Tenisz

15 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azért durva, h az elmúlt 24 GSből most harmadszor lesz, h nem Federer vagy Nadal nyer. Leginkább azt szeretem a teniszben amikor ők egymás ellen játszanak, de azért nem tesz rosszat egy kis változatosság... 😊Black_Adder
Egy Djokovic-Murray ránézésre 5 szettes lesz, ha összejön. 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Azért durva, h az elmúlt 24 GSből most harmadszor lesz, h nem Federer vagy Nadal nyer. Leginkább azt szeretem a teniszben amikor ők egymás ellen játszanak, de azért nem tesz rosszat egy kis változatosság... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már-már megmagyarázhatatlan. Nagy nehezen leveszi Nole szerváját, aztán oda is adja rögtön, és 0-40 után kezd el megint játszani, amikor már késő, főleg ez ellen a Djokovic ellen.

Kérdés, hogy Nole ki tudja e szerválni a meccset? Eddig nagyon magabiztos volt, szerintem nem remeg meg.Vrijbloed
Nagyon durva volt ma fejben Djoko. És szerencsére nem Nadal jön a döntőben, nagyon kéne. 😊F.Schleck
Sokkal jobban akarta ezt a győzelmet, mint Roger. Teljesen megérdemelt győzelem, remélem meg is nyeri a tornát. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már-már megmagyarázhatatlan. Nagy nehezen leveszi Nole szerváját, aztán oda is adja rögtön, és 0-40 után kezd el megint játszani, amikor már késő, főleg ez ellen a Djokovic ellen.

Kérdés, hogy Nole ki tudja e szerválni a meccset? Eddig nagyon magabiztos volt, szerintem nem remeg meg.Vrijbloed
Nagyon durva volt ma fejben Djoko. És szerencsére nem Nadal jön a döntőben, nagyon kéne. 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg is van a meccs Djokovicnak

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már-már megmagyarázhatatlan. Nagy nehezen leveszi Nole szerváját, aztán oda is adja rögtön, és 0-40 után kezd el megint játszani, amikor már késő, főleg ez ellen a Djokovic ellen.

Kérdés, hogy Nole ki tudja e szerválni a meccset? Eddig nagyon magabiztos volt, szerintem nem remeg meg.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Federer ritka fos, nem is érdemli meg, hogy nyerjen.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante




---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, első szettet behúzta Nole Federer ellen. Így tovább! 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
http://sportgeza.hu/tenisz/blog/2011/01/22/foldhoz_ragadt_a_labda_a_teniszpalyan/
Komoly 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.youtube.com/watch?v=KMIlavtzPII&feature=aso

Oh - My - God. :oszaba
Made in China. Vagy Radwanska olyan erővel bír, amiről még ő sem tud. 😀Gabesz92
A legjobb az az arc, amit Radwanska vág. 😀

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
http://www.youtube.com/watch?v=KMIlavtzPII&feature=aso

Oh - My - God. :oszaba
Made in China. Vagy Radwanska olyan erővel bír, amiről még ő sem tud. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.youtube.com/watch?v=KMIlavtzPII&feature=aso

Oh - My - God. :o
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nadal mekkora meccset nyert Murray ellen! :cool:Black_Adder
és mennyi pénzt nyert nekem 😀
a Bryan tesók meg nagy Lúzerek lettek a szememben 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nadal mekkora meccset nyert Murray ellen! :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.iktriad
lehet, hogy tényleg terhes? 😛Wyatt
Azt csak SZG sugalta- szerintem. Inkább a sérülések miatt (idén hagyott ki előszőr GS-t hosszú idő után)befolyásolhatták a döntést. Plusz azért gondolom egyre nehezebb volt neki lépést tartani a fiatalokkal. Sok olyan tornája volt idén; ahol 1 kört ment azt kiesett- és nála nem ez a szint.

Update: néztem vele az Euro-n a beszélgetést - annyit mondott újságirónak fog tanulni a Moszkvai egyetemen; valamint igyekszik nem elszakadni a tenisz világától.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.iktriad
lehet, hogy tényleg terhes? 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hiszem a női teniszben ez az idény teljesen bebizonyította, hogy egyszerűen nem szabadna ilyen hosszú szezonokat rendezni. Egyszerűen érdemes megnézni, hogy kb. 1 hónapja alig volt értékelhető meccs, mert a játékosok 90%-a ki van purcanva.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bravo Rafa Tokyo is meg van.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Wozniacki igen jól játszik... meg lehet a 6. tornagyőzelem az évben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szuper. Pont a legjobbkor esik New Yorkban. Djokovic így tud pihenni, én meg tudok nfl-t nézni. 😊F.Schleck
Végül a pihenő sem mentette meg 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szuper. Pont a legjobbkor esik New Yorkban. Djokovic így tud pihenni, én meg tudok nfl-t nézni. 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább ClijstertsStez
Kim szerencsére bejutott(Bár itt-ott elökerült régi choker hajlama, de mostanság elég gyorsan vissza tud váltani magas szinvonalra). Remélem meglesz a 21. W zsinórban a US Openen (=3. bajnoki cím)holnap este.iktriad
Hála meglett és nagyon simán 6-2,6-1-re!szittes
Tudom; én is láttam. Nagyon örülök neki!!!!