Tenisz

15 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.iktriad
lehet, hogy tényleg terhes? 😛Wyatt
Azt csak SZG sugalta- szerintem. Inkább a sérülések miatt (idén hagyott ki előszőr GS-t hosszú idő után)befolyásolhatták a döntést. Plusz azért gondolom egyre nehezebb volt neki lépést tartani a fiatalokkal. Sok olyan tornája volt idén; ahol 1 kört ment azt kiesett- és nála nem ez a szint.

Update: néztem vele az Euro-n a beszélgetést - annyit mondott újságirónak fog tanulni a Moszkvai egyetemen; valamint igyekszik nem elszakadni a tenisz világától.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.iktriad
lehet, hogy tényleg terhes? 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hiszem a női teniszben ez az idény teljesen bebizonyította, hogy egyszerűen nem szabadna ilyen hosszú szezonokat rendezni. Egyszerűen érdemes megnézni, hogy kb. 1 hónapja alig volt értékelhető meccs, mert a játékosok 90%-a ki van purcanva.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bravo Rafa Tokyo is meg van.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Wozniacki igen jól játszik... meg lehet a 6. tornagyőzelem az évben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szuper. Pont a legjobbkor esik New Yorkban. Djokovic így tud pihenni, én meg tudok nfl-t nézni. 😊F.Schleck
Végül a pihenő sem mentette meg 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szuper. Pont a legjobbkor esik New Yorkban. Djokovic így tud pihenni, én meg tudok nfl-t nézni. 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább ClijstertsStez
Kim szerencsére bejutott(Bár itt-ott elökerült régi choker hajlama, de mostanság elég gyorsan vissza tud váltani magas szinvonalra). Remélem meglesz a 21. W zsinórban a US Openen (=3. bajnoki cím)holnap este.iktriad
Hála meglett és nagyon simán 6-2,6-1-re!szittes
Tudom; én is láttam. Nagyon örülök neki!!!!
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Jeaaah, megvaan. 😊

Djokovic egy nagyon jó meccsen megverte Federert végre a usopenen.F.Schleck
5-7; 6-1; 5-7; 0-1 re kapcsoltam oda, nem hittem, hogy meg lesz neki...

több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább ClijstertsStez
Kim szerencsére bejutott(Bár itt-ott elökerült régi choker hajlama, de mostanság elég gyorsan vissza tud váltani magas szinvonalra). Remélem meglesz a 21. W zsinórban a US Openen (=3. bajnoki cím)holnap este.iktriad
Hála meglett és nagyon simán 6-2,6-1-re!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyot játszott Djokovic .Remélem nem ismétli meg Nadal ellen. 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Jeaaah, megvaan. 😊

Djokovic egy nagyon jó meccsen megverte Federert végre a usopenen.F.Schleck
Amit Federer két meccslabdájától játszott, hihetetlen volt.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jeaaah, megvaan. 😊

Djokovic egy nagyon jó meccsen megverte Federert végre a usopenen.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább ClijstertsStez
Kim szerencsére bejutott(Bár itt-ott elökerült régi choker hajlama, de mostanság elég gyorsan vissza tud váltani magas szinvonalra). Remélem meglesz a 21. W zsinórban a US Openen (=3. bajnoki cím)holnap este.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább ClijstertsStez
Hát én nem lettem szomorú attól, hogy kiesett. Engem elképeszt, hogy ilyen szürke tenisszel valaki első kiemelt helyen lehet egy GS-en.F.Schleck
kit érdekel a játék, annak drukkolok akiket szívesen nézek--> Sharapova, Ivanovic 😀😀 bár Sharapovánál le kell halkítani a tv-t.. de ellene például nagyon jól játszott Wozniacki

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább ClijstertsStez
Hát én nem lettem szomorú attól, hogy kiesett. Engem elképeszt, hogy ilyen szürke tenisszel valaki első kiemelt helyen lehet egy GS-en.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább Clijsterts

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Demi- Ultimate choker. Ebből tényleg soha nem lesz GS győzelem. 😕 Most 4 meccslabdát elrontva sikerült kikapnia...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Az Eurosport2-n most megy minden idők egyik legnagyobb női meccse. Schiavone most ütött lábközöttit, nem gyenge. 😊F.Schleck
mármint egy félnői meccs volt. Schiavonet nehezen lehet annak nevezni
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az Eurosport2-n most megy minden idők egyik legnagyobb női meccse. Schiavone most ütött lábközöttit, nem gyenge. 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na jólvan, ezt már hozza James, elég jól megy most neki. Pedig idén eddig fos volt. Legalább mikor látom, jól játszik 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://atdhe.net/20574/watch-us-open-vliegen-vs-blake

Ha valakit érdekel esetleg, és nincs TV-nél 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Blaket sajnálom, belőle többet ki lehetett volna hozni, Roddick effekt. Mindkettő jó srác pedig.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."