Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
hellosztok szerintetek nadal szép élvezhető játékot játszik vagy unalmasat?mert ezen ma 2 fórumon és veszekedtem nézük mi lesz itt a 3.-onszczesny53
Szép? Mi a szép ha Fed isteni hiperszuperultra teknikás tenisze az akkor Nadal nem játszik szépen . Én imádom a játékát mondjuk főleg a sérülése óta mert mostmár nem csak visszaütoget mindent. Imádom az olyan embereket a sportban akik látják hogy az ő teknikajuk kevés még ezért mással próbálkoznak . Fizikumával, gyorsasagával és akart erejével megtörte A nála sokkal képzetebb Fed egyeduralmát . Szóval eredeti témához visszatérve szerintem szépen játszik Nadal, eltérően mint sokak de ez kellett hogy nyerjen és mar látszik azert hogy tenisztudása is van.
Persze azt is elfogadom hogy sokak szerint csúnyán főleg aki nem neki szurkolnak, meg főleg a Fed fanoknak fáj ez a játék nagyon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hellosztok szerintetek nadal szép élvezhető játékot játszik vagy unalmasat?mert ezen ma 2 fórumon és veszekedtem nézük mi lesz itt a 3.-onszczesny53
hat attol fugg. mihez kepest ? meg mondjuk ez nyilvan izles dolga.
de ebben a baszom robottenisz vilagban nem lepodnek meg
ha vki szamara az a szep es elvezheto amit o csinal. az meg h kuzd mindig mint az allat
az nyilvan szimpatikus minden sportrajongo szamara max van mas ami miatt igy is antipatikus tud lenni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hellosztok szerintetek nadal szép élvezhető játékot játszik vagy unalmasat?mert ezen ma 2 fórumon és veszekedtem nézük mi lesz itt a 3.-on
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyilvánvaló volt, hogy egyből vissza is brékel és megnyeri a meccset

Ahogy az előző fórum aranyköpési között volt:

Ez a szép a női sportokban: akármennyit szerencsétlenkedsz, biztos lehetsz benne, hogy az ellenfeled is legalább annyit fog 😀Jakehomer
Wyatt
De a döntő jó lesz most szerintem. Kivételesen. 😀
Ha valami kurva nagy csoda folytán Kvitova egyben lesz végig fejben, akkor bárkit leüt a pályáról, Sárit is. Persze, ha úgy játszik mint ma a második szettben, akkor nem lesz sok esélye, mert Sharapova azért nem egy Azarenka.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilvánvaló volt, hogy egyből vissza is brékel és megnyeri a meccset

Ahogy az előző fórum aranyköpési között volt:

Ez a szép a női sportokban: akármennyit szerencsétlenkedsz, biztos lehetsz benne, hogy az ellenfeled is legalább annyit fog 😀Jakehomer

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Love női tenisz, 6:4, 5:2 30–30-nál felmegy, beleüti a hálóba, így nem meccslabda, hanem bréklehetőség van, erre üt egy kettőshibát 😀 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a Kaplár F vmi zseniálisan szarul adja elő ezt a kommentárkodás dolgot...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79
Szerintem Tsonga elkapja Djokot is 😀FViktor93
Tsonga megnyeri az egészet.szaba
nyilván. 😊 Végre kezdi csapdosni a nagyokat is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Nadal és Djokovics sérülten is menne tovább, Murray még akkor se nyerne szerintem GS-tornát..

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem Tsonga elkapja Djokot is 😀FViktor93
Tsonga megnyeri az egészet.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem Tsonga elkapja Djokot is 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mazochista Djokovics-fan-e vagy 😀Wyatt
😀 Nem, de mondjuk most Nole továbbjutással 😛
Bár nekem az már bőven elég ha nem Rafa nyer 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mazochista Djokovics-fan-e vagy 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Tsonga mekkorát játszikHurka
Remélem behúzza ezt az Ali hasonmás. Nem örülnék, ha Djoko ebben a kétes formájában újra Federer ellen játszana.Schleck
Vége. Sajnálom Rogert, hogy "hazai" pályán a 4 közé se jutott, de, mint Djoko drukker azért én is tudom a jó oldalát látni. Bár egy olyan meccset, mint amilyen a Roland Garros elődöntője volt megnéztem volna itt is 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Fed out 2-0 ról nice...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tsonga mekkorát játszikHurka
Remélem behúzza ezt az Ali hasonmás. Nem örülnék, ha Djoko ebben a kétes formájában újra Federer ellen játszana.Schleck
Megúszta egyelőre Djokovics 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tsonga mekkorát játszikHurka
Remélem behúzza ezt az Ali hasonmás. Nem örülnék, ha Djoko ebben a kétes formájában újra Federer ellen játszana.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Tsonga mekkorát játszik
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Höhö, új ausztrál spíler a láthatáron 😀 Persze a régi jobb, de azért nem ügyetlen 😀Wyatt
Remélem azért ennek a gyereknek nem lesz ennyi szurkolója. Egy nagyképű köcsög a srác, nagyon remélem, hogy ennél nagyobb eredménye soha nem lesz.
Itt egy kétéves cikk róla Szabó Gábortól: http://salakblog.hu/2009/04/14/arc/
Azóta sem változott semmit.Schleck
Abszolút nem követtem figyelemmel eddig a pályafutását, mint ahogy lassan már senkiét a teniszben, de jóartznak tűnik ebből 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Höhö, új ausztrál spíler a láthatáron 😀 Persze a régi jobb, de azért nem ügyetlen 😀Wyatt
Remélem azért ennek a gyereknek nem lesz ennyi szurkolója. Egy nagyképű köcsög a srác, nagyon remélem, hogy ennél nagyobb eredménye soha nem lesz.
Itt egy kétéves cikk róla Szabó Gábortól: http://salakblog.hu/2009/04/14/arc/
Azóta sem változott semmit.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Höhö, új ausztrál spíler a láthatáron 😀 Persze a régi jobb, de azért nem ügyetlen 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez miii? Nem lehet egy csatorna annyira szánalmas, mint a sport tv. Istenem...

A sport1-en adják a Federer-Tsonga negyeddöntőt, de felváltva a Temesvári féle szar bemutatómérkőzéssel. Míg a sport2-n a Djokovic-Tomic negyeddöntő helyett valami fos pókerismétlés megy. Komolyan, ez már valami olyan szintű szánalom, hogy büntetni kéne.Schleck
A Eurosportos közvetítés mindenben jobb volt.
Gyalázat amit a Sport TV csinál.
Póker ismétlés atyaisten...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez miii? Nem lehet egy csatorna annyira szánalmas, mint a sport tv. Istenem...

A sport1-en adják a Federer-Tsonga negyeddöntőt, de felváltva a Temesvári féle szar bemutatómérkőzéssel. Míg a sport2-n a Djokovic-Tomic negyeddöntő helyett valami fos pókerismétlés megy. Komolyan, ez már valami olyan szintű szánalom, hogy büntetni kéne.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hihetetlen, hogy élvezi a játékot Baghdatis. 😊 Elképesztő, hogy labdamenet közben morajlik a közönség. 😊

Ááááááá, miket fut be Baghdatis, Nadal elbújhat... 😊 😂Vrijbloed
Szerintem inkább elképesztő tahóság az amit a közönség művel, de látszik, hogy nem egynek szurkolunk. 😉Schleck
Djokovicnak szurkoltam, de Baghdatis mindig is a szívem csücske, mert szinte mindig így játszik. 😊
Így is lehet értelmezni, de egyiküket sem zavarta.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen, hogy élvezi a játékot Baghdatis. 😊 Elképesztő, hogy labdamenet közben morajlik a közönség. 😊

Ááááááá, miket fut be Baghdatis, Nadal elbújhat... 😊 😂Vrijbloed
Szerintem inkább elképesztő tahóság az amit a közönség művel, de látszik, hogy nem egynek szurkolunk. 😉