Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Borgiák kasza. Akartak lezáró tévéfilmet, az se lesz 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. | braxa88
| Akkor mi lesz a szezonzáró?Mert igazság szerint össze vissza ugrálnak a könyvben. | Kenny
| szerintem a rokonok érkezése az esküvőre és ha még nem volt, akkor Jorah "árulása", meg talán Jon visszatérése a Fekete Várba |

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elég a gyerekes néznivalókból már...

a Teenwolf nyitást ki látta? 😀Höri
Jelen, szerintem jól nyitott, folytatta kb. a 2. évad szinjét ami elég jó volt az 1-höz képest, annyi pénzből nem is várok többet, jó kis heti limonádé a többi mellé, van humor, fordulat stb.

Más: Killing s03E01-02t ki látta? Nagyon jó kis felvezetés volt, Holder továbbra is 10/10, Lindennel jók lesznek megint. Érdekes szál, eső,ború minden hangulat meg van.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. | braxa88
| Akkor mi lesz a szezonzáró?Mert igazság szerint össze vissza ugrálnak a könyvben. | Kenny
| joff esküvőjéhez kell még mace tyrell és főleg oberyn martell jelenléte. plusz sztem sokkal jobban ráfognak arra az esküvőre pörögni.
|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. | braxa88
| Akkor mi lesz a szezonzáró?Mert igazság szerint össze vissza ugrálnak a könyvben. |

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. |
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik |

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elég a gyerekes néznivalókból már...

a Teenwolf nyitást ki látta? 😀

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy összecsapott vége lesz-e? hát igen, sztem is. 2 könyben egyszerűen nem lehet ezt mindet befejezni | ugye 6.könyv kezdődik két nagy csatával. egy a rabszolga öbölben, egy meg valszeg Deresnél. ezekkel már elmegy a könyv kb harmada, és akkor még nem haladt a sztori semmit. . | . 1500körül lesz mind2 könyv állítolag, ami kb sztem 2,5-3év mulva fog megjelenni az első...
| danynek haza kell még menni westerosra, egyáltalán megtalálni őt 😀 meg a sárkányokat, össze lesz ez csapva télleg, vagy lesz még több könyv is, amit Martin kora miatt nem ő fog befejezni, vagy nem is lesz befejezve. |
sajnálom mert hihetetlen jó a sztori, élvezetes a könyv, nagyon jó sorozatot csinálnak belőle, de az író lustasága miatt lehet sose tudjuk meg mi lesz a vége...braxa88
| A csaták egy jó részét eddig is elég könnyen elintézte, talán csak Királyvár ostroma van nagyon hosszan leírva, előtte a legtöbb csata elnagyolt volt. Nem hiszem, hogy sokat változtatna ezen. A kiszivárogtatott egy fejezetben Theon beszélget Stannis-szal, aztán kb. ennyi. Nem hiszem, hogy túlzásokba esne csata szinten Martin. Sokkal inkább attól tartok, hogy kapunk még két új területet, hat új kultúrát, és kitalál 25 fajta új kaját, amit kurva részletesen be kell mutatni. | Gyurma Pappa
|
rabszolfa öbölbeli csatát sztem leírja nagyjából részletesen, hiszen van ott vagy 3-4 POV karakter, a másikról viszint télleg elképzelhető h nem kapunk semmit, csak visszaemlékezést
utolsó mondatod meg nyílván ugy lesz, kapjuk leírásokat kajákról, ruhákról, álmokról mindenről 😀
|
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
hogy összecsapott vége lesz-e? hát igen, sztem is. 2 könyben egyszerűen nem lehet ezt mindet befejezni | ugye 6.könyv kezdődik két nagy csatával. egy a rabszolga öbölben, egy meg valszeg Deresnél. ezekkel már elmegy a könyv kb harmada, és akkor még nem haladt a sztori semmit. . | . 1500körül lesz mind2 könyv állítolag, ami kb sztem 2,5-3év mulva fog megjelenni az első...
| danynek haza kell még menni westerosra, egyáltalán megtalálni őt 😀 meg a sárkányokat, össze lesz ez csapva télleg, vagy lesz még több könyv is, amit Martin kora miatt nem ő fog befejezni, vagy nem is lesz befejezve. |
sajnálom mert hihetetlen jó a sztori, élvezetes a könyv, nagyon jó sorozatot csinálnak belőle, de az író lustasága miatt lehet sose tudjuk meg mi lesz a vége...braxa88
| A csaták egy jó részét eddig is elég könnyen elintézte, talán csak Királyvár ostroma van nagyon hosszan leírva, előtte a legtöbb csata elnagyolt volt. Nem hiszem, hogy sokat változtatna ezen. A kiszivárogtatott egy fejezetben Theon beszélget Stannis-szal, aztán kb. ennyi. Nem hiszem, hogy túlzásokba esne csata szinten Martin. Sokkal inkább attól tartok, hogy kapunk még két új területet, hat új kultúrát, és kitalál 25 fajta új kaját, amit kurva részletesen be kell mutatni. |

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
író lustasága miatt lehet sose tudjuk meg mi lesz a vége...braxa88
Nem lusta, milliomos.
65 éves körülrajongott milliomos.
Te a helyében élveznéd a még hátralévő éveidet, vagy írogatnál, mint egy szerzetes?
Valamint egy ilyen sztorinak nincs vége.
Pont ez a GoT lényege.
Hömpölyög, egyre kaotikusabb.
Sosem lesz happyend, vagy nagy elégtétel.
Nem tűnt fel, hogy az 5 könyv, kb 5000 oldalán, ha 3 olyan részt lehet mondani, ami igazán elégtételszagúra sikeredett, úgy érezted, hogy na most aztán faszán odabasztak annak, akinek te is odabasznál.
KÖNYVESSPOILER: | (Talán Slynt megölése, Brianne megmentése Jaime által, meg mikor Tyrion hasbaszúrja a fatert.) |
Nekem más nem nagyon ugrik be.
Akkor majd pont a vége lesz az, mi?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
ezért jobb, ha könyveknél/filmeknél/sorozatoknál a cselekmény helyett más tényezőkre fókuszálsz 😊 persze erre nehéz átállni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem az a fura, hogy még elvileg 2 könyv van vissza, de egyre több a szál, és a káosz.
Ugye az 5 könyv 2 évet fog át, de ahhoz, hogy pl | Brann vagy Arya vagy Sansa | karaktere kiteljesedhessen, vagy akár a sárkányok felnőjenek kellene vagy 10-15 év.
Ergo vagy összecsapott befejezés lesz, vagy nem 7 hanem 27 könyv lesz, melyeket nem is Martin ír már (mint a Dragonlance univerzum), vagy lesz valami huszárvágás a 6. könyv végén, hogy 10 év múlva... majd összecsapva a vége.
De nekem az olyan "szálak" gyanúsak, mint a harmadik vagy negyedik könyv epilógusában/elején | az ellopott talizmán vagy mi a mágusok tornyából, | ami azóta se került elő, és ha figyelembe vesszük, hogy Martin 16 év alatt írt 5 könyvet és már 65 éves, könnyen lehet, hogy a várva várt finálé | (tűz/sárkányok vs jég/zombik) | helyett lesz egy olyan lezárás, hogy még 60 könyv kijöhet belőle simán.
A kiadó sztem ezt szorgalmazná.Sobri Jóska
sorozatbol fogjuk megtudni mi a történet vége. hiszen Martin sose fogja addig kiadni a könyveket,simán beéri őt a sorozat. HBO meg nem fogja pihentetni a sorozatot. Branék amugy növésben vannak.

hogy összecsapott vége lesz-e? hát igen, sztem is. 2 könyben egyszerűen nem lehet ezt mindet befejezni | ugye 6.könyv kezdődik két nagy csatával. egy a rabszolga öbölben, egy meg valszeg Deresnél. ezekkel már elmegy a könyv kb harmada, és akkor még nem haladt a sztori semmit. . | . 1500körül lesz mind2 könyv állítolag, ami kb sztem 2,5-3év mulva fog megjelenni az első...
| danynek haza kell még menni westerosra, egyáltalán megtalálni őt 😀 meg a sárkányokat, össze lesz ez csapva télleg, vagy lesz még több könyv is, amit Martin kora miatt nem ő fog befejezni, vagy nem is lesz befejezve. |
sajnálom mert hihetetlen jó a sztori, élvezetes a könyv, nagyon jó sorozatot csinálnak belőle, de az író lustasága miatt lehet sose tudjuk meg mi lesz a vége...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Nekem az a fura, hogy még elvileg 2 könyv van vissza, de egyre több a szál, és a káosz.
Ugye az 5 könyv 2 évet fog át, de ahhoz, hogy pl | Brann vagy Arya vagy Sansa | karaktere kiteljesedhessen, vagy akár a sárkányok felnőjenek kellene vagy 10-15 év.
Ergo vagy összecsapott befejezés lesz, vagy nem 7 hanem 27 könyv lesz, melyeket nem is Martin ír már (mint a Dragonlance univerzum), vagy lesz valami huszárvágás a 6. könyv végén, hogy 10 év múlva... majd összecsapva a vége.
De nekem az olyan "szálak" gyanúsak, mint a harmadik vagy negyedik könyv epilógusában/elején | az ellopott talizmán vagy mi a mágusok tornyából, | ami azóta se került elő, és ha figyelembe vesszük, hogy Martin 16 év alatt írt 5 könyvet és már 65 éves, könnyen lehet, hogy a várva várt finálé | (tűz/sárkányok vs jég/zombik) | helyett lesz egy olyan lezárás, hogy még 60 könyv kijöhet belőle simán.
A kiadó sztem ezt szorgalmazná.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. |

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? |

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
nemtudom, de pl 5.könyben már annyi uj karakter van: Griff 1-2, Quentinék, Ramsayék, Victarionék, +dorne és a vas szigetek. nem beszélve Meereenről...
ezek nem 1-1 ember, hanem mindenhol a kíséret is. annyi szál fog még bejönni amit képtelenség filmre vinni.
nekem ebből nagyon nem az jön le h Martin ugy akarja megoldani h jó legyen az a TVben.braxa88
no-no, egyet ne felejts el: a sorozat 2009-ben kezdték forgatni és addigra már meg volt írva az összes eddigi könyv, eltekintve az A Dance with Dragons utolsó pár fejezetéről (lényegében A Feast of Crows utáni események). Én szigorúan a folytatásról beszélek, aminek a nagy részét azután kezdte írni, hogy már ment a tv-s projekt.

| Elvileg persze, meg van neki valamilyen fajta timeline, de eredeti tervei szerint a 5. könyv Dany Westerosra való visszatérésről szólt volna. És ugye: néha visszafelé kell elindulni, hogy előre juss.

Egyébként olvasva a reakciókat kíváncsi vagyok, mi lesz a következő esküvő után a reakció 😀 😀 😀
|

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Magyarok nincsenek benne.Sobri Jóska
Sandor Clegane? 😛kristof
Nem magyar, bár a neve hangzása megtévesztő lehet.
Az egész családja Kaszter-hegy környékéről származik.Sobri Jóska
Ahogy az összes amerikai is tőlünk származik aki bármit elért így ő is , csak mert nincs rá bizonyíték az nem jelent semmit 😀
Nekem is el kéne olvasni angolul le is toltam már az első kötetet, aztán mivel exnél maradt a többi elakadtam 😀
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 527
 www.hir24.hu/kultura/2013/06/04/a-101-legjobb-sorozat/laccoo74
101. az Oz, smh. nálam simán top3

choose life
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
DUPLASPOILER!
TULAJDONKÉPPEN EL SE OLVASSA SENKI! 😊
| Majd Havas Jon halála milyen rossz lesz akkor annak, aki lusta olvasni. 😊 |
Sobri Jóska
| Ne felejtsétek el, hogy Orell sem hal meg igazán, és Martin nagyon sejtelmesen úgy fejezi be a könyvet, hogy Jon Szellemet szólítja. Ott lesz kisebb keverés a varg léttel, meg Brant se hagyjuk ki a számításokból, ő szépen előbb-utóbb visszatér, és elég sokat fog tudni a varg létről. |

Egy dolog, ami engem zavar, hogy Martin ugye dolgozik a könyvön (de k lassan, Istenem), és közben a sorozaton is. Én attól tartok, hogy könyv irányát már az fogja meghatározni, hogy mit lehet majd megvalósítani a sorozatban. Így félek, hogy az általam várt epikus | tűz és jég | (inkább kispoilerezem, mielőtt valaki túl sokat tud meg belőle 😊 ) csata el fog maradni, vagy kevésbé lesz epikus. És attól is félek, hogy Martin kiheréli a történet... Kár lenne érte... | (Bár pl. könyvhöz képest most is egyel több szereplőt öltek meg) |


 www.hir24.hu/kultura/2013/06/04/a-101-legjobb-sorozat/
laccoo74
Csalóka a magyar cikk cím, az eredeti azt mondja, hogy a 101 legjobban megírt sorozat (az írók "céhe" állította össze, így nem meglepő). Így meg nehéz vitatkozni, mondjuk a sorrenddel talán, de ebbe az ízlés is belejátszik. Az én ízlésemnek kicsit sok sitcom végzett előkelő helyen, és több olyan, aminél a 98. Louie sokkal jobb szerintem. De nem vagyok író, így nem releváns 😛Gyurma Pappa
nemtudom, de pl 5.könyben már annyi uj karakter van: Griff 1-2, Quentinék, Ramsayék, Victarionék, +dorne és a vas szigetek. nem beszélve Meereenről...
ezek nem 1-1 ember, hanem mindenhol a kíséret is. annyi szál fog még bejönni amit képtelenség filmre vinni.
nekem ebből nagyon nem az jön le h Martin ugy akarja megoldani h jó legyen az a TVben.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
DUPLASPOILER!
TULAJDONKÉPPEN EL SE OLVASSA SENKI! 😊
| Majd Havas Jon halála milyen rossz lesz akkor annak, aki lusta olvasni. 😊 |
Sobri Jóska
| Ne felejtsétek el, hogy Orell sem hal meg igazán, és Martin nagyon sejtelmesen úgy fejezi be a könyvet, hogy Jon Szellemet szólítja. Ott lesz kisebb keverés a varg léttel, meg Brant se hagyjuk ki a számításokból, ő szépen előbb-utóbb visszatér, és elég sokat fog tudni a varg létről. |

Egy dolog, ami engem zavar, hogy Martin ugye dolgozik a könyvön (de k lassan, Istenem), és közben a sorozaton is. Én attól tartok, hogy könyv irányát már az fogja meghatározni, hogy mit lehet majd megvalósítani a sorozatban. Így félek, hogy az általam várt epikus | tűz és jég | (inkább kispoilerezem, mielőtt valaki túl sokat tud meg belőle 😊 ) csata el fog maradni, vagy kevésbé lesz epikus. És attól is félek, hogy Martin kiheréli a történet... Kár lenne érte... | (Bár pl. könyvhöz képest most is egyel több szereplőt öltek meg) |


 www.hir24.hu/kultura/2013/06/04/a-101-legjobb-sorozat/
laccoo74
Csalóka a magyar cikk cím, az eredeti azt mondja, hogy a 101 legjobban megírt sorozat (az írók "céhe" állította össze, így nem meglepő). Így meg nehéz vitatkozni, mondjuk a sorrenddel talán, de ebbe az ízlés is belejátszik. Az én ízlésemnek kicsit sok sitcom végzett előkelő helyen, és több olyan, aminél a 98. Louie sokkal jobb szerintem. De nem vagyok író, így nem releváns 😛

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Treme csabi19
Lesz 4. évad, vagy mi ezzel a helyzet?Eazzy
lesz, még 5 rész, nem több sajnos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
 www.hir24.hu/kultura/2013/06/04/a-101-legjobb-sorozat/

A saját dobogósaim:
1. GoT
2. Spartacus
3. South Parklaccoo74
én nem értettem, hogy mit is vizsgáltak ebben az egészben.
ha azt, hogy a semmiből milyen jó sorozatot írtak, akkor a BoB mit keres a egyáltalán a listában?
ha azt, hogy milyen minőségűre alkották meg a sorozatot, akkor a BoB miért csak 88.?
és egyébként: Mission:Impossible?
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Treme csabi19
Lesz 4. évad, vagy mi ezzel a helyzet?

Don't talk the walk, Walk the talk!