Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én ebbe kezdek ma bele a diósgyőr meccs után:
 www.imdb.com/title/tt9612516/
Ritka, de a netflix-re rögtön szinkronosan került fel 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
asszem JC ajánlotta a Sunderlan Til I Die-t, és nagyon berántott. két részletben daráltam le a 8 részt, és nagyon jó volt. kár, hogy nem készül több csapatról ehhez hasonlo sorozat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
egy hónap csúszással ugyan, de végre itt van 😊 már írni sem kell, hogy többet ér, mint az egész évad

 www.youtube.com/watch?v=JT43aJIiQ1Y
r.baggio
azok alapján mennyire felbaszott a 2. évad sztem a 3.at kihagyom
elég sokan szidják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
egy hónap csúszással ugyan, de végre itt van 😊 már írni sem kell, hogy többet ér, mint az egész évad



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Engem most a Newsroom szippantott be nagyon. Ha lehámozzuk a USAUSA mázt róla, sztem nagyon jó sorozat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Billions még mindig baromi jó kis sorozat 😊

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tessék szemezgetni-)

 www.sorozatjunkie.hu/2020/05/24/jaws-2019-2-0-eyecandy-lanyok-akik-lemaradtak-11-21-hely/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
szenvedős ez a WW S2
Thandie Newton, Tessa Thompson és Rachel Evan Wood versenyt fut hogy ki a szarabb
és nem csak mint színészek, hanem eleve a történet szálaik is pocsékok
Negritis
8. rész megint működik, bár kell hozzá hogy a trió alig szerepeljen
Negritis
befejeztem a 2. évadot, nem tom akarom-e a 3.at
ez elég gyenge volt
a fele kb felesleges és baromság
Negritis
Én nagyon akartam, és nagyon megbántam.
Mikey
az a baj h néztem hogy az a színésznő trió akik idegesítettek azok továbbra is kb minden részben szerepelnek, szóval sztem nekem is elég volt ennyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
szenvedős ez a WW S2
Thandie Newton, Tessa Thompson és Rachel Evan Wood versenyt fut hogy ki a szarabb
és nem csak mint színészek, hanem eleve a történet szálaik is pocsékok
Negritis
8. rész megint működik, bár kell hozzá hogy a trió alig szerepeljen
Negritis
befejeztem a 2. évadot, nem tom akarom-e a 3.at
ez elég gyenge volt
a fele kb felesleges és baromság
Negritis
Én nagyon akartam, és nagyon megbántam.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
szenvedős ez a WW S2
Thandie Newton, Tessa Thompson és Rachel Evan Wood versenyt fut hogy ki a szarabb
és nem csak mint színészek, hanem eleve a történet szálaik is pocsékok
Negritis
8. rész megint működik, bár kell hozzá hogy a trió alig szerepeljen
Negritis
befejeztem a 2. évadot, nem tom akarom-e a 3.at
ez elég gyenge volt
a fele kb felesleges és baromság

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
 www.facebook.com/tyrionfans/photos/a.546670775405649/3961652907240735/?type=3&theater
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
szenvedős ez a WW S2
Thandie Newton, Tessa Thompson és Rachel Evan Wood versenyt fut hogy ki a szarabb
és nem csak mint színészek, hanem eleve a történet szálaik is pocsékok
Negritis
8. rész megint működik, bár kell hozzá hogy a trió alig szerepeljen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
szenvedős ez a WW S2
Thandie Newton, Tessa Thompson és Rachel Evan Wood versenyt fut hogy ki a szarabb
és nem csak mint színészek, hanem eleve a történet szálaik is pocsékok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
a hasbro gi joe-t "vetít" youtuben 😀

 www.youtube.com/watch?v=_JTl6N7ZUjE
Negritis
Napok óta bele-belenézek, a gond az h teljesen random sorrendben jönnek a részek egymás után 😀
empty taxi
Én szintén, aztán mikor ezt észleletem, elkezdtem cím szerint nézni azokat a részeket, amik amúgy fent vannak. Nem gondoltam volna, hogy ennyi része van/volt a klasszikus G.I.Joe-nak. Úgy tűnik a 90-es évek elején csak a töredékét adták le a részeknek. Azt hittem, csak a Tűzokádó Hadművelet volt 5 részes, erre már találkoztam más 5 részes történetet is.
iktriad
A megboldogult szív tv-n néztem gyerekkoromban. Szintén ott adták a kimba nevű mesét amiben egy kölyök fehér oroszlán küzdött nap mint nap a dzsungelért és rendszeresen visszaj@rt az apja teteméhez beszélgetni egy barlangba ahol vkiért az öreg nem kezdett el bomlani 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a hasbro gi joe-t "vetít" youtuben 😀

 www.youtube.com/watch?v=_JTl6N7ZUjE
Negritis
Napok óta bele-belenézek, a gond az h teljesen random sorrendben jönnek a részek egymás után 😀
empty taxi
Én szintén, aztán mikor ezt észleletem, elkezdtem cím szerint nézni azokat a részeket, amik amúgy fent vannak. Nem gondoltam volna, hogy ennyi része van/volt a klasszikus G.I.Joe-nak. Úgy tűnik a 90-es évek elején csak a töredékét adták le a részeknek. Azt hittem, csak a Tűzokádó Hadművelet volt 5 részes, erre már találkoztam más 5 részes történetet is.
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 191
A legújabb Rick és Morty rész kb az évad legjobb része [s04e08]. 🤯

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
a hasbro gi joe-t "vetít" youtuben 😀

 www.youtube.com/watch?v=_JTl6N7ZUjE
Negritis
Napok óta bele-belenézek, a gond az h teljesen random sorrendben jönnek a részek egymás után 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
a hasbro gi joe-t "vetít" youtuben 😀

 www.youtube.com/watch?v=_JTl6N7ZUjE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
nah az bíztató mert a 11.en én kicsit szenvedtem, de akkor van értelme várni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
befejeztem a 14. évadot a Supernaturalból. Elképesztően magasat lépett a színvonal a 13.hoz képest, végre a régi érzelmi húrokon játszott a sorozat, sokkal jobban át lehetett élni bizonyos szituációkat. Nagyon jó rész volt mikor | Jon visszatért egy rész erejéig, jó volt őt látni újra | , és a közepén illetve az utolsó 4-5 résznél megint elkapott az az érzés, hogy megnézek még egy részt, mert nem bírom ki, hogy nem tudom mi fog történni. szerencsére már kevés "töltelék" rész volt, ami a fő storyn nem lendítette csak egy sima vadászos rész lett volna, igazából azokból már úgysem tudnak újat mutatni.
Előző évadoknál inkább jó iparos voltam, beosztottam, hogy mikor nézek meg 1 részt max 2-t egyszerre és nem mentem túl a terven, de most igen, mert elkapott a hangulat és a történet újra. Nem azt mondom, hogy felér mondjuk az első 5 évaddal, ami etalon, de megközelítette azokat. Sajnos a covid ennek is betett, és csupán 13 részig jutott el, azonban állítólag befejezik és vmikor idén leadják a maradék 7 részt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/97308808_1100706830293154_3104354927775595590_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=O0d364EuM-0Q7kNvgFMiR4p&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYB38yy7XT7aWDweXBwLQuQp3Em6X1VS1K3-phjiDT1Org&oe=66476BE5
ÁJEMDIBI on Instagram: "#ájemdibi #hungary #trónokharca #barátokközt"
3,361 likes, 9 comments - ajemdibi on May 19, 2020: "#ájemdibi #hungary #trónokharca #barátokközt".
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
SW Resistance: 1. rész megnézése után az animáció rohadtul nem tetszik...érdemes végignézni? Van bármi hozzáadott értéke az utolsó trilógiához?