Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Jó ebbe a topicba benézni, és szembesülni a sok fehérrel. 😀

Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.Eazzy
Luther az egyik legjobb angol sorozat.
Luther,Sherlock nem tudom hogy hogyan tudnak ennyi jó sorozatokat csinálni az Angolok folyamatosan.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.Eazzy
Éppen nem régen néztem én is végig, korábban írtam róla pont ide:

Végre volt időm bepótolni a Luther két évadát. Nagyon régen láttam ennyira jó pilotot; John és Alice közös jelenetei minden pénzt megérnek. A folytatás, a 2.évad már nem tetszett (a "mellékszínterek" mind besültek a "heti ügy" mellett, bár utóbbinál is komoly visszaesés volt, de az még túlélhető lett volna, ha marad a légkör).DoM
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.Eazzy
Én nem rég pörgettem végig a 2 évadot. Nagyon tetszett, főleg a Luther - Alice jelenetek.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Jó ebbe a topicba benézni, és szembesülni a sok fehérrel. 😀

Luther című krimit nézi valaki? Rövidke angol a Wire-ből jól ismert Idris-el (Stringer Bell ott). Nem életem sorozata, de ajánlom mindenkinek, azt a pár órát amiból az első két évad áll simán megéri.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Na jó, már egyik spoilerre se merek rámenni, szóval sorozatos témák a sorozatos topicba, könyves témák a könyves topicba ezentúl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
| Mert zombik.
Azoknak meg ugye nem ugyanúgy jár a halott agyuk, mint az élőké. 😊
| Sobri Jóska
| azért olyan sokban nem különböznek a feltámasztottak az eredeti énjüktől..
a némber témával kapcsolatban meg szerintem felesleges agyalni...fogalmunk sincs mi lesz vele
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
| braxa88
|

Amúgy Brienne tuti nem dobná fel Jaime-t, aki megmentette az életét, pár halott zombinak, akik meg megakarták ölni.
Ha rámegy Jaime-re, akkor már ő is zombi, meglásd.
| Sobri Jóska
| nem...
brienne él mert feldobta jaimet(ez tény), h mentse a saját életét. ettől függetlenül majd kiderül mi lesz, nem hiszem hagyja megöletni jamiet.

annak nins értelme h kőszív megöli, aztán meg felélesztik, minek ölték akkor meg ha most ugyanazok felélesztik.
| braxa88
| Mert zombik.
Azoknak meg ugye nem ugyanúgy jár a halott agyuk, mint az élőké. 😊
|

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
| braxa88
|

Amúgy Brienne tuti nem dobná fel Jaime-t, aki megmentette az életét, pár halott zombinak, akik meg megakarták ölni.
Ha rámegy Jaime-re, akkor már ő is zombi, meglásd.
| Sobri Jóska
| nem...
brienne él mert feldobta jaimet(ez tény), h mentse a saját életét. ettől függetlenül majd kiderül mi lesz, nem hiszem hagyja megöletni jamiet.

annak nins értelme h kőszív megöli, aztán meg felélesztik, minek ölték akkor meg ha most ugyanazok felélesztik.
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
| braxa88
| Mi értelme?
Annak mi értelme, hogy Jon-t agyonszurkálják, vagy az ifjú Griff előkerül a semmiből, vagy Mance halálának, esetleg Victarionnak úgy amblokk?
Vagy a Homoki Viperáknak, a Hegy halálának, vagy a Martellek utazásának Daeneryshez, majd megpusztulásuknak?
Martin egy geci és kész. 😊

Amúgy Brienne tuti nem dobná fel Jaime-t, aki megmentette az életét, pár halott zombinak, akik meg megakarták ölni.
Ha rámegy Jaime-re, akkor már ő is zombi, meglásd.
|

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
| Sobri Jóska
| nem
azt választotta utolsó pillanatban h elhozza catnak jaimet. ugye kard v kötél. és az utolsó szó amit kiált h kard: "Egyetlen szót sikoltott"

annak mi értelme h megölik aztán thoros feléleszti ? 😊
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
| Brienne nem halt meg... | braxa88
| Nem biza. | Gyurma Pappa
| De.
Fel lett akasztva.
Az 5. könyvben csak utalás van rá. Ha ő is az, max szintén zombiként, az meg nem egy perspektívikus jövőkép.
|

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Megágyaztak rendesen a következő évadnak, hazatéréssel kezdve az érmehajigáláson keresztül, a hollóreptetésig.

De basszus én az előző rész óta valami mocskosul paranoiás vagyok, minden jelenetben bajt sejtek 😀

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
| Brienne nem halt meg... | braxa88
könyves spoilerek is.
| Nem biza.
Én az egész feltámasztós vonalat légből kapottnak éreztem, ami azért került bele, mert mégis csak fantasy. Nyilván egyszer majd jön a nagy magyarázat, hogy miért pont egy alkoholista, perverz kapott ilyen hatalmat, mint ahogy máskor is kaptunk magyarázatokat. ...oh wait. A fantasy szál 90%-a azzal van megmagyarázva, hogy ez így van. A Másoktól kezdve, a sárkányokon felkeltésén át, a Hetek vs. régi istenek vs. keleti istenek, most beavatkoznak vagy sem stb. Az összeesküvéseket, lásd mondjuk Kisujj nagy monológját szépen kifejti, ami tök jó, de kicsit olyan érzésem van, hogy Martin nem is igazán fantasyt akart írni, hanem egy fiktív középkori kamara drámát, nagyon elnyújtva. És jelzem, ezzel nekem nincs semmi bajom, mert pont ezért tetszik a könyv, de néha úgy gondolom, hogy egy-két fantasy szálat vagy meg kéne magyarázni egy bekezdésben, vagy hagyni az egészet a francba.
És persze, kapunk vargokat (bár az kicsit érthetetlen, hogy a fafejű, katonás életmódot élő Startok közé hogy keveredett varg vér, miközben évezredek óta nem is hallottak róla, ráadásul eléggé felhígult a vérük egy is Tully vérrel), sárkányokat, boszorkánymestereket, de a politikai vonalhoz képest eléggé elnagyoltan.

Visszatérve a sorozatra, megnéztem az utolsó két részt, és a könyvhöz képes kissé lemaradt karakter ábrázolások kaptak több nagyon fontos kiegészítést, ami szerintem bele fért volna:
- Sansa nagy körülményesen megkapja a fejpántot
- halló, Fekete Kéz?
- legalább szóba kerül, hogy jönnek a vendégek délről
- Arya felszáll a hajóra

Továbbra sem tervezem nézni a sorozatot, mert már ott tartunk, hogy a feleségem is azt mondta, hogy inkább a könyvet olvasná tovább, és dobja fel a Kindle-re, mert évadonként két érdekes részért inkább olvasná a könyvet, még a gyerek mellett is. 😊
|

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| Brienne nem halt meg... |
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Könyvesspoiler. | Nem akarok senkit se elkeseríteni, de Catelyn zombiként nem a jók táborát gyarapítja, nem áll bosszút, nem igazságos, pont azt picsázza ki, akit a legkevésbbé gondolnánk és érzünk jogosnak. |
Sobri Jóska
| ok,hogy a némbert kivette(ha ígyvan egyáltalán)...de amit a feltámadás óta csinált,az pont azt sejteti,hogy igencsak megbosszul majd ezt azt | thebeke
| Martinnál minden sejtetve van, DE lófasz se úgy történik.
Szóval nagyon ne éld bele magad.
Valamint kin állna bosszút?
Valahogy Brienne után csalódtam benne, az ember ne bízzon holtakban. 😊
| Sobri Jóska
| valamiért csak visszahozta( bár...😀 )
nagyon kevesen kapják meg ami járna nekik,de a Frey(ek) remélem ide tartoznak majd
| thebeke
| Olyannyira nagyon kevesen, hogy Slyntet leszámítva senki. 5000 oldalon, 5 könyvön át egy "rossz" se hullott el "jó" által rajta kívül.
Martin nem akarja kielégíteni olvasói bosszúszomját. 😊
|

több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
Könyvesspoiler. | Nem akarok senkit se elkeseríteni, de Catelyn zombiként nem a jók táborát gyarapítja, nem áll bosszút, nem igazságos, pont azt picsázza ki, akit a legkevésbbé gondolnánk és érzünk jogosnak. |
Sobri Jóska
| ok,hogy a némbert kivette(ha ígyvan egyáltalán)...de amit a feltámadás óta csinált,az pont azt sejteti,hogy igencsak megbosszul majd ezt azt | thebeke
| Martinnál minden sejtetve van, DE lófasz se úgy történik.
Szóval nagyon ne éld bele magad.
Valamint kin állna bosszút?
Valahogy Brienne után csalódtam benne, az ember ne bízzon holtakban. 😊
| Sobri Jóska
| valamiért csak visszahozta( bár...😀 )
nagyon kevesen kapják meg ami járna nekik,de a Frey(ek) remélem ide tartoznak majd
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Könyvesspoiler. | Nem akarok senkit se elkeseríteni, de Catelyn zombiként nem a jók táborát gyarapítja, nem áll bosszút, nem igazságos, pont azt picsázza ki, akit a legkevésbbé gondolnánk és érzünk jogosnak. |
Sobri Jóska
| ok,hogy a némbert kivette(ha ígyvan egyáltalán)...de amit a feltámadás óta csinált,az pont azt sejteti,hogy igencsak megbosszul majd ezt azt | thebeke
| Martinnál minden sejtetve van, DE lófasz se úgy történik.
Szóval nagyon ne éld bele magad.
Valamint kin állna bosszút?
Valahogy Brienne után csalódtam benne, az ember ne bízzon holtakban. 😊
|

több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
Könyvesspoiler. | Nem akarok senkit se elkeseríteni, de Catelyn zombiként nem a jók táborát gyarapítja, nem áll bosszút, nem igazságos, pont azt picsázza ki, akit a legkevésbbé gondolnánk és érzünk jogosnak. |
Sobri Jóska
| ok,hogy a némbert kivette(ha ígyvan egyáltalán)...de amit a feltámadás óta csinált,az pont azt sejteti,hogy igencsak megbosszul majd ezt azt |
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
| ne csesszenek már fel, hogy lady stoneheart nem fért bele ebbe a részbe... ez a keleti szál kiborítóan gagyi | jjncaa
tul korai
én 4. évad legelejére tenném.braxa88
ok, de dramaturgiailag ezerszer jobb lett volna most ellőni mondjuk a rész végén, mint ami tényleg lett aztán... sok helyen írják és én is osztom, hogy a sárkányos szál csak a sárkányok látványa miatt érdekes, semmi másért, felesleges screen time minden másodperc ( | abban a tudatban meg pláne, hogy még az ötödik könyv végén sincsenek sehol... | )

amúgy nekem tetszett a rész, de lefogadom, hogy a nagy rajongás hamarosan a visszájára fog ütni, ha maga a történet se "fejeződik be", a sorozat meg még ettől függetlenül is vakvágányra futhatjjncaa
| Szerintem nincsen baj azzal, hogy nem hozták vissza Catet. A készítők most 1 évig hagyják gyászolni a Stark-fanokat, aztán jövőre majd durrantják a bombát a szezonnyitóban. | shawnka
Úgymint?
Könyvesspoiler. | Nem akarok senkit se elkeseríteni, de Catelyn zombiként nem a jók táborát gyarapítja, nem áll bosszút, nem igazságos, pont azt picsázza ki, akit a legkevésbbé gondolnánk és érzünk jogosnak. |
A 4. könyv elején meg nincs semmi bombasztikus.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
| ne csesszenek már fel, hogy lady stoneheart nem fért bele ebbe a részbe... ez a keleti szál kiborítóan gagyi | jjncaa
tul korai
én 4. évad legelejére tenném.braxa88
ok, de dramaturgiailag ezerszer jobb lett volna most ellőni mondjuk a rész végén, mint ami tényleg lett aztán... sok helyen írják és én is osztom, hogy a sárkányos szál csak a sárkányok látványa miatt érdekes, semmi másért, felesleges screen time minden másodperc ( | abban a tudatban meg pláne, hogy még az ötödik könyv végén sincsenek sehol... | )

amúgy nekem tetszett a rész, de lefogadom, hogy a nagy rajongás hamarosan a visszájára fog ütni, ha maga a történet se "fejeződik be", a sorozat meg még ettől függetlenül is vakvágányra futhatjjncaa
| Szerintem nincsen baj azzal, hogy nem hozták vissza Catet. A készítők most 1 évig hagyják gyászolni a Stark-fanokat, aztán jövőre majd durrantják a bombát a szezonnyitóban. |
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
| ne csesszenek már fel, hogy lady stoneheart nem fért bele ebbe a részbe... ez a keleti szál kiborítóan gagyi | jjncaa
tul korai
én 4. évad legelejére tenném.braxa88
ok, de dramaturgiailag ezerszer jobb lett volna most ellőni mondjuk a rész végén, mint ami tényleg lett aztán... sok helyen írják és én is osztom, hogy a sárkányos szál csak a sárkányok látványa miatt érdekes, semmi másért, felesleges screen time minden másodperc ( | abban a tudatban meg pláne, hogy még az ötödik könyv végén sincsenek sehol... | )

amúgy nekem tetszett a rész, de lefogadom, hogy a nagy rajongás hamarosan a visszájára fog ütni, ha maga a történet se "fejeződik be", a sorozat meg még ettől függetlenül is vakvágányra futhat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| ne csesszenek már fel, hogy lady stoneheart nem fért bele ebbe a részbe... ez a keleti szál kiborítóan gagyi | jjncaa
tul korai
én 4. évad legelejére tenném.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
| ne csesszenek már fel, hogy lady stoneheart nem fért bele ebbe a részbe... ez a keleti szál kiborítóan gagyi | jjncaa
| a könyvben is eléggé az epilógusban bukkant fel először.. |
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
| ne csesszenek már fel, hogy lady stoneheart nem fért bele ebbe a részbe... ez a keleti szál kiborítóan gagyi |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521