Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
a Gyirmót az első csapat, amelyik sokszor tudatosan próbálja használni a palánkot
több mint 15 éve
mostanában volt sport tv-n a "José Mourinho - a világ legjobb edzője" című másfél órás összeállítás, ott is benne volt ez, hogy 8és fél éve nem kapott ki csapatával otthon...amúgy érdemes megnézni, nekem bejött.HabiHát igen, én is ezen kaptam fel a fejem, de az még durvább szerintem, hogy 11 éves edzői karrierje során egyszer kapott ki otthon, akkor is kettős emberhátrányban.. Na mindegy, lényeg, hogy tényleg abszolút top edző.
több mint 15 éve
eddig a legjobb voltjó meccs voltJocieléggé 😀Hurka
most hogy kiesett a Tatabánya,jöjjön össze a nyíregy-dvtk döntő
több mint 15 éve
jó meccs volt
több mint 15 éve
amúgy érdekelt, Rafa %-hoz képest milyen pl. Mourinho-é, és találtam egy érdekeset, amit eddig nem tudtam:mostanában volt sport tv-n a "José Mourinho - a világ legjobb edzője" című másfél órás összeállítás, ott is benne volt ez, hogy 8és fél éve nem kapott ki csapatával otthon...amúgy érdemes megnézni, nekem bejött.
Mourinho hazai pályán:
Benfica: 4-1-0
Leiria: 6-3-0
Porto: 6-2-1 majd a vereség után: 36-2-0
Chelsea: 46-14-0
Inter: 29-9-0
Real: 8-0-0
Összesen: 135-31-1, a vereség óta pedig 119-25-0... Az egyetlen veresége otthon 3-2-es volt amúgy a Porto-val a Beira Mar ellen, ahol -végre megtaláltam bazmeg 😀 - kettős emberhátrányban voltak már az utolsó 20 percben, a 25. perctől meg simában. Úgyhogy a faszi nagyon brutális, 167 hazai meccséből egyet elveszíteni csak...
Amúgy kösz a linket Hurka!fetomy


JT Daniels fan
több mint 15 éve
hogy megy az oltás, aztakurva 😀Hurkadvtk drukkerek elvannak
több mint 15 éve
hogy megy az oltás, aztakurva 😀
több mint 15 éve
de gáz, hogyha 3-1-re nyer a Tatabánya, akkor sorsolás lesz, hogy ki jut tovább...
több mint 15 éve
ez szimpatikus nyilatkozat volt
több mint 15 éve
ez a 2. félidő elég unalmas volt
több mint 15 éve
King Kenny! King Kenny!! King Kenny!!!ilyenkor idegesít a legjobban h a spori elbassza a meccset két faszsággal. tényleg jó volt látni egy ilyen poolt.
Rafa legszebb meccsein nem küzdött és hajtott úgy a csapat, mint ma.
Persze Torres kivételével, aki hihetetlen módon belesz_rt az egészbe. Remélem Kenny leül vele, és hosszabban elbeszélgetnek...
Két játékost szeretnék kiemelni. Kelly és Shelvey. Nagyon nagyot játszottak.
Ezt a hozzáállású Liverpoolt imádom én minden másnál jobban. :love:Mikey
több mint 15 éve
AC Milan - Udinese 4-4 Tudtam h Nesta és Abbiati nélkül kapunk néhány gólt de ennyit :o Mindenesetre Cassano eddig 2 meccsen játszütt mind2-n csereként és már 3 gólpassznál jár. :cool:

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
huh Chuchu vezérletével csak behúztuk Cataniát...qrva milan mit makkol...........
|
több mint 15 éve
ez az mtk kapus egy szemétdomb
több mint 15 éve
elsőt berúgta, h mondta Gundi, h mivel csatár mien nehéz lehet neki, h nem gólt kell rúgni...egyből telibe rúgta 2* 😀Andorka 2 kapufa egymás után 😊Divatlehet ezért NB2es a nyíregyháza 😀Joci
|
több mint 15 éve
sztem a Gyirmót alázni fog 😊
több mint 15 éve
Andorka 2 kapufa egymás után 😊Divatlehet ezért NB2es a nyíregyháza 😀
több mint 15 éve
tutkó nem adja egyik TV adó sem a teremtornát? Nekem nincs silverlightom és nem is akarok. 😐Hanni17:30-tól mutatja már az M2
több mint 15 éve
tutkó nem adja egyik TV adó sem a teremtornát? Nekem nincs silverlightom és nem is akarok. 😐
több mint 15 éve
King Kenny! King Kenny!! King Kenny!!!Rafa legszebb meccsein nem küzdött és hajtott úgy a csapat, mint ma.
Persze Torres kivételével, aki hihetetlen módon belesz_rt az egészbe. Remélem Kenny leül vele, és hosszabban elbeszélgetnek...
Két játékost szeretnék kiemelni. Kelly és Shelvey. Nagyon nagyot játszottak.
Ezt a hozzáállású Liverpoolt imádom én minden másnál jobban. :love:
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
most már jöhetnének a meccsek
több mint 15 éve
mekkora arc ez az operatőr 😀
több mint 15 éve
na most kezdődik a foci 😊
