Soccer
41 feliratkozó
9 hónapja
Salah Szobónak, Gakpo meg Kerkeznek nem passzol? 😀Gakpo az első meccs óta figyel erre
Negritis, a vajda
9 hónapja
Salah Szobónak, Gakpo meg Kerkeznek nem passzol? 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Videók alapján mindegyik világklasszis volt, főleg Bassey 😀Hat de Gavric is milyen jó játékos lettna Boli után végre van egy FEKA csatárunk aki nem teljesen balfasz.Ezt azért majd nyugtával. Ez a "szerb bajnokságból elhozunk valakit, akiről hozsannáznak" dolog eddig nem igazán jött be.
Kenny
Bálesz
csebi
Mondjuk nem középcsatár ahogy nézem hanem szélső, szóval a Cirkovic/Kehinde/Traore/Sevikjan projekt újratöltve.
Szerkesztette: Kenny
9 hónapja
Corner FCnek muszáj piros nadrágba lenni Anfielden.Bírója válogatja, van aki ezt nem fogadja el.
Cubehor
9 hónapja
Saliba 5 perc után out. Hihetetlen basszameg....még jó, hogy jön Hincapié
Sebii
9 hónapja
Valamelyik ilyen legjobb magyar foci videok montázsban is benne voltHa arra gondolsz, hogy „erkeztek Kisvardarol is, ketto, negy hat, het, kilenc!”, az nekem megvolt valahol anno. 😀Het vardai szurkolo van a ZTE elleni idegenbeli meccsen. Het. HET!!! 😀Valaki keresse meg azt a videót pár éve, amikor Knézy megszámolja hányan vannak a ZTE vendég szektorban egy háttérből jövő "BAAAAZMEEEG KISVÁRDAAA" kiáltás alatt
Stez
Heisman nádor
Stez
Heisman nádor
9 hónapja
Corner FCnek muszáj piros nadrágba lenni Anfielden.
9 hónapja
Saliba 5 perc után out. Hihetetlen basszameg....
9 hónapja
HAJRÁ ETO!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
9 hónapja
Pep megint szív a kriptonit pályáján
9 hónapja
Vardy Cremonese.Cremonában kicsit jobb az időjárás és szebbek a nők.
Csodálom, hogy nem Wrexham.
Kenny
9 hónapja
Hat de Gavric is milyen jó játékos lettna Boli után végre van egy FEKA csatárunk aki nem teljesen balfasz.Ezt azért majd nyugtával. Ez a "szerb bajnokságból elhozunk valakit, akiről hozsannáznak" dolog eddig nem igazán jött be.
Kenny
Bálesz
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
na Boli után végre van egy FEKA csatárunk aki nem teljesen balfasz.Ezt azért majd nyugtával. Ez a "szerb bajnokságból elhozunk valakit, akiről hozsannáznak" dolog eddig nem igazán jött be.
Kenny

9 hónapja
ETH alatt máris inog a pad …Nem gondoltam jó ötletnek a kinevezését de azért ez komédia h máris elküldenék
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
9 hónapja
na Boli után végre van egy FEKA csatárunk aki nem teljesen balfasz.
9 hónapja
No. Csak az utolsó 25 percet láttam, az minősíthetetlen volt.A gyep szar, a játék töredezett. Kis Csampó utánérzés.
Látszott, hogy a Gers keretben már benne van a plusz négy meccs a BL-selejtezők miatt, es ez a bajnokságban is látszik, mert három döntetlent játszottak selejtezők közötti meccseken, a Szeltiksz már hat pont fórban van, és most sem sikerült zárni az ollón. Kis túlzással ez a bajnokság is lefutott már most.
9 hónapja
Vagy nagyon szar állapotban van a gyep, vagy csak nem öntözték meg rendesen, de belassul rajta a labda. Biztos nem akarták, hogy a Szeltiksz szétfussa őket.
Fun fact: Keszthelyen van egy John's Pub nevű étterem, a falon mindenféle rendszámtáblákkal, az egyikennaz azonosító C3LTIC volt.
Ez meg szabálytalannak sem nagyon tűnt a visszajátszáskor, erre lapot ad a rigó. Ez az Old Firm, baszki, itt ez a szeretet jele.
9 hónapja
Eléggé fáradtan mozognak a csapatok, vagy nem tudom, mi van velük, de három passz nem megy egymás után emberhez
9 hónapja
Agent Timber pic.twitter.com/F3rL6Hndl5 https://t.co/B3Yqf512vQ
— 🇳🇴 kimmoFC (@kimmoFC) August 31, 2025
9 hónapja
Szerintem les lesz ez a 'Gers vezető gólszerintem is, de a legfontosabb, hogy a VAR szerint is 😀
zacknorb

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
9 hónapja
Valamelyik ilyen legjobb magyar foci videok montázsban is benne voltHa arra gondolsz, hogy „erkeztek Kisvardarol is, ketto, negy hat, het, kilenc!”, az nekem megvolt valahol anno. 😀Het vardai szurkolo van a ZTE elleni idegenbeli meccsen. Het. HET!!! 😀Valaki keresse meg azt a videót pár éve, amikor Knézy megszámolja hányan vannak a ZTE vendég szektorban egy háttérből jövő "BAAAAZMEEEG KISVÁRDAAA" kiáltás alatt
Stez
Heisman nádor
Stez
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz