Tenisz

15 feliratkozó

4 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
7 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 237
Nagyon nem jó az a tenyeres Alcaraznál, meglepne, ha Rómában játszana.
7 napja
no Baltimore Ravens 6 653
En szinte biztos vagyok benne hogy jo sorsolasa lesz, ezer fokos total napsutesben kell biznia. Latszik hogy nem halt meg a palyan es szerintem a tegnapi 3 oras csata utan jobban aggodod a testen mint a jatekan. Lehecka nagyon jol szervalt es nem jott ingyen. A RG-on meg fog hallni ha kell. En bizakodo vagyok.
7 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 237
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
Toca
És egy 2 hetest? 😛

Amúgy szerintem irreális elvárás is, szerencsés sorsolással a 2. hét megélése már bőven jó.
Jughead
Hivatalosan 3 hetes meg ha 2 hetes is a verseny.
Toca
Persze, de Nadalnak nem kell kvalifikáción részt vennie, így neki max 15 nap, ha az első napon kezd és a döntőben fejezi be.
7 napja
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
Toca
És egy 2 hetest? 😛

Amúgy szerintem irreális elvárás is, szerencsés sorsolással a 2. hét megélése már bőven jó.
Jughead
Hivatalosan 3 hetes meg ha 2 hetes is a verseny.
7 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 237
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
Toca
És egy 2 hetest? 😛

Amúgy szerintem irreális elvárás is, szerencsés sorsolással a 2. hét megélése már bőven jó.
7 napja
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Akármennyire is bízom Nadalban, nem látom, hogy ő egy 3 hetes RGt végig bírna.
Olimpián talán még egy érmet szerezhet.
8 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 237
Hát egy kisebb csoda, hogy Alcaraz ezt a meccset behúzta.
9 napja
no Baltimore Ravens 6 653
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Hurkaczot sem utalja senki.
no
most már nem. de ott és akkor nagyon haragudott rá a nézők 98 százaléka, mert egy hollywood endinget akadályozott meg.
slowmotion
ok akkor en felreertettem mert az utalat az erosebb nalam. Nadal ellen ez a 98% itt is igaz lesz adott napon akarki ellen.
9 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Hurkaczot sem utalja senki.
no
most már nem. de ott és akkor nagyon haragudott rá a nézők 98 százaléka, mert egy hollywood endinget akadályozott meg.
9 napja
no Baltimore Ravens 6 653
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Hurkaczot sem utalja senki.
9 napja
warr_b Washington Commanders 20 946 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.
warr_b
ahhoz nagyot kellene javulnia, mert amit itt a második játszma vége felé láttam, az nem elég a Roland Garroshoz.

mintha nem lenne akkora ereje, mint régen, nem ő ugráltatta az ellenfelet, hanem az ellenfele játszott vele. persze rá lehet fogni, hogy ez még csak a második tornája visszatérése óta, de azért egy Cachin ellen nem 2:1-re kellene nyernie, pláne hogy így feleslegesen tett bele még ötven perc rohangálást.
slowmotion
Gondolom ezeken csak túl akar lenni, mert kit érdekel. De a Garroson majd jön a hatalmas érzelmi töltet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.
warr_b
ahhoz nagyot kellene javulnia, mert amit itt a második játszma vége felé láttam, az nem elég a Roland Garroshoz.

mintha nem lenne akkora ereje, mint régen, nem ő ugráltatta az ellenfelet, hanem az ellenfele játszott vele. persze rá lehet fogni, hogy ez még csak a második tornája visszatérése óta, de azért egy Cachin ellen nem 2:1-re kellene nyernie, pláne hogy így feleslegesen tett bele még ötven perc rohangálást.
9 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.
warr_b
Sérülés, visszalépés vagy győzelem.
Szerintem sincs más opció.

9 napja
warr_b Washington Commanders 20 946 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
slowmotion
Megnyeri.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
nem irigylem azt, aki Nadalt kiejti majd az utolsó Garrosán. a saját szurkolóin kívül mindenki utálni fogja.
11 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Második nekifutásra sikerült megverni De Minaurt Nadalnak!
14 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amit ma Marozsán Fábián játszott Madridban, az világklasszis volt. Úgy megnyerni egy szettet, hogy elveszíted az adogatásod, majd 40-0-ről hárítasz 7 szettlabdát, és utána "behúzod" a szettet tie-breakban, megnyerve az egyetlen játszmalabdád, miután 6-2-ről fordítasz, arra tényleg csak a legnagyobbak képesek😊
Karatsev a második szettben sem hagyta magát, és Fábinak 6-5-nél nem sikerült "kiszerváni" a meccset, majd simán lehozta a tie-breaket. Ekkora mentális erőt, rég láttunk magyar játékostól😊
Ez a fiú még csak most jön bele a játékba😊

-Tenyeres egyenes, FB
16 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
16 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nadal megint ADM ellen. Remelem most jo ido lesz.
no
Én Darwin Blanch-ot làtom ellenfélnek..
steelwolf
Utana, ot(DB) azert nem latom gondnak.
no
Bármi megtörténhet! 😬
16 napja
no Baltimore Ravens 6 653
Nadal megint ADM ellen. Remelem most jo ido lesz.
no
Én Darwin Blanch-ot làtom ellenfélnek..
steelwolf
Utana, ot(DB) azert nem latom gondnak.
16 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nadal megint ADM ellen. Remelem most jo ido lesz.
no
Én Darwin Blanch-ot làtom ellenfélnek..
16 napja
no Baltimore Ravens 6 653
Nadal megint ADM ellen. Remelem most jo ido lesz.
17 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szép munka! 👏 🎾
17 napja
MC12 New Orleans Saints 5 841
Ott is van 😊 szép volt Marci!

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.