Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Nadal nyert öt game-et egymás után - valójában csak egyet, négyet Federer vesztett el. Nagyon rossz ezeket a meccseket nézni, mert Roger sokkal jobb teniszező, annyival többet tud, hogy azt leírni is nehéz, de a choker az choker marad.Jakehomer
Lesz a 6 is. Látszik hogy mennyi minden dől el fejben. És Fednek a feje lehet sose lesz tiszta ha Nadal áll szembe vele.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nadal nyert öt game-et egymás után - valójában csak egyet, négyet Federer vesztett el. Nagyon rossz ezeket a meccseket nézni, mert Roger sokkal jobb teniszező, annyival többet tud, hogy azt leírni is nehéz, de a choker az choker marad.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Fednek ezt az elsőt be kellene húzni, vagy megint akkor fog észhez térni mikor már késő
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Roger még mindig choker Nadal ellen. Semmi köze nem volt ehhez a szetthez, de innen már biztos megnyeriJakehomer
Ha így folytatja Federer, akkor ennek a döntőnek a színvonala meg sem fogja közelíteni a Fed-Nole elődöntőjének szintjét. Hihetetlenül meg tud ijedni Nadaltól.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Roger még mindig choker Nadal ellen. Semmi köze nem volt ehhez a szetthez, de innen már biztos megnyeri

Perception is reality.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Sajna nem látom am eccset mert dolgozok,de legalbáb Nadal visszabrékelt és Fed ne mszerválta ki a szettet 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Federer amúgy mikor játszott így utoljára? Nagyon régen nem láttam ilyen jónak, és pont most kellett virgonckodnia. Remélem akkor már megveri Rafát is. 😉

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem egy Hewitt egyik sem, de azért nem volt rossz az a 20 perc, amire hazaértem 😊 Csak a sorozat miatt, és a Federer iránti nem túlzott rajongásom miatt nem bántam volna, ha továbbmegy Djoko, de a svájcinak már nagyon kellett ez
Mondjuk Nadal örülhetett, hogy csak egyikükkel kell játszania, még ha ez viccesen is hat az RG-n ugye

több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Azta mekkora meccs volt!!!

Idővel biztos, h a Nadal-Djokovic is klasszikus lesz, de jelenleg Federernek kellett ez a győzelem h ne maradjon le róluk, és 3 nagyjából egyformán jó és erős teniszező alkossa a mezőnyt. Akik mellesleg nem akármilyen meccseket játszanak egymással akármilyen párosításban...Black_Adder
Hát nem volt gyenge amit műveltek...

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azta mekkora meccs volt!!!

Idővel biztos, h a Nadal-Djokovic is klasszikus lesz, de jelenleg Federernek kellett ez a győzelem h ne maradjon le róluk, és 3 nagyjából egyformán jó és erős teniszező alkossa a mezőnyt. Akik mellesleg nem akármilyen meccseket játszanak egymással akármilyen párosításban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Federer lenyomta Djokovicot :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, talán most kezdett el úgy játszani Nole, ahogy tud. Gyerünk!

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyerünk Nole!

Ez innen kinéz egy 2-1-nek. Ezt ma szerintem nem fejezik be...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Ha innen visszahozza Djoko megemelem a kalapom. Ismét keszulhetunk a klasszikusra úgy tűnik.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szeretem Szabó Gábor kommentárját, de Federer meccseken az elviselhetetlen kategória...Escalade
Kár, hogy ilyenkor nem tudja kicsit türtőztetni magát, mert egyébként messze a kedvencem, de ilyenkor nagyon látszik rajta, hogy kinek szurkol.
De a meccs hihetetlen, mondjuk innen kemény lesz már Djokovicnak.

Jah, és menjenek a szervezők a fenébe!
Kettőtől kezdve betesznek két meccset, úgy hogy várható volt, hogy nem lesznek tükörsimák, és még a világítás sem képesek megcsinálni. Nem tudom, hogy ezt hogy gondolhatták...

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szeretem Szabó Gábor kommentárját, de Federer meccseken az elviselhetetlen kategória...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy csak engem idegesít, hogy Nadal minden egyes játék után törülközik? 😀tüsi91
az még haggyán de az összes szervája elött a seggében turkál...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Amúgy csak engem idegesít, hogy Nadal minden egyes játék után törülközik? 😀tüsi91
Téged aztán nem nehéz idegesíteni... 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy csak engem idegesít, hogy Nadal minden egyes játék után törülközik? 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egy biztos, most van hozzá valaki a legközelebb salakon. Beleértve 2009-et is. Hogy mire lesz elég majd kiderül, de én nyugodtabb lennék, ha Federer legyőzné Novakot és mégse derülne ki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Abból 1-2 votl aszsem max salak. Igazából bármilyen más borításon azt mnodanám igen Djokovics az erősebb. Salakon 3 szettben főleg Garros döntőben nálam még akkor is Nadal a favorit. Persze addig sokminden lehet még bármelyikük kieshet .
Az meg hogy mit nyilatkozik számomra azért nem releváns mert sose volt nagy arca hogy "én leverek mindenkit" . Persze csak megérzés nem tudom komoly tényekkel alátámasztani .
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem értem mi a baj Nadal formájával ő mindig is a végére szokta hegyezni a jó játékát. 1.szett megvan Söderling ellen közben. Én számomra így hogy megint csak Federer vagy Djokoviccal kell meccselnie és nem felváltva nem lesz gondja. Értem én hogy Djokovic elverte már idén de 3 szettben Garros döntőben azért más dolog.Toca
Azért idén a 0-4, az 0-4.
És Nadalról még Ljubicic nyilatkozta a meccsük előtt, hogy már nem akkora az önbizalma, mint régen volt. És ez szerintem látszik is rajta, bár most ez a meccs eddig simább mint gondoltam az eredmény alapján. Mondjuk nem láttam az eddigi szetteket, és pont most kezd beindulni a svéd. 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Nem értem mi a baj Nadal formájával ő mindig is a végére szokta hegyezni a jó játékát. 1.szett megvan Söderling ellen közben. Én számomra így hogy megint csak Federer vagy Djokoviccal kell meccselnie és nem felváltva nem lesz gondja. Értem én hogy Djokovic elverte már idén de 3 szettben Garros döntőben azért más dolog.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Inkább Federer mint Novak Nadal szempontjából szvsz. Másért nem a világelsőség miatt. /*Bár én amilyen formában van a Söderling elleni meccstől is tartok*/ És én is Federert érzem most veszélyesebbnek Djokovicra, viszont azt h mindkettejüket legyőzze és nyerjen, az meglepne.

Viszont a döntőben nem fog számítani, h ki milyen játékkal jutott el odáig, és ott azért nehéz lenne Nadalt leírni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
balfasz troicki :mad:Black_Adder
Nem gyenge meccs volt, de a gyereknek nem az idegrendszere az erőssége. A labdaszedős jelenet durva volt.

Mondjuk egy ilyen Murray vagy egy bármilyen Chela szerintem az égvilágon nem fog jelenteni semmilyen akadályt Nadalnak vagy Söderlingnek. Arról az ággról a Nadal-Söderling a negyeddöntő lesz érdekes egyedül szerintem. A másikon viszont nagy meccset hozhat a Nole-Federer, Federert régen láttam már ilyen formában és jelenleg tőle jobban féltem Djokovicot, mint Rafától.Schleck
Érdekes én is így vagyok vele Nadal szempontjából. Mondjuk én kétlem hogy döntőben 3 szettben bármelyik is elveri salakon Rafát mindig annyira toppon van ott Nadal. Soderling meccs necces lehet de ha Simon elleni formát mutatja akkor sima lesz az is.