Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
| ne csesszenek már fel, hogy lady stoneheart nem fért bele ebbe a részbe... ez a keleti szál kiborítóan gagyi |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Épp most írtam fészbúkon is, hogy amennyire imádom ezt a sorozatot (a kedvencem) annyira utálom hogy az év négyötöd részében várhatok rá 😕

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem értek egyet. A GoT finálék sosem csaptak oda. Ügyesen hagyják benne lefolyni a 9. részek eseményeit, és komótosan megágyaznak a következő évadra. Nem kell, hogy minden rész odacsapós legyen, pont tökéletes zárás volt ez egy ennyire odakúrós 9. után.shawnka
azt tudom, hogy mindig a 9. rész a legepicebb, de az eddigi két zárás mérföldekkel jobb volt a mostaninál.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
stannis megy északra megküzdeni a vadakkal. télleg szar zárás volt 😛
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nem értek egyet. A GoT finálék sosem csaptak oda. Ügyesen hagyják benne lefolyni a 9. részek eseményeit, és komótosan megágyaznak a következő évadra. Nem kell, hogy minden rész odacsapós legyen, pont tökéletes zárás volt ez egy ennyire odakúrós 9. után.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
GoT: | hát majdnem volt olyan jó, mint a 9.rész, ja nem.... 😀
bitang gyenge volt valóban
|

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
GoT: Ez valami botrányosan szar volt, különösen évadzárónak. | Havas Jon visszatérésén kívül semmi érdemleges nem történt, legalább a kisköcsög halálát beletehették volna. |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Én msot nézem a SOpranost, utána lesz beütemezve a Shield.
Shieldet mennyire gáz ha magyarul nézem, valahogy nekem jobban átjött a szinkron, de ha azt mnodjátok angol is van olyan jó akkor nézem úgy.Toca
Shield az egyik olyan sorozat aminek teljesen vállalható a szinkronja,én azzal néztem,pedig kb 3 sorozatot néztem szinkronosan eddig.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Én msot nézem a SOpranost, utána lesz beütemezve a Shield.
Shieldet mennyire gáz ha magyarul nézem, valahogy nekem jobban átjött a szinkron, de ha azt mnodjátok angol is van olyan jó akkor nézem úgy.
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
pár éve elkezdtem a Sopranost, de nem jött be és 4-5 rész után kaszáltam
szeretem a sorozatokat, és a Sopranos ugye alapmű. győzzetek meg h adjak neki még egy esélyt 😊 miért olyan jó ez a sorozat?braxa88
Nálam top 5 sorozat, nem nagyon tudok rosszat mondani róla. Pont 2 éve néztem végig. Az első pár rész nem nagyon jött be, 1 hónapig hagytam pihenni , majd annyira beszippantott, hogy 2 hét alatt végignéztem.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
pár éve elkezdtem a Sopranost, de nem jött be és 4-5 rész után kaszáltam
szeretem a sorozatokat, és a Sopranos ugye alapmű. győzzetek meg h adjak neki még egy esélyt 😊 miért olyan jó ez a sorozat?braxa88
Nézd végig a Shieldet utána utána a Sopranos egy laza kis levezetés lesz.
Végén már felhígult a Sopranos,elvesztette a varázsát.Shieldet viszont nagyon ajánlom.vic mackey for prez.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
pár éve elkezdtem a Sopranost, de nem jött be és 4-5 rész után kaszáltam
szeretem a sorozatokat, és a Sopranos ugye alapmű. győzzetek meg h adjak neki még egy esélyt 😊 miért olyan jó ez a sorozat?braxa88
Én meg szeretem a műfajt is, de két évadot voltam képes végignézni
Voltak benne jó pillanatok, de főleg a pszichológusnős szál meg a família tönkrevágta a hangulatot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pár éve elkezdtem a Sopranost, de nem jött be és 4-5 rész után kaszáltam
szeretem a sorozatokat, és a Sopranos ugye alapmű. győzzetek meg h adjak neki még egy esélyt 😊 miért olyan jó ez a sorozat?
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Más: Killing s03E01-02t ki látta? Nagyon jó kis felvezetés volt, Holder továbbra is 10/10, Lindennel jók lesznek megint. Érdekes szál, eső,ború minden hangulat meg van.Kroos
😀 Tényleg ez is elkezdődött, Hannibal mellett belekezdek ebbe. Illetve folytatom 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
hát ebben aztán rengeteg spoiler volt 😀kristof
hoztam ajándékot meg nem is.
ezmáténylegspoiler.
| de komolyra fordítva a szót,szerintem a feltámadás lesz az utolsó jelenet,mondjuk ütős lenne ha megjelenne ott kettévágott torokkal a nő |

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hát ebben aztán rengeteg spoiler volt 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
GoT finálé spoiler!!
| Kezdem sejteni mi lesz az évad záró jelenete.Piszok nagyot fog ütni ha azt teszik oda amit gondolok |

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Borgiák kasza. Akartak lezáró tévéfilmet, az se lesz 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. | braxa88
| Akkor mi lesz a szezonzáró?Mert igazság szerint össze vissza ugrálnak a könyvben. | Kenny
| szerintem a rokonok érkezése az esküvőre és ha még nem volt, akkor Jorah "árulása", meg talán Jon visszatérése a Fekete Várba |

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elég a gyerekes néznivalókból már...

a Teenwolf nyitást ki látta? 😀Höri
Jelen, szerintem jól nyitott, folytatta kb. a 2. évad szinjét ami elég jó volt az 1-höz képest, annyi pénzből nem is várok többet, jó kis heti limonádé a többi mellé, van humor, fordulat stb.

Más: Killing s03E01-02t ki látta? Nagyon jó kis felvezetés volt, Holder továbbra is 10/10, Lindennel jók lesznek megint. Érdekes szál, eső,ború minden hangulat meg van.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. | braxa88
| Akkor mi lesz a szezonzáró?Mert igazság szerint össze vissza ugrálnak a könyvben. | Kenny
| joff esküvőjéhez kell még mace tyrell és főleg oberyn martell jelenléte. plusz sztem sokkal jobban ráfognak arra az esküvőre pörögni.
|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. | braxa88
| Akkor mi lesz a szezonzáró?Mert igazság szerint össze vissza ugrálnak a könyvben. |

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik | Kenny
| esélytelen h benne legyen az még az idei évadban. |
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
| Melisandre piócás akciójának egyébként van valami köze Robb halálához? | Rataxes
| még nem láttam a kilencedik részt,de a könyv alapján igen. | Kenny
| Akkor még él a remény hogy a kis köcsög is hasonló sorsra jut mihamarabb (asszem Ő meg idősebb Greyjoy nevét mondta még Stannis) | (szimpla/tv-s spojler)Rataxes
| Ha hűek a könyvhöz akkor a tizedik rész nagyobbat fog szólni mint a kilencedik |