.
Duff
ki maradna akkor?
ráadásul a gond jóval fentebb kezdődik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Kiszopott a Bayern is a Saarbrückentől.
Kampman
Tuchel: nincs itt az idő a bűnbak keresésnek.
Közben a bűnbak: Thomas Tuchel
csebi
dehogy, a sérülések meg a vékony keret 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Kiszopott a Bayern is a Saarbrückentől.
Kampman
Tuchel: nincs itt az idő a bűnbak keresésnek.
Közben a bűnbak: Thomas Tuchel

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 108
Szerintem az Ajaxnál tárt karokkal várják vissza
r.baggio
Alapból én nem basznám ki. Mármint magában az emberben hiszek, de most tényleg úgy tűnik, hogy ellene fordult kb az egész keret. Csakhát ez egy elég véget nem érő folyamatnak tűnik így.
dugo93
Én se basznám ki. Komolyan, ezeknek soha senki nem jó. ETH, Ole, Ragnick stb... Legyenek kirakva a nem megfelelő játékosok, azt csá.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Meglesz az első trófeája Szobonak a poollal? Max a castle állhat az útjukba.

10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Szerintem az Ajaxnál tárt karokkal várják vissza
r.baggio
Alapból én nem basznám ki. Mármint magában az emberben hiszek, de most tényleg úgy tűnik, hogy ellene fordult kb az egész keret. Csakhát ez egy elég véget nem érő folyamatnak tűnik így.

10 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szerintem az Ajaxnál tárt karokkal várják vissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Na akkor nézzük, hogy jön-e az MU comeback.
Kampman
Ne kínozz. Nagyon rég csináltam olyat, hogy félbehagyok egy meccset. Ráadásul 40 perc után. Ennyire mély fájdalmam nem volt még a csapattal kapcsolatban. Moyesnál sem. Soha.

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


😆😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Na akkor nézzük, hogy jön-e az MU comeback.