Sorozatok

33 feliratkozó

több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
alap :cool: hajrá kecskékkonqueror
hogyhogy mégsem Pedo Bears lett?


Bria: kezdenek lendületbe jönni a srácok 😊

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Háá BMS Drug Olympic 😀 Szó szerint sírtam végig.JayB
nagyon beteeg de az egész sorozat az
konqnak van blue mounatin goats nevű fantasy csapata 😊kristof
alap :cool: hajrá kecskék

ha szarok leszünk arra fogom, hogy végigpartiztuk az évet. drug olympicsben a legjobb mikor Thad sikít 😀
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
futurama részről részre jobb 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Háá BMS Drug Olympic 😀 Szó szerint sírtam végig.JayB
nagyon beteeg de az egész sorozat az
konqnak van blue mounatin goats nevű fantasy csapata 😊
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Háá BMS Drug Olympic 😀 Szó szerint sírtam végig.
több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Egy Dexter 5x01 preair-el most nagyon meg lennék elégedve. Tavaly ilyenkor nézhettük..
több mint 14 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊pc_x
uhh ez jónak igérkezik 😊
csak egy kicsit a Resident Evil-re hajaz ezzel a "felébredek az üres világban, mindenki halott stb"-vel. de reméljük ebből többet kihoznak a rendezők a RE-ből 😛EaRl
A Zombielandban egész jól megoldották ezt a kérdést.
WH nagyon jó volt.

I wanna' that ring again!

több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊pc_x
uhh ez jónak igérkezik 😊
csak egy kicsit a Resident Evil-re hajaz ezzel a "felébredek az üres világban, mindenki halott stb"-vel. de reméljük ebből többet kihoznak a rendezők a RE-ből 😛EaRl
Hát igazából képregényből készül, még régebben olvastam róla és már az is nagyon megfogott, elég beteg hangulata volt, remélem itt is meglesz 😊

szerk: keresgéltem, de most nem találtam meg azt a cikket, de ha googleben rákeresel lesz jópár kép+leírás a képregényről, eléggé adja 😀


több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊pc_x
uhh ez jónak igérkezik 😊
csak egy kicsit a Resident Evil-re hajaz ezzel a "felébredek az üres világban, mindenki halott stb"-vel. de reméljük ebből többet kihoznak a rendezők a RE-ből 😛
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
Már megvan az új őszi sorozatom (a régiek mellé):
Walking Dead: http://geekz.blog.hu/2010/08/25/walking_dead_elozetes#more2246590 (előzetes)
október 31. 😊


több mint 14 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
most volt comedyn az egyik legjobb SP rész szvsz (Casa Bonita 😊 )konqueror
Nekem a keresztény rockos rész jobban tetsztik. Ami a héten volt.
Cartmen szövege hogy a feketéknél mindig van gitár / és alapból tudnak rajta játszani.
Meg amikor az FBI ügynök megmutatja Stanéknek azért nem szabad letölteni, mert a "szegény" popsztárok évi 30 M helyett csak 25 M keresnek.
Priceless.

I wanna' that ring again!

több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nekem az a kedvenc epizódom, amikor Lois-nak szülinapja van, de persze a gyerekek, meg a férje elfeledkeznek róla.

S02E03vadibandi
amikor a baseball gyakorló helyen megverekednek a bohócokkal? 😀Ork
és dewey a végén behúzza a holland nimfókat 😀briareos
Igen és igen. De sajnos én sznob vagyok, ezért a legjobban az tetszett az epizódban, amikor anyuka elviszi három pici csemetéjét az áruházba ad nekik 20 dollárt, hogy vegyenek neki ajándékot, de előtte még hosszan és igen direkt módon célozgat arra, hogy mit is szeretne, majd a három gyerek eltűnik, és baromságokra költik a pénzt.

A másik bájos jelenet, mikor apuka ordítva szidja a fiúkat a nappaliban a mulasztásuk miatt (anyuka a hálószobában), majd suttogva hozzáteszi, hogy ő is elfeledkezett a szülinapról és ki kéne találni valamit, majd összekeveri, hogy mikor kell üvölteni és mikor suttogni, és ő is lebukik.




több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
most volt comedyn az egyik legjobb SP rész szvsz (Casa Bonita 😊 )
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
ja, azok a túljátszott jelenetek, mikor összetörik az asztal meg minden 😀konqueror
Nekem az a kedvenc epizódom, amikor Lois-nak szülinapja van, de persze a gyerekek, meg a férje elfeledkeznek róla.

S02E03vadibandi
amikor a baseball gyakorló helyen megverekednek a bohócokkal? 😀Ork
és dewey a végén behúzza a holland nimfókat 😀

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az beteg rész nagyon 😀
dewey amikor próbálta kivonszolni az étteremből 😀briareos
ja, azok a túljátszott jelenetek, mikor összetörik az asztal meg minden 😀konqueror
Nekem az a kedvenc epizódom, amikor Lois-nak szülinapja van, de persze a gyerekek, meg a férje elfeledkeznek róla.

S02E03vadibandi
amikor a baseball gyakorló helyen megverekednek a bohócokkal? 😀
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Malcolmot egyik ismerősöm ajánlotta, korábban nem tetszett, de mostanában egyre többször nézem. felejthetetlen volt pár hete, mikor hizlalták a nyulat 😀 ötórai szalonnát adtak neki, ez mi beteg 😀konqueror
az beteg rész nagyon 😀
dewey amikor próbálta kivonszolni az étteremből 😀briareos
ja, azok a túljátszott jelenetek, mikor összetörik az asztal meg minden 😀konqueror
Nekem az a kedvenc epizódom, amikor Lois-nak szülinapja van, de persze a gyerekek, meg a férje elfeledkeznek róla.

S02E03




több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a legjobb sorozat a világon: http://www.youtube.com/watch?v=t2eUUHkpvQA&NR=1

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a malcolmban szerintem a fél perces intrók is nagyon ötletesek szoktak lenni
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Malcolmot egyik ismerősöm ajánlotta, korábban nem tetszett, de mostanában egyre többször nézem. felejthetetlen volt pár hete, mikor hizlalták a nyulat 😀 ötórai szalonnát adtak neki, ez mi beteg 😀konqueror
az beteg rész nagyon 😀
dewey amikor próbálta kivonszolni az étteremből 😀briareos
ja, azok a túljátszott jelenetek, mikor összetörik az asztal meg minden 😀
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Malcolmot egyik ismerősöm ajánlotta, korábban nem tetszett, de mostanában egyre többször nézem. felejthetetlen volt pár hete, mikor hizlalták a nyulat 😀 ötórai szalonnát adtak neki, ez mi beteg 😀konqueror
az beteg rész nagyon 😀
dewey amikor próbálta kivonszolni az étteremből 😀

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Malcolmot egyik ismerősöm ajánlotta, korábban nem tetszett, de mostanában egyre többször nézem. felejthetetlen volt pár hete, mikor hizlalták a nyulat 😀 ötórai szalonnát adtak neki, ez mi beteg 😀
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
A spartacus mennyire valósághű sorozat?
WWII példával érzékeltetve:
Próbáltak törekedni a hitelességre: Elit alakulat.
Az akció kap nagyobb szerepet: Kelly hősei.
Sokat olvastam róla, de eléggé megoszlanak a vélemények...
(Azért nem kezdtem el nézni, mert sokan írták hogy az eleje nem az igazi, és később indulnak be az események, ezért érdeklődöm.)sirarcheer
kardozós baszós.
ne feledd h jóval kevesebb a hiteles forrás mint ww2 témában.
első 3-4 rész még kicsit gyengusz ott még érződik ami sok sorozaton h tart a finomhangolás utána kegyetlenül beerősit, év sorozata nálam.
persze bőven vannak események az elején is de ha az első részt és az évadzárót veted össze ég és föld.
feltétlenül nézős szvszbriareos
nekem a vége előtt közép tájékon is kicsit téblábolósnak tűnt de amúgy összességében tényleg jóra sikerült
több mint 14 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A spartacus mennyire valósághű sorozat?
WWII példával érzékeltetve:
Próbáltak törekedni a hitelességre: Elit alakulat.
Az akció kap nagyobb szerepet: Kelly hősei.
Sokat olvastam róla, de eléggé megoszlanak a vélemények...
(Azért nem kezdtem el nézni, mert sokan írták hogy az eleje nem az igazi, és később indulnak be az események, ezért érdeklődöm.)sirarcheer
kardozós baszós.
ne feledd h jóval kevesebb a hiteles forrás mint ww2 témában.
első 3-4 rész még kicsit gyengusz ott még érződik ami sok sorozaton h tart a finomhangolás utána kegyetlenül beerősit, év sorozata nálam.
persze bőven vannak események az elején is de ha az első részt és az évadzárót veted össze ég és föld.
feltétlenül nézős szvszbriareos
http://en.wikipedia.org/wiki/Spartacus:_Blood_and_Sand#Historical_deviations
Ennyi hibát gyűjtöttek össze ezzel foglalkozó emberek, szóval egész jól van ábrázolva ezen 10 'hiba' ellenére is.
És tényleg 'feltétlenül nézős'... 😉

több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kardozós baszós.
ne feledd h jóval kevesebb a hiteles forrás mint ww2 témában.
első 3-4 rész még kicsit gyengusz ott még érződik ami sok sorozaton h tart a finomhangolás utána kegyetlenül beerősit, év sorozata nálam.
persze bőven vannak események az elején is de ha az első részt és az évadzárót veted össze ég és föld.
feltétlenül nézős szvszbriareos
nem tudom mennyire lehetne valósághű, úgy, hogy kb azt nem tudják a forrásokból eldönteni, h Sparti trák volt e vagy sem. 😊Zsoca
sparti, crixi, bati? 😂briareos
így van briarei.

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
A spartacus mennyire valósághű sorozat?
WWII példával érzékeltetve:
Próbáltak törekedni a hitelességre: Elit alakulat.
Az akció kap nagyobb szerepet: Kelly hősei.
Sokat olvastam róla, de eléggé megoszlanak a vélemények...
(Azért nem kezdtem el nézni, mert sokan írták hogy az eleje nem az igazi, és később indulnak be az események, ezért érdeklődöm.)sirarcheer
kardozós baszós.
ne feledd h jóval kevesebb a hiteles forrás mint ww2 témában.
első 3-4 rész még kicsit gyengusz ott még érződik ami sok sorozaton h tart a finomhangolás utána kegyetlenül beerősit, év sorozata nálam.
persze bőven vannak események az elején is de ha az első részt és az évadzárót veted össze ég és föld.
feltétlenül nézős szvszbriareos
nem tudom mennyire lehetne valósághű, úgy, hogy kb azt nem tudják a forrásokból eldönteni, h Sparti trák volt e vagy sem. 😊Zsoca
sparti, crixi, bati? 😂