Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Már most halálra idegesített ez a nyomorult Kaplár F. ...Schleck
Sajnos borzasztóan elfogult. Semmi bajom azzal, ha Nadal a kedvence, de ne élő adásban adja már ezt mindenki tudtára.Vrijbloed
Már én sem tudok elmenni rajta, 1-2 éve még Federert éltette ugyanígy, ahogy most Nadalt.Imitheking
Van egy másik vagy lehet az szakértő ő még mindig kiemeli fed isteniségét.
Sajna magyar kommentátorok nagy része részlehajló ezért utaljak sokan őket.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezért kár volt megvenni a közvetítési jogot a Sport TVnek.
Eurosporton legalább folyamatosan nyomatták a meccseket.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
miért csak a 3-as pályán fognak Isnerék játszani?..Hurka
Mert egy közepes meccs a papírforma. Persze megismétlődhet a tavalyi, de gyakorlatilag szinte semmi esély nincs rá.Schleck
Véleményem szerint a tavalyi miatt azért megérdemeltek volna legalább egy 1es pályát, ha nem is a centert. A tavalyi Wimbledon sem Nadal győzelméről maradt igazán emlékezetes...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
miért csak a 3-as pályán fognak Isnerék játszani?..Hurka
Mert egy közepes meccs a papírforma. Persze megismétlődhet a tavalyi, de gyakorlatilag szinte semmi esély nincs rá.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
miért csak a 3-as pályán fognak Isnerék játszani?..
több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Már most halálra idegesített ez a nyomorult Kaplár F. ...Schleck
Sajnos borzasztóan elfogult. Semmi bajom azzal, ha Nadal a kedvence, de ne élő adásban adja már ezt mindenki tudtára.Vrijbloed
Már én sem tudok elmenni rajta, 1-2 éve még Federert éltette ugyanígy, ahogy most Nadalt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már most halálra idegesített ez a nyomorult Kaplár F. ...Schleck
Sajnos borzasztóan elfogult. Semmi bajom azzal, ha Nadal a kedvence, de ne élő adásban adja már ezt mindenki tudtára.Vrijbloed
És emellett hihetetlenül buta is, szánalmas ez az egész sport tv-s teniszközvetítés.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már most halálra idegesített ez a nyomorult Kaplár F. ...Schleck
Sajnos borzasztóan elfogult. Semmi bajom azzal, ha Nadal a kedvence, de ne élő adásban adja már ezt mindenki tudtára.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már most halálra idegesített ez a nyomorult Kaplár F. ...

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
😂 😂 😂
Wimbledon 1. forduló: John Isner vs Nicolas Mahuttüsi91
Ez hihetetlen. 😀
Amúgy vannak érdekesnek tűnő meccsek most is az első fordulóban, emellett a legjobbnak számomra a Ljubicic-Cilic horvátrangadó tűnik.Schleck
Ezt is a negyedosztályú spanyol liga sorsolta.. 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
😂 😂 😂
Wimbledon 1. forduló: John Isner vs Nicolas Mahuttüsi91
Ez hihetetlen. 😀
Amúgy vannak érdekesnek tűnő meccsek most is az első fordulóban, emellett a legjobbnak számomra a Ljubicic-Cilic horvátrangadó tűnik.Schleck
😀 Ők lehet h inkább sírnak.


Federer viszont megint az alsó ágra került, így van esélye Nadalnak megőrizni a #1-et. Ugyanaz kéne, mint az RG-n. Fed az elődöntőben kiejti Novakot /*ez egyébként sanszos*/, Nadal meg megnyeri a tornát. Nem egy ízitaszk, de nem lehetetlen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
😂 😂 😂
Wimbledon 1. forduló: John Isner vs Nicolas Mahuttüsi91
Ez hihetetlen. 😀
Amúgy vannak érdekesnek tűnő meccsek most is az első fordulóban, emellett a legjobbnak számomra a Ljubicic-Cilic horvátrangadó tűnik.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
😂 😂 😂
Wimbledon 1. forduló: John Isner vs Nicolas Mahut
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Huh, Fed most olyasmi állapotban van, mint tegnap volt szinte végig. Így meglehet, hajrá!Schleck
Hát 4.negyed első gémében 0-40 volt Fednek Nadal visszahozta onnatól úgy látom már hozta Nadal.
Lehet egy Djokovics- Nadal izgibb lett volna mert Fed fejében gondok vannak még mindig ha Nadal van a túloldalt.
Lényeg a lényeg Nadal a bajnok ismét 😊

10.GS sikere én azt hittem Fed után a 16 sikeres csúcs sokáig fent fog maradni, de ha Rafa így folytatja megdöntheti simán.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hihetetlen amit a 4. játszmában Nadal játszott. Nem véletlen világelső ő. Számolni se lehet lassan a rekordjait 😊

szerk:
Akinek meg nem tetszenek a hosszú, fordulatos labdamenetek (csodás nyerőkkel befejezve) az ne nézzen teniszt 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, Fed most olyasmi állapotban van, mint tegnap volt szinte végig. Így meglehet, hajrá!

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
miért csak nálunk éreznek késztetést arra a kommentátorok legyen szó bármilyen sportról, hogy a vége előtt egy perccel/fél órával/öt szettel/stb. kijelentsék, hogy "ez eldőlt"?JJ
Nem egészen igaz, csak nálunk ezt nagyon gyakran teszik meg, és ezért is zavaró.szaba
nyilván túloztam, de ami sok az sok... és ez már mentalitásbeli probléma, a "Comeback" mint fogalom, nálunk nem ismert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
miért csak nálunk éreznek késztetést arra a kommentátorok legyen szó bármilyen sportról, hogy a vége előtt egy perccel/fél órával/öt szettel/stb. kijelentsék, hogy "ez eldőlt"?JJ
Nem egészen igaz, csak nálunk ezt nagyon gyakran teszik meg, és ezért is zavaró.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
miért csak nálunk éreznek késztetést arra a kommentátorok legyen szó bármilyen sportról, hogy a vége előtt egy perccel/fél órával/öt szettel/stb. kijelentsék, hogy "ez eldőlt"?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Én simán tudom élvezni Nadal játékát, nem hiába Hewitt a kedvencem, van, akinek ez jön be 😊Wyatt
Dettó, én is Hewitot bírom/bírtam kár hogy neki más kicsit tönkrevágta a karrierjét. Amúgy meg Fedet senki nem tudta megverni ha úgy lehet megverni hogy a fonákját püföli Nadal akkro az fogja csinálni, ő nyerni akar. Fed annyira mindenki felett állt fejben is hogy örülök hogy látszik hogy ha van önbizalmad meglehet verni.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én simán tudom élvezni Nadal játékát, nem hiába Hewitt a kedvencem, van, akinek ez jön be 😊

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nadal talán minden idők legjobb versenyzője (ő hozta ki a legtöbbet a tehetségéből), amikor Roger a csúcson volt, akkor senki nem hitte el, hogy meg lehet verni, szóval az kurva nagy dolog volt, hogy a totális defenzív játékával és a soha fel nem adom mentalitásával el tudta őt bizonytalanítani. És ennyi elég, ha már egy kis kétség van az emberben, onnantól kezdve sorra jönnek a dolgok, egy idő után már csak annyit kellett tennie, hogy egymás után kétszer ráütötte a fonákjára, automatikusan megnyerte a pontot.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nah, hátha visszajön Fed!
Egyszerűen nem tudom élvezni Nadalnak azt a játékát mikor folyamatosan csak annyit csinál, hogy püföli ész nélkül Federer fonákját.Schleck
én úgy összességében nem tudom élvezni Nadal játékát 😛
nem értem Federer miért "fél" tőle ennyire...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, hátha visszajön Fed!
Egyszerűen nem tudom élvezni Nadalnak azt a játékát mikor folyamatosan csak annyit csinál, hogy püföli ész nélkül Federer fonákját.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezt komolyan nem hiszem el... 😕

Innen már sima lesz Nadalnak sajnos úgy érzem...

Federer ilyenkor teljesen leereszt, és nem tud mit csinálni, Nadal meg "megőrül" a pályán.