Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RIP: 😕
több mint 10 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Meghalt James Gandolfini, nyugodjék békében! 😕
Hatalmas sorozat volt a Sopranos.Stez
Pont most láttam én is 😕 Talán a kedvenc sorozatkarakteremet alakította.

Nyugodjék békében!

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meghalt James Gandolfini, nyugodjék békében! 😕
Hatalmas sorozat volt a Sopranos.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Egy ismerősöm javaslatára arra adtam a fejem, hogy belekezdek a Treme című sorozatba, de gondoltam előtte megérdeklődöm, hogy milyen véleménnyel vagytok ti a sorozatról.MirrMurr
Zseniális, de csak akkor, ha alapból fogékony vagy New Orleansra és az ottani kultúrárajjncaa
Így van!
Azt nem tudom, hogy a The Wire-t láttad-e, mert ha igen, akkor ugyanaz rendezi ezt is, tehát a karakter felépítése terén tudod mire számíthatsz.
Ha szereted azt, hogy pl egy bizonyos embert annyira megismersz egy sorozatban, hogy már néhány szituációban apró mimikákon tudsz felnevetni pl, vagy csak csak simán mintha tényleg ismernéd őket, akkor a te sorozatod.
Ha minden részben egetverő akciót és pörgős eseményvilágot akarsz, akkor nem, és akkor sem, ha nem szereted a zenét 😀

Jó szórakozást hozzá!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hannibal: | Hát rohadtul kíváncsi vagyok, hogy Will összekapja-e magát, és hogyan leplezi le Hannibal, mert most mondhatni kurva nagy szarban van, pszichopatánk meg jót röhög a markába. Mesterien terelte rá a gyanút. No meg az is érdekel, hogy Abigail meghal-e, vagy valahogyan el tud menekülni... | Szóval rohadtul bejövős, nagyon izgalmas, kellően morbid. 😀

Bria?😀
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy ismerősöm javaslatára arra adtam a fejem, hogy belekezdek a Treme című sorozatba, de gondoltam előtte megérdeklődöm, hogy milyen véleménnyel vagytok ti a sorozatról.MirrMurr
Zseniális, de csak akkor, ha alapból fogékony vagy New Orleansra és az ottani kultúrárajjncaa
Szeretem a miliőt 😊 Szóval belekezdek
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Egy ismerősöm javaslatára arra adtam a fejem, hogy belekezdek a Treme című sorozatba, de gondoltam előtte megérdeklődöm, hogy milyen véleménnyel vagytok ti a sorozatról.MirrMurr
Zseniális, de csak akkor, ha alapból fogékony vagy New Orleansra és az ottani kultúrára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy ismerősöm javaslatára arra adtam a fejem, hogy belekezdek a Treme című sorozatba, de gondoltam előtte megérdeklődöm, hogy milyen véleménnyel vagytok ti a sorozatról.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!


"nyugi,a homelandet nem nézi"
😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Erről a Falling Skiesról mi a véleményetek? Elcsíptem egy részelőzeteset, az alapján elég jónak tűnt, de látom nagyon sok vélemény lehúzza, meg kaszált sorozatról beszél.zavi27
Nekem bejövős. 1. évad kicsit gyengébb volt a 2.évad viszont rohadt jó 3.évad első része alapján meg érdekes
Kaszáról meg nem tudom ki beszél 😀 2.évadot mindenki dícsérte, 3.eleje pár embernek nem tetszik azt keté sírják a fórumokat.
Amúgy igen logikátlan dolgok és a családi szál idegesítő néha
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Erről a Falling Skiesról mi a véleményetek? Elcsíptem egy részelőzeteset, az alapján elég jónak tűnt, de látom nagyon sok vélemény lehúzza, meg kaszált sorozatról beszél.zavi27
scifihez képest túl sok családi dráma van benne és a szereplők hajlamosak logikátlanul cselekedni. Ezeken kell túllendülni ha élvezni akarod.

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Erről a Falling Skiesról mi a véleményetek? Elcsíptem egy részelőzeteset, az alapján elég jónak tűnt, de látom nagyon sok vélemény lehúzza, meg kaszált sorozatról beszél.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.Eazzy
Éppen nem régen néztem én is végig, korábban írtam róla pont ide:

Végre volt időm bepótolni a Luther két évadát. Nagyon régen láttam ennyira jó pilotot; John és Alice közös jelenetei minden pénzt megérnek. A folytatás, a 2.évad már nem tetszett (a "mellékszínterek" mind besültek a "heti ügy" mellett, bár utóbbinál is komoly visszaesés volt, de az még túlélhető lett volna, ha marad a légkör).DoM
DoM
Kb egyetértek, bár nekem az utolsó jelenetsor a kocka dobálós ikerpáros bejött a második évad végén.

Jó nagy kihagyással csinálják a harmadik évadot amúgy, nemrég olvastam sorozatjunkien, hogy jön hamarosan (konkrétan Júli 2-a az első epizód.), ez is 4 egyórás rész lesz, amit elvileg egy mindent lezáró nagy film fog követni.
 www.sorozatjunkie.hu/2013/05/23/mar-a-nyaron-erkezik-a-luther-3-szezonja/

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Jajjj, hatalmas. 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Jó ebbe a topicba benézni, és szembesülni a sok fehérrel. 😀

Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.Eazzy
Luther az egyik legjobb angol sorozat.
Luther,Sherlock nem tudom hogy hogyan tudnak ennyi jó sorozatokat csinálni az Angolok folyamatosan.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.Eazzy
Éppen nem régen néztem én is végig, korábban írtam róla pont ide:

Végre volt időm bepótolni a Luther két évadát. Nagyon régen láttam ennyira jó pilotot; John és Alice közös jelenetei minden pénzt megérnek. A folytatás, a 2.évad már nem tetszett (a "mellékszínterek" mind besültek a "heti ügy" mellett, bár utóbbinál is komoly visszaesés volt, de az még túlélhető lett volna, ha marad a légkör).DoM
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.Eazzy
Én nem rég pörgettem végig a 2 évadot. Nagyon tetszett, főleg a Luther - Alice jelenetek.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Jó ebbe a topicba benézni, és szembesülni a sok fehérrel. 😀

Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Na jó, már egyik spoilerre se merek rámenni, szóval sorozatos témák a sorozatos topicba, könyves témák a könyves topicba ezentúl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
| Mert zombik.
Azoknak meg ugye nem ugyanúgy jár a halott agyuk, mint az élőké. 😊
| Sobri Jóska
| azért olyan sokban nem különböznek a feltámasztottak az eredeti énjüktől..
a némber témával kapcsolatban meg szerintem felesleges agyalni...fogalmunk sincs mi lesz vele
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
| braxa88
|

Amúgy Brienne tuti nem dobná fel Jaime-t, aki megmentette az életét, pár halott zombinak, akik meg megakarták ölni.
Ha rámegy Jaime-re, akkor már ő is zombi, meglásd.
| Sobri Jóska
| nem...
brienne él mert feldobta jaimet(ez tény), h mentse a saját életét. ettől függetlenül majd kiderül mi lesz, nem hiszem hagyja megöletni jamiet.

annak nins értelme h kőszív megöli, aztán meg felélesztik, minek ölték akkor meg ha most ugyanazok felélesztik.
| braxa88
| Mert zombik.
Azoknak meg ugye nem ugyanúgy jár a halott agyuk, mint az élőké. 😊
|

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
| braxa88
|

Amúgy Brienne tuti nem dobná fel Jaime-t, aki megmentette az életét, pár halott zombinak, akik meg megakarták ölni.
Ha rámegy Jaime-re, akkor már ő is zombi, meglásd.
| Sobri Jóska
| nem...
brienne él mert feldobta jaimet(ez tény), h mentse a saját életét. ettől függetlenül majd kiderül mi lesz, nem hiszem hagyja megöletni jamiet.

annak nins értelme h kőszív megöli, aztán meg felélesztik, minek ölték akkor meg ha most ugyanazok felélesztik.
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
| braxa88
| Mi értelme?
Annak mi értelme, hogy Jon-t agyonszurkálják, vagy az ifjú Griff előkerül a semmiből, vagy Mance halálának, esetleg Victarionnak úgy amblokk?
Vagy a Homoki Viperáknak, a Hegy halálának, vagy a Martellek utazásának Daeneryshez, majd megpusztulásuknak?
Martin egy geci és kész. 😊

Amúgy Brienne tuti nem dobná fel Jaime-t, aki megmentette az életét, pár halott zombinak, akik meg megakarták ölni.
Ha rámegy Jaime-re, akkor már ő is zombi, meglásd.
|

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
|